Hráč Přibyl Jaroslav

Přibyl Jaroslav

User Pic
Jméno: Přibyl Jaroslav
Oddíl: TJ Kobylisy
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1929
Elo mezinárodní: 1927
ID: 13269
FIDE ID: 323616
Rok narození: 1982
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B TJ Kobylisy E 1927 1929 Rývová Anna ŠO Praga Praha A 1884 1826 0
2017/2018 10 Č TJ Kobylisy E 1927 1929 Partl Miloslav Kbel.šach. reprezentace A 1838 1848 0
2017/2018 9 B TJ Kobylisy E 1927 1929 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov B 2052 2040 ½
2017/2018 8 Č TJ Kobylisy E 1927 1929 Tyle Vladimír SK OAZA Praha B 1946 1935 1
2017/2018 7 B TJ Kobylisy E 1927 1929 Vlček Dalibor ŠK Bohnice A 1951 1961 0
2017/2018 5 B TJ Kobylisy E 1927 1929 Melmuk Petr ŠK Loko Praha B 2031 2035 0
2017/2018 4 Č TJ Kobylisy E 1927 1929 Fejt Roman USK Praha A 0 1808 1
2017/2018 3 B TJ Kobylisy E 1927 1929 Kopička Karel TJ Bohemians Praha D 2043 2049 0
2017/2018 2 Č TJ Kobylisy E 1927 1929 Barabas Aleš ŠK DP Praha C - VŠFS I 1767 1806 1
2017/2018 1 Č TJ Kobylisy E 1927 1929 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2043 2038 ½
2017/2018 11 B Slovan Broumov A 1955 1927 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov n. Kn. A 1869 1851 ½
2017/2018 10 Č Slovan Broumov A 1950 1927 Jánský Pavel ŠK Česká Skalice 1720 1665 1
2017/2018 9 B Slovan Broumov A 1941 1927 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1906 1908 ½
2017/2018 8 Č Slovan Broumov A 1941 1927 Ježek Adam Panda Rychnov n. Kn. B 2007 2028 0
2017/2018 7 Č Slovan Broumov A 1935 1927 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2022 2001 0
2017/2018 6 B Slovan Broumov A 1935 1927 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1938 1938 1
2017/2018 5 Č Slovan Broumov A 1950 1927 Lesk Martin ŠK Červený Kostelec A 1781 1760 1
2017/2018 4 B Slovan Broumov A 1950 1927 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové A 1893 1919 ½
2017/2018 2 B Slovan Broumov A 1950 1927 Přibyl Michal DDM Třebechovice p. O. B 1718 1757 1
2017/2018 1 Č Slovan Broumov A 1912 1907 Blažek Tomáš DDM Kostelec n. Orl. A 1883 1884 ½
2017/2018 9 B Caissa Roztoky A 1950 1927 Tesař Martin Šachklub města Dobrovice A 1961 1958 ½
2017/2018 8 Č Caissa Roztoky A 1941 1927 Stluka František Příbram Baník A 2107 2084 1
2017/2018 7 B Caissa Roztoky A 1941 1927 Pospíšil Evžen Klub šachistů Říčany 1925 C 2068 2090 ½
2017/2018 6 Č Caissa Roztoky A 1935 1927 Bauer Jindřich Český lev Kolešovice A 2076 2096 0
2017/2018 5 Č Caissa Roztoky A 1935 1927 Voříšek Jakub Spartak Vlašim B 1922 1932 1
2017/2018 4 B Caissa Roztoky A 1950 1927 Novák Jindřich Kostelec nad Černými lesy A 2050 2092 ½
2017/2018 3 Č Caissa Roztoky A 1950 1927 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav B 1922 1965 ½
2017/2018 2 B Caissa Roztoky A 1950 1927 Jarrah Kamal ŠK Kralupy A 2086 2084 ½
2017/2018 1 Č Caissa Roztoky A 1912 1907 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 B 1953 1934 ½
2016/2017 5 B TJ Kobylisy E 1927 1929 Melmuk Petr ŠK Loko Praha B 2031 2035 0
2016/2017 4 Č TJ Kobylisy E 1927 1929 Fejt Roman USK Praha A 0 1808 1
2016/2017 3 B TJ Kobylisy E 1927 1929 Kopička Karel TJ Bohemians Praha D 2043 2049 0
2016/2017 2 Č TJ Kobylisy E 1927 1929 Barabas Aleš ŠK DP Praha C - VŠFS I 1767 1806 1
