Hráč Zwardoň Vojtěch

Zwardoň Vojtěch

User Pic
Jméno: Zwardoň Vojtěch
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2402
Elo mezinárodní: 2424
ID: 12630
FIDE ID: 325511
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B ŠK Gordic 2409 2406 Ponížil Cyril Šachy Hošťálková 2492 2462 0
2017/2018 10 Č ŠK Gordic 2410 2406 Cvek Robert Slavia Kroměříž 2510 2502 ½
2017/2018 9 B ŠK Gordic 2410 2406 Nábělek Marek KVS Ekodivize Opava 2224 2226 ½
2017/2018 8 Č ŠK Gordic 2406 2406 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2321 2321 1
2017/2018 7 B ŠK Gordic 2406 2406 Obšivač Josef Agentura 64 Grygov 2336 2360 1
2017/2018 6 Č ŠK Gordic 2412 2406 Kratochvíl Josef Lokomotiva Brno A 2263 2258 ½
2017/2018 4 B ŠK Gordic 2410 2406 Klíma Lukáš TJ Ostrava "A" 2316 2277 1
2017/2018 3 Č ŠK Gordic 2410 2406 Sosna Jan ŠK Staré Město 2350 2295 1
2017/2018 2 B ŠK Gordic 2410 2406 Kožúšek Daniel Panda Rychnov nad Kněžnou A 2250 2284 1
2017/2018 1 Č ŠK Gordic 2405 2393 Langner Ladislav Slavoj Český Těšín 2399 2387 1
2017/2018 11 Č BSS Frydek-Mistek 2409 2406 Kaňovský David SK Slavoj Poruba 2407 2398 0
2017/2018 10 B BSS Frydek-Mistek 2409 2406 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2490 2482 1
2017/2018 9 Č BSS Frydek-Mistek 2409 2406 Krejčí Jan Tatran Litovel 2129 2115 1
2017/2018 8 B BSS Frydek-Mistek 2406 2406 Špaček Petr SK mesta Lysa nad Labem 2359 2341 ½
2017/2018 7 Č BSS Frydek-Mistek 2406 2406 Oral Tomáš Vystaviste Lysa nad Labem 2506 2528 0
2017/2018 6 Č BSS Frydek-Mistek 2412 2406 Kraus Tomáš SK Zikuda Turnov 2426 2410 0
2017/2018 5 B BSS Frydek-Mistek 2412 2406 Repka Christopher GASCO Pardubice 2498 0 ½
2017/2018 4 B BSS Frydek-Mistek 2410 2406 Blahynka Martin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2418 2388 ½
2017/2018 2 Č BSS Frydek-Mistek 2410 2406 Rýdl Jiří Unichess 2422 2426 0
2017/2018 1 B BSS Frydek-Mistek 2410 2406 Babula Vlastimil 1. Novoborsky SK 2556 2548 0
2016/2017 11 Č BSS Frydek Mistek 2446 2429 Ramík Zdeněk Lokomotiva Brno 2213 2289 1
2016/2017 10 B BSS Frydek Mistek 2446 2429 Šimáček Pavel SK DURAS BVK Kralovo Pole 2455 2450 0
2016/2017 9 B BSS Frydek Mistek 2446 2429 Straka Vojtěch Tatran Litovel 2323 2311 1
2016/2017 8 B BSS Frydek Mistek 2446 2429 Plát Vojtěch Vystaviste Lysa nad Labem 2492 2456 0
2016/2017 7 Č BSS Frydek Mistek 2446 2429 Červený Martin SK mesta Lysa nad Labem 2398 2411 1
2016/2017 6 Č BSS Frydek Mistek 2446 2429 Láznička Viktor 1. Novoborsky SK 2673 2638 0
2016/2017 5 B BSS Frydek Mistek 2446 2429 Jurčík Marián Prestige Photo Unichess 2501 2466 0
2016/2017 4 Č BSS Frydek Mistek 2446 2429 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2451 2452 0
2016/2017 3 B BSS Frydek Mistek 2446 2429 Cvek Robert SK Slavoj Poruba 2523 2515 0
2016/2017 2 B BSS Frydek Mistek 2446 2429 Petr Martin SK Rapid Pardubice 2508 2501 0
2016/2017 1 Č BSS Frydek Mistek 2446 2429 Kraus Tomáš SK AD Jicin 2426 2429 ½
2016/2017 10 Č ŠK Gordic Jihlava 2446 2429 Polák Tomáš Moravská Slavia Brno 2511 2518 ½
2016/2017 9 B ŠK Gordic Jihlava 2446 2429 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2285 2276 1
2016/2017 8 Č ŠK Gordic Jihlava 2446 2429 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2345 2304 ½
2016/2017 6 Č ŠK Gordic Jihlava 2446 2429 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2372 2412 ½
