Hráč Rojíček Vojtěch

Rojíček Vojtěch

User Pic
Jméno: Rojíček Vojtěch
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2387
Elo mezinárodní: 2387
ID: 13086
FIDE ID: 319902
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2387 2397 Langner Ladislav Slavoj Český Těšín 2398 2387 ½
2017/2018 8 Č BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2383 2397 Caletka Radomír KVS Ekodivize Opava 2291 2334 ½
2017/2018 7 B BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2383 2397 Petrík Tomáš TŽ Třinec 2477 0 ½
2017/2018 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2390 2397 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2456 2457 ½
2017/2018 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2387 2397 Kratochvíl Josef Lokomotiva Brno A 2288 2258 ½
2017/2018 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2387 2397 Klíma Lukáš TJ Ostrava "A" 2316 2277 ½
2017/2018 6 Č BSS Frydek-Mistek 2390 2397 Šimáček Pavel SK Zikuda Turnov 2494 2482 0
2017/2018 5 B BSS Frydek-Mistek 2390 2397 Votava Jan GASCO Pardubice 2526 2526 0
2017/2018 3 Č BSS Frydek-Mistek 2387 2397 Blatný Pavel Moravska Slavia Brno 2352 2417 0
2017/2018 2 Č BSS Frydek-Mistek 2387 2397 Jurčík Marián Unichess 2473 0 ½
2017/2018 1 B BSS Frydek-Mistek 2387 2397 Láznička Viktor 1. Novoborsky SK 2657 2650 0
2016/2017 8 B BSS Frydek Mistek 2404 2419 Krejčí Jan Vystaviste Lysa nad Labem 2512 2460 0
2016/2017 7 Č BSS Frydek Mistek 2404 2419 Worek Joanna SK mesta Lysa nad Labem 2342 2274 1
2016/2017 4 Č BSS Frydek Mistek 2404 2419 Velička Petr Labortech Ostrava 2432 2410 ½
2016/2017 3 B BSS Frydek Mistek 2404 2419 Malinovský Karel SK Slavoj Poruba 2454 2454 0
2016/2017 2 B BSS Frydek Mistek 2404 2419 Marek Matyáš SK Rapid Pardubice 2200 2240 ½
2016/2017 1 Č BSS Frydek Mistek 2404 2419 Vykouk Jan SK AD Jicin 2427 2322 0
2016/2017 11 B BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2404 2419 Polák Tomáš Moravská Slavia Brno 2511 2518 0
2016/2017 9 B BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2404 2419 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2345 2304 ½
2016/2017 6 B BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2404 2419 Michenka Jozef Baník Havířov 2317 2323 ½
2016/2017 2 B BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2404 2419 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2487 2451 1
2015/2016 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2404 2419 Kaňovský David ŠK Slavoj Poruba 2455 2449 ½
2015/2016 9 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2404 2419 Štohl Igor TŽ Třinec 2494 2510 ½
2015/2016 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2404 2419 Petényi Tamás ŠK města Lysá nad Labem B 2450 ½
2015/2016 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2404 2419 Landa Konstantin Výstaviště Lysá nad Labem 2618 ½
2015/2016 4 B BŠŠ Frýdek-Místek 2404 2419 Votava Jan Rapid Pardubice 2522 2506 ½
2015/2016 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2404 2419 Spirin Oleg AD Mahrla Praha 2450 2482 ½
2015/2016 11 B Beskydská šachová škola F-M "B" 2404 2419 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město "A" 2396 2398 ½
2015/2016 10 Č Beskydská šachová škola F-M "B" 2404 2419 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2286 2275 0
2015/2016 9 B Beskydská šachová škola F-M "B" 2404 2419 Polák Tomáš Moravská Slavia Brno\r "A" 2511 2518 ½
2015/2016 8 Č Beskydská šachová škola F-M "B" 2404 2419 Jurčík Martin ŠK Karviná "A" 2341 2372 ½
2015/2016 7 Č Beskydská šachová škola F-M "B" 2404 2419 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "A" 2454 2454 ½
2015/2016 6 B Beskydská šachová škola F-M "B" 2404 2419 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov\r 2421 2409 ½
2015/2016 5 Č Beskydská šachová škola F-M "B" 2404 2419 Kislinsky Alexey SK Slavia Orlová "A" 2478 2492 0
