Hráč Lechtýnský Jiří

Lechtýnský Jiří

User Pic
Jméno: Lechtýnský Jiří
Oddíl: QCC České Budějovice
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2354
Elo mezinárodní: 2346
ID: 13
FIDE ID: 300217
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B Sparta Kutna Hora 2349 2361 Meduna Eduard Eurovia Praha 2402 2400 ½
2017/2018 9 B Sparta Kutna Hora 2355 2361 Jurčík Martin Unichess Vyletna 2331 0 ½
2017/2018 5 B Sparta Kutna Hora 2353 2361 Seidl Štěpán Gambit Jihlava 2215 2190 ½
2017/2018 3 B Sparta Kutna Hora 2353 2361 Doležal Radoslav TJ Pankrac B 2371 2371 ½
2017/2018 1 Č Sparta Kutna Hora 2367 2368 Borkovec Milan Sokol Tabor 2197 2199 ½
2017/2018 10 B QCC Ceske Budejovice 2353 2361 Špaček Petr SK JOLY Lysa nad Labem C 2357 2341 0
2017/2018 9 Č QCC Ceske Budejovice 2353 2361 Svoboda Svatopluk TJ Pankrac 2397 2392 ½
2016/2017 11 B QCC Ceske Budejovice 2358 2337 Svoboda Svatopluk TJ Pankrac 2341 2327 ½
2016/2017 10 Č QCC Ceske Budejovice 2358 2337 Rubeš Jan SK AD JC Smichov 2231 2249 ½
2016/2017 8 Č QCC Ceske Budejovice 2358 2337 Bernášek Jan SK ZIKUDA Turnov 2508 2510 ½
2016/2017 6 Č QCC Ceske Budejovice 2358 2337 Vrána Jan 2222 SK Polabiny 2343 2340 1
2016/2017 3 B QCC Ceske Budejovice 2358 2337 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2323 2311 ½
2016/2017 2 Č QCC Ceske Budejovice 2358 2337 Vykouk Jan TJ Neratovice 2427 2322 ½
2015/2016 10 B QCC České Budějovice 2358 2337 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2291 2323 ½
2015/2016 9 Č QCC České Budějovice 2358 2337 Gregor Jiří TJ Neratovice 2223 2226 1
2015/2016 8 B QCC České Budějovice 2358 2337 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2342 2325 ½
2015/2016 7 Č QCC České Budějovice 2358 2337 Kraus Tomáš AD Jičín 2426 2429 0
2015/2016 2 Č QCC České Budějovice 2358 2337 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2337 2314 ½
2014/2015 9 Č QCC České Budějovice 2373 2383 Spirin Oleg ŠK AD Jičín 2475 2494 ½
2014/2015 8 B QCC České Budějovice 2373 2383 Mejzlík Ondřej TJ Spartak Vlašim 2326 2339 ½
2014/2015 7 Č QCC České Budějovice 2373 2383 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2531 2528 ½
2014/2015 5 Č QCC České Budějovice 2373 2383 Bartoš Jan Unichess B 2194 2165 ½
2014/2015 3 B QCC České Budějovice 2373 2383 Tuma Jakub ŠK Sokol Vyšehrad 2325 2329 ½
2013/2014 11 B QCC České Budějovice 2367 2369 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2349 2341 1
2013/2014 10 Č QCC České Budějovice 2367 2369 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2344 2376 ½
2013/2014 6 Č QCC České Budějovice 2367 2369 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2453 2428 1
2013/2014 1 Č QCC České Budějovice 2367 2369 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2369 2360 0
2013/2014 9 Č CHESS MOST 2367 2369 Voříšek Jaroslav TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2257 2252 1
2013/2014 8 B CHESS MOST 2367 2369 Ráliš Petr ŠK Teplice 2246 2241 1
2013/2014 7 Č CHESS MOST 2367 2369 Braun Marek Desko Liberec 2229 2227 1
2013/2014 5 Č CHESS MOST 2367 2369 Řehořek Martin Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2315 2326 ½
2013/2014 3 Č CHESS MOST 2367 2369 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2337 2340 ½
2013/2014 2 B CHESS MOST 2367 2369 Mikeš Jan ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2062 2122 ½
