Hráč Šubrt Petr

Šubrt Petr

User Pic
Jméno: Šubrt Petr
Oddíl: ŠK Dobruška
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1829
Elo mezinárodní: 1831
ID: 14351
FIDE ID: 363839
Rok narození: 1969
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B ŠK Dobruška 1831 1842 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1814 1846 ½
2017/2018 10 Č ŠK Dobruška 1847 1842 Palla Rostislav Spartak Rychnov n. Kn. A 1609 1649 0
2017/2018 9 B ŠK Dobruška 1853 1842 Šrůtek Václav ŠK Česká Skalice 1615 1668 1
2017/2018 8 Č ŠK Dobruška 1853 1842 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř B 1846 1868 0
2017/2018 6 Č ŠK Dobruška 1848 1842 Daniel Robert Panda Rychnov n. Kn. B 1643 1655 1
2017/2018 5 Č ŠK Dobruška 1847 1842 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1813 1781 1
2017/2018 4 B ŠK Dobruška 1847 1842 Vacek Jaroslav ŠK Červený Kostelec A 1665 1675 1
2017/2018 3 Č ŠK Dobruška 1847 1842 Záruba Jaroslav Sokol Hradec Králové A 1845 1841 0
2017/2018 2 B ŠK Dobruška 1847 1842 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1732 1707 1
2017/2018 1 Č ŠK Dobruška 1839 1835 Krása Marek DDM Třebechovice p. O. B 1684 1668 ½
2016/2017 11 B ŠK Dobruška 1818 1801 Palla Rostislav Spartak Rychnov n. Kn. A 1769 1786 ½
2016/2017 8 Č ŠK Dobruška 1818 1801 Barvínek Milan ŠK Lípa C 1857 1897 1
2016/2017 7 B ŠK Dobruška 1818 1801 Horák Jan Panda Rychnov n. Kn. B 1526 1457 ½
2016/2017 5 B ŠK Dobruška 1818 1801 Kánský Josef NIKI TJ Náchod B 1813 1748 1
2016/2017 2 B ŠK Dobruška 1818 1801 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1824 1801 1
2016/2017 1 Č ŠK Dobruška 1818 1801 Vít Milan ŠK Červený Kostelec 1000 1
2015/2016 10 B ŠK Dobruška 1818 1801 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1777 1822 ½
2015/2016 8 B ŠK Dobruška 1818 1801 Mata Michal Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1659 0
2015/2016 7 Č ŠK Dobruška 1818 1801 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 1
2015/2016 5 B ŠK Dobruška 1818 1801 Klíma David Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1645 1783 1
2015/2016 4 Č ŠK Dobruška 1818 1801 Záruba Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové B 1805 1841 ½
2015/2016 3 B ŠK Dobruška 1818 1801 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí A 1824 1801 0
2015/2016 2 Č ŠK Dobruška 1818 1801 Čáp Jaroslav TJ Hronov A 1825 1828 ½
2015/2016 1 B ŠK Dobruška 1818 1801 Pinkava Josef NIKI TJ Náchod B 1894 1885 0
2014/2015 11 B ŠK Dobruška 1774 1804 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1788 1768 1
2014/2015 10 Č ŠK Dobruška 1774 1804 Portych Václav Sokol Hradec Králové B 1844 1854 0
2014/2015 9 B ŠK Dobruška 1774 1804 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí 1859 1841 ½
2014/2015 8 Č ŠK Dobruška 1774 1804 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1847 1815 ½
2014/2015 7 B ŠK Dobruška 1774 1804 Novotný Jan NIKI TJ Náchod B 1942 1942 ½
2014/2015 6 Č ŠK Dobruška 1774 1804 Vacek Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec 1671 1672 ½
2014/2015 4 B ŠK Dobruška 1774 1804 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř C 1833 1840 1
2014/2015 2 B ŠK Dobruška 1774 1804 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou B 1503 ½
2014/2015 1 Č ŠK Dobruška 1774 1804 Krtička Václav PŠ TJ Náchod C 1682 1669 1
2013/2014 10 B ŠK Dobruška 1784 1818 Krupička Vojtěch TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1872 1863 1
2013/2014 8 Č ŠK Dobruška 1784 1818 Nekvinda Michal ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1795 1807 ½
2013/2014 7 B ŠK Dobruška 1784 1818 Jungwirth Stanislav TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1657 1687 1
2013/2014 6 Č ŠK Dobruška 1784 1818 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny 1712 ½
2013/2014 5 B ŠK Dobruška 1784 1818 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové C 1756 1750 0
2013/2014 4 Č ŠK Dobruška 1784 1818 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1821 1783 0
2013/2014 3 B ŠK Dobruška 1784 1818 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí A 1730 1743 ½