2016/2017 1 Č TJ Kobylisy E 1927 1929 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2043 2038 ½
2016/2017 11 Č Caissa Úholičky B 1903 1892 Pechoč Bohumil TJ Neratovice C 1940 1927 ½
2016/2017 10 B Caissa Úholičky B 1903 1892 Parpel Petr TJ Neratovice D 1787 1813 1
2016/2017 9 B Caissa Úholičky B 1903 1892 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 1
2016/2017 8 Č Caissa Úholičky B 1903 1892 Havelka Jiří ŠK Řevnice A 1727 1758 1
2016/2017 7 B Caissa Úholičky B 1903 1892 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1901 1881 1
2016/2017 6 Č Caissa Úholičky B 1903 1892 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2026 1992 0
2016/2017 5 B Caissa Úholičky B 1903 1892 Břečka František Sokol na Mělníce A 1907 1908 1
2016/2017 4 Č Caissa Úholičky B 1903 1892 Cozl David Český Lev Kolešovice A 2003 1950 0
2016/2017 3 B Caissa Úholičky B 1903 1892 Stluka František Příbram Baník A 2086 2066 0
2016/2017 1 B Caissa Úholičky B 1903 1892 Nová Michaela Sokol Buštěhrad A 1939 1952 0
2015/2016 10 Č Sokol Praha-Kobylisy E 1922 1892 Hataš Oldřich Sokol Praha Vršovice E 1735 0
2015/2016 9 B Sokol Praha-Kobylisy E 1922 1892 Bürgermeister Michal Kbelská šachová reprezentace B 1821 1798 1
2015/2016 8 Č Sokol Praha-Kobylisy E 1922 1892 Felcman Jiří TJ Praga Praha B 1876 1886 1
2015/2016 7 B Sokol Praha-Kobylisy E 1922 1892 Horný Vojtěch TJ Pankrác F 1403 1
2015/2016 3 B Sokol Praha-Kobylisy E 1922 1892 Židů Jan ŠK Mlejn A 1919 ½
2015/2016 2 Č Sokol Praha-Kobylisy E 1922 1892 Čermák Luděk GROP D 1992 1931 1
2015/2016 1 Č Sokol Praha-Kobylisy E 1922 1892 Modrová Hana TJ Bohemians Praha E 1862 1871 0
2015/2016 10 B Slovan Broumov A 1903 1892 Sedláček Jan DDM Třebechovice pod Orebem 1869 1882 1
2015/2016 9 Č Slovan Broumov A 1903 1892 Tejkal Lubomír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 2026 2042 ½
2015/2016 8 B Slovan Broumov A 1903 1892 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem A 1870 1853 ½
2015/2016 7 Č Slovan Broumov A 1903 1892 Novotný Josef Region Panda B 2113 2106 0
2015/2016 5 Č Slovan Broumov A 1903 1892 Sucharda David TJ Jiskra Hořice A 2040 2029 0
2015/2016 4 B Slovan Broumov A 1903 1892 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové A 1908 1907 ½
2015/2016 3 Č Slovan Broumov A 1903 1892 Šedivý Martin ŠK Lípa B 2031 2035 ½
2015/2016 2 B Slovan Broumov A 1903 1892 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř A 1955 1959 ½
2015/2016 11 Č Caissa Úholičky B 1903 1892 Přibyl Viktor Sokol Buštěhrad B 1641 1821 0
2015/2016 10 B Caissa Úholičky B 1903 1892 Vimpel Jiří Sokol na Mělníce A 1911 1877 1
2015/2016 9 Č Caissa Úholičky B 1903 1892 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1831 1944 1
2015/2016 8 B Caissa Úholičky B 1903 1892 Žák Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1671 1723 1
2015/2016 6 B Caissa Úholičky B 1903 1892 Fejtek Petr ŠK Merkur Kladno A 1837 1800 1
2015/2016 5 Č Caissa Úholičky B 1903 1892 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2109 2064 0
2015/2016 3 B Caissa Úholičky B 1903 1892 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1924 1855 ½
2015/2016 2 Č Caissa Úholičky B 1903 1892 Churavý Vratislav ŠK Medvědi Zvole 1680 1
