Hráč Lacina Filip

Lacina Filip

User Pic
Jméno: Lacina Filip
Oddíl: ŠK Sokol Vyšehrad
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2019
Elo mezinárodní: 2009
ID: 13964
FIDE ID: 327433
Rok narození: 1980
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2009 2019 Pospíšil Evžen Sokol Praha Vršovice C 2068 2090 ½
2017/2018 5 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2009 2019 Mukashev Assan ŠK Aurora 2194 2200 0
2017/2018 4 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2009 2019 Hostička František TJ Pankrác E 2131 2102 1
2017/2018 3 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2009 2019 Hruška Jan Unichess D 2052 2068 ½
2017/2018 1 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2009 2019 Vedral Oldřich SK OAZA Praha C 2195 2200 0
2017/2018 3 Č SK Sokol Vysehrad 2015 2004 Nídl Petr QCC Ceske Budejovice 2170 2168 0
2017/2018 8 Č ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2009 2019 Hlaváč Rudolf TJ Baník Sokolov ŠO 1978 1971 0
2017/2018 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2029 2019 Vašek Daniel TJ Bohemians Praha "B" 1988 2000 ½
2017/2018 5 B ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2015 2004 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 2044 2052 1
2017/2018 4 Č ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2015 2004 Holeš Michal Karlovarský šachklub Tietz 2130 2066 ½
2017/2018 3 B ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2015 2004 Procházka Jiří TJ Sokol Praha-Vršovice 2046 2076 1
2017/2018 1 B ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2010 2004 Turner Radek TJ Šakal Kozolupy 2018 2041 ½
2016/2017 11 Č SK Sokol Vysehrad 1998 2006 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Kralove 2077 2023 0
2016/2017 9 Č SK Sokol Vysehrad 1998 2006 Nídl Petr QCC Ceske Budejovice 2168 2177 0
2016/2017 4 Č SK Sokol Vysehrad 1998 2006 Vltavský Vladimír SK ZIKUDA Turnov 2214 2198 0
2015/2016 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 1999 2006 Stejskal Pavel Sokol Praha-Kobylisy B 1988 1980 0
2015/2016 10 B ŠK Sokol Vyšehrad C 1999 2006 Šplíchal Petr Sokol Praha-Kobylisy C 1968 1980 1
2015/2016 9 B ŠK Sokol Vyšehrad C 1999 2006 Lhotský Michal TJ Pankrác C 2084 2096 0
2015/2016 8 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 1999 2006 Ambrož Antonín TJ Bohemians Praha C 1965 1957 ½
2015/2016 7 B ŠK Sokol Vyšehrad C 1999 2006 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha A 2103 2101 0
2015/2016 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 1999 2006 Rývová Anna TJ Praga Praha A 1945 1909 ½
2015/2016 5 B ŠK Sokol Vyšehrad C 1999 2006 Staszko Martin ŠO TJ Dukla Praha B 2021 2034 ½
2015/2016 4 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 1999 2006 Spurný Ondřej GROP B 2079 2098 1
2015/2016 3 B ŠK Sokol Vyšehrad C 1999 2006 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2068 2070 0
2015/2016 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 1999 2006 Daniel Martin TJ Bohemians Praha B 2054 2065 0
2015/2016 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2006 Janočko Petr ŠK Líně 2040 2039 ½
2015/2016 10 B ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2006 Mišičko Ján ŠK Kladno 2101 2069 ½
2015/2016 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2006 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz 2074 2054 ½
2015/2016 8 B ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2006 Tichý Lukáš TJ Tatran Podbořany 1952 1914 0
2015/2016 6 B ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2006 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary 1843 1806 1
2015/2016 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2006 Eret Jaroslav TJ Plzeň Košutka 2122 2092 0
2015/2016 4 B ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2006 Jonáš Václav ŠK Sokol Klatovy 1983 1998 1
2015/2016 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2006 Janoušek Petr Šakal Kozolupy 2204 2168 1
2014/2015 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2045 2050 Kačmařík Lukáš SK Loko Praha A 2194 2199 0
2014/2015 10 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2045 2050 Krischke Arnold TJ Praga Praha A 2103 2102 1
2014/2015 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2045 2050 Vlach Karel DDM Praha 6 A 2128 2135 0
2014/2015 8 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2045 2050 Hála Martin TJ Pankrác C 2077 2078 ½
2014/2015 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2045 2050 Gáj Miloš Unichess ČSOB D 2017 2028 ½
2014/2015 6 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2045 2050 Doležal Martin Unichess ČSOB C 2226 2186 ½