2015/2016 4 B Beskydská šachová škola F-M "B" 2404 2419 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2331 2347 ½
2015/2016 1 Č Beskydská šachová škola F-M "B" 2404 2419 Ponížil Cyril ŠK Zlín "A" 2487 2451 ½
2014/2015 8 B Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2433 2439 Sabol Marian TJ ŠO Chrudim 2282 2279 0
2014/2015 7 Č Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2433 2439 Seidl Štěpán ŠK Duras BVK „B“ 2211 2225 1
2014/2015 6 B Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2433 2439 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava "A" 2362 2373 ½
2014/2015 5 B Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2433 2439 Malinovský Karel Slavia Kroměříž „A“ 2447 2445 0
2014/2015 11 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2433 2439 Polák Tomáš Zikuda Turnov 2513 2514 ½
2014/2015 10 B BŠŠ Frýdek-Místek 2433 2439 Hráček Zbyněk 1. ŠK Novoborský 2636 2593 0
2014/2015 9 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2433 2439 Straka Vojtěch Ancora Tatran Litovel 2344 2345 ½
2014/2015 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2433 2439 Votava Jan Rapid Pardubice 2526 2499 0
2014/2015 5 B BŠŠ Frýdek-Místek 2433 2439 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 ½
2013/2014 11 B BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2424 2430 Kalod Radek Lokomotiva Brno “A“ 2486 2483 0
2013/2014 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2424 2430 Bernášek Jan ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2539 2524 0
2013/2014 9 B BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2424 2430 Pisk Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2408 2384 ½
2013/2014 7 B BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2424 2430 Malinovský Karel Slavia Kroměříž “A“ 2445 2440 0
2013/2014 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2424 2430 Břečka Ivan TJ Ostrava 2345 2346 1
2013/2014 5 B BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2424 2430 Talla Vladimír SK Slavia Orlová “A“ 2386 2411 ½
2013/2014 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2424 2430 Ponížil Cyril ŠK Zlín “A“ 2432 2434 1
2013/2014 2 B BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2424 2430 Zeberski Jakub TJ Tatran Litovel “B“ 2348 2386 0
2013/2014 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2424 2430 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město “A“ 2377 2338 ½
2013/2014 11 B BŠŠ Frýdek-Místek 2424 2430 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2342 2335 ½
2013/2014 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2424 2430 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2386 2411 ½
2013/2014 9 B BŠŠ Frýdek-Místek 2424 2430 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2291 2310 1
2013/2014 8 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2424 2430 Neuman Petr Rapid Pardubice 2497 2496 ½
2013/2014 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 2424 2430 Krejčí Jan ANCORA Tatran Litovel 2153 2156 1
2013/2014 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2424 2430 Babula Vlastimil 1. Novoborský ŠK 2574 2562 ½
2013/2014 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2424 2430 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 1
2013/2014 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2424 2430 Poloch Petr ŠK Karviná 2261 2244 ½
2013/2014 3 B BŠŠ Frýdek-Místek 2424 2430 Walek Milan TŽ Třinec 2353 2351 1
2013/2014 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 2424 2430 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2371 2369 1
2013/2014 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2424 2430 Vávra Pavel ŠK ERA Poštovní spořitelna 2351 2339 1
2012/2013 11 Č Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2450 2454 Cvek Robert Slavia Kroměříž “A“ 2541 2547 ½
