Hráč Gonsior Evžen

Gonsior Evžen

User Pic
Jméno: Gonsior Evžen
Oddíl: ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2244
Elo mezinárodní: 2324
ID: 128
FIDE ID: 300977
Rok narození: 1931
Třída rozhodčího: U
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 5 B ŠK ORTEX Hradec Králové 2324 2242 Barvínek Milan ŠK Lípa D 1857 1897 1
2012/2013 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2328 2243 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 1973 1996 ½
2012/2013 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2328 2243 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1970 1
2010/2011 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2246 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1975 ½
2010/2011 3 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2246 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí 1928 1
2009/2010 1 B Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 2254 Rybář Josef Sokol Hradec Kralove B 1618 ½
2009/2010 11 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2254 Neubauer Vilém SK HSM Trutnov 1883 1
2009/2010 6 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2254 Vaňková Marcela Jiskra RMSK Nový Bydžov 1998 ½
2008/2009 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2257 Krám Jiří Šachový klub Lípa D 1975 ½
2008/2009 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2257 Neubauer Vilém SK HSM Trutnov 1878 1
2007/2008 7 Č ORTEX RETA Hradec Králové 2259 Mrázek Vladimír ŠK Lípa B 2032 1
2007/2008 6 B ORTEX RETA Hradec Králové 2259 Friedrich Vladimír Baník Žacléř 1928 ½
2006/2007 11 B ŠK Ortex Hradec Králové A 2242 Dvořák David ŠK Lípa B 1798 1
2006/2007 8 B ŠK Ortex Hradec Králové A 2242 Horníček Ondřej Panda Rychnov n. Kněž. C 1849 1
2006/2007 4 B ŠK Ortex Hradec Králové A 2242 Fuchs František TJ Hronov B 2073 1
2006/2007 2 B ŠK Ortex Hradec Králové A 2242 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice A 1838 1
2006/2007 9 Č ŠK Lípa 2242 Velecký Viktor TJ Hronov 2077 1
2006/2007 3 B ŠK Lípa 2242 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2105 1
2005/2006 11 Č ŠK Ortex Hradec Králové A 2251 Jindrásek Mojmír ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1768 ½
2005/2006 8 B ŠK Ortex Hradec Králové A 2251 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice A 1819 1
2005/2006 6 B ŠK Ortex Hradec Králové A 2251 Novotný Jan Maspork TJ Náchod 1880 1
2005/2006 5 B ŠK Ortex Hradec Králové A 2251 Slavík Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 2072 1
2005/2006 3 B ŠK Ortex Hradec Králové A 2251 Machek Ivo Sokol Hradec Králové 2012 1
2005/2006 2 Č ŠK Ortex Hradec Králové A 2251 Novák Luděk ŠK Lípa E 1980 0
2005/2006 6 B ŠK Lípa A 2251 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2153 ½
2004/2005 6 Č ŠK Lípa A 2240 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2217 ½
2004/2005 5 B ŠK Lípa A 2240 Špaček Libor TJ Dvůr Králové 2122 1
2003/2004 9 Č ŠK Lípa A Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod ½
2003/2004 8 B ŠK Lípa A Soural Karel Sokol Náchod 1