Hráč Vodička Vlastimil

Vodička Vlastimil

User Pic
Jméno: Vodička Vlastimil
Oddíl: ŠK Sokol Vyšehrad
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2026
Elo mezinárodní: 2029
ID: 133
FIDE ID: 309842
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2029 2026 Kovář Petr TJ Kobylisy C 1911 1913 ½
2017/2018 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2029 2026 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha C 1962 1987 ½
2017/2018 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2029 2026 Vičar Petr TJ Pankrác D 2138 2131 0
2017/2018 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2029 2026 Staszko Martin ŠO TJ Dukla Praha B 2051 2054 ½
2017/2018 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2029 2026 Šimeček Bohumil ŠK Loko Praha A 2079 2099 ½
2017/2018 11 Č SK Sokol Vysehrad 2055 2056 Jandourek Lukáš TJ Neratovice A 2229 2228 0
2017/2018 9 Č SK Sokol Vysehrad 2053 2056 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Kralove 2126 2116 ½
2017/2018 4 B SK Sokol Vysehrad 2053 2056 Plešek Jiří TJ Pankrac 2140 2159 0
2017/2018 3 Č SK Sokol Vysehrad 2053 2056 Tupý Martin QCC Ceske Budejovice 2259 2266 ½
2017/2018 11 B ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2055 2056 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany z.s. 2193 2216 0
2017/2018 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2053 2056 Čermák Josef ŠK Praha-Smíchov 0 1233 ½
2017/2018 9 B ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2048 2056 Krajíc Karel CHESS Most 2046 2051 ½
2017/2018 8 Č ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2048 2056 Lorencová Věra TJ Baník Sokolov ŠO 1876 1893 1
2017/2018 7 B ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2060 2056 Jonáš Václav ŠK Sokol Klatovy 1987 1992 0
2017/2018 5 B ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2053 2056 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 2086 2088 0
2017/2018 4 Č ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2053 2056 Fryč Miroslav Karlovarský šachklub Tietz 2182 2153 ½
2017/2018 3 B ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2053 2056 Markovič Milan TJ Sokol Praha-Vršovice 2196 2170 0
2017/2018 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2053 2056 Volf Jaromír ŠK Kladno 2094 2061 0
2016/2017 10 B SK Sokol Vysehrad 2113 2101 Pirklová Hana SK OAZA Praha 2126 2108 ½
2016/2017 4 Č SK Sokol Vysehrad 2113 2101 Rodshtein Tereza SK ZIKUDA Turnov 2263 2270 1
2015/2016 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2092 2101 Žemlička Vít Sokol Praha-Kobylisy B 1991 1974 ½
2015/2016 10 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2092 2101 Bartoš Jan Sokol Praha-Kobylisy C 2188 2175 ½
2015/2016 8 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2092 2101 Matějka Petr TJ Bohemians Praha C 2082 2076 ½
2015/2016 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2092 2101 Musil Miroslav TJ Praga Praha A 2030 2004 1
2015/2016 4 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2092 2101 Illetško Jaroslav GROP B 2198 2174 0
2015/2016 3 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2092 2101 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2092 2090 0
2015/2016 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2092 2101 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha B 2343 2337 1
2015/2016 1 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2092 2101 Kotrba Tomáš Viktoria Žižkov A 2099 2089 0
2015/2016 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2113 2101 Turner Radek ŠK Líně 2077 2067 1
2015/2016 10 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2113 2101 Gutman Petr ŠK Kladno 2127 2131 ½
2015/2016 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2113 2101 Fryč Miroslav Karlovarský šachklub Tietz 2150 2156 0
2015/2016 8 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2113 2101 Trnka Miroslav TJ Tatran Podbořany 1988 1997 0
