Hráč Dostálek Petr

Dostálek Petr

User Pic
Jméno: Dostálek Petr
Oddíl: ŠK DDM Kostelec nad Orlicí
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1773
Elo mezinárodní: 1760
ID: 14478
FIDE ID: 351431
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 7 B DDM Kostelec n. Orl. A 1762 1747 Šolín Václav DDM Třebechovice p. O. B 1565 1640 ½
2016/2017 6 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1762 1747 Portych Václav ŠK Lípa C 1825 1884 0
2016/2017 3 B DDM Kostelec n. Orl. A 1762 1747 Kánský Josef NIKI TJ Náchod B 1813 1748 1
2015/2016 8 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1762 1747 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny 1791 1766 1
2015/2016 2 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1762 1747 Michl Zdeněk TJ Jiskra Jaroměř C 1590 1591 1
2015/2016 1 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1762 1747 Divišová Hana Slovan Broumov B 1000 1
2015/2016 10 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1762 1747 Borůvka Jiří NIKI TJ Náchod B 1793 1789 ½
2015/2016 8 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1762 1747 Pražák Patrik ŠK Lípa C 1618 1593 ½
2015/2016 6 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1762 1747 Kuru Jakub Sokol Jukov Červený Kostelec 1261 1
2015/2016 5 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1762 1747 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 1
2015/2016 4 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1762 1747 Drašnar Lukáš PŠ TJ Náchod C 1582 1452 ½
2015/2016 3 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1762 1747 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1782 1744 1
2015/2016 1 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1762 1747 Plachetka Milan Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1603 1637 1
2014/2015 3 Č ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1757 1779 Pražák Pavel ŠK Lípa D 1837 1809 0
2014/2015 2 B ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1757 1779 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové D 1646 1674 0
2014/2015 10 B DDM Kostelec nad Orlicí 1757 1779 Dusbaba Petr NIKI TJ Náchod B 1832 1810 0
2014/2015 8 B DDM Kostelec nad Orlicí 1757 1779 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1710 1780 0
2014/2015 6 B DDM Kostelec nad Orlicí 1757 1779 Mařák David DDM Třebechovice pod Orebem B 1717 1717 1
2014/2015 2 B DDM Kostelec nad Orlicí 1757 1779 Portych Václav Sokol Hradec Králové B 1844 1854 0
2013/2014 9 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1730 1743 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1821 1783 1
2013/2014 7 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1730 1743 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1869 1833 0
2013/2014 5 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1730 1743 Přibyl Michal ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1641 0
2013/2014 4 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1730 1743 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1736 1735 1
2013/2014 3 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1730 1743 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1784 1818 ½
2013/2014 2 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1730 1743 Nekvinda Michal ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1795 1807 0
2013/2014 1 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1730 1743 Jungwirth Stanislav TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1657 1687 1
2013/2014 9 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1730 1743 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1600 1
2013/2014 8 B ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1730 1743 Plachetka Milan Sokol Javornice 1660 1702 1
2013/2014 7 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1730 1743 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1993 2003 ½
2013/2014 4 B ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1730 1743 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 2130 2129 0
2013/2014 2 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1730 1743 Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald "D" 1692 1681 ½
2013/2014 1 B ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1730 1743 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1637 1
2012/2013 9 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1695 1700 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1692 1520 1
2012/2013 8 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1695 1700 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1740 1701 0
2012/2013 7 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1695 1700 Dvořák Miloš Panda Rychnov nad Kněžnou C 1662 1
2012/2013 5 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1695 1700 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1863 0
2012/2013 4 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1695 1700 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny B 1679 1600 1
2012/2013 3 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1695 1700 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1758 1632 1
2012/2013 2 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1695 1700 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou B 1932 1925 0
2012/2013 1 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1695 1700 Mařák David DDM Třebechovice pod Orebem C 1523 1
2012/2013 11 Č DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1695 1700 Lesk Břetislav JISKRA ČESKÁ SKALICE 1547 ½
2012/2013 10 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1695 1700 Kosinka Jakub P.Š. TJ NÁCHOD D 1000 1
2012/2013 9 Č DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1695 1700 Konopka Jakub ŠK DOBRUŠKA 1574 1
2012/2013 8 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1695 1700 Šolín Václav DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1658 1
2012/2013 7 Č DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1695 1700 Dvořák Eduard ŠO K a.s. KUNVALD A 1797 1714 0
2012/2013 6 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1695 1700 Mata Michal SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1656 ½
2012/2013 5 Č DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1695 1700 Jedličková Petra ŠK LÍPA C 1515 1572 1
2012/2013 4 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1695 1700 Vít Ondřej SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1250 1
2012/2013 3 Č DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1695 1700 Bém David JISKRA JAROMĚŘ B 1862 1896 ½
2012/2013 2 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1695 1700 Krtička Václav TJ SOKOL VRCHOVINY A 1663 1633 1
2012/2013 1 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1695 1700 Palla Rostislav TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1740 1701 1