2015/2016 1 B Caissa Úholičky B 1903 1892 Paulovič Milan ŠK Kralupy A 1820 1831 1
2014/2015 11 Č Caissa Úholičky B 1923 1928 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1900 1953 1
2014/2015 10 B Caissa Úholičky B 1923 1928 Němec Stanislav Sokol na Mělníce A 1938 1912 0
2014/2015 8 B Caissa Úholičky B 1923 1928 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1977 1982 0
2014/2015 7 Č Caissa Úholičky B 1923 1928 Hofner František DDM Slaný-ŠK Velvary 1838 1
2014/2015 3 B Caissa Úholičky B 1923 1928 Lhotský Michal Sokol Buštěhrad A 2112 2118 0
2014/2015 2 Č Caissa Úholičky B 1923 1928 Škoda Adam TJ Neratovice C 1797 1797 0
2014/2015 1 B Caissa Úholičky B 1923 1928 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1781 1799 1
2014/2015 11 B Slovan Broumov 1923 1928 Zikmund Daniel ŠK AD Jičín D 1934 1939 1
2014/2015 10 Č Slovan Broumov 1923 1928 Novák Luděk ŠK Lípa B 1896 1893 0
2014/2015 9 B Slovan Broumov 1923 1928 Jaeger Luděk TJ Sokol Hradec Králové 1997 2007 ½
2014/2015 8 Č Slovan Broumov 1923 1928 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř B 1850 1841 1
2014/2015 7 Č Slovan Broumov 1923 1928 Gorecki Janusz TJ Hronov 1804 1949 1
2014/2015 6 B Slovan Broumov 1923 1928 Rychlik Hanna Sněžka TJ Náchod 2013 0
2014/2015 5 Č Slovan Broumov 1923 1928 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř A 1907 1910 0
2014/2015 4 B Slovan Broumov 1923 1928 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 1976 1985 ½
2014/2015 3 Č Slovan Broumov 1923 1928 Slavík Libor DDM Třebechovice p. O. 1817 1814 ½
2014/2015 2 B Slovan Broumov 1923 1928 Georgiev Jiří TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1622 1
2014/2015 1 Č Slovan Broumov 1923 1928 Kykal Zbyněk TJ Dvůr Králové n. L. 1797 1815 1
2014/2015 11 Č Sokol Kobylisy E 1923 1928 Barabas Aleš GROP G 1859 0
2014/2015 10 B Sokol Kobylisy E 1923 1928 Doležel Jan ŠK Bohnice C 1632 1
2014/2015 7 B Sokol Kobylisy E 1923 1928 Štola Stanislav ŠK Mlejn B 1642 0
2014/2015 6 Č Sokol Kobylisy E 1923 1928 Kopecký František ŠK Praha 4 A 1853 0
2014/2015 5 B Sokol Kobylisy E 1923 1928 Koreček Michail SK OAZA Praha F 1695 1
2014/2015 4 Č Sokol Kobylisy E 1923 1928 Novotný Miroslav TJ Praga Praha F 1770 1
2014/2015 3 B Sokol Kobylisy E 1923 1928 Novák Josef ŠK Teplárna A 1752 1
2014/2015 2 Č Sokol Kobylisy E 1923 1928 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha C 2026 0
2013/2014 11 Č Caissa Úholičky B 1991 1973 Slanec Jan Český Lev Kolešovice A 1951 1967 0
2013/2014 10 B Caissa Úholičky B 1991 1973 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 C 1977 1968 0
2013/2014 9 Č Caissa Úholičky B 1991 1973 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 1
2013/2014 8 B Caissa Úholičky B 1991 1973 Tvrdý Jindřich ŠK Řevnice A 1896 1936 ½
2013/2014 7 Č Caissa Úholičky B 1991 1973 Hradecký Ivo Spartak Vlašim B 2080 2088 0
2013/2014 6 B Caissa Úholičky B 1991 1973 Mruškovič Radoslav ŠK Zdice A 1985 0
2013/2014 5 Č Caissa Úholičky B 1991 1973 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 2065 2097 1
2013/2014 4 B Caissa Úholičky B 1991 1973 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1828 1918 1
2013/2014 3 Č Caissa Úholičky B 1991 1973 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1928 1914 ½
