Hráč Kožúšek Slavomír

Kožúšek Slavomír

User Pic
Jméno: Kožúšek Slavomír
Oddíl: ŠK DDM Kostelec nad Orlicí
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1745
Elo mezinárodní: 1791
ID: 13119
FIDE ID: 351440
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1791 1745 Ulman Filip ŠK Dobruška 0 0 1
2017/2018 10 B DDM Kostelec n. Orl. A 1791 1745 Střeleček Marek TJ Slavia Hradec Králové D 0 0 1
2017/2018 9 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1780 1745 Petera Milan ŠK Červený Kostelec A 1643 1629 1
2017/2018 8 B DDM Kostelec n. Orl. A 1780 1745 Rejnuš Josef Sokol Hradec Králové A 1560 1582 1
2017/2018 7 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1776 1745 Borůvka Jiří PŠ TJ Náchod C 1791 1792 ½
2017/2018 6 B DDM Kostelec n. Orl. A 1776 1745 Žitná Aneta DDM Třebechovice p. O. B 1494 1485 1
2017/2018 5 B DDM Kostelec n. Orl. A 1791 1745 Martyniuk Vladislav Panda Rychnov n. Kn. B 1502 1685 1
2017/2018 4 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1791 1745 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov n. Kn. A 1789 1783 0
2017/2018 3 B DDM Kostelec n. Orl. A 1791 1745 Zikmund Josef ŠK Česká Skalice 1621 1606 1
2017/2018 2 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1791 1745 Chalupa Karel TJ Jiskra Jaroměř B 1667 1512 1
2017/2018 1 B DDM Kostelec n. Orl. A 1768 1738 Divišová Hana Slovan Broumov A 0 1303 1
2016/2017 10 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1764 1727 Vít Milan ŠK Červený Kostelec 1000 0
2016/2017 8 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1764 1727 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 0
2016/2017 7 B DDM Kostelec n. Orl. A 1764 1727 Picek Karel DDM Třebechovice p. O. B 1689 1697 1
2016/2017 6 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1764 1727 Šretr Josef ŠK Lípa C 1802 1759 0
2016/2017 5 B DDM Kostelec n. Orl. A 1764 1727 Daniel Robert Panda Rychnov n. Kn. B 1695 1683 1
2016/2017 4 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1764 1727 Trojtl Jan TJ Hronov B 1482 1398 0
2016/2017 3 B DDM Kostelec n. Orl. A 1764 1727 Kuchař Leoš NIKI TJ Náchod B 1458 1627 1
2016/2017 2 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1764 1727 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1735 1754 1
2016/2017 1 B DDM Kostelec n. Orl. A 1764 1727 Zikmund Josef ŠK Česká Skalice 1570 1
2015/2016 11 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1764 1727 Michel Ladislav TJ Hronov A 1883 1867 ½
2015/2016 10 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1764 1727 Zaňka Jaroslav NIKI TJ Náchod B 1668 1624 1
2015/2016 9 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1764 1727 Picek Karel DDM Třebechovice pod Orebem B 1689 1697 0
2015/2016 8 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1764 1727 Pražák Viktor ŠK Lípa C 1238 1435 1
2015/2016 7 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1764 1727 Jánský Pavel TJ Jiskra Česká Skalice 1794 1766 0
2015/2016 6 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1764 1727 Linek Tomáš Sokol Jukov Červený Kostelec 1144 1
2015/2016 5 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1764 1727 Růžičková Radka TJ Jiskra Jaroměř B 1854 1825 0
2015/2016 4 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1764 1727 Drašnarová Marta PŠ TJ Náchod C 1583 1679 1
2015/2016 3 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1764 1727 Ulman Jaromír ŠK Dobruška 1615 1633 1
2015/2016 2 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1764 1727 Rejnuš Josef TJ Sokol Hradec Králové B 1593 1550 ½
2015/2016 1 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1764 1727 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1607 1592 1
2012/2013 11 Č DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1785 1728 Šroll Boris JISKRA ČESKÁ SKALICE 1780 1
2012/2013 6 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1785 1728 Jungwirth Stanislav SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1665 1