2013/2014 1 Č CHESS MOST 2367 2369 Přibyl Josef TJ NERATOVICE 2308 2310 ½
2012/2013 11 Č QCC České Budějovice 2385 2377 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha B 2314 2323 ½
2012/2013 8 B QCC České Budějovice 2385 2377 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2376 2374 0
2012/2013 7 Č QCC České Budějovice 2385 2377 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny A 2311 2303 ½
2012/2013 3 B QCC České Budějovice 2385 2377 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2325 2324 ½
2012/2013 1 B QCC České Budějovice 2385 2377 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B 2387 2387 ½
2011/2012 4 B ŠK AD Jičín 2375 2382 Orság Milan ŠK Mahrla Praha 2407 2416 ½
2011/2012 3 Č ŠK AD Jičín 2375 2382 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK B 2227 2239 1
2011/2012 2 B ŠK AD Jičín 2375 2382 Londýn Radek JOLY Lysá nad Labem B 2373 2366 ½
2011/2012 4 B ŠK AD Jičín B 2375 2382 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov B 2211 2208 ½
2011/2012 2 B ŠK AD Jičín B 2375 2382 Petr Jan TJ Pankrác B 2203 2215 1
2011/2012 1 Č ŠK AD Jičín B 2375 2382 Černovský Jiří TJ Sparta Kutná Hora 2155 2148 1
2010/2011 10 Č ŠK AD Jičín "B" 2380 Suchomel Aleš Desko Liberec 1945 0
2010/2011 9 B ŠK AD Jičín "B" 2380 Londýn Radek JOLY Lysá nad Labem "B" 2350 ½
2010/2011 8 Č ŠK AD Jičín "B" 2380 Purnoch Josef TJ Neratovice 2127 0
2010/2011 6 Č ŠK AD Jičín "B" 2380 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové "B" 2187 1
2010/2011 5 B ŠK AD Jičín "B" 2380 Vojta Pavel TRW autoelektronika Vlašim 2164 ½
2010/2011 4 Č ŠK AD Jičín "B" 2380 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2076 1
2010/2011 3 B ŠK AD Jičín "B" 2380 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2131 1
2010/2011 2 Č ŠK AD Jičín "B" 2380 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov "B" 2205 ½
2010/2011 1 B ŠK AD Jičín "B" 2380 Štolba Miloš Stadion Kutná Hora 2112 ½
2010/2011 11 B ŠK AD Jičín 2380 Dvořák Jan TJ Sokol Praha Kobylisy 2175 ½
2010/2011 8 B ŠK AD Jičín 2380 Braun Marek 1. Novoborský ŠK "B" 2153 1
2010/2011 7 Č ŠK AD Jičín 2380 Dvořák Tomáš TJ Pankrác 2278 ½
2010/2011 4 B ŠK AD Jičín 2380 Česal Jaroslav Šakal Kozolupy 2258 ½
2010/2011 2 B ŠK AD Jičín 2380 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha 2233 1
2010/2011 1 Č ŠK AD Jičín 2380 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2178 1
2009/2010 11 B ŠK AD Jičín 2401 Doseděl Jiří ŠK ZVU Engineering Lípa 2119 1
2009/2010 10 Č ŠK AD Jičín 2401 Němcová Kateřina SK OAZA Praha 2258 1
2009/2010 9 B ŠK AD Jičín 2401 Krasnay Peter TJ Dukla Praha 2088 ½
2009/2010 6 Č ŠK AD Jičín 2401 Munk Petr JOLY Lysá nad Labem B"" 2198 0
2009/2010 5 B ŠK AD Jičín 2401 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov B"" 2227 1
2009/2010 4 Č ŠK AD Jičín 2401 Záhorbenský Jaroslav ŠK Sokol Mladá Boleslav 2140 ½
2009/2010 3 B ŠK AD Jičín 2401 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B"" 2200 1
2009/2010 2 Č ŠK AD Jičín 2401 Ondráček Ondřej Stadion Kutná Hora 2166 1
2009/2010 9 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2401 Kovář Vojtěch Poštovní spořitelna A"" 2347 ½
2009/2010 6 B Výstaviště Lysá nad Labem 2401 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2261 1
2009/2010 2 B Výstaviště Lysá nad Labem 2401 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2390 ½