2013/2014 2 B Caissa Úholičky B 1991 1973 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice A 2069 2083 ½
2013/2014 1 Č Caissa Úholičky B 1991 1973 Míšek Jiří ŠK Merkur Kladno A 1985 2013 ½
2013/2014 11 Č Slovan Broumov 1991 1973 Kubec Jiří NIKI TJ Náchod B 1705 1810 1
2013/2014 10 B Slovan Broumov 1991 1973 Krupička Josef ŠK Sobotka 2009, o.s. 2015 1966 0
2013/2014 9 Č Slovan Broumov 1991 1973 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 2041 2059 ½
2013/2014 8 B Slovan Broumov 1991 1973 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř B 1783 1776 1
2013/2014 7 Č Slovan Broumov 1991 1973 Baťka Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1918 1887 ½
2013/2014 6 B Slovan Broumov 1991 1973 Kohout Jan ŠK AD Jičín C 2002 1984 0
2013/2014 4 B Slovan Broumov 1991 1973 Němec Otakar ŠK Lípa B 1911 1937 1
2013/2014 2 Č Slovan Broumov 1991 1973 Duch Robert TJ Hronov 1827 1861 1
2013/2014 1 B Slovan Broumov 1991 1973 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové n. Labem 1906 1923 ½
2012/2013 11 Č Slovan Broumov 1932 1911 Kouba Václav DDM Třebechovice p.O. 1828 1836 1
2012/2013 10 B Slovan Broumov 1932 1911 Duch Robert TJ Hronov 1794 1845 0
2012/2013 9 Č Slovan Broumov 1932 1911 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové C 1961 1844 ½
2012/2013 8 B Slovan Broumov 1932 1911 Flora Tomáš ŠK AD Jičín C 1788 1
2012/2013 7 Č Slovan Broumov 1932 1911 Kuru Martin NIKI TJ Náchod B 1842 1830 1
2012/2013 5 B Slovan Broumov 1932 1911 Flašar Jaroslav ŠK Sobotka 1974 1970 ½
2012/2013 4 Č Slovan Broumov 1932 1911 Kořínek Pavel TJ Dvůr Králové n.L. 1967 1962 0
2012/2013 3 B Slovan Broumov 1932 1911 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř 1925 1923 1
2012/2013 2 Č Slovan Broumov 1932 1911 Plchot Miroslav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1881 1000 ½
2012/2013 11 Č Caissa Úholičky B 1932 1911 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice A 2004 1972 0
2012/2013 10 B Caissa Úholičky B 1932 1911 Havelka Jan ŠK Řevnice A 1779 1833 1
2012/2013 9 B Caissa Úholičky B 1932 1911 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1912 1931 1
2012/2013 7 B Caissa Úholičky B 1932 1911 Kylar Miroslav TJ AERO Odolena Voda A 1927 1897 1
2012/2013 6 Č Caissa Úholičky B 1932 1911 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1758 1843 0
2012/2013 5 B Caissa Úholičky B 1932 1911 Lacza Tibor Sokol Buštěhrad A 1250 ½
2012/2013 4 Č Caissa Úholičky B 1932 1911 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1955 1919 1
2012/2013 3 B Caissa Úholičky B 1932 1911 Kasalický Petr Klub šachistů Říčany 1925 C 2028 2032 ½
2012/2013 2 Č Caissa Úholičky B 1932 1911 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno A 1917 1922 1
2012/2013 1 B Caissa Úholičky B 1932 1911 Purnoch Josef TJ Neratovice B 2119 2117 0
2011/2012 11 Č Caissa Úholičky B 1968 1893 Rous Daniel TJ Neratovice B 1960 2000 1
2011/2012 10 B Caissa Úholičky B 1968 1893 Černý Michal Sokol Buštěhrad A 1806 1856 1
2011/2012 9 Č Caissa Úholičky B 1968 1893 Kůs Petr Sokol na Mělníce A 1999 1967 ½
2011/2012 8 B Caissa Úholičky B 1968 1893 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1987 1976 0
2011/2012 6 B Caissa Úholičky B 1968 1893 Tesař Martin Šachklub Města Dobrovice B 1759 0