2016/2017 5 Č ŠK Gordic Jihlava 2446 2429 Pacl Václav Baník Havířov 2115 2132 1
2016/2017 4 B ŠK Gordic Jihlava 2446 2429 Kaňovský David Agentura 64 Grygov 2455 2449 ½
2016/2017 3 Č ŠK Gordic Jihlava 2446 2429 Krejčí Jan Slavia Kroměříž 2512 2460 ½
2016/2017 2 B ŠK Gordic Jihlava 2446 2429 Havelka Josef Region Panda 2271 2257 ½
2016/2017 1 Č ŠK Gordic Jihlava 2446 2429 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2487 2451 ½
2015/2016 11 Č Lokomotiva Brno "A" 2446 2429 Talla Vladimír SK Slavia Orlová "A" 2426 2440 1
2015/2016 10 B Lokomotiva Brno "A" 2446 2429 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2331 2347 1
2015/2016 9 B Lokomotiva Brno "A" 2446 2429 Kolosowski Mateusz ŠK Karviná "A" 2420 1
2015/2016 8 Č Lokomotiva Brno "A" 2446 2429 Klíma Lukáš TJ Ostrava "A" 2345 2304 0
2015/2016 7 B Lokomotiva Brno "A" 2446 2429 Ponížil Cyril ŠK Zlín "A" 2487 2451 0
2015/2016 6 Č Lokomotiva Brno "A" 2446 2429 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město "A" 2396 2398 0
2015/2016 5 B Lokomotiva Brno "A" 2446 2429 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2286 2275 1
2015/2016 4 Č Lokomotiva Brno "A" 2446 2429 Kalod Radek Moravská Slavia Brno\r "A" 2478 2476 0
2015/2016 2 Č Lokomotiva Brno "A" 2446 2429 Krejčí Jan Slavia Kroměříž "A" 2512 2460 1
2015/2016 1 B Lokomotiva Brno "A" 2446 2429 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov\r 2421 2409 ½
2015/2016 6 Č ŠK Karviná "B" 2446 2429 Hladík Lumír TJ Viktorie Bohumín "B" 2013 2020 1
2015/2016 3 Č ŠK Karviná "B" 2446 2429 Kubica Kamil SK Stonava 2052 1
2015/2016 11 B BŠŠ Frýdek-Místek 2446 2429 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2454 2469 0
2015/2016 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2446 2429 Malinovský Karel ŠK Slavoj Poruba 2454 2454 ½
2015/2016 9 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2446 2429 Szotkowski Jakub TŽ Třinec 2326 2317 ½
2015/2016 8 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2446 2429 Sasikiran Krishnan 1. Novoborský ŠK 2643 ½
2015/2016 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 2446 2429 Konopka Michal Zikuda Turnov 2416 2407 0
2015/2016 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2446 2429 Červený Martin ŠK města Lysá nad Labem B 2398 2411 1
2015/2016 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2446 2429 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2534 2537 1
2015/2016 4 B BŠŠ Frýdek-Místek 2446 2429 Neuman Petr Rapid Pardubice 2443 2400 1
2015/2016 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2446 2429 Bureš Jaroslav AD Mahrla Praha 2396 2398 1
2015/2016 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2446 2429 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK 2342 2343 1
2015/2016 1 B BŠŠ Frýdek-Místek 2446 2429 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel 2257 2282 1
2014/2015 11 Č Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2389 2381 Biolek Richard Agentura 64 Grygov „A“ 2446 2425 0
2014/2015 10 B Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2389 2381 Ponížil Cyril ŠK Zlín „A“ 2436 2419 ½
2014/2015 8 B Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2389 2381 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2328 2322 0
2014/2015 7 Č Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2389 2381 Burdalev Kirill ŠK Duras BVK „B“ 2275 ½