2013/2014 2 Č ŠK Dobruška 1784 1818 Hepnar David PŠ TJ Náchod C 1813 1805 ½
2013/2014 1 B ŠK Dobruška 1784 1818 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové A 1552 1599 ½
2012/2013 11 B ŠK DOBRUŠKA 1744 1806 Bém David JISKRA JAROMĚŘ B 1862 1896 1
2012/2013 10 Č ŠK DOBRUŠKA 1744 1806 Drašnar Pavel TJ SOKOL VRCHOVINY A 1679 1600 ½
2012/2013 8 Č ŠK DOBRUŠKA 1744 1806 Velecký Vladimír JISKRA ČESKÁ SKALICE 1859 1859 1
2012/2013 7 B ŠK DOBRUŠKA 1744 1806 Kvasničák Karel P.Š. TJ NÁCHOD D 1824 ½
2012/2013 5 Č ŠK DOBRUŠKA 1744 1806 Kubeček Jan DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1695 ½
2012/2013 3 Č ŠK DOBRUŠKA 1744 1806 Brát Libor SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1806 1807 ½
2011/2012 10 B ŠK DOBRUŠKA 1803 Bém David JISKRA JAROMĚŘ B 1830 1872 0
2011/2012 9 B ŠK DOBRUŠKA 1803 Krejcar Pavel SPARTAK RYCHNOV A 1808 ½
2011/2012 8 Č ŠK DOBRUŠKA 1803 Pinkava Josef SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1943 1936 ½
2011/2012 6 Č ŠK DOBRUŠKA 1803 Miler Jan SLOVAN BROUMOV B 1960 0
2011/2012 5 B ŠK DOBRUŠKA 1803 Matouš Lubomír KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1832 1775 ½
2011/2012 3 B ŠK DOBRUŠKA 1803 Pultar Petr NIKI TJ NÁCHOD C 1795 1840 0
2011/2012 2 Č ŠK DOBRUŠKA 1803 Picek Ivan SLAVIA HRADEC KR. D 1865 ½
2011/2012 1 B ŠK DOBRUŠKA 1803 Velecký Vladimír ČESKÁ SKALICE A 1748 1
2011/2012 11 B Panda Rychnov n. Kněžnou B 1803 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1709 1742 ½
2011/2012 8 Č Panda Rychnov n. Kněžnou B 1803 ŠK AD Jičín C 1
2011/2012 4 Č Panda Rychnov n. Kněžnou B 1803 Portych Václav ŠK Polymar Lípa B 1824 1799 1
2011/2012 2 Č Panda Rychnov n. Kněžnou B 1803 Šolín Václav DDM Třebechovice p. Orebem 1652 1
2010/2011 9 Č ŠK Dobruška 1787 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1835 1
2010/2011 8 B ŠK Dobruška 1787 Kouba Václav DDM Třebechovice p.Or. 1822 ½
2010/2011 6 B ŠK Dobruška 1787 Schejbal Josef TJ Hronov B 1998 ½
2010/2011 5 Č ŠK Dobruška 1787 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod C 1830 0
2010/2011 3 B ŠK Dobruška 1787 Klázar Václav Sokol Jukov Červený Kostelec 1811 1
2010/2011 2 Č ŠK Dobruška 1787 Krejcar Pavel TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1819 ½
2010/2011 1 B ŠK Dobruška 1787 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1739 1
2010/2011 11 Č Panda Rychnov n. Kněžnou B 1787 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice A 1996 0
2010/2011 7 B Panda Rychnov n. Kněžnou B 1787 Hepnar David Sněžka TJ Náchod 1787 ½
2010/2011 6 Č Panda Rychnov n. Kněžnou B 1787 Fuchs František TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 0
2010/2011 4 Č Panda Rychnov n. Kněžnou B 1787 Duch Robert TJ Hronov 1876 1
2010/2011 3 B Panda Rychnov n. Kněžnou B 1787 Splítek Luboš ŠK Polymar Lípa B 1800 0
2009/2010 10 B Panda Veolia ARTCO RK C 1750 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod B 1976 ½
2009/2010 7 Č Panda Veolia ARTCO RK C 1750 Macháček Luděk Slovan Broumov B 2022 ½
2009/2010 6 B Panda Veolia ARTCO RK C 1750 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny A 1680 ½
2009/2010 5 Č Panda Veolia ARTCO RK C 1750 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice 1837 1
2009/2010 2 B Panda Veolia ARTCO RK C 1750 Palla Rostislav TJ Spartak RK A 1681 1
2009/2010 8 B ŠK Dobruška 1750 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1816 1
2009/2010 7 Č ŠK Dobruška 1750 Labík Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1688 ½
2009/2010 3 B ŠK Dobruška 1750 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2009/2010 2 Č ŠK Dobruška 1750 Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald D 1653 1
2008/2009 9 B ŠK Dobruška 1703 Kalecký Karel ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1401 1
2008/2009 8 Č ŠK Dobruška 1703 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1554 ½
2008/2009 7 Č ŠK Dobruška 1703 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1882 0
2008/2009 6 B ŠK Dobruška 1703 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1993 1
2008/2009 4 B ŠK Dobruška 1703 Zahradník Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou D 1575 1
