Hráč Růžička Tomáš

Růžička Tomáš

User Pic
Jméno: Růžička Tomáš
Oddíl: DDM Písek
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1746
Elo mezinárodní: 1758
ID: 14402
FIDE ID: 338184
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 B DDM Písek 1755 1732 Dufek Tomáš TJ Jiskra Třeboň 1519 1
2017/2018 6 Č DDM Písek 1755 1732 Kutnar Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1664 1
2017/2018 5 B DDM Písek 1755 1732 Machálek Martin ŠK Týn nad Vltavou 1846 0
2017/2018 3 B DDM Písek 1755 1732 Lorencová Michaela VŠTE České Budějovice C 1408 1
2017/2018 2 B DDM Písek 1755 1732 Jiřík Radovan Royal České Budějovice 1504 1
2017/2018 1 Č DDM Písek 1755 1732 Valášek Jakub ČZ Strakonice D 1677 1653 1
2017/2018 11 Č DDM Písek 1742 1745 Šimek Vladimír Šachklub Písek B 1780 1759 1
2017/2018 10 B DDM Písek 1727 1745 Majer František ŠK Český Krumlov 1624 1602 1
2017/2018 9 Č DDM Písek 1737 1745 Plucar Jiří Sn Jindřichův Hradec 1715 1760 ½
2017/2018 6 B DDM Písek 1762 1745 Zikmund Alexandr Tatran Prachatice 1872 1814 0
2017/2018 5 Č DDM Písek 1727 1745 Man Květoslav ŠS Bechyně 1271 1362 1
2017/2018 4 B DDM Písek 1727 1745 Krch Lukáš Sokol Tábor B 1852 1865 1
2017/2018 3 Č DDM Písek 1727 1745 Tichý Tomáš Traxler Veselí n.Lužn. 0 1641 0
2017/2018 2 B DDM Písek 1737 1736 David Karel Spartak Sezimovo Ústí 1850 1845 1
2017/2018 1 Č DDM Písek 1737 1736 Placer Sebastian QCC České Budějovice B 1807 1835 0
2017/2018 7 B DDM Písek 1762 1745 Jiřík Radovan Royal České Budějovice 1587 1524 1
2017/2018 6 Č DDM Písek 1762 1745 Nováková Blanka QCC České Budějovice C 1625 1669 1
2017/2018 5 B DDM Písek 1727 1745 Lorencová Michaela VŠTE České Budějovice C 1463 1439 1
2017/2018 4 Č DDM Písek 1727 1745 Žáček Jiří ČZ Strakonice C 1716 1755 0
2017/2018 3 Č DDM Písek 1727 1745 Valášek Jakub ČZ Strakonice D 1621 1614 1
2017/2018 2 B DDM Písek 1727 1745 Janošťák Jiří Spartak Kaplice 1692 1729 0
2016/2017 6 Č DDM Písek B 1755 1732 Mareš Daniel Šachklub Písek B 2007 1981 0
2016/2017 5 B DDM Písek B 1755 1732 Theiner Pavel Royal České Budějovice A 1746 1712 0
2016/2017 3 Č DDM Písek B 1755 1732 Veselý Roman ČZ Strakonice C 1802 1829 0
2016/2017 7 B DDM Písek B 1755 1732 Petr Josef Silon Sezimovo Ústí 1673 1681 0
2016/2017 6 Č DDM Písek B 1755 1732 Vondrášek František Spartak Soběslav 1768 1768 ½
2016/2017 5 B DDM Písek B 1755 1732 Eder Antonín Spartak Počátky 1531 1479 1
2016/2017 4 Č DDM Písek B 1755 1732 Machálek Martin ŠK Týn n.Vlt. 1846 1
2015/2016 7 B DDM Písek 1755 1732 Kutnar Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1664 1
2015/2016 5 B DDM Písek 1755 1732 Válek Tomáš Sokol Tábor C 1869 1884 0
2015/2016 4 Č DDM Písek 1755 1732 Petráněk Marian Spartak Sezimovo Ústí 1883 1852 1
2015/2016 3 B DDM Písek 1755 1732 Janošťák Jiří Spartak Kaplice 1745 1784 0