2012/2013 5 Č DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1785 1728 Kosař Matěj ŠK LÍPA C 1641 1622 0
2012/2013 4 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1785 1728 Vágner Patrik SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1756 1754 1
2012/2013 2 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1785 1728 Borůvka Jiří TJ SOKOL VRCHOVINY A 1704 ½
2011/2012 11 Č KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1800 1698 Mařák David TŘEBECHOVICE B 1501 ½
2011/2012 10 B KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1800 1698 Burdilák Milan NIKI TJ NÁCHOD C 1780 1784 ½
2011/2012 9 Č KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1800 1698 Rozkovec Ludvík SLAVIA HRADEC KR. D 1749 1698 ½
2011/2012 8 B KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1800 1698 Čechovič Petr ČESKÁ SKALICE A 1000 ½
2011/2012 7 Č KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1800 1698 Franc Martin František TJ HRONOV B 1765 1737 0
2011/2012 6 B KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1800 1698 Staněk Petr JISKRA JAROMĚŘ B 1812 1
2011/2012 5 Č KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1800 1698 Dubský Jiří ŠK DOBRUŠKA 1846 1828 ½
2011/2012 4 B KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1800 1698 Hejzlar Zdeněk SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1880 1863 0
2011/2012 2 B KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1800 1698 Hofman Tomáš SLOVAN BROUMOV B 1508 1
2011/2012 1 B KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1800 1698 Plachetka Milan SPARTAK RYCHNOV A 1658 ½
2010/2011 11 Č 2222 ŠK Polabiny "E" 1739 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička "B" 1766 1
2010/2011 10 B 2222 ŠK Polabiny "E" 1739 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička "C" 1627 0
2010/2011 10 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1739 Klázar Václav Sokol Jukov Červený Kostelec 1811 ½
2010/2011 9 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1739 Hejzlar Zdeněk Sněžka TJ Náchod B 1824 0
2010/2011 8 B DDM Kostelec n. Orl. A 1739 Dvořák David ŠK Polymar Lípa D 1785 1
2010/2011 7 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1739 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice 1825 ½
2010/2011 6 B DDM Kostelec n. Orl. A 1739 Kouba Václav DDM Třebechovice p.Or. 1822 0
2010/2011 5 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1739 Rošková Kateřina TJ Jiskra Jaroměř B 1752 ½
2010/2011 4 B DDM Kostelec n. Orl. A 1739 Procházka Jan TJ Hronov B 1843 ½
2010/2011 2 B DDM Kostelec n. Orl. A 1739 Gol Jan Slovan Broumov B 1630 1
2010/2011 1 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1739 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1787 0
2009/2010 11 Č DDM Kostelec n.O. 1695 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny A 1680 1
2009/2010 10 B DDM Kostelec n.O. 1695 Procházka Jan TJ Hronov B 1854 0
2009/2010 9 Č DDM Kostelec n.O. 1695 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice 1837 ½
2009/2010 8 B DDM Kostelec n.O. 1695 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod B 1978 ½
2009/2010 7 Č DDM Kostelec n.O. 1695 Drašnarová Marta Niki TJ Náchod C 1999 ½
2009/2010 6 B DDM Kostelec n.O. 1695 Slavík Libor DDM Třebechovice p. O. 1860 0
2009/2010 5 Č DDM Kostelec n.O. 1695 Šretr Josef Sokol Jukov ČK A 1759 0
2009/2010 4 B DDM Kostelec n.O. 1695 Halbich Pavel Jiskra Jaroměř B 1674 0
2009/2010 3 Č DDM Kostelec n.O. 1695 Krupička Vojtěch TJ Spartak RK A 1816 0
2009/2010 2 B DDM Kostelec n.O. 1695 Kulhánek František Slovan Broumov B 1504 1
2009/2010 1 Č DDM Kostelec n.O. 1695 Horníček Pavel Panda Veolia ARTCO RK C 1780 0
2008/2009 11 B DDM Kostelec n. Orl. A 1679 Borůvka Milan Jiskra Jaroměř B 1665 ½
2008/2009 10 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1679 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice A 1825 0
2008/2009 9 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1679 Škoda Pavel Sokol Červený Kostelec A 1809 0