2012/2013 10 B Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2450 2454 Talla Vladimír SK Slavia Orlová “A“ 2377 2379 ½
2012/2013 9 Č Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2450 2454 Hába Petr ŠK Gordic Jihlava 2463 2461 ½
2012/2013 7 B Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2450 2454 Votava Jan 2222 ŠK Polabiny “B“ 2534 2527 ½
2012/2013 5 B Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2450 2454 Bělunek Vladimír Tatran Litovel “B“ 2263 2286 0
2012/2013 3 B Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2450 2454 Kolosowski Mateusz Šachový klub Karviná “A“ 2442 ½
2012/2013 2 Č Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2450 2454 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2399 2393 ½
2012/2013 1 B Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2450 2454 Polák Tomáš ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2520 2514 0
2012/2013 11 B BŠŠ Frýdek-Místek 2450 2454 Caletka Radomír ŠK Slavoj Poruba 2324 2349 0
2012/2013 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2450 2454 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2518 2547 ½
2012/2013 9 B BŠŠ Frýdek-Místek 2450 2454 Pisk Petr TŽ Třinec 2389 2371 0
2012/2013 8 B BŠŠ Frýdek-Místek 2450 2454 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2320 2329 1
2012/2013 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2450 2454 Hausner Ivan AD Mahrla Praha 2407 2390 ½
2012/2013 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2450 2454 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2498 2534 ½
2012/2013 5 B BŠŠ Frýdek-Místek 2450 2454 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2506 2510 0
2012/2013 4 B BŠŠ Frýdek-Místek 2450 2454 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2399 2393 ½
2012/2013 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2450 2454 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel 2529 2512 1
2012/2013 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2450 2454 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2584 2546 0
2012/2013 1 B BŠŠ Frýdek-Místek 2450 2454 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2453 2447 0
2011/2012 11 B ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2406 2394 Bureš Jaroslav A64 Grygov B 2415 2379 ½
2011/2012 9 B ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2406 2394 Sosna Jan ŠK Staré Město 2398 2407 1
2011/2012 7 B ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2406 2394 Kulovaná Eva ŠK Gordic 2300 2326 1
2011/2012 6 Č ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2406 2394 Ponížil Cyril ŠK Zlín B 2398 2371 ½
2011/2012 5 B ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2406 2394 Jurčík Marián Šachový klub Karviná 2474 2466 ½
2011/2012 3 Č ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2406 2394 Langner Ladislav TŽ Třinec 2350 2336 ½
2011/2012 2 B ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2406 2394 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová 2316 2305 1
2011/2012 1 Č ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2406 2394 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava B 2320 2335 0
2011/2012 11 B BŠŠ Frýdek-Místek 2406 2394 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2624 2620 ½
2011/2012 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2406 2394 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2436 2435 ½
2011/2012 9 B BŠŠ Frýdek-Místek 2406 2394 Malík Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2352 2326 1
2011/2012 8 B BŠŠ Frýdek-Místek 2406 2394 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2398 2371 1
2011/2012 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2406 2394 Jedynak Radoslaw ŠK Labortech Ostrava 2494 2479 ½