2015/2016 2 B DDM Písek 1755 1732 Jareš Jiří Šachklub Písek C 1879 1899 1
2015/2016 7 Č DDM Písek 1755 1732 Kupka Ondřej ŠK Blanský les 1671 ½
2015/2016 5 Č DDM Písek 1755 1732 Theiner Pavel Royal České Budějovice 1746 1712 1
2015/2016 4 B DDM Písek 1755 1732 Janošťák Jiří Spartak Kaplice 1745 1784 0
2015/2016 3 B DDM Písek 1755 1732 Hejda Martin QCC České Budějovice C 1724 1738 1
2015/2016 2 Č DDM Písek 1755 1732 Valášek Jakub ČZ Strakonice C 1677 1653 1
2015/2016 1 B DDM Písek 1755 1732 Jareš Jiří Šachklub Písek C 1879 1899 1
2015/2016 11 B DDM Písek B 1755 1732 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec 1882 1874 1
2015/2016 10 Č DDM Písek B 1755 1732 Straka Zdeněk Sokol Tábor B 1787 1782 0
2015/2016 9 Č DDM Písek B 1755 1732 Rolinek František Hraničář Horní Stropnice 1227 ½
2015/2016 8 B DDM Písek B 1755 1732 Placer Sebastian QCC Č.Budějovice B 1396 ½
2015/2016 7 Č DDM Písek B 1755 1732 Vondrášek František Spartak Soběslav 1768 1768 0
2015/2016 4 B DDM Písek B 1755 1732 Majer František Šk Český Krumlov 1645 1628 1
2015/2016 3 Č DDM Písek B 1755 1732 Marek Jan ŠSRH Bechyně 1829 1847 1
2015/2016 1 Č DDM Písek B 1755 1732 Lainka Bernard Tatran Prachatice 1787 1798 0
2014/2015 9 Č DDM Písek 1764 1733 Zachař Jaroslav Royal České Budějovice 1818 1826 0
2014/2015 8 B DDM Písek 1764 1733 Smetana Jan ŠK Blanský les 1549 1
2014/2015 6 Č DDM Písek 1764 1733 Kratochvíl Miloš Šachklub Písek 1970 1910 ½
2014/2015 5 B DDM Písek 1764 1733 Kaňka Matěj QCC České Budějovice D 1566 1546 0
2014/2015 4 Č DDM Písek 1764 1733 Rolinek František Hraničář Horní Stropnice 1167 1
2014/2015 3 B DDM Písek 1764 1733 Tesař Jiří QCC České Budějovice C 1784 0
2014/2015 2 Č DDM Písek 1764 1733 Kohout Jan Spartak Kaplice 1743 ½
2014/2015 1 B DDM Písek 1764 1733 Švejnoha Miroslav ČZ Strakonice C 1808 ½
2014/2015 3 Č DDM Písek B 1764 1733 Zachař Jaroslav Royal České Budějovice 1818 1826 0
2014/2015 2 Č DDM Písek B 1764 1733 Kratochvíl Miloš Šachklub Písek C 1970 1910 ½
2014/2015 1 B DDM Písek B 1764 1733 Silon Sezimovo Ústí 1
2014/2015 10 B DDM Písek B 1764 1733 Valášek Jakub ČZ Strakonice B 1703 1688 ½
2014/2015 8 B DDM Písek B 1764 1733 Německý Jan ŠK Český Krumlov 1622 1597 1
2014/2015 7 Č DDM Písek B 1764 1733 Lomský Radek QCC České Budějovice B 1795 1794 1
2014/2015 6 B DDM Písek B 1764 1733 Jonáš Vlastimil Spartak Soběslav 1000 1
2014/2015 4 B DDM Písek B 1764 1733 Švejnoha Miroslav ČZ Strakonice A 1808 0
2014/2015 3 B DDM Písek B 1764 1733 Stinka Jakub Šachklub Písek B 1651 1676 0
2014/2015 2 Č DDM Písek B 1764 1733 Šťastný Vratislav Šachový spolek Reality Bechyně A 1845 1856 0
2013/2014 7 Č DDM Písek 1760 1735 Königsmark Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1721 1
2013/2014 6 B DDM Písek 1760 1735 Krška Vojtěch Slávia České Budějovice 1757 ½