2014/2015 5 B Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2389 2381 Krejčí Jan Slavia Kroměříž „A“ 2531 2524 ½
2014/2015 4 Č Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2389 2381 Kalod Radek Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2479 2477 ½
2014/2015 3 B Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2389 2381 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město „A“ 2395 2399 ½
2014/2015 2 Č Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2389 2381 Michalík Peter ŠK Duras BVK „A“ 2571 2455 ½
2014/2015 1 B Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2389 2381 Kislinsky Alexey SK Slavia Orlová „A“ 2482 2498 0
2014/2015 6 B ŠK Karviná "B" 2389 2381 Podlesný Petr Baník Havířov "C" 1997 2029 1
2014/2015 2 B ŠK Karviná "B" 2389 2381 Koziol Kamil TŽ Třinec "C" 1987 ½
2014/2015 11 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2389 2381 Konopka Michal Zikuda Turnov 2424 2415 ½
2014/2015 10 B BŠŠ Frýdek-Místek 2389 2381 Babula Vlastimil 1. ŠK Novoborský 2545 2555 1
2014/2015 9 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2389 2381 Butkiewicz Lukasz Ancora Tatran Litovel 2422 2408 1
2014/2015 8 B BŠŠ Frýdek-Místek 2389 2381 Poloch Petr ŠK Karviná 2297 2277 ½
2014/2015 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2389 2381 Chytilek Roman TŽ Třinec 2362 2364 1
2014/2015 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2389 2381 Neuman Petr Rapid Pardubice 2465 2447 0
2014/2015 5 B BŠŠ Frýdek-Místek 2389 2381 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2249 2251 1
2014/2015 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2389 2381 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 ½
2014/2015 3 B BŠŠ Frýdek-Místek 2389 2381 Vlasák Lukáš AD Mahrla Praha 2366 2357 1
2014/2015 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 2389 2381 Biolek Richard Labortech Ostrava 2424 2432 0
2014/2015 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2389 2381 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2362 2373 1
2013/2014 9 B ŠK Karviná "B" 2383 2335 Pilch Roman TŽ Třinec "C" 2119 2114 1
2013/2014 7 B ŠK Karviná "B" 2383 2335 Foltyn Lukasz SK Slavia Orlová "D" 1949 1
2013/2014 5 B ŠK Karviná "B" 2383 2335 Pazdziora Michal SK Stonava 2228 2246 1
2013/2014 11 B BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2383 2335 Plát Vojtěch Lokomotiva Brno “A“ 2483 2490 ½
2013/2014 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2383 2335 Michalík Peter ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2576 2455 0
2013/2014 9 B BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2383 2335 Kaňovský David ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2404 2413 1
2013/2014 8 Č BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2383 2335 Hába Petr TJ ŠO Chrudim 2505 2468 ½
2013/2014 7 B BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2383 2335 Cvek Robert Slavia Kroměříž “A“ 2517 2508 0
2013/2014 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2383 2335 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2342 2335 ½
2013/2014 5 B BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2383 2335 Kislinsky Alexey SK Slavia Orlová “A“ 2507 2568 1
2013/2014 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2383 2335 Votava Jan 2222 ŠK Polabiny “A“ 2512 2504 ½