2011/2012 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2406 2394 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2415 2379 0
2011/2012 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2406 2394 Blatný Pavel Tatran Litovel 2396 2427 ½
2011/2012 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2406 2394 Heberla Bartolomiej ŠK Rapid Pardubice 2539 2538 0
2011/2012 3 B BŠŠ Frýdek-Místek 2406 2394 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2262 2254 ½
2011/2012 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2406 2394 Likavský Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2486 2466 ½
2011/2012 1 B BŠŠ Frýdek-Místek 2406 2394 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2305 2277 1
2010/2011 11 B SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2422 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2454 0
2010/2011 10 Č SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2422 Ponížil Cyril SK Zlin B 2398 ½
2010/2011 9 B SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2422 Zeberski Jakub Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2386 0
2010/2011 8 Č SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2422 Jurčík Marián Jakl Karvina 2466 ½
2010/2011 7 Č SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2422 Zabystrzan Pavel Slavia Orlova 2306 ½
2010/2011 6 B SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2422 Břečka Ivan Mittal Ostrava 2360 1
2010/2011 5 Č SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2422 Cvek Robert Slavoj Ostrava - Poruba 2494 0
2010/2011 4 B SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2422 Zpěvák Pavel SK Stare Mesto 2391 0
2010/2011 3 Č SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2422 Hába Petr SK Gordic 2529 0
2010/2011 2 B SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2422 Kaňovský David A64 Grygov B 2497 ½
2010/2011 1 Č SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2422 Szczepkowska-Horowska Karina TJ TZ Trinec B 2303 ½
2010/2011 11 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2422 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2385 ½
2010/2011 10 B BŠŠ Frýdek-Místek 2422 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2437 1
2010/2011 9 B BŠŠ Frýdek-Místek 2422 Studnička Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2348 ½
2010/2011 8 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2422 Heberla Bartolomiej ŠK Rapid Pardubice 2538 0
2010/2011 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 2422 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2391 ½
2010/2011 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2422 Brodowski Piotr A64 VALOZ Grygov 2417 1
2010/2011 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2422 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2334 1
2010/2011 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2422 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2343 1
2010/2011 3 B BŠŠ Frýdek-Místek 2422 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2546 0
2010/2011 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 2422 Lipka Juraj ŠK Zlín 2414 ½
2010/2011 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2422 Jedynak Radoslaw ŠK Labortech Ostrava 2479 0
2009/2010 11 B TJ Mittal Ostrava 2426 Jakubiec Artur ŠK Labortech Ostrava 2529 0
2009/2010 10 Č TJ Mittal Ostrava 2426 Walek Milan TŽ Třinec B 2350 ½
2009/2010 9 B TJ Mittal Ostrava 2426 Sosna Jan ŠK Staré Město 2413 1
2009/2010 8 Č TJ Mittal Ostrava 2426 Červený Martin ŠK Vysoké Mýto 2353 0
2009/2010 7 B TJ Mittal Ostrava 2426 Rašík Vítězslav ŠK Slavoj Poruba 2464 ½
2009/2010 6 Č TJ Mittal Ostrava 2426 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2356 1
2009/2010 5 B TJ Mittal Ostrava 2426 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová 2285 ½