2015/2016 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2113 2101 Pokorný Petr Unichess C 2181 2158 ½
2015/2016 6 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2113 2101 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary 1912 1876 1
2015/2016 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2113 2101 Eret Matouš TJ Plzeň Košutka 2046 2035 ½
2015/2016 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2113 2101 Jaroš Martin Šakal Kozolupy 2237 2234 0
2015/2016 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2113 2101 Pospěch Radim TJ DUKLA Praha 2086 2078 1
2015/2016 11 B ŠK Sokol Vyšehrad 2113 2101 Zvára David Spartak Vlašim 2090 2115 0
2014/2015 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2080 2077 Žemlička Vít Sokol Praha-Kobylisy B 1899 1914 ½
2014/2015 10 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2080 2077 Jurásek Miroslav ŠK GROP Praha 2284 2257 0
2014/2015 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2080 2077 Černovský Jiří TJ Sparta Kutná Hora 2129 2126 0
2014/2015 8 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2080 2077 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 2061 2061 1
2014/2015 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2080 2077 Matějovský Ondřej Dolní Kralovice 2016 2016 1
2014/2015 6 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2080 2077 Kořenek František ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2095 1
2014/2015 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2080 2077 Skořepa Tomáš Silko Gambit Jihlava 1894 2045 0
2014/2015 4 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2080 2077 Žigo Viktor ŠK Gordic 2255 2253 ½
2014/2015 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2080 2077 Hollan Martin SK OAZA Praha 2012 2006 1
2014/2015 2 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2080 2077 Ambrož Antonín TJ Bohemians Praha B 2011 1989 1
2014/2015 1 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2080 2077 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2095 2094 ½
2014/2015 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2080 2077 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz 2038 2044 1
2014/2015 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2080 2077 Nídl Petr QCC České Budějovice 2197 2192 ½
2013/2014 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2097 2098 Česal Jaroslav ŠAKAL Kozolupy 2246 2235 0
2013/2014 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2097 2098 Kuba Jindřich ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2236 2234 0
2013/2014 6 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2097 2098 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2138 2141 0
2013/2014 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2097 2098 Valenz Miroslav Sokol Domažlice 2182 2120 1
2013/2014 4 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2097 2098 Janočko Petr TJ Sokol Plzeň Letná 2056 2053 ½
2013/2014 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2097 2098 Šlapák Zdeněk TJ ČZ Strakonice 2100 2100 1
2013/2014 2 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2097 2098 Šeleljo Daniel Sokol Praha Vršovice 2196 2207 0
2013/2014 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2097 2098 Lorenc Tomáš Karlovarský šachklub Tietz B 2096 2087 0
2013/2014 1 Č Sokol Mladá Boleslav 2097 2098 Pospíšil Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 2038 2088 0
2013/2014 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2097 2098 Smolík Boris TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1954 1940 1
2013/2014 8 Č ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2097 2098 Tadlík Petr 1. Novoborský ŠK "C" 1924 ½
2012/2013 11 B Sokol Mladá Boleslav 2124 2126 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov “B“ 2177 2176 ½