2013/2014 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2383 2335 Pacher Milan ŠK Zlín “A“ 2446 0
2013/2014 2 B BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2383 2335 Butkiewicz Lukasz TJ Tatran Litovel “B“ 2432 2408 ½
2013/2014 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2383 2335 Biolek Richard ŠK Staré Město “A“ 2404 2403 ½
2013/2014 11 B BŠŠ Frýdek-Místek 2383 2335 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2355 2372 ½
2013/2014 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2383 2335 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2371 2362 ½
2013/2014 9 B BŠŠ Frýdek-Místek 2383 2335 Vrána Jan A64 VALOZ Grygov 2366 2365 ½
2013/2014 8 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2383 2335 Votava Jan Rapid Pardubice 2512 2504 ½
2013/2014 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 2383 2335 Straka Vojtěch ANCORA Tatran Litovel 2323 2320 1
2013/2014 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2383 2335 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2589 2546 0
2013/2014 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2383 2335 Vokáč Marek ŠK Zikuda Turnov 2427 2428 1
2013/2014 3 B BŠŠ Frýdek-Místek 2383 2335 Langner Ladislav TŽ Třinec 2341 2346 ½
2013/2014 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 2383 2335 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 ½
2013/2014 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2383 2335 Příborský Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna 2357 2334 ½
2012/2013 11 B Šachový klub Karviná “A“ 2408 2389 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město “A“ 2379 2408 ½
2012/2013 9 Č Šachový klub Karviná “A“ 2408 2389 Bureš Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2397 2359 1
2012/2013 8 B Šachový klub Karviná “A“ 2408 2389 Chytilek Roman ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2397 2406 ½
2012/2013 7 Č Šachový klub Karviná “A“ 2408 2389 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž “A“ 2306 2311 ½
2012/2013 5 Č Šachový klub Karviná “A“ 2408 2389 Karásek Lukáš ŠK Gordic Jihlava 2190 2208 ½
2012/2013 4 B Šachový klub Karviná “A“ 2408 2389 Buchníček Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2352 2321 0
2012/2013 3 Č Šachový klub Karviná “A“ 2408 2389 Vesselovsky Serguei Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2356 2348 0
2012/2013 1 Č Šachový klub Karviná “A“ 2408 2389 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel “B“ 2397 2408 1
2012/2013 11 B BŠŠ Frýdek-Místek 2408 2389 Malík Jan ŠK Slavoj Poruba 2257 2270 ½
2012/2013 9 B BŠŠ Frýdek-Místek 2408 2389 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2299 2283 ½
2012/2013 5 B BŠŠ Frýdek-Místek 2408 2389 Černoušek Lukáš Rapid Pardubice 2434 2463 ½
2012/2013 4 B BŠŠ Frýdek-Místek 2408 2389 Zawadski Stanislaw A64 VALOZ Grygov 2432 2424 1
2012/2013 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2408 2389 Blatný Pavel TJ Tatran Litovel 2420 2427 1
2012/2013 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2408 2389 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2463 2461 0
2012/2013 1 B BŠŠ Frýdek-Místek 2408 2389 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2387 2387 ½
2011/2012 11 Č ŠK Lokomotiva Brno B 2297 2290 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2233 2229 1