2011/2012 4 B Caissa Úholičky B 1968 1893 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno B 1990 1996 0
2011/2012 3 B Caissa Úholičky B 1968 1893 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1907 1939 0
2011/2012 1 B Caissa Úholičky B 1968 1893 Petruň Milan Šachklub Města Dobrovice A 1888 1903 1
2011/2012 11 Č Slovan Broumov 1968 1893 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2217 2213 ½
2011/2012 10 B Slovan Broumov 1968 1893 Fiedler Bedřich ŠK Polymar Lípa B 2107 2102 0
2011/2012 9 Č Slovan Broumov 1968 1893 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n. Labem 2191 2166 0
2011/2012 8 B Slovan Broumov 1968 1893 Pavlíček Miroslav DDM Třebechovice p. Orebem 2014 2069 0
2011/2012 7 Č Slovan Broumov 1968 1893 Möller Kamil TJ Jiskra Jaroměř 1948 1955 0
2011/2012 5 Č Slovan Broumov 1968 1893 Zvěřina Jan TJ Slavia Hradec Králové C 1926 1905 1
2011/2012 4 B Slovan Broumov 1968 1893 Flašar Jaroslav ŠK Polymar Lípa A 1941 1984 ½
2011/2012 3 Č Slovan Broumov 1968 1893 Štolc Martin ŠK AD Jičín C 2039 2041 ½
2011/2012 2 B Slovan Broumov 1968 1893 Humlíček Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové 1909 1915 0
2010/2011 11 Č Caissa Úholičky D 1866 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad B 1716 1
2010/2011 10 B Caissa Úholičky D 1866 Sládek Rudolf ŠK Merkur Kladno B 1000 ½
2010/2011 9 Č Caissa Úholičky D 1866 Hrdlička Jan ŠK Zlonice 1835 0
2010/2011 8 B Caissa Úholičky D 1866 Pokorný Václav ŠK Rakovník E 1000 1
2010/2011 7 Č Caissa Úholičky D 1866 Hofner František ŠO Stochov 1853 1
2010/2011 4 B Caissa Úholičky D 1866 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad C 1509 0
2010/2011 3 Č Caissa Úholičky D 1866 Klosse Vladimír Český lev Kolešovice B 1658 0
2010/2011 2 B Caissa Úholičky D 1866 Matoušek Richard ŠK Rakovník D 1573 1
2010/2011 11 B Slovan Broumov 1866 Ruda Ondřej ŠK Polymar Lípa A 2065 ½
2010/2011 10 Č Slovan Broumov 1866 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod 1925 0
2010/2011 9 B Slovan Broumov 1866 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové n. Labem 1919 ½
2010/2011 8 Č Slovan Broumov 1866 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1813 1
2010/2011 7 B Slovan Broumov 1866 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1752 1
2010/2011 5 B Slovan Broumov 1866 Möller Kamil TJ Jiskra Jaroměř 1971 ½
2010/2011 4 Č Slovan Broumov 1866 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové 1851 0
2010/2011 3 Č Slovan Broumov 1866 Souček Jakub TJ Jiskra Hořice A 1998 1
2010/2011 1 Č Slovan Broumov 1866 Matouš Lubomír Panda Rychnov n. Kněžnou B 1802 1
2009/2010 11 Č Slovan Broumov 1810 Kalenský Jakub TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1485 1
2009/2010 10 B Slovan Broumov 1810 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř 1737 ½
2009/2010 9 Č Slovan Broumov 1810 Kapras Lukáš TJ Jiskra Hořice B 1596 1
2009/2010 8 B Slovan Broumov 1810 Kos Pavel TJ Jiskra Hořice A 1861 ½
2009/2010 7 Č Slovan Broumov 1810 Jecha Petr Sněžka TJ Náchod 1990 1
2009/2010 6 B Slovan Broumov 1810 Michel Ladislav TJ Hronov 1908 0
2009/2010 5 B Slovan Broumov 1810 Humlíček Vojtěch ŠK Polymar Lípa B 1957 1
2009/2010 4 Č Slovan Broumov 1810 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem 1977 0