2014/2015 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2045 2050 Petr Jan TJ Pankrác B 2119 2132 ½
2014/2015 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2045 2050 Matějka Petr Bohemians Praha C 2057 2056 0
2014/2015 2 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2045 2050 Krátký Jiří GROP B 2174 2158 0
2014/2015 1 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2045 2050 Katzer Radovan Holdia DP Praha C 1821 1872 1
2014/2015 11 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2045 2050 Mařík Miloslav SK Loko Praha B 1957 1990 ½
2014/2015 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2045 2050 Vohnout Pavel Viktoria Žižkov B 2001 2032 0
2014/2015 9 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2045 2050 Petras Milan ŠK Bohnice A 1972 2012 ½
2014/2015 8 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2045 2050 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác D 2149 2132 0
2014/2015 7 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2045 2050 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2081 2109 ½
2014/2015 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2045 2050 Gáj Miloš Unichess ČSOB E 2017 2028 ½
2014/2015 5 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2045 2050 Hála Martin TJ Praga Praha B 1953 1947 ½
2014/2015 4 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2045 2050 Novotný Jaroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2109 2100 0
2014/2015 3 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2045 2050 Koukolík Alexander Sokol Vršovice C 2004 1980 ½
2014/2015 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2045 2050 Koudelka Ivan Bohemians Praha D 2057 2029 ½
2014/2015 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad F 2045 2050 Komprda Pavel USK Praha A 2029 2016 1
2014/2015 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2045 2050 Kostroun Petr Sokol Praha-Kobylisy B 1884 1915 ½
2014/2015 10 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2045 2050 Mukashev Assan ŠK GROP Praha 2265 2273 ½
2014/2015 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2045 2050 Keller Daniel TJ Sparta Kutná Hora 2149 2144 ½
2014/2015 8 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2045 2050 Hánl František Klub šachistů Říčany 1925 1924 1905 0
2014/2015 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2045 2050 Staněk Ondřej Dolní Kralovice 1888 1935 1
2014/2015 6 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2045 2050 Čermák Michal ŠK Joly Lysá nad Labem C 2019 2069 0
2014/2015 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2045 2050 Polanský Jiří Silko Gambit Jihlava 1781 1797 1
2014/2015 4 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2045 2050 Vincze Roman ŠK Gordic 2134 2138 1
2014/2015 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2045 2050 Jelínek Michal SK OAZA Praha 1904 1956 0
2014/2015 2 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2045 2050 Lampíř Tomáš TJ Bohemians Praha B 2080 2092 1
2014/2015 1 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2045 2050 Michálek František Sokol Kolín 2056 2080 1
2013/2014 11 B ŠK Sokol Vyšehrad E 2085 2083 Škára Vladimír ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2170 0
2013/2014 9 B ŠK Sokol Vyšehrad E 2085 2083 Sakař Miloš ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 1
2013/2014 8 Č ŠK Sokol Vyšehrad E 2085 2083 Mašek Miroslav ŠK Smíchov A 2189 2183 0
2013/2014 7 B ŠK Sokol Vyšehrad E 2085 2083 Jablečník Gustav SK Loko Praha B 2090 2096 ½
2013/2014 3 B ŠK Sokol Vyšehrad E 2085 2083 Veselský Michal USK Praha A 2160 2160 0
2013/2014 1 B ŠK Sokol Vyšehrad E 2085 2083 Pochinkov Andrey ŠK Mahrla Praha B 2123 2127 ½
2013/2014 11 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2085 2083 Gdovin Ján ŠACHklub Písek 2092 2077 0
2013/2014 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2085 2083 Jaroš Martin ŠAKAL Kozolupy 2204 2204 ½
2013/2014 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2085 2083 Nováček Karel ŠK Sokol Klatovy 2105 2110 1
2013/2014 8 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2085 2083 Bujak Michal ŠK Tachov 2145 2140 ½
2013/2014 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2085 2083 Škára Vladimír ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2170 2161 1
2013/2014 6 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2085 2083 Čáp Adam ŠK Kladno 2075 2081 0
2013/2014 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2085 2083 Tochor Jiří Sokol Domažlice 2093 2091 1