2009/2010 1 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2401 Svoboda Václav TJ Sokol Praha Vršovice 2292 ½
2008/2009 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2441 Jirka Jiří 1. Novoborský ŠK B"" 2448 0
2008/2009 3 B Výstaviště Lysá nad Labem 2441 Kubečka David Sokol Vršovice 2293 0
2008/2009 2 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2441 Studnička Tomáš Space" Poštovní spořitelna "B"" 2283 0
2008/2009 1 B Výstaviště Lysá nad Labem 2441 Příborský Jan Sokol Plzeň I 2342 ½
2008/2009 11 B ŠK Zikuda Turnov 2441 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2409 0
2008/2009 9 Č ŠK Zikuda Turnov 2441 Růžička Petr TŽ Třinec B 2285 ½
2008/2009 8 B ŠK Zikuda Turnov 2441 Plát Vojtěch TŽ Třinec A 2411 ½
2008/2009 7 B ŠK Zikuda Turnov 2441 Luch Michal A64 VALOZ Grygov 2411 ½
2008/2009 6 Č ŠK Zikuda Turnov 2441 Lipka Juraj ŠK SK Zlín 2426 ½
2008/2009 5 B ŠK Zikuda Turnov 2441 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2546 0
2008/2009 4 Č ŠK Zikuda Turnov 2441 Michenka Jozef ŠK GEOFIN Ostrava 2401 ½
2008/2009 3 B ŠK Zikuda Turnov 2441 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2392 ½
2008/2009 2 B ŠK Zikuda Turnov 2441 Řehořek Martin Space" Poštovní spořitelna" 2329 ½
2008/2009 1 Č ŠK Zikuda Turnov 2441 Petr Martin RC Sport Pardubice 2451 0
2007/2008 11 B ŠK Zikuda Turnov 2422 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I 2244 1
2007/2008 10 Č ŠK Zikuda Turnov 2422 Prandstetter Eduard RC Sport Pardubice 2349 1
2007/2008 9 Č ŠK Zikuda Turnov 2422 Stratil Ladislav Tatran Litovel 2368 1
2007/2008 8 B ŠK Zikuda Turnov 2422 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2396 1
2007/2008 6 Č ŠK Zikuda Turnov 2422 Zezulkin Jurij ŠK Mahrla Praha 2452 ½
2007/2008 5 Č ŠK Zikuda Turnov 2422 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2492 ½
2007/2008 4 Č ŠK Zikuda Turnov 2422 Velička Petr Labortech-Geofin Ostrava 2519 ½
2007/2008 3 B ŠK Zikuda Turnov 2422 Walek Milan TŽ Třinec 2359 ½
2007/2008 2 Č ŠK Zikuda Turnov 2422 Chytilek Roman ŠK Zlín 2384 ½
2007/2008 1 B ŠK Zikuda Turnov 2422 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2355 1
2007/2008 7 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2422 Šklíba Martin ŠK Rapid Pardubice 2255 ½
2007/2008 6 B ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2422 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2348 1
2007/2008 5 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2422 Bargel Martin TJ Neratovice 2168 1
2007/2008 1 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2422 Svoboda Václav TJ Tourist Biomedica Říčany 2194 1
2006/2007 11 Č JOLY Lysá nad Labem 2443 Jaček Martin Sokol Emerge Mladá Boleslav 2188 1
2006/2007 9 Č JOLY Lysá nad Labem 2443 Zeberski Jakub Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2430 1
2006/2007 8 B JOLY Lysá nad Labem 2443 Kořenová Martina Biomedica Říčany 2218 1
2006/2007 7 Č JOLY Lysá nad Labem 2443 Hála Bohumil TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2264 ½
2006/2007 1 B JOLY Lysá nad Labem 2443 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2173 1
2006/2007 11 B TJ Zikuda Turnov 2443 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno 2271 ½
2006/2007 10 B TJ Zikuda Turnov 2443 Pisk Petr ŠK SK Zlín 2380 ½