2008/2009 8 B DDM Kostelec n. Orl. A 1679 Dvořák Miloš ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1683 ½
2008/2009 7 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1679 Bažant Zdeněk Slovan Broumov B 1943 1
2008/2009 6 B DDM Kostelec n. Orl. A 1679 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny A 1676 1
2008/2009 5 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1679 Schejbal Josef TJ Hronov A 1975 0
2008/2009 4 B DDM Kostelec n. Orl. A 1679 Slavík Libor DDM Třebechovice 1862 0
2008/2009 3 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1679 Dvořák David Sokol Hradec Králové 1908 ½
2008/2009 2 B DDM Kostelec n. Orl. A 1679 Klíma David Spartak Rychnov n. Kn. A 1836 0
2008/2009 1 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1679 Picek Ivan Slavia Hradec Králové D 1886 ½
2007/2008 11 B DDM Kostelec n. Orl. A 1672 Plachetka Milan TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1627 1
2007/2008 10 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1672 Machek Ivo Sokol Hradec Králové A 1951 0
2007/2008 9 B DDM Kostelec n. Orl. A 1672 Slavík Libor DDM Třebechovice n. Or. A 1869 0
2007/2008 8 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1672 Gogela Jan TJ Hronov B 1878 0
2007/2008 7 B DDM Kostelec n. Orl. A 1672 Bažant Zdeněk Niki TJ Náchod C 1859 0
2007/2008 6 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1672 Horníček Ondřej SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1806 0
2007/2008 5 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1672 Krtička Václav Sokol Vrchoviny A 1365 0
2007/2008 4 B DDM Kostelec n. Orl. A 1672 Bém David Jiskra Jaroměř B 1877 ½
2007/2008 3 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1672 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové D 1795 0
2007/2008 2 B DDM Kostelec n. Orl. A 1672 Šroll Boris Jiskra Česká Skalice 1845 0
2006/2007 11 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1597 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1723 1
2006/2007 10 B ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1597 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1736 0
2006/2007 9 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1597 Kubec Oldřich Sokol Javornice 1701 1
2006/2007 8 B ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1597 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou E ½
2006/2007 7 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1597 Nosek Jakub Panda Rychnov nad Kněžnou D 1470 1
2006/2007 6 B ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1597 Dubský Jiří ŠK Dobruška 1623 1
2006/2007 3 B ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1597 Mihulková Dana ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2006/2007 2 Č ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1597 Kalecký Karel DDM Týniště nad Orlicí 1380 1
2006/2007 1 B ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1597 Michalička Václav ŠOK a.s. Kunvald D 1476 1
2005/2006 11 B ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1607 Čermák Miroslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1697 0
2005/2006 10 Č ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1607 Borůvka Milan Jiskra Jaroměř B 1599 ½
2005/2006 9 B ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1607 Rozkovec Ludvík Sokol Hradec Králové 1749 0
2005/2006 7 B ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1607 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod 1925 1
2005/2006 6 Č ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1607 Slavík Libor DDM Třebechovice p.Oreb. 1835 0
2005/2006 5 Č ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1607 Krupička Vojtěch TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1773 0
2005/2006 3 Č ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1607 Šretr Josef Jiskra Česká Skalice A 1850 0
2005/2006 1 Č ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1607 Hepnar David Maspork TJ Náchod 1795 0