2011/2012 10 B ŠK Lokomotiva Brno B 2297 2290 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2257 2256 ½
2011/2012 9 Č ŠK Lokomotiva Brno B 2297 2290 Stachoň Martin Slavia Kroměříž B 2044 2073 0
2011/2012 8 B ŠK Lokomotiva Brno B 2297 2290 Koutný Petr ŠK Zlín C 2156 2171 1
2011/2012 7 Č ŠK Lokomotiva Brno B 2297 2290 Malý Marek T.J. Sokol Šumperk 1996 2052 1
2011/2012 6 B ŠK Lokomotiva Brno B 2297 2290 Fiala Václav SK Boršice 2163 2187 1
2011/2012 5 Č ŠK Lokomotiva Brno B 2297 2290 Horsák Jan ŠK Staré Město C 2109 2108 1
2011/2012 4 B ŠK Lokomotiva Brno B 2297 2290 Sekanina Jiří Spartak Adamov 2146 2150 1
2011/2012 3 B ŠK Lokomotiva Brno B 2297 2290 Plachetka Ján ŠK HPM TEC Hustopeče 2388 2350 ½
2011/2012 2 Č ŠK Lokomotiva Brno B 2297 2290 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2143 2127 1
2011/2012 1 B ŠK Lokomotiva Brno B 2297 2290 Karlík Ondřej TJ Sokol Hošťálková 2061 2055 1
2011/2012 11 B Šachový klub Karviná 2297 2290 Bělunek Vladimír Tatran Litovel B 2273 2278 1
2011/2012 10 Č Šachový klub Karviná 2297 2290 Uřičář Jakub ŠK Staré Město 2212 2237 1
2011/2012 9 B Šachový klub Karviná 2297 2290 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny B 2262 2254 ½
2011/2012 8 Č Šachový klub Karviná 2297 2290 Havlík Jan ŠK Gordic 2343 2335 ½
2011/2012 7 B Šachový klub Karviná 2297 2290 Krčál Michal ŠK Zlín B 2130 2129 1
2011/2012 6 Č Šachový klub Karviná 2297 2290 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2368 2352 1
2011/2012 5 Č Šachový klub Karviná 2297 2290 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2098 2146 1
2011/2012 4 B Šachový klub Karviná 2297 2290 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2472 2461 ½
2011/2012 3 Č Šachový klub Karviná 2297 2290 Krzyzanowski Marcin Slavia Orlová 2375 2356 1
2011/2012 2 B Šachový klub Karviná 2297 2290 Malík Jan Labortech Ostrava B 2352 2326 ½
2011/2012 1 Č Šachový klub Karviná 2297 2290 Kaňovský David A64 Grygov B 2462 2467 0
2010/2011 10 B Mittal Ostrava 2213 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava 2327 ½
2010/2011 9 Č Mittal Ostrava 2213 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1951 ½
2010/2011 8 B Mittal Ostrava 2213 Benčo Pavel BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2167 ½
2010/2011 7 B Mittal Ostrava 2213 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2125 ½
2010/2011 6 Č Mittal Ostrava 2213 Dudys Jakub TŽ Třinec 2128 1
2010/2011 5 B Mittal Ostrava 2213 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba 2209 ½
2010/2011 4 Č Mittal Ostrava 2213 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2271 ½
2010/2011 3 B Mittal Ostrava 2213 Kičmer Petr Baník Havířov 2226 0
2010/2011 2 Č Mittal Ostrava 2213 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov 2349 ½
2010/2011 1 B Mittal Ostrava 2213 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2102 1
2010/2011 11 Č Jakl Karvina 2213 Uřičář Jakub SK Stare Mesto 2216 1
2010/2011 10 B Jakl Karvina 2213 Machlowski Slawomir Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2162 1
2010/2011 9 Č Jakl Karvina 2213 Brychta David SK Gordic 2186 1
2010/2011 8 B Jakl Karvina 2213 Mudra Tomáš SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2182 1
2010/2011 7 Č Jakl Karvina 2213 Obšivač Josef A64 Grygov B 2278 ½
2010/2011 6 B Jakl Karvina 2213 Kuboš Rostislav Slavia Orlova 2230 ½
2010/2011 5 Č Jakl Karvina 2213 Kvíčala Miroslav TJ TZ Trinec B 2053 1