2012/2013 10 Č Sokol Mladá Boleslav 2124 2126 Pokorný Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2211 2201 ½
2012/2013 9 B Sokol Mladá Boleslav 2124 2126 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem “C“ 2360 2366 0
2012/2013 8 Č Sokol Mladá Boleslav 2124 2126 Slapnička Karel Káva Longberry Kralupy 2029 2039 1
2012/2013 7 B Sokol Mladá Boleslav 2124 2126 Havránek Miroslav SK Děčín 2166 2162 ½
2012/2013 6 Č Sokol Mladá Boleslav 2124 2126 Suchomel Aleš Desko Liberec 2055 2075 0
2012/2013 5 B Sokol Mladá Boleslav 2124 2126 Muroň Miroslav Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 ½
2012/2013 4 Č Sokol Mladá Boleslav 2124 2126 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín “B“ 2207 2207 ½
2012/2013 3 B Sokol Mladá Boleslav 2124 2126 Černík Lukáš TJ Neratovice 2204 2198 0
2012/2013 2 Č Sokol Mladá Boleslav 2124 2126 Jedlička Luboš TJ Jiskra Hořice 2178 2175 ½
2012/2013 1 Č Sokol Mladá Boleslav 2124 2126 Körschner Miroslav Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2153 2166 ½
2012/2013 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2124 2126 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem B 2146 2168 0
2012/2013 8 B ŠK Sokol Vyšehrad 2124 2126 Česal Jaroslav ŠK Holdia DP Praha B 2199 2200 ½
2012/2013 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2124 2126 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2236 2242 0
2012/2013 2 B ŠK Sokol Vyšehrad 2124 2126 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové 2132 2118 0
2012/2013 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2124 2126 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín 2165 2167 ½
2011/2012 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2086 2086 Meduna Eduard ŠK AD Jičín B 2420 2422 ½
2011/2012 10 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2086 2086 Janda Jiří TJ Sokol Praha Kobylisy 2232 2217 1
2011/2012 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2086 2086 Chmiel Pavel Sokol Kolín 2243 2221 1
2011/2012 8 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2086 2086 Šonský Miroslav ŠK Zikuda Turnov C 1944 1947 1
2011/2012 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2086 2086 Kopal Josef ŠK Zikuda Turnov B 2240 2243 0
2011/2012 6 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2086 2086 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2078 2086 ½
2011/2012 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2086 2086 Jandovský Viktor TJ Pankrác B 2163 2162 ½
2011/2012 3 B ŠK Sokol Vyšehrad B 2086 2086 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice 2054 2103 ½
2011/2012 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad B 2086 2086 Hrdina Robin TRW autoelektronika Vlašim 2050 2039 1
2011/2012 11 Č Sokol Mladá Boleslav A 2086 2086 Stluka František SK Pyrit Příbram 2089 2069 1
2011/2012 10 B Sokol Mladá Boleslav A 2086 2086 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1883 1898 1
2011/2012 9 Č Sokol Mladá Boleslav A 2086 2086 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2128 2132 ½
2011/2012 8 B Sokol Mladá Boleslav A 2086 2086 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1898 1913 0
2011/2012 7 B Sokol Mladá Boleslav A 2086 2086 Hála Viktor Sokol Kolín B 2007 2030 0
2011/2012 6 Č Sokol Mladá Boleslav A 2086 2086 Volf Jaromír Šachový klub Rakovník 2079 2081 ½
2011/2012 5 B Sokol Mladá Boleslav A 2086 2086 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady 1915 1928 ½
2011/2012 4 Č Sokol Mladá Boleslav A 2086 2086 Vevera Radek Caissa Úholičky 2048 2072 0
2011/2012 3 B Sokol Mladá Boleslav A 2086 2086 Košnář Martin JOLY Lysá nad Labem C 2164 2094 1
2011/2012 2 Č Sokol Mladá Boleslav A 2086 2086 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1929 1920 1
2011/2012 1 B Sokol Mladá Boleslav A 2086 2086 Masák Radim TJ Sokol Nymburk 1982 1951 1
2010/2011 11 Č Sokol Vysehrad B 2133 Stluka František Sokol Platan Pisek 2098 ½