2013/2014 5 Č DDM Písek 1760 1735 Mrňa Milan Spartak Soběslav 1906 1906 ½
2013/2014 4 B DDM Písek 1760 1735 Lefler Václav Spartak Kaplice 1657 0
2013/2014 3 B DDM Písek 1760 1735 Koutný Jiří Royal CB 1929 1
2013/2014 1 B DDM Písek 1760 1735 Hřídel Marek Šachklub Písek C 1916 ½
2013/2014 7 Č DDM Písek 1760 1735 Hřídel Marek Šachklub Písek C 1916 ½
2013/2014 6 B DDM Písek 1760 1735 Žáček Jiří ČZ Strakonice C 1820 ½
2013/2014 5 Č DDM Písek 1760 1735 Valtr Filip ŠK Týn n.Vlt. 1920 1861 0
2013/2014 4 B DDM Písek 1760 1735 Jandl Vojtěch ŠS Bechyně B 1891 1926 ½
2013/2014 3 Č DDM Písek 1760 1735 Koutný Jiří Royal CB 1929 1
2013/2014 11 Č DDM Písek B 1760 1735 Loskot Petr Sokol Tábor B 2064 2057 ½
2013/2014 10 B DDM Písek B 1760 1735 Havelka Jonáš Qcc České Budějovice B 1677 0
2013/2014 9 Č DDM Písek B 1760 1735 Lenger Adam TJ Spartak Sezimovo Ústí 1401 ½
2013/2014 8 B DDM Písek B 1760 1735 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec 1784 0
2013/2014 7 Č DDM Písek B 1760 1735 Brčák Marek Šs Reality Horňák Bechyně A 1903 1915 0
2013/2014 6 B DDM Písek B 1760 1735 Gutwirth Jan Traxler Veselí nad Lužnicí A 1670 0
2013/2014 5 Č DDM Písek B 1760 1735 Novák Lukáš Sokol Tábor C 1647 1699 1
2013/2014 4 B DDM Písek B 1760 1735 Hostaša Petr TJ Silon Sezimovo Ústí 1589 1546 1
2013/2014 3 B DDM Písek B 1760 1735 Sporka Božetěch Šachklub Písek B 1816 0
2013/2014 2 Č DDM Písek B 1760 1735 Steinbauer Filip ČZ Strakonice B 1604 1778 0
2013/2014 1 B DDM Písek B 1760 1735 Lauko Marián Šk Český Krumlov 1872 1920 ½
2012/2013 9 Č DDM "D" Písek 1807 1787 Doležalová Lada ŠACHklub Lady Tábor 1629 1494 1
2012/2013 8 B DDM "D" Písek 1807 1787 Šustr Dominik ŠACHklub Tábor B 1393 ½
2012/2013 5 B DDM "D" Písek 1807 1787 Valtr Filip ŠK Týn n.Vlt. B 1902 1844 1
2012/2013 3 B DDM "D" Písek 1807 1787 Jirásko Martin Spartak Sezimovo Ústí B 1359 0
2012/2013 2 Č DDM "D" Písek 1807 1787 Zabloudil František Sokol Tábor D 1885 1838 1
2012/2013 1 B DDM "D" Písek 1807 1787 Mošnička Jan Silon Sezimovo Ústí B 1900 1894 0
2012/2013 11 B DDM Písek 1807 1787 Rybín Roman ŠACHklub Tábor A 1100 1
2012/2013 10 Č DDM Písek 1807 1787 Wimberský Antonín Tatran Prachatice A 1887 1873 0
2012/2013 9 B DDM Písek 1807 1787 Kapoun Karel Spartak Počátky 1590 1
2012/2013 8 Č DDM Písek 1807 1787 Kalianko Pavel ŠACHklub Písek C 1000 1
2012/2013 7 B DDM Písek 1807 1787 Průša Václav QCC Č.Budějovice C 1445 1
2012/2013 5 B DDM Písek 1807 1787 Malý Jan ŠS Bechyně B 1478 ½
2012/2013 4 Č DDM Písek 1807 1787 Hejl Vojtěch TRAXLER Veselí n/L B 1533 1
2012/2013 3 Č DDM Písek 1807 1787 Dvořák Arnošt Royal Č.Budějovice 1874 1867 0
2012/2013 2 B DDM Písek 1807 1787 Švejnoha Miroslav ČZ Strakonice C 1808 1
2012/2013 1 Č DDM Písek 1807 1787 Kutnar Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1584 0