2008/2009 3 Č ŠK Dobruška 1703 Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald D 1674 ½
2008/2009 2 B ŠK Dobruška 1703 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1835 ½
2008/2009 10 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1703 Fátor Jaroslav Slavia Hradec Králové D 1711 1
2008/2009 8 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1703 Blažek Tomáš DDM Kostelec n. Orl. A 1812 ½
2008/2009 7 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1703 Vacek Jaroslav Sokol Červený Kostelec A 1608 1
2008/2009 6 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1703 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice A 1870 ½
2008/2009 5 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1703 Kulhánek František Slovan Broumov B 1484 1
2008/2009 2 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1703 Kracík Martin DDM Třebechovice 1849 1
2007/2008 9 Č SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1721 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1625 ½
2007/2008 6 B SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1721 Dostálek Petr DDM Kostelec n. Orl. A 1596 0
2007/2008 5 Č SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1721 Krejcar Pavel TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1802 ½
2007/2008 3 Č SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1721 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové A 1901 1
2007/2008 2 B SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1721 Möller Kamil Jiskra Jaroměř B 1980 0
2007/2008 11 Č ŠK Dobruška 1721 Macháň Václav Panda Rychnov nad Kněžnou D 1492 ½
2007/2008 10 B ŠK Dobruška 1721 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1804 ½
2007/2008 7 Č ŠK Dobruška 1721 Kalecký Karel DDM Týniště nad Orlicí 1398 1
2007/2008 6 B ŠK Dobruška 1721 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1527 0
2007/2008 3 B ŠK Dobruška 1721 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1627 1
2007/2008 1 B ŠK Dobruška 1721 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou E 1345 1
2006/2007 11 B Panda Rychnov n. Kněž. C 1757 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice A 1816 ½
2006/2007 6 Č Panda Rychnov n. Kněž. C 1757 Sciranka Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 1899 0
2006/2007 11 Č ŠK Dobruška 1757 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1965 1
2006/2007 9 Č ŠK Dobruška 1757 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou E ½
2006/2007 8 B ŠK Dobruška 1757 Nosek Jakub Panda Rychnov nad Kněžnou D 1470 1
2006/2007 6 Č ŠK Dobruška 1757 Musil Stanislav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1765 ½
2006/2007 5 B ŠK Dobruška 1757 Zikmund Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1830 0
2006/2007 4 Č ŠK Dobruška 1757 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 ½
2006/2007 3 B ŠK Dobruška 1757 Kalecký Karel DDM Týniště nad Orlicí 1380 ½
2006/2007 2 Č ŠK Dobruška 1757 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1576 0
2006/2007 1 B ŠK Dobruška 1757 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1873 0
2005/2006 11 B ŠK Dobruška 1770 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1773 0
2005/2006 10 Č ŠK Dobruška 1770 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1870 ½
2005/2006 9 B ŠK Dobruška 1770 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1792 1
2005/2006 8 Č ŠK Dobruška 1770 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou "F" 1
2005/2006 7 B ŠK Dobruška 1770 Zahradník Tomáš Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" 1
2005/2006 5 Č ŠK Dobruška 1770 Horský Leonard ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1
2005/2006 4 B ŠK Dobruška 1770 Dostálek Petr ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1580 1
2005/2006 3 Č ŠK Dobruška 1770 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1498 0
2005/2006 2 B ŠK Dobruška 1770 Marečková Martina Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 1839 0
2005/2006 1 Č ŠK Dobruška 1770 Horníček Ondřej Panda Horníček Rychnov nad Kněžnou "C" 1795 ½