2010/2011 7 Č Sokol Vysehrad B 2133 Trmota Zdeněk Sokol Plzen Letna A 2176 0
2010/2011 6 B Sokol Vysehrad B 2133 Růžička Aleš Sokol Tabor B 2034 ½
2010/2011 5 B Sokol Vysehrad B 2133 Turner Radek SK Line A 2168 0
2010/2011 4 Č Sokol Vysehrad B 2133 Tochor Jiří Sokol Domazlice 2076 ½
2010/2011 2 Č Sokol Vysehrad B 2133 Císler Michal SSK HerNyr 1974 ½
2010/2011 1 B Sokol Vysehrad B 2133 Hrubý Milan Sokol Tabor A 2108 1
2010/2011 11 B Sokol Mladá Boleslav 2133 Jandourek Lukáš ŠK Kralupy nad Vltavou 2180 0
2010/2011 9 B Sokol Mladá Boleslav 2133 Souček Milan Sokol Kolín B 2188 1
2010/2011 8 Č Sokol Mladá Boleslav 2133 Bechyně Jaroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 2023 ½
2010/2011 7 B Sokol Mladá Boleslav 2133 Pospíšil Evžen Klub šachistů Říčany 1925 B 2183 0
2010/2011 6 Č Sokol Mladá Boleslav 2133 Čermák Michal JOLY Lysá nad Labem C 2041 0
2010/2011 5 Č Sokol Mladá Boleslav 2133 Stluka František SK Pyrit Příbram 2098 0
2010/2011 4 B Sokol Mladá Boleslav 2133 Fialka Miroslav JAWA Brodce 2126 ½
2010/2011 3 Č Sokol Mladá Boleslav 2133 Haman Jakub Šachový klub Rakovník 2010 ½
2010/2011 2 B Sokol Mladá Boleslav 2133 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady 2087 1
2010/2011 1 Č Sokol Mladá Boleslav 2133 Voráček Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 A 2150 0
2009/2010 11 B ŠK Sokol Mladá Boleslav 2191 Baláček Tadeáš Sokol Kolín 2133 1
2009/2010 10 Č ŠK Sokol Mladá Boleslav 2191 Jurásek Miroslav JOLY Lysá nad Labem B"" 2298 0
2009/2010 9 B ŠK Sokol Mladá Boleslav 2191 Vaculík Martin ŠK Zikuda Turnov B"" 2299 0
2009/2010 8 Č ŠK Sokol Mladá Boleslav 2191 Šrejber Michal ŠK ZVU Engineering Lípa 2144 0
2009/2010 7 Č ŠK Sokol Mladá Boleslav 2191 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B"" 2199 0
2009/2010 6 B ŠK Sokol Mladá Boleslav 2191 Vinklárek Ondřej Stadion Kutná Hora 2176 ½
2009/2010 5 Č ŠK Sokol Mladá Boleslav 2191 Braun Marek Desko Liberec 2166 ½
2009/2010 4 B ŠK Sokol Mladá Boleslav 2191 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2425 0
2009/2010 3 Č ŠK Sokol Mladá Boleslav 2191 Erneker Josef SK OAZA Praha 2283 0
2009/2010 2 B ŠK Sokol Mladá Boleslav 2191 Kuba Jindřich TJ Dukla Praha 2220 0
2009/2010 1 Č ŠK Sokol Mladá Boleslav 2191 Voráček Miroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2190 0
2009/2010 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2191 Tuma Jakub ŠK Teplice 2201 0
2009/2010 9 B ŠK Sokol Vyšehrad 2191 Markovič Milan TJ Sokol Praha Vršovice 2206 ½
2009/2010 7 B ŠK Sokol Vyšehrad 2191 Pešout Jan TJ Pankrác 2248 0
2009/2010 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2191 Lamser Jan Poštovní spořitelna B"" 2153 ½
2009/2010 4 B ŠK Sokol Vyšehrad 2191 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové 2305 ½
2009/2010 2 B ŠK Sokol Vyšehrad 2191 Studnička Tomáš Poštovní spořitelna A"" 2320 ½
2008/2009 10 B ŠK Sokol Vyšehrad 2200 Lamser Jan Space" Poštovní spořitelna "B"" 2187 ½
2008/2009 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2200 Jaroš Martin Sokol Plzeň I 2230 ½
2008/2009 8 B ŠK Sokol Vyšehrad 2200 Rous František Holdia DP Praha B 2077 ½
2008/2009 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2200 Moravec Michal TJ Slavia Hradec Králové 2309 ½
2008/2009 6 B ŠK Sokol Vyšehrad 2200 Janočko Petr Sokol Plzeň - Letná 2047 1
2008/2009 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2200 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2234 ½
2008/2009 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2200 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny 2302 0
2008/2009 11 B Sokol Mladá Boleslav 2200 Munk Petr JOLY Lysá nad Labem B 2185 ½
2008/2009 10 Č Sokol Mladá Boleslav 2200 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny C"" 2302 0
2008/2009 9 Č Sokol Mladá Boleslav 2200 Voloshin Leonid Šachklub AD Jičín 2448 ½