2006/2007 8 Č TJ Zikuda Turnov 2443 Vesselovsky Serguei A64 Valoz Grygov 2374 ½
2006/2007 7 B TJ Zikuda Turnov 2443 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK 2492 ½
2006/2007 6 B TJ Zikuda Turnov 2443 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2450 0
2006/2007 5 B TJ Zikuda Turnov 2443 Murdzia Piotr TJ TŽ Třinec 1
2006/2007 4 Č TJ Zikuda Turnov 2443 Černoušek Lukáš ŠK Mahrla Praha 2408 1
2006/2007 3 Č TJ Zikuda Turnov 2443 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2268 0
2006/2007 1 B TJ Zikuda Turnov 2443 Štoček Jiří RC Sport Pardubice 2524 ½
2005/2006 2 B Chlumec B"" 2439 Vozáb Filip Spartak UL F"" 0
2005/2006 10 B Novoborský ŠK 2439 Přibyl Josef ŠK DP Holdia 2409 ½
2005/2006 9 B Novoborský ŠK 2439 Efler Lukáš Synthesia Pardub. 2263 1
2005/2006 8 Č Novoborský ŠK 2439 Folk Petr Sokol Plzeň I C 2233 ½
2005/2006 7 B Novoborský ŠK 2439 Novotný Michal ŠO DDM Chrudim 2233 1
2005/2006 6 Č Novoborský ŠK 2439 Michálek František Sokol Kolín 2164 1
2005/2006 5 B Novoborský ŠK 2439 Netušil Miloslav ŠK ČSOB 2333 1
2005/2006 1 B Novoborský ŠK 2439 Kopal Josef Slavia Hradec Kr. 2308 1
2005/2006 11 B TJ Zikuda Turnov 2439 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2518 ½
2005/2006 10 B TJ Zikuda Turnov 2439 Zezulkin Jurij ŠK Sokol Vyšehrad 2494 ½
2005/2006 9 Č TJ Zikuda Turnov 2439 Chytilek Roman ŠK SK Zlín 2409 0
2005/2006 8 Č TJ Zikuda Turnov 2439 Biolek Richard A64 Hagemann Opava 2444 0
2005/2006 6 B TJ Zikuda Turnov 2439 Vyskočil Neklan Lokomotiva Brno B 2318 ½
2005/2006 5 B TJ Zikuda Turnov 2439 Hába Petr Lokomotiva Brno A 2522 0
2005/2006 4 Č TJ Zikuda Turnov 2439 Jirka Jiří Sokol Plzeň Ingem 2387 1
2005/2006 3 Č TJ Zikuda Turnov 2439 Vokoun Jan TJ Pankrác 2306 0
2005/2006 2 B TJ Zikuda Turnov 2439 Jedynak Radoslaw Labortech Ostrava 2431 0
2005/2006 1 B TJ Zikuda Turnov 2439 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2448 ½
2004/2005 11 Č TJ Zikuda Turnov 2476 Hába Petr ŠK SK Trinom Zlín 2521 0
2004/2005 10 Č TJ Zikuda Turnov 2476 Babula Vlastimil SC A64 Grygov 2571 ½
2004/2005 9 B TJ Zikuda Turnov 2476 Hráček Zbyněk Loko Brno-Slezan 2595 0
2004/2005 8 B TJ Zikuda Turnov 2476 Mista Aleksander TŽ Třinec 2487 1
2004/2005 7 Č TJ Zikuda Turnov 2476 Rašík Vítězslav IPM Color Ostrava 2469 0
2004/2005 6 Č TJ Zikuda Turnov 2476 Cvek Robert Slavoj Ostrava 2487 0
2004/2005 5 B TJ Zikuda Turnov 2476 Klovans Janis Sokol Kolín-Abner 2455 1
2004/2005 4 B TJ Zikuda Turnov 2476 Štoček Jiří Sokol Plzeň Ingem 2569 0
2004/2005 3 B TJ Zikuda Turnov 2476 Movsesian Sergei Bauset Pardubice 2629 ½
2004/2005 2 B TJ Zikuda Turnov 2476 Smirin Ilia ŠK Mahrla Praha 2673 0
2004/2005 1 B TJ Zikuda Turnov 2476 Meduna Eduard ŠK Sokol Vyšehrad 2441 1
2004/2005 10 Č ŠK ČSOB "A" 2476 Prymula Roman Sl.Hrad.Králové 2286 0
2004/2005 9 B ŠK ČSOB "A" 2476 Konopka Michal Synt.Pardubice 2458 0
2004/2005 7 B ŠK ČSOB "A" 2476 Vaněk Petr Sokol Vyšehrad "C" 2232 1
2004/2005 6 Č ŠK ČSOB "A" 2476 Pokorný Zdeněk ŠO DDM Chrudim 2299 1
2003/2004 7 Č TJ Slávie Turnov 2452 Rašík Vítězslav TJ Bohemians 2461 1
2003/2004 6 B TJ Slávie Turnov 2452 Kulhánek Tomáš ŠO+DDM Chrudim 2362 ½
2003/2004 4 B TJ Slávie Turnov 2452 Neuman Petr Sokol Plzeň I B 2455 1
2003/2004 3 B TJ Slávie Turnov 2452 Londýn Radek ŠK čSOB B 2212 1
2003/2004 1 B TJ Slávie Turnov 2452 Meduna Eduard Sokol Vyšehrad B 2432 ½