2011/2012 9 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1721 1716 Plachetka Milan Sokol Javornice 1658 ½
2011/2012 7 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1721 1716 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1878 1920 0
2011/2012 6 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1721 1716 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny B 1649 1
2011/2012 5 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1721 1716 Kubeček Jan DDM Třebechovice pod Orebem C 1687 0
2011/2012 4 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1721 1716 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou D 1492 0
2011/2012 3 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1721 1716 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1744 1660 1
2011/2012 2 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1721 1716 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1950 ½
2011/2012 1 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1721 1716 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1758 1604 1
2011/2012 11 Č KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1721 1716 Žitná Aneta TŘEBECHOVICE B 1680 1643 ½
2011/2012 10 B KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1721 1716 Drašnarová Marta NIKI TJ NÁCHOD C 1863 1
2011/2012 9 Č KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1721 1716 Přibík Petr SLAVIA HRADEC KR. D 1952 0
2011/2012 8 B KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1721 1716 Lesk Břetislav ČESKÁ SKALICE A 1529 ½
2011/2012 7 Č KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1721 1716 Duch Robert TJ HRONOV B 1880 1875 0
2011/2012 6 B KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1721 1716 Back Tomáš JISKRA JAROMĚŘ B 1942 1965 0
2011/2012 5 Č KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1721 1716 Konopka Jakub ŠK DOBRUŠKA 1585 ½
2011/2012 4 B KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1721 1716 Žižka Jan SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1878 1920 0
2011/2012 2 B KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1721 1716 Sedláček Jiří SLOVAN BROUMOV B 1517 0
2010/2011 7 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1630 Horníček Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou C 1763 0
2010/2011 5 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1630 Andrés Jaroslav Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1634 1
2010/2011 4 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1630 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1572 0
2010/2011 3 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1630 Augusta Jan Sokol Vrchoviny B 1513 1
2010/2011 2 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1630 Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald D 1645 1
2010/2011 1 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1630 Plachetka Milan Sokol Javornice 1655 ½
2010/2011 10 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1630 Bernard Roman Sokol Jukov Červený Kostelec 1647 0
2010/2011 9 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1630 Kánský Josef Sněžka TJ Náchod B 1776 ½
2010/2011 8 B DDM Kostelec n. Orl. A 1630 Splítek Luboš ŠK Polymar Lípa D 1800 1
2010/2011 7 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1630 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice 1734 1
2010/2011 6 B DDM Kostelec n. Orl. A 1630 Baťka Jan DDM Třebechovice p.Or. 1864 0
2010/2011 5 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1630 Hubka Luboš TJ Jiskra Jaroměř B 2029 0
2010/2011 4 B DDM Kostelec n. Orl. A 1630 Čáp Jaroslav TJ Hronov B 1775 0
2010/2011 3 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1630 Zaňka Jaroslav Niki TJ Náchod C 1651 1
2010/2011 2 B DDM Kostelec n. Orl. A 1630 Sedláček Jiří Slovan Broumov B 1507 1
2010/2011 1 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1630 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1700 0
2009/2010 6 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1620 Patrná Vendula DDM Týniště nad Orlicí 1438 0
2009/2010 5 B ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1620 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1558 1
2009/2010 4 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1620 Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald D 1653 0
2009/2010 3 B ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1620 Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1715 0
2009/2010 2 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1620 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1681 ½
2009/2010 1 B ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1620 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1816 ½
2009/2010 10 B DDM Kostelec n.O. 1620 Čáp Jaroslav TJ Hronov B 1799 0
2009/2010 9 Č DDM Kostelec n.O. 1620 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice 1508 ½
2009/2010 5 Č DDM Kostelec n.O. 1620 Jungwirth Stanislav Sokol Jukov ČK A 1656 0
2009/2010 4 B DDM Kostelec n.O. 1620 Rošková Kateřina Jiskra Jaroměř B 1580 0
2009/2010 3 Č DDM Kostelec n.O. 1620 Palla Rostislav TJ Spartak RK A 1681 1
2009/2010 2 B DDM Kostelec n.O. 1620 Hofman Tomáš Slovan Broumov B 1421 1
2009/2010 1 Č DDM Kostelec n.O. 1620 Malík Zdeněk Panda Veolia ARTCO RK C 1659 0
2008/2009 9 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1598 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1682 0
2008/2009 8 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1598 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1713 0
2008/2009 7 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1598 Heřman Ondřej Panda Rychnov nad Kněžnou E 1250 1
2008/2009 6 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1598 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou D 1402 ½
2008/2009 5 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1598 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1756 ½
2008/2009 4 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1598 Plachetka Milan Sokol Javornice 1661 ½
2008/2009 3 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1598 Řehák Zbyněk ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2008/2009 2 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1598 Patrná Vendula ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1416 1
2008/2009 1 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1598 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1433 ½
2008/2009 11 B DDM Kostelec n. Orl. A 1598 Rošková Kateřina Jiskra Jaroměř B 1415 1
2008/2009 10 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1598 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice A 1870 ½