2009/2010 3 Č TJ Mittal Ostrava 2426 Žilka Štěpán Tatran Litovel A 2485 0
2009/2010 2 B TJ Mittal Ostrava 2426 Stachowiak Kamil Tatran Litovel B 2409 ½
2009/2010 1 Č TJ Mittal Ostrava 2426 Jurčík Marián Jakl Karvina 2477 1
2009/2010 11 B BŠŠ Frýdek-Místek 2426 Skácelík Petr ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2270 1
2009/2010 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2426 Lipka Juraj ŠK SK Zlín 2409 0
2009/2010 9 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2426 Pakleza Zbigniew ŠK Geofin Ostrava 2498 ½
2009/2010 8 B BŠŠ Frýdek-Místek 2426 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2385 ½
2009/2010 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2426 Řehořek Martin ŠK Zikuda Turnov 2342 1
2009/2010 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2426 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2542 0
2009/2010 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2426 Langner Ladislav TŽ Třinec 2385 1
2009/2010 4 B BŠŠ Frýdek-Místek 2426 Jüptner Jan TJ Bohemians Praha 2361 ½
2009/2010 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2426 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2482 1
2009/2010 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2426 Černoušek Lukáš SAGINA Pardubice 2417 1
2009/2010 1 B BŠŠ Frýdek-Místek 2426 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2313 0
2008/2009 11 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2391 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2340 ½
2008/2009 10 B BŠŠ Frýdek-Místek 2391 Roubalík Jakub ŠK SK Zlín 2216 ½
2008/2009 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2391 Kocián Karel TŽ Třinec B 2219 0
2008/2009 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2391 Walek Milan TŽ Třinec A 2343 0
2008/2009 5 B BŠŠ Frýdek-Místek 2391 Michenka Jozef ŠK GEOFIN Ostrava 2401 1
2008/2009 4 B BŠŠ Frýdek-Místek 2391 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2504 0
2008/2009 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2391 Voloshin Leonid ŠK Zikuda Turnov 2448 1
2008/2009 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 2391 Cléry Nicolas TJ Bohemians Praha 2349 ½
2008/2009 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2391 Meduna Eduard ŠK Mahrla Praha 2469 0
2007/2008 11 B BŠŠ Frýdek-Místek 2355 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2303 ½
2007/2008 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2355 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2406 0
2007/2008 9 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2355 Palek Miroslav Sokol Plzeň I 2261 1
2007/2008 8 B BŠŠ Frýdek-Místek 2355 Stehno Pavel RC Sport Pardubice 2322 1
2007/2008 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 2355 Neděla Vlastimil Labortech-Geofin Ostrava 2326 0
2007/2008 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2355 Babula Milan TŽ Třinec 2328 1
2007/2008 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2355 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2295 0
2007/2008 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2355 Michenka Jozef Tatran Litovel 2382 0
2007/2008 3 B BŠŠ Frýdek-Místek 2355 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2349 1
2007/2008 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 2355 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2492 ½
2007/2008 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2355 Lechtýnský Jiří ŠK Zikuda Turnov 2422 0
2006/2007 7 B BŠS Frýdek-Místek A 2224 Palková Kateřina Šachklub Sokol Klatovy A 2073 ½
2006/2007 6 Č BŠS Frýdek-Místek A 2224 Němcová Kateřina Sportovní klub OAZA Praha 2173 ½
2006/2007 5 B BŠS Frýdek-Místek A 2224 Tuma Jakub Šachový klub Most A 1884 1
2006/2007 4 Č BŠS Frýdek-Místek A 2224 Souček Jakub RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1919 1