2011/2012 9 Č DDM Písek D 1760 1677 Bareš Jiří QCC České Budějovice F 1730 0
2011/2012 8 B DDM Písek D 1760 1677 Zikmund Alexandr Tatran Prachatice B 1886 1886 ½
2011/2012 6 B DDM Písek D 1760 1677 Mareš Daniel Šachklub Písek D 2043 1
2011/2012 2 Č DDM Písek D 1760 1677 Novák Martin QCC České Budějovice G 1473 1
2011/2012 11 B DDM Písek 1760 1677 Lainka Bernard Tatran Prachatice 1808 1820 1
2011/2012 10 Č DDM Písek 1760 1677 Šimek Radek Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 1250 1
2011/2012 9 B DDM Písek 1760 1677 Veštúr Rastislav ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1000 1
2011/2012 7 Č DDM Písek 1760 1677 Hrubant Miloslav ŠS Bechyně B 1687 ½
2011/2012 6 B DDM Písek 1760 1677 Kabelka Jaromír Slovan Jindřichův Hradec B 1581 ½
2011/2012 5 Č DDM Písek 1760 1677 Streďák Josef Šachklub Písek C 1807 1
2011/2012 4 B DDM Písek 1760 1677 Budil Miloslav Sokol Tábor C 1833 ½
2011/2012 2 B DDM Písek 1760 1677 Lefler Václav Spartak Kaplice 1622 1
2011/2012 1 Č DDM Písek 1760 1677 Novák Lukáš ŠK Týn n.Vlt. 1673 1564 1
2010/2011 9 B DDM Písek "D" 1729 Valášek Jakub Strakonice "D" 1672 1
2010/2011 8 Č DDM Písek "D" 1729 Steinbauer Filip ŠK Č.Budějovice 1250 1
2010/2011 7 B DDM Písek "D" 1729 Havlíček Jiří QCC Č.Budějovice "H" 1934 0
2010/2011 5 B DDM Písek "D" 1729 Hůle František Čkyně 1702 0
2010/2011 4 Č DDM Písek "D" 1729 Rončák Václav Chvalšiny 1796 0
2010/2011 3 B DDM Písek "D" 1729 Wimberský Antonín Prachatice "B" 1813 ½
2010/2011 2 Č DDM Písek "D" 1729 Nováková Blanka QCC Č.Budějovice "F" 1719 0
2010/2011 1 Č DDM Písek "D" 1729 Jareš Jiří Sokol Písek "C" 1862 0
2010/2011 11 B DDM Písek 1729 Janeba Petr ČZ Strakonice B 1917 0
2010/2011 10 Č DDM Písek 1729 Jeníček Jaromír ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1824 0
2010/2011 9 B DDM Písek 1729 Marhoun Václav QCC České Budějovice C 1804 1
2010/2011 8 Č DDM Písek 1729 Zachař Jaroslav SK Royal České Budějovice B 1828 0
2010/2011 6 Č DDM Písek 1729 Tlapa Václav ČZ Strakonice C 1754 0
2010/2011 4 Č DDM Písek 1729 Kaucký Jaroslav Slovan Jindřichův Hradec B 1550 0
2010/2011 3 B DDM Písek 1729 Němcová Olga QCC České Budějovice D 1583 1
2010/2011 2 Č DDM Písek 1729 Lenc Bohumil Spartak Soběslav 1898 0
2010/2011 1 B DDM Písek 1729 Kohout Jan Spartak Kaplice 1735 1
2009/2010 11 B DDM Pisek 1768 Krystián Miroslav Spartak Pocatky 1796 1
2009/2010 10 Č DDM Pisek 1768 Outrata Hynek Slovan Jindrichuv Hradec B 1000 ½
2009/2010 9 B DDM Pisek 1768 Kovář Jiří Spartak Sobeslav 1735 0
2009/2010 8 Č DDM Pisek 1768 Valtr Filip SK Tyn n.Vlt. 1768 0
2009/2010 7 B DDM Pisek 1768 Zabloudil František Silon Sezimovo Usti 1871 ½
2009/2010 6 Č DDM Pisek 1768 Ludačka Miroslav Koberce Kajov 1861 0