2010/2011 4 B Jakl Karvina 2213 Šplíchal Stanislav Mittal Ostrava 2201 1
2010/2011 3 Č Jakl Karvina 2213 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2120 1
2010/2011 2 B Jakl Karvina 2213 Potomák Vladimír Slavoj Ostrava - Poruba 2232 1
2010/2011 1 Č Jakl Karvina 2213 Šenkýř Martin SK Zlin B 2158 0
2009/2010 11 Č Jäkl Karviná B 2257 Talla Vladimír Slovan Havířov 2433 0
2009/2010 6 B Jäkl Karviná B 2257 Kuboš Rostislav Slavia Orlová D 2205 1
2009/2010 5 Č Jäkl Karviná B 2257 Sieber Martin Slavia Orlová C 2072 1
2009/2010 3 Č Jäkl Karviná B 2257 Cudnik Andrzej OS Rychvald ½
2009/2010 2 B Jäkl Karviná B 2257 Pazdziora Michal SK Stonava 2246 ½
2009/2010 1 Č Jäkl Karviná B 2257 Kupka Slavoj TJ Vendryně 2163 0
2009/2010 10 B Jakl Karvina 2257 Pavlík Petr Tatran Litovel B 1963 ½
2009/2010 9 B Jakl Karvina 2257 Karásek Lukáš ŠK Gordic Jihlava 2194 ½
2009/2010 8 Č Jakl Karvina 2257 Bachořík Otto ŠK Labortech Ostrava 2143 1
2009/2010 7 B Jakl Karvina 2257 Worek Joanna TŽ Třinec B 2234 0
2009/2010 5 B Jakl Karvina 2257 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2034 1
2009/2010 4 Č Jakl Karvina 2257 Bolacký Jiří ŠK Slavoj Poruba 2248 ½
2009/2010 3 B Jakl Karvina 2257 Beil Martin Slavia Kroměříž 2196 ½
2009/2010 2 Č Jakl Karvina 2257 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2125 0
2009/2010 1 B Jakl Karvina 2257 Mrva Marek TJ Mittal Ostrava 2220 ½
2008/2009 11 Č Jäkl Karviná B 2222 Langner Ladislav Slavia Havířov 2368 0
2008/2009 10 B Jäkl Karviná B 2222 Gibiec Ernest SK Stonava 2254 0
2008/2009 9 Č Jäkl Karviná B 2222 Beran Petr Slovan Havířov 2162 1
2008/2009 8 B Jäkl Karviná B 2222 Grzenia Jerzy OS Rychvald ½
2008/2009 7 Č Jäkl Karviná B 2222 Sekáč Martin Baník Havířov B 2070 1
2008/2009 6 B Jäkl Karviná B 2222 Zabystrzan Pavel TŽ Třinec E 2294 ½
2008/2009 5 Č Jäkl Karviná B 2222 Kupka Slavoj TJ Vendryně 2167 0
2008/2009 3 B Jäkl Karviná B 2222 Urbanski Grzegorz Slavia Orlová C 0
2008/2009 2 Č Jäkl Karviná B 2222 Závěšický Petr Sokol Dobrá B 2049 1
2008/2009 1 B Jäkl Karviná B 2222 Güttler Evžen Viktoria Bohumín 1960 1
2007/2008 8 B Jakl Karviná C Chmiel František Sokol Chotěbuz 1
2007/2008 7 B Jakl Karviná C Kopta Jiří Slavia Orlová D ½
2007/2008 6 Č Jakl Karviná C Barabasz Gustav Sokol Těrlicko 0
2007/2008 5 B Jakl Karviná C Bartulec Zbyhněv Slavoj Český Těšín ½
2007/2008 4 Č Jakl Karviná C Kotouček Jiří Slavia Havířov B 0
2007/2008 3 B Jakl Karviná C Tomeček Jan Slovan Havířov A 0
2007/2008 2 Č Jakl Karviná C Güttler Evžen Viktorie Bohumín B ½
2007/2008 1 B Jakl Karviná C Michalík Antonín Slovan Havířov B ½
2006/2007 11 B Jakl Karviná "B" 2149 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová "C" 2024 ½
2006/2007 9 B Jakl Karviná "B" 2149 Funiok Marcel Slavia Havířov "A" 2070 ½
2006/2007 8 Č Jakl Karviná "B" 2149 Plinta Emil ŠK Stonava "B" 0
2006/2007 7 B Jakl Karviná "B" 2149 Geffert Michal Baník Havířov "B" 1999 ½
2006/2007 6 Č Jakl Karviná "B" 2149 Hóta Petr TŽ Třinec "D" 2051 1
2006/2007 5 Č Jakl Karviná "B" 2149 Gil Karel OS Rychvald "A" 1977 1
2006/2007 4 B Jakl Karviná "B" 2149 Slovák Petr BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2035 ½
2006/2007 3 Č Jakl Karviná "B" 2149 Novák Bohdan TJ Sokol Fryčovice "B" 1909 1
2006/2007 2 B Jakl Karviná "B" 2149 Kraus František TJ Vendryně 2106 1