2013/2014 4 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2085 2083 Chaluš Karel TJ Sokol Plzeň Letná 2041 2052 0
2013/2014 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2085 2083 Mezera Lukáš TJ ČZ Strakonice 2039 2047 ½
2013/2014 2 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2085 2083 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice 2136 2137 0
2013/2014 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2085 2083 Fryč Miroslav Karlovarský šachklub Tietz B 2165 2158 0
2012/2013 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2067 2063 Lauko Marián ŠK Český Krumlov 1914 1898 1
2012/2013 10 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2067 2063 Karban Vlastimil SFiala Gambit Jihlava 2094 2085 0
2012/2013 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2067 2063 Štolba Miloš Sparta Kutná Hora 2149 2155 0
2012/2013 8 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2067 2063 Matějka Petr TJ Bohemians Praha B 2117 2105 1
2012/2013 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2067 2063 Voráček Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 2049 2045 1
2012/2013 6 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2067 2063 Šlajs Vlastimil Sokol Tábor B 1920 1933 1
2012/2013 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2067 2063 Urbánek Štěpán TJ Pankrác B 2030 2035 ½
2012/2013 4 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2067 2063 Vanka Miloslav TRW autolektronika Vlašim 2137 2126 0
2012/2013 3 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2067 2063 Vlach Martin ŠACHklub Písek 1950 1923 ½
2012/2013 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2067 2063 Čmiko Jakub SK OAZA Praha 2027 2050 ½
2012/2013 1 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2067 2063 Fiala Jan Sokol Tábor A 2096 2107 1
2011/2012 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2050 2040 Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín B 2016 2039 1
2011/2012 10 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2050 2040 Routner Jakub TJ Sokol Praha Kobylisy 2103 2119 0
2011/2012 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2050 2040 Hora Milan Sokol Kolín 2103 2109 1
2011/2012 8 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2050 2040 Ježek Luděk ŠK Zikuda Turnov C 1795 1
2011/2012 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2050 2040 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov B 2105 2100 1
2011/2012 6 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2050 2040 Pajerský Michal Desko Liberec 1718 1796 1
2011/2012 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2050 2040 Mašek Miroslav TJ Pankrác B 2184 2175 0
2011/2012 4 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2050 2040 Vocilka Jiří TJ Sparta Kutná Hora 1889 1902 1
2011/2012 3 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2050 2040 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 2039 1992 0
2011/2012 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2050 2040 Horák Vladimír TRW autoelektronika Vlašim 2012 1987 1
2011/2012 1 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2050 2040 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 2007 1975 ½
2010/2011 11 Č Sokol Vysehrad B 1992 Kratochvíl Miloš Sokol Platan Pisek 2089 1
2010/2011 9 Č Sokol Vysehrad B 1992 Maryška Václav SK Cesky Krumlov 1904 ½
2010/2011 8 B Sokol Vysehrad B 1992 Kotrba Tomáš Sachovy klub Viktoria Zizkov 2135 0
2010/2011 7 Č Sokol Vysehrad B 1992 Šnaidr Jiří Sokol Plzen Letna A 2009 ½
2010/2011 6 B Sokol Vysehrad B 1992 Krch Lukáš Sokol Tabor B 1921 1
2010/2011 2 Č Sokol Vysehrad B 1992 Chlad Lukáš SSK HerNyr 1868 ½
2010/2011 1 B Sokol Vysehrad B 1992 Krbúšik Marián Sokol Tabor A 1979 ½
2008/2009 11 B ŠK Sokol Vyšehrad C"" 1929 Vacek Radomír ŠK Zikuda Turnov B"" 2121 ½
2008/2009 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad C"" 1929 Němcová Kristýna SK OAZA Praha 2049 ½
2008/2009 9 B ŠK Sokol Vyšehrad C"" 1929 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem B 2152 ½
2008/2009 7 B ŠK Sokol Vyšehrad C"" 1929 Štolc Martin Šachklub AD Jičín 2044 ½
2008/2009 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad C"" 1929 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny C"" 1989 1
2008/2009 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad C"" 1929 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové B"" 2024 0
2008/2009 4 B ŠK Sokol Vyšehrad C"" 1929 Petráž Martin ŠK Rapid Pardubice 1957 1
2008/2009 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad C"" 1929 Buchar Petr TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2026 1