2006/2007 3 Č BŠS Frýdek-Místek A 2224 Ponížil Cyril ŠK Zlín A 2273 0
2006/2007 2 Č BŠS Frýdek-Místek A 2224 Fiala Václav SK Boršice A 1713 1
2006/2007 1 B BŠS Frýdek-Místek A 2224 Plát Vojtěch ŠK SŠŠ Staré Město A 2264 ½
2006/2007 11 Č BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2224 Malík Jan Slavoj Poruba "B" 2221 ½
2006/2007 9 Č BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2224 Slanina Miroslav Sokol Dobrá "A" 2127 1
2006/2007 8 B BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2224 Caletka Radomír Slezan Opava "A" 2232 ½
2006/2007 7 B BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2224 Orzechowski Jacek MSA Dolní Benešov "A" ½
2006/2007 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2224 Mužík Martin ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2260 1
2006/2007 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2224 Mitura Václav SK Slavia Orlová "A" 2200 0
2006/2007 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2224 Veselý Martin Mittal Ostrava "B" 2159 1
2006/2007 1 B BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2224 Beran Petr Baník Havířov "A" 2119 0
2006/2007 11 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2224 Petr Martin RC Sport Pardubice 2417 ½
2006/2007 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2224 Šuráň Jan Sokol Plzeň I. Ingem 2359 ½
2006/2007 8 B BŠŠ Frýdek-Místek 2224 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK 2457 ½
2006/2007 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2224 Sluka Radek A64 Valoz Grygov 2331 1
2006/2007 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2224 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2425 1
2006/2007 7 Č BŠS Frýdek-Místek A 2224 Ponížil Cyril ŠK Zlín A 2273 0
2006/2007 6 B BŠS Frýdek-Místek A 2224 Bureš Jaroslav Agentura 64 Grygov 2147 1
2006/2007 5 B BŠS Frýdek-Místek A 2224 Pilch Roman BŠS Frýdek-Místek B 1845 1
2006/2007 4 B BŠS Frýdek-Místek A 2224 Oreský Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2073 1
2006/2007 3 Č BŠS Frýdek-Místek A 2224 Žák Pavel Š.O. TJ Chrudim 1669 1
2006/2007 2 Č BŠS Frýdek-Místek A 2224 Fiala Václav SK Boršice A 1713 1
2006/2007 1 B BŠS Frýdek-Místek A 2224 Plát Vojtěch ŠK SŠŠ Staré Město A 2264 ½
2005/2006 10 B BŠS Frýdek-Místek "A" 2225 Plát Vojtěch ŠK Staré Město "A" 2167 0
2005/2006 9 Č BŠS Frýdek-Místek "A" 2225 Adámek Jiří Slavoj Poruba "A" 2232 0
2005/2006 8 B BŠS Frýdek-Místek "A" 2225 Mlýnek Petr ŠK DURAS Brno "A" 2208 ½
2005/2006 7 B BŠS Frýdek-Místek "A" 2225 Kulovaná Eva ŠK Gordic Jihlava "A" 2153 ½
2005/2006 6 Č BŠS Frýdek-Místek "A" 2225 Pecina Michal Slavia Kroměříž "A" 2177 1
2005/2006 4 Č BŠS Frýdek-Místek "A" 2225 Misiuga Andrzej Slavia Orlová "A" 1
2005/2006 3 B BŠS Frýdek-Místek "A" 2225 Suchomel Jan Tatran Litovel "A" 2276 0
2005/2006 2 Č BŠS Frýdek-Místek "A" 2225 Bureš Martin Mittal Ostrava "A" 2167 1
2005/2006 1 B BŠS Frýdek-Místek "A" 2225 Biolek Richard TŽ Třinec "B" 2235 1
2005/2006 7 Č BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2225 Svoboda Václav OAZA PRAHA 1968 0
2005/2006 6 B BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2225 Jonáš Václav ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1900 1
2005/2006 5 Č BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2225 Vala Filip TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1874 1
2005/2006 4 B BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2225 Klement Lukáš TJ LOKOMOTIVA MOST 1764 1
2005/2006 11 Č Ritmus Ostrava "A" 2225 Podlesný Pavel Baník Havířov "A" 2141 0
2005/2006 10 B Ritmus Ostrava "A" 2225 Pardy Martin Slezan Opava "A" 2014 1
2005/2006 7 Č Ritmus Ostrava "A" 2225 Tkadlec Miloslav Sokol Hutisko-Solanec "A" 2119 1
2005/2006 6 B Ritmus Ostrava "A" 2225 Olšar Jaroslav ŠK Stonava "A" 2285 ½