2008/2009 8 B Sokol Mladá Boleslav 2200 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2170 ½
2008/2009 7 Č Sokol Mladá Boleslav 2200 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B"" 2207 ½
2008/2009 6 B Sokol Mladá Boleslav 2200 Zeinert Michal ŠK Rapid Pardubice 2126 1
2008/2009 5 Č Sokol Mladá Boleslav 2200 Špaček Libor TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2177 ½
2008/2009 4 B Sokol Mladá Boleslav 2200 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2131 0
2008/2009 3 Č Sokol Mladá Boleslav 2200 Kořenová Martina TJ Tourist Biomedica Říčany 2238 0
2008/2009 2 B Sokol Mladá Boleslav 2200 Vaculík Martin ŠK Zikuda Turnov B"" 2288 ½
2008/2009 1 Č Sokol Mladá Boleslav 2200 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2271 ½
2007/2008 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2238 Tocháček Michal Holdia DP Praha B"" 2075 1
2007/2008 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2238 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny 2229 0
2007/2008 6 B ŠK Sokol Vyšehrad 2238 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2267 0
2007/2008 4 B ŠK Sokol Vyšehrad 2238 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz 1993 ½
2007/2008 3 B ŠK Sokol Vyšehrad 2238 Mužík Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2222 ½
2007/2008 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2238 Vltavský Vladimír TJ Slavia Hradec Králové 2240 ½
2007/2008 11 B Sokol Mladá Boleslav 2238 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2075 0
2007/2008 10 Č Sokol Mladá Boleslav 2238 Kořenová Martina TJ Tourist Biomedica Říčany 2234 0
2007/2008 9 B Sokol Mladá Boleslav 2238 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B"" 2218 1
2007/2008 8 Č Sokol Mladá Boleslav 2238 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2122 ½
2007/2008 7 B Sokol Mladá Boleslav 2238 Hála Bohumil TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2275 ½
2007/2008 6 Č Sokol Mladá Boleslav 2238 Špaček Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2413 0
2007/2008 5 B Sokol Mladá Boleslav 2238 Šklíba Martin ŠK Rapid Pardubice 2255 1
2007/2008 4 Č Sokol Mladá Boleslav 2238 Vinklárek Ondřej TJ Stadion Kutná Hora 2110 ½
2007/2008 3 Č Sokol Mladá Boleslav 2238 Černík Lukáš TJ Neratovice 2143 ½
2007/2008 2 B Sokol Mladá Boleslav 2238 Moravec Michal Sokol Kolín 2275 0
2007/2008 1 Č Sokol Mladá Boleslav 2238 Maršálek Zdeněk TJ Zikuda Turnov B"" 2252 0
2006/2007 10 Č Sokol Emerge Mladá Boleslav 2216 Viták Pavel TJ Pankrác B 2181 ½
2006/2007 9 Č Sokol Emerge Mladá Boleslav 2216 Pošta Petr AVE-Kontakt Pardubice 2211 ½
2006/2007 7 Č Sokol Emerge Mladá Boleslav 2216 Fojtů Petr Biomedica Říčany 2111 ½
2006/2007 6 B Sokol Emerge Mladá Boleslav 2216 Špaček Libor TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2171 0
2006/2007 5 Č Sokol Emerge Mladá Boleslav 2216 Daneš Jaroslav Desko Liberec 2184 1
2006/2007 4 B Sokol Emerge Mladá Boleslav 2216 Pyka Roman Sokol Kolín 2137 1
2006/2007 2 B Sokol Emerge Mladá Boleslav 2216 Mejzlík Vojtěch TRW Autoelektronika Vlašim 2101 1
2006/2007 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2216 Folk Petr Sokol Plzeň I B"" 2265 0
2006/2007 9 B ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2216 Pisk Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2380 0
2006/2007 8 Č ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2216 Muroň Miroslav ŠK Dům armády Praha 2200 1
2006/2007 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2216 Netušil Miloslav ŠK ČSOB 2336 ½
2006/2007 6 B ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2216 Paleček Peter 2222 ŠK Polabiny 2266 ½
2006/2007 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2216 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2250 ½
2006/2007 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2216 Sodoma Jan Bohemians Praha 2273 0