2009/2010 4 Č DDM Pisek 1768 Brych Jiří Tatran Prachatice B 1650 1
2009/2010 3 Č DDM Pisek 1768 Lomský Radek QCC C. Budejovice C 1767 1
2009/2010 2 B DDM Pisek 1768 Kouba Pavel QCC C. Budejovice D 1680 0
2009/2010 1 Č DDM Pisek 1768 Alexa Jaroslav SS Bechyne 1675 ½
2009/2010 9 Č DDM Písek D 1768 Hobl Stanislav ČZ Strakonice D 1837 0
2009/2010 8 B DDM Písek D 1768 Žáček Jiří ČZ Strakonice C 1850 0
2009/2010 6 Č DDM Písek D 1768 Punčochář Michal QCC Č. Budějovice G 1250 1
2009/2010 5 B DDM Písek D 1768 Zachař Jaroslav Royal Č. Budějovice B 1804 1
2009/2010 4 Č DDM Písek D 1768 Dvořák Pavel QCC Č. Budějovice E 1661 0
2009/2010 3 B DDM Písek D 1768 Hůle František Sokol Čkyně 1720 0
2009/2010 2 Č DDM Písek D 1768 Bareš Jiří QCC Č. Budějovice F 1738 1
2009/2010 1 B DDM Písek D 1768 Korostenski František Sokol Chvalšiny 2145 0
2008/2009 11 Č Sokol DDM Pisek 1768 Zikmund Alexandr Tatran Prachatice B 1734 ½
2008/2009 10 B Sokol DDM Pisek 1768 Krystián Miroslav Spartak Pocatky 1782 0
2008/2009 9 Č Sokol DDM Pisek 1768 Nováková Blanka QCC Ceské Budejovice C 1670 1
2008/2009 8 B Sokol DDM Pisek 1768 Budil Miloslav Sokol Tabor D 1833 0
2008/2009 7 Č Sokol DDM Pisek 1768 Bürger František Spartak Kaplice 1779 0
2008/2009 6 B Sokol DDM Pisek 1768 Sýkora Ladislav TRAXLER Veseli nad Luznici B 1728 0
2008/2009 5 Č Sokol DDM Pisek 1768 Podlešák Pavel Spartak Sobeslav 1780 ½
2008/2009 4 B Sokol DDM Pisek 1768 Jeníček Jaromír SK Ceský Krumlov B 1699 0
2008/2009 3 Č Sokol DDM Pisek 1768 David Karel Silon Sezimovo Usti 1844 1
2008/2009 2 B Sokol DDM Pisek 1768 Marek Jan Sachový spolek Bechyne B 1846 0
2008/2009 1 B Sokol DDM Pisek 1768 Žáček Jiří CZ Strakonice B 1827 0
2008/2009 11 B Dolní Kralovice 1768 Pavelka Vladimír Sokol Benešov C 1652 0
2008/2009 10 Č Dolní Kralovice 1768 Červenka David ŠK KDJS Sedlčany B 1
2008/2009 9 B Dolní Kralovice 1768 Třebický Jiří Jawa Brodce C 1325 ½
2008/2009 8 Č Dolní Kralovice 1768 Matoušů Miroslav Spartak Vlašim C ½
2008/2009 7 B Dolní Kralovice 1768 Roubíček Milan Sokol Postupice 1339 0
2008/2009 5 B Dolní Kralovice 1768 Vopat Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1531 1
2008/2009 4 Č Dolní Kralovice 1768 Laubacher Luděk Sokol Neveklov 1539 1
2008/2009 3 B Dolní Kralovice 1768 Šenold Milan Sokol Benešov B 1418 1
2008/2009 1 Č Dolní Kralovice 1768 Marhan František Kavalier Sázava 1691 ½
2007/2008 2 Č Sokol Platan Písek B 1608 Pahorecký Jiří ŠK Český Krumlov 1923 0
2007/2008 9 Č SOKOL DDM Platan Písek "D" 1608 Erban Štěpán TATRAN Prachatice "C" 1565 ½
2007/2008 8 B SOKOL DDM Platan Písek "D" 1608 Hradecký Miroslav ČZ Strakonice "D" 1610 1
2007/2008 7 Č SOKOL DDM Platan Písek "D" 1608 Hanzal Pavel ŠK Týn n/Vltavou "C" 1457 1
2007/2008 6 B SOKOL DDM Platan Písek "D" 1608 Valtr Filip ŠK Týn n/Vltavou "B" 1719 1