2009/2010 3 B Slovan Broumov 1810 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1812 1
2009/2010 2 Č Slovan Broumov 1810 Marečková Martina Panda Veolia ARTCO RnK B 2054 0
2009/2010 1 B Slovan Broumov 1810 Mkhitaryan Karlen ŠK AD Jičín B 2209 0
2009/2010 11 B Caissa Úholičky C 1810 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad 2019 0
2009/2010 10 Č Caissa Úholičky C 1810 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno 1827 ½
2009/2010 9 Č Caissa Úholičky C 1810 Maršálek Luboš ŠK Kralupy nad Vltavou C 1966 0
2009/2010 8 B Caissa Úholičky C 1810 Richter Martin TJ Neratovice B 1963 0
2009/2010 7 Č Caissa Úholičky C 1810 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1954 ½
2009/2010 6 B Caissa Úholičky C 1810 Hofner František Slovan Velvary 1853 ½
2009/2010 5 Č Caissa Úholičky C 1810 Růžička Miloš SK DDM Slaný 1922 1
2009/2010 4 B Caissa Úholičky C 1810 Novák Jindřich Caissa Úholičky B 2146 0
2009/2010 3 Č Caissa Úholičky C 1810 Sladká Hana Šachový klub Zlonice 1669 1
2009/2010 2 B Caissa Úholičky C 1810 Velík Jan TJ AERO Odolena Voda 2011 ½
2009/2010 1 Č Caissa Úholičky C 1810 Kopřiva Petr TJ Sokol na Mělníce B 1910 0
2008/2009 9 Č Caissa Úholičky "C" 1816 Bureš Jiljí Sokol Buštěhrad "A" 1910 0
2008/2009 8 B Caissa Úholičky "C" 1816 Lánský Petr ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1685 ½
2008/2009 6 Č Caissa Úholičky "C" 1816 Voráček Pavel SK DDM Slaný "A" 1818 0
2008/2009 5 B Caissa Úholičky "C" 1816 Netík Josef TJ Aero Odolena Voda 1923 0
2008/2009 4 Č Caissa Úholičky "C" 1816 Fejtek Petr ŠK Kladno "B" 1838 1
2008/2009 3 B Caissa Úholičky "C" 1816 Kopecký Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou "B" 2029 ½
2008/2009 2 Č Caissa Úholičky "C" 1816 Halla Jiří Caissa Úholičky "B" 1869 ½
2008/2009 1 B Caissa Úholičky "C" 1816 Plicka Jiří ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1896 1
2008/2009 11 B NIKI TJ Náchod C 1816 Vařejčko Josef ŠK Lípa A 2233 0
2008/2009 9 B NIKI TJ Náchod C 1816 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2115 0
2008/2009 8 Č NIKI TJ Náchod C 1816 Hubáček Ondřej TJ Slavia Hradec Králové C 2005 0
2008/2009 6 Č NIKI TJ Náchod C 1816 Krám Jiří ŠK Polymar Lípa B 1975 ½
2008/2009 5 B NIKI TJ Náchod C 1816 Mrověc Jan TJ Dvůr Králové nad Labem 1991 0
2008/2009 4 Č NIKI TJ Náchod C 1816 Kudr Roman Jiskra Jaroměř 2008 ½
2008/2009 3 Č NIKI TJ Náchod C 1816 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2019 0
2008/2009 2 B NIKI TJ Náchod C 1816 Jonáš Vlastimil ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2060 0
2008/2009 1 Č NIKI TJ Náchod C 1816 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod B 1987 ½
2007/2008 11 Č Slovan Broumov 1760 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem 1934 1
2007/2008 10 B Slovan Broumov 1760 Novák František TJ Lomnice nad Popelkou 1838 0
2007/2008 9 Č Slovan Broumov 1760 Kos Pavel Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1838 0
2007/2008 8 B Slovan Broumov 1760 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1742 0
2007/2008 7 Č Slovan Broumov 1760 Malík Zdeněk Panda Rychnov nad Kněžnou B 1804 1
2007/2008 6 B Slovan Broumov 1760 Kaisler Martin ŠK Lípa 2020 0
2007/2008 5 Č Slovan Broumov 1760 Rychna Lukáš Šachklub AD Jičín 1948 0