2005/2006 5 Č Ritmus Ostrava "A" 2225 Jankovec Ivan Slavia Orlová "B" 2176 ½
2005/2006 4 B Ritmus Ostrava "A" 2225 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2192 1
2005/2006 2 B Ritmus Ostrava "A" 2225 Zelenka Milan Sokol Dobrá "A" 2131 ½
2005/2006 1 B Ritmus Ostrava "A" 2225 Stysiak Szymon ŠK TP Hrabyně "A" 0
2005/2006 7 B BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2225 Hejný Jaroslav ZŠ BRANKOVICE 2073 1
2005/2006 6 Č BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2225 Kratochvíl Milan LOKOMOTIVA BRNO 1787 1
2005/2006 5 B BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2225 Plát Vojtěch ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2167 ½
2005/2006 4 Č BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2225 Krčál Michal ŠK ZLÍN 2121 1
2005/2006 3 B BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2225 Mitura Karel BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1947 1
2005/2006 2 B BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2225 Bureš Jaroslav A64 GRYGOV 2090 1
2005/2006 1 Č BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2225 Zeinert Michal LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 2092 1
2004/2005 7 Č Frýdek-Místek 2145 Forman Miroslav OAZA Praha 2048 1
2004/2005 6 B Frýdek-Místek 2145 Krišica Ondřej Liberec 1701 1
2004/2005 5 Č Frýdek-Místek 2145 Kříž Daniel Plzeň A 1885 ½
2004/2005 4 B Frýdek-Místek 2145 Hejl Jaroslav Tábor 1933 1
2004/2005 3 Č Frýdek-Místek 2145 Krčál Michal Zlín 1983 1
2004/2005 2 Č Frýdek-Místek 2145 Plát Vojtěch Staré Město 1787 1
2004/2005 1 Č Frýdek-Místek 2145 Doubek Tomáš Grygov 1975 1
2004/2005 11 Č Frýdek-Místek B" 2145 Döring Robert NH Ostrava A" 2239 1
2004/2005 8 B Frýdek-Místek B" 2145 Olšar Robin Slezan Opava C" 1970 0
2004/2005 6 B Frýdek-Místek B" 2145 Chwistek Petr Baník Havířov B" 2088 0
2004/2005 5 Č Frýdek-Místek B" 2145 Didi Jan NH Ostrava B" 2131 1
2004/2005 4 B Frýdek-Místek B" 2145 Veselý Libor VOKD Poruba A" 2070 ½
2004/2005 2 Č Frýdek-Místek B" 2145 Čech Tomáš Sokol Dobrá A" 2153 0
2004/2005 1 B Frýdek-Místek B" 2145 Zimniok Lubomír Baník HavířovA" 2196 0
2004/2005 11 Č Ritmus Ostrava 2145 Malík Jan Slavoj Poruba B 2240 ½
2004/2005 9 Č Ritmus Ostrava 2145 Šplíchal Stanislav ŠK Svinov A 2160 0
2004/2005 8 B Ritmus Ostrava 2225 Pán Vladimír TJ Břidličná A 2014 1
2004/2005 7 Č Ritmus Ostrava 2145 Weissmann Lukáš TJ Sokol Dobrá B 2169 1
2004/2005 6 B Ritmus Ostrava 2145 Fiřt Stanislav IPM COLOR Ostrava 2353 0
2004/2005 5 Č Ritmus Ostrava 2145 Holeksa Miloš TJ Jakl Karviná B 2124 ½
2004/2005 3 Č Ritmus Ostrava 2145 Socha Jaromír ŠK ASK Kopřivnice 1920 ½
2004/2005 2 B Ritmus Ostrava 2145 Borovička Bohumil TJ Mořkov A 2080 1
2004/2005 1 Č Ritmus Ostrava 2145 Búran Robert Loko Krnov A 2091 1
2004/2005 7 Č Frýdek Místek 2145 Kuchynka Lukáš Brankovice 2000 ½
2004/2005 6 Č Frýdek Místek 2145 Doubek Tomáš Grygov 1975 1
2004/2005 5 B Frýdek Místek 2145 Zeinert Michal Loko Brno 2115 1
2004/2005 4 B Frýdek Místek 2145 Kastner Vojtěch Havlíčkův Brod 1914 ½
2004/2005 3 Č Frýdek Místek 2145 Krčál Michal Zlín 1983 1
2004/2005 2 Č Frýdek Místek 2145 Plát Vojtěch Staré Město u U.H. 1787 1
2004/2005 1 Č Frýdek Místek 2145 Krejcar Robert Bruntál 1826 1
2003/2004 11 B Frýdek-Místek B" 2135 Hladík Oto NH Ostrava B" 2222 0
2003/2004 10 Č Frýdek-Místek B" 2135 Očkay Tomáš VOKD Poruba A" 2104 0
2003/2004 7 B Frýdek-Místek B" 2135 Plinta Emil ŠK Stonava A" 2201 0
2003/2004 6 Č Frýdek-Místek B" 2135 Schwarz Milan Slezan Opava C" 2089 1
2003/2004 2 Č Frýdek-Místek B" 2135 Hrtánek Jiří Slávia Orlová B" 2216 0
2003/2004 1 B Frýdek-Místek B" 2135 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá A" 2160 0
2003/2004 9 Č VP Frýdek-Místek 2135 Veselý Martin TJ NH Ostrava 2155 0
2003/2004 4 B VP Frýdek-Místek 2135 Caletka Radomír Slezan Opava 2124 0