2007/2008 5 Č SOKOL DDM Platan Písek "D" 1608 Steinbach Jaroslav TATRAN Volary 1706 ½
2007/2008 4 B SOKOL DDM Platan Písek "D" 1608 Hanžl Miroslav TATRAN Prachatice "B" 1668 1
2007/2008 2 Č SOKOL DDM Platan Písek "D" 1608 Pekárek František SOKOL Čkyně 1656 1
2006/2007 11 Č Sokol Platan Písek "B" 1611 Valášek Jan ČZ Strakonice "B" 1538 0
2006/2007 10 B Sokol Platan Písek "B" 1611 Lomský Josef Royal České Budějovice 1699 ½
2006/2007 8 B Sokol Platan Písek "B" 1611 Fryš Michal QCC České Budějovice "E" 1541 1
2006/2007 7 Č Sokol Platan Písek "B" 1611 Pultr Evžen ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1678 0
2006/2007 6 B Sokol Platan Písek "B" 1611 ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1
2006/2007 5 Č Sokol Platan Písek "B" 1611 Maříková Jana Beseda Veselí nad Lužnicí "B" 1399 1
2006/2007 4 B Sokol Platan Písek "B" 1611 Procházka Pavel Sokol Tábor "D" 1645 1
2006/2007 3 B Sokol Platan Písek "B" 1611 Jelínek Miroslav TJ Spartak Počátky 1427 1
2006/2007 2 Č Sokol Platan Písek "B" 1611 Žák Zdeněk Šachklub Velešín 1606 1
2006/2007 1 B Sokol Platan Písek "B" 1611 Spartak Soběslav "A" 1
2006/2007 9 Č SOKOL Platan Písek "D" 1611 Wimberský Antonín ŠK Týn n/Vltavou "B" 1728 0
2006/2007 8 B SOKOL Platan Písek "D" 1611 Dvořák Karel ŠK Týn n/Vltavou "C" 1328 ½
2006/2007 7 B SOKOL Platan Písek "D" 1611 Němec Roman ČZ Strakonice "C" 1626 0
2006/2007 6 Č SOKOL Platan Písek "D" 1611 Erban Štěpán ŠO TATRAN Prachatice "C" 1566 ½
2006/2007 5 B SOKOL Platan Písek "D" 1611 Pekárek František SOKOL Čkyně "A" 1654 1
2006/2007 4 Č SOKOL Platan Písek "D" 1611 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice Rebelové 1711 ½
2006/2007 3 B SOKOL Platan Písek "D" 1611 Bican Dominik SOKOL Platan Písek "C" 1673 ½
2006/2007 2 Č SOKOL Platan Písek "D" 1611 Eliášek Milan SOKOL Platan Písek "E" 1621 0
2006/2007 1 B SOKOL Platan Písek "D" 1611 Naske Oleg TJ TATRAN Volary 1382 0
2005/2006 11 Č Sokol Písek "C" 1577 Růžička Aleš Sokol Tábor "D" 1907 0
2005/2006 10 B Sokol Písek "C" 1577 Sýkora Karel TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1747 1
2005/2006 9 Č Sokol Písek "C" 1577 Čipera Josef ČZ Strakonice "B" 1740 1
2005/2006 8 B Sokol Písek "C" 1577 Veselý Roman ČZ Strakonice "C" 1790 0
2005/2006 7 Č Sokol Písek "C" 1577 Glaserová Pavla Šachklub Velešín "A" 1818 0
2005/2006 6 B Sokol Písek "C" 1577 Malířský Josef Silon Sezimovo Ústí 1496 1
2005/2006 5 B Sokol Písek "C" 1577 Šulčík Karel TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "D" 1668 1
2005/2006 4 Č Sokol Písek "C" 1577 Kovář Jiří Spartak Soběslav "A" 1743 ½
2005/2006 2 Č Sokol Písek "C" 1577 Sýkora Ladislav ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 1719 0
2005/2006 1 B Sokol Písek "C" 1577 Král Ladislav Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1522 0