2007/2008 4 B Slovan Broumov 1760 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod B 1981 1
2007/2008 3 Č Slovan Broumov 1760 Möller Kamil Jiskra Jaroměř 1980 0
2007/2008 2 B Slovan Broumov 1760 Němec Otakar Slavia Hradec Králové C 1880 0
2007/2008 1 Č Slovan Broumov 1760 Fuchs František TJ Hronov 1992 0
2007/2008 3 B Slovan Broumov B 1760 Vodňanský Jan Slovan Masporex Broumov C 1
2006/2007 11 B Slovan Broumov 1733 Šafařík Jakub Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1581 1
2006/2007 10 Č Slovan Broumov 1733 Horníček Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou B 1539 0
2006/2007 9 Č Slovan Broumov 1733 Sucharda Jiří TJ Nová Paka 1845 0
2006/2007 8 B Slovan Broumov 1733 Mejzlík Vojtěch Slavia Hradec Králové C 2101 ½
2006/2007 4 B Slovan Broumov 1733 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1933 ½
2006/2007 3 Č Slovan Broumov 1733 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem 1948 0
2006/2007 2 B Slovan Broumov 1733 Miňovský Roman ŠK Lípa 1938 1
2006/2007 1 Č Slovan Broumov 1733 Vágner Patrik Sokol Náchod 1678 1
2005/2006 8 Č TJ Slovan Masporex Broumov B 1684 Petera Milan Sokol Josi Červený Kostelec 1
2005/2006 5 B TJ Slovan Masporex Broumov B 1684 Kvasničák Karel Kuna TJ Náchod E 1832 0
2005/2006 11 B Slovan Broumov 1684 Balcar Jaroslav ŠK Lípa A 1504 1
2005/2006 10 Č Slovan Broumov 1684 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1664 1
2005/2006 9 Č Slovan Broumov 1684 Pražák Luděk Sokol Náchod 1945 ½
2005/2006 7 Č Slovan Broumov 1684 Šípek Vítězslav Panda RWT Rychnov n.K. B 1859 0
2005/2006 6 B Slovan Broumov 1684 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1800 ½
2005/2006 4 B Slovan Broumov 1684 Šafařík Jakub Jiskra Hořice v Podkr. 1411 1
2005/2006 3 Č Slovan Broumov 1684 Borůvka Milan Jiskra Jaroměř 1599 1
2005/2006 2 B Slovan Broumov 1684 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové n.L. 1803 0
2004/2005 11 Č Slovan Broumov 1641 Koza Misha Panda Rychnov B 1838 1
2004/2005 9 Č Slovan Broumov 1641 Hyhlan Jaroslav TJ Hronov 1850 1
2004/2005 8 B Slovan Broumov 1641 Švagerka Michal ŠK Lípa B 1676 ½
2004/2005 7 Č Slovan Broumov 1641 Palij Lubomír ŠK Lípa A 1862 0
2004/2005 4 B Slovan Broumov 1641 Flora Tomáš ŠK AD Jičín 1852 ½
2004/2005 1 Č Slovan Broumov 1641 Matoulek Jiří TJ Nová Paka 1755 1
2004/2005 9 B Slovan Broumov B Jánský Pavel Jiskra Č.Skalice B ½
2004/2005 2 B Slovan Broumov B Babka Milan Duha TJ Náchod 1
2004/2005 1 Č Slovan Broumov B 1641 Kuru Martin Orel Č. Kostelec 1568 0
2003/2004 9 Č Slovan Broumov Pávek Vladimír DDM Lokomotiva Trutnov 0
2003/2004 8 B Slovan Broumov Gogela Jan Sněžka TJ Náchod 0
2003/2004 7 Č Slovan Broumov 1582 Fuchs František Sokol Náchod 1958 0
2003/2004 6 B Slovan Broumov 1582 Novák Luděk ŠK Lípa A 1991 0
2003/2004 5 B Slovan Broumov 1582 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem 1717 0
2003/2004 4 Č Slovan Broumov 1582 Koza Misha Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1815 0
2003/2004 3 B Slovan Broumov 1582 Krotil Ondřej TJ Lomnice nad Popelkou 1475 1
2003/2004 2 Č Slovan Broumov 1582 Jecha Petr Jiskra Jaroměř 2006 0
2003/2004 1 B Slovan Broumov 1582 Kašpar Ladislav Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1819 ½