2008/2009 9 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1598 Jungwirth Stanislav Sokol Červený Kostelec A 1670 0
2008/2009 7 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1598 Škoda Adam Slovan Broumov B 1707 0
2008/2009 6 B DDM Kostelec n. Orl. A 1598 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny A 1776 ½
2008/2009 5 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1598 Gorecki Janusz TJ Hronov A 1949 ½
2008/2009 4 B DDM Kostelec n. Orl. A 1598 Kracík Martin DDM Třebechovice 1849 ½
2008/2009 3 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1598 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1900 0
2008/2009 1 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1598 Vochozka Jindřich Slavia Hradec Králové D 1837 0
2007/2008 11 B DDM Kostelec n. Orl. A 1596 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1656 0
2007/2008 10 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1596 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové A 1872 ½
2007/2008 9 B DDM Kostelec n. Orl. A 1596 Kracík Martin DDM Třebechovice n. Or. A 1844 0
2007/2008 7 B DDM Kostelec n. Orl. A 1596 Kvasničák Karel Niki TJ Náchod C 1856 1
2007/2008 6 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1596 Šubrt Petr SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1721 1
2007/2008 5 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1596 Borůvka Petr Sokol Vrchoviny A 0
2007/2008 4 B DDM Kostelec n. Orl. A 1596 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř B 1813 0
2007/2008 3 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1596 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové D 1747 0
2007/2008 2 B DDM Kostelec n. Orl. A 1596 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1625 ½
2007/2008 1 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1596 Král Zdeněk Masporex TJ Náchod D 1303 1
2007/2008 11 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1596 Sršeň Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou E 1504 0
2007/2008 10 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1596 Macháň Václav Panda Rychnov nad Kněžnou D 1492 0
2007/2008 9 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1596 Kubec Oldřich Sokol Javornice 1677 ½
2007/2008 8 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1596 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1656 0
2007/2008 7 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1596 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1743 1
2007/2008 5 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1596 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2007/2008 4 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1596 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1416 1
2007/2008 2 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1596 Michalička Václav ŠOK a.s. Kunvald D 1463 1
2007/2008 1 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1596 Hartman Vítek Panda Rychnov nad Kněžnou F 1250 1
2006/2007 11 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1577 Vyčítal Lukáš ŠOK a.s. Kunvald D 1250 1
2006/2007 10 B ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1577 Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1592 1
2006/2007 9 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1577 Divíšek Jiří TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1492 ½
2006/2007 8 B ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1577 Plachetka Milan Sokol Javornice 1550 1
2006/2007 7 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1577 Heřman Ondřej Panda Rychnov nad Kněžnou E 1
2006/2007 6 B ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1577 Zahradník Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou D 1309 ½
2006/2007 5 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1577 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1
2006/2007 4 B ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1577 Kožúšek Daniel ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1
2006/2007 2 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1577 Havel Jindra ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2005/2006 11 B ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1580 Kuta Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1725 0
2005/2006 10 Č ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1580 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř B 1744 ½
2005/2006 9 B ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1580 Paukert Martin Sokol Hradec Králové 1877 0
2005/2006 8 Č ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1580 Macháček Jiří ŠK Lípa E 1740 1
2005/2006 7 B ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1580 Cerha Petr Niki TJ Náchod 1774 0
2005/2006 6 Č ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1580 Sciranka Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 1892 0
2005/2006 5 Č ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1580 Kubec Oldřich TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1727 ½
2005/2006 4 B ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1580 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1807 0
2005/2006 3 Č ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1580 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice A 1866 0
2005/2006 2 B ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1580 Michel Ladislav TJ Hronov A 1822 0
2005/2006 1 Č ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1580 Hejzlar Zdeněk Maspork TJ Náchod 1857 ½
2005/2006 11 B ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1580 Šípek Vítězslav Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 1859 0
2005/2006 10 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1580 Horníček Jan Panda Horníček Rychnov nad Kněžnou "C" 1486 1
2005/2006 9 B ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1580 Kubec Oldřich Sokol Javornice 1727 ½
2005/2006 8 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1580 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1662 0
2005/2006 7 B ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1580 Divíšek Jiří TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1
2005/2006 6 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1580 Malík Zdeněk Panda Rychnov nad Kněžnou "F" 1456 0
2005/2006 5 B ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1580 Ježek Adam Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" 1
2005/2006 4 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1580 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1770 0
2005/2006 3 B ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1580 Štancl Jiří ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1
2005/2006 1 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1580 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1498 1