2006/2007 2 B ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2216 Schula Michal Sokol Vršovice 2230 0
2006/2007 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2216 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2311 ½
2005/2006 11 B Sokol Emerge Mladá Boleslav 2237 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou 2178 1
2005/2006 10 Č Sokol Emerge Mladá Boleslav 2237 Šubrt Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2161 1
2005/2006 8 Č Sokol Emerge Mladá Boleslav 2237 Bebiak Jozef TJ Praga Praha B 2160 0
2005/2006 7 B Sokol Emerge Mladá Boleslav 2237 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové B 2195 ½
2005/2006 5 Č Sokol Emerge Mladá Boleslav 2237 Velecký Viktor Sněžka TJ Náchod 2146 1
2005/2006 4 B Sokol Emerge Mladá Boleslav 2237 Kubečka David TJ Sokol Praha Vršovice 2254 0
2005/2006 3 Č Sokol Emerge Mladá Boleslav 2237 Šindler Michal TJ Bohemians Praha B 2180 1
2005/2006 2 B Sokol Emerge Mladá Boleslav 2237 Petuchov Sergej AVE-Kontakt Pardubice 2205 0
2005/2006 1 Č Sokol Emerge Mladá Boleslav 2237 Jandovský Viktor TJ Pankrác B 2156 ½
2005/2006 11 B Sokol Vyšehrad B 2237 Kučera Petr Novoborský ŠK 2300 0
2005/2006 9 B Sokol Vyšehrad B 2237 Tůma Jiří ŠO DDM Chrudim 2274 0
2005/2006 7 B Sokol Vyšehrad B 2237 Dvořák Jan ŠK ČSOB 2267 ½
2005/2006 6 Č Sokol Vyšehrad B 2237 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá n.L. 2068 ½
2005/2006 3 B Sokol Vyšehrad B 2237 Hála Bohumil Slavia Hradec Kr. 2235 ½
2005/2006 1 Č Sokol Vyšehrad B 2237 Studnička Tomáš ŠK DP Holdia 2317 0
2004/2005 11 Č Sokol Vyšehrad "B" 2306 Štross František ŠK Holdia DP B 2261 ½
2004/2005 9 Č Sokol Vyšehrad "B" 2306 Mašek Miroslav Bohemians "A" 2220 1
2004/2005 7 B Sokol Vyšehrad "B" 2306 Bujnoch Radek ŠO DDM Chrudim 2166 0
2004/2005 6 Č Sokol Vyšehrad "B" 2306 Soukal Rudolf DA Praha 2187 1
2004/2005 2 Č Sokol Vyšehrad "B" 2306 Řehák Martin Sokol Vyšehrad "C" 2168 0
2004/2005 1 B Sokol Vyšehrad "B" 2306 Kozák Miloš ŠK ČSOB "A" 2230 0
2004/2005 10 B Sokol Emerge Mladá Boleslav 2306 Munk Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem 2165 ½
2004/2005 9 Č Sokol Emerge Mladá Boleslav 2306 Movsesian Mouseg Synthesia Pardubice B 2175 0
2004/2005 8 B Sokol Emerge Mladá Boleslav 2306 Ringel Zbyněk Panda Rychnov nad Kněžnou 2151 0
2004/2005 7 Č Sokol Emerge Mladá Boleslav 2306 Krejčová Kateřina Stadion Kutná Hora 2024 ½
2004/2005 5 Č Sokol Emerge Mladá Boleslav 2306 Petuchov Sergej AVE - Kontakt Pardubice 2210 ½
2004/2005 4 B Sokol Emerge Mladá Boleslav 2306 Dvořák Jan Sokol Praha - Kobylisy 2259 0
2004/2005 3 Č Sokol Emerge Mladá Boleslav 2306 Hála Viktor Sokol Kolín B 2143 ½
2004/2005 2 B Sokol Emerge Mladá Boleslav 2306 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2225 0
2004/2005 1 Č Sokol Emerge Mladá Boleslav 2306 Chalupecký Vladimír Sklípek Spartak Vrchlabí 2001 1
2003/2004 11 B Emerge Mladá Boleslav 2316 Štolba Miloš TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2093 1
2003/2004 10 Č Emerge Mladá Boleslav 2316 Michálek František Sokol Kolín C 2130 1
2003/2004 8 Č Emerge Mladá Boleslav 2316 Dušek Martin Spartak Vlašim 2112 1
2003/2004 7 B Emerge Mladá Boleslav 2316 Jandečka Tomáš Viktoria Žižkov 2176 0
2003/2004 5 B Emerge Mladá Boleslav 2316 Šilar Lubomír Synthesia Pardubice B 2134 ½
2003/2004 4 Č Emerge Mladá Boleslav 2316 Hába Zdeněk Sokol Vyšehrad C 2154 ½
2003/2004 2 Č Emerge Mladá Boleslav 2316 Munk Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem 2180 ½
2003/2004 1 B Emerge Mladá Boleslav 2316 Šklíba Martin AVE - Kontakt Pardubice 2177 1
2003/2004 7 Č Sokol Vyšehrad B 2316 Němcová Miluše ŠK Dům armády 2246 ½
2003/2004 6 B Sokol Vyšehrad B 2316 Doležal Jiří Sokol Tábor 2202 ½
2003/2004 4 B Sokol Vyšehrad B 2316 Sabol Marian ŠO+DDM Chrudim 2302 ½
2003/2004 3 Č Sokol Vyšehrad B 2316 Řezníček Tomáš TJ Pankrác 2288 ½
2003/2004 1 Č Sokol Vyšehrad B 2316 Kopal Josef TJ Slávie Turnov 2291 0