2006/2007 1 Č Jakl Karviná "B" 2149 Egert Vlastimil Baník Havířov "C" 1865 0
2006/2007 11 B Jakl Karviná C 2149 Chmiel František Sokol Chotěbuz 2005 ½
2006/2007 10 Č Jakl Karviná C 2149 Marcinowski Zbigniew Slavia Orlová D 2037 0
2006/2007 9 B Jakl Karviná C 2149 Slawinski Petr Sokol Těrlicko 2170 ½
2006/2007 8 Č Jakl Karviná C 2149 Ovesný Radim Slavia Havířov B 1929 1
2006/2007 7 B Jakl Karviná C 2149 Koždoň Petr Viktorie Bohumín 2032 1
2006/2007 6 Č Jakl Karviná C 2149 Beran Petr Slovan Havířov 2119 ½
2006/2007 5 B Jakl Karviná C 2149 Chwistek Petr Baník Havířov D 2061 ½
2006/2007 4 Č Jakl Karviná C 2149 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín 2016 0
2006/2007 3 B Jakl Karviná C 2149 Kwasek Andrzej Inter Petrovice B 1852 ½
2006/2007 2 Č Jakl Karviná C 2149 Crha Břetislav OS Rychvald B 1920 1
2006/2007 1 B Jakl Karviná C 2149 Parma František Jakl Karviná D 1933 1
2005/2006 11 B Jakl Karviná C 1868 Šosták Viktor Sokol Těrlicko 1640 1
2005/2006 10 Č Jakl Karviná C 1868 Chmiel Jan Sokol Chotěbuz 1749 1
2005/2006 8 Č Jakl Karviná C 1549 Firla Stanislav SK Stonava B 2004 1
2005/2006 7 Č Jakl Karviná C 1868 Michalík Antonín Slovan Havířov A 1701 0
2005/2006 6 B Jakl Karviná C 1868 Bugla Miroslav ŠK Inter Petrovice B 1761 1
2005/2006 5 Č Jakl Karviná C 1868 Škuta Rostislav Slavia Havířov B 1788 1
2005/2006 4 B Jakl Karviná C 1868 Polka Bohumil Baník Havířov D 1669 1
2005/2006 3 Č Jakl Karviná C 1868 Protivínský Jindřich Baník Havířov E 1869 1
2005/2006 2 B Jakl Karviná C 1868 Jabůrek Rostislav OS Rychvald B 1752 1
2005/2006 1 Č Jakl Karviná C 1868 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 1541 1
2005/2006 7 Č TJ Jakl Karviná E 1868 Ptošek Jan SK Slavia Orlová E 1604 1
2005/2006 6 B TJ Jakl Karviná E 1868 Radvanský Matěj TJ Slovan Havířov B 1620 1
2005/2006 5 Č TJ Jakl Karviná E 1868 Bogacz Hynek OS Rychvald C 1767 1
2005/2006 4 B TJ Jakl Karviná E 1868 Smolín Jakub OS Rychvald D 1571 0
2005/2006 3 Č TJ Jakl Karviná E 1868 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov C 1
2005/2006 2 B TJ Jakl Karviná E 1868 Krůl Lukáš SK Slavia Orlová F 1360 1
2005/2006 1 B TJ Jakl Karviná E 1868 Nekvapil Jaroslav TJ Slavia Havířov C 1770 ½
2004/2005 9 B Jakl Karviná E 1327 Stařičný Bronislav Petrovice B 1759 0
2004/2005 8 Č Jakl Karviná E 1327 Mazoch Petr Slovan Havířov B ½
2004/2005 7 B Jakl Karviná E 1327 Papuga Zdeněk Těrlicko 1686 0
2004/2005 5 B Jakl Karviná E 1327 Volne 1
2004/2005 4 Č Jakl Karviná E 1327 Wertheim Adolf Slovan Havířov A 1
2004/2005 3 B Jakl Karviná E 1549 Kosňovský Radim Rychvald D 1
2004/2005 2 Č Jakl Karviná E 1549 Krůl Lukáš Slavia Orlová E 1
2004/2005 1 Č Jakl Karviná E 1549 Pindora Marek Slavia Havířov C 1556 ½
2004/2005 11 Č Jakl Karviná C 1549 Krajčovič Filip Jakl Karviná D 1677 ½
2004/2005 10 B Jakl Karviná C 1549 Hladík Lumír Vikt.Bohumín B 1921 ½
2004/2005 9 Č Jakl Karviná C 1549 Studenka Jaroslav OS Rychvald C 1707 0
2004/2005 8 B Jakl Karviná C 1549 Adamčík Bohdan OS Rychvald B 1782 ½
2004/2005 7 Č Jakl Karviná C 1549 Eichler Gustav Slavia Orlová D 1729 1
2004/2005 6 B Jakl Karviná C 1549 Hrubý Jiří Baník Havířov D 0
2004/2005 5 B Jakl Karviná C 1549 Sojčák Bohuš Sokol Chotěbuz 1
2004/2005 4 Č Jakl Karviná C 1549 Mach Milan Slavoj Český Těšín 0
2004/2005 3 B Jakl Karviná C 1549 Krampol Vladimír SK Stonava B 1801 1
2004/2005 1 B Jakl Karviná C 1549 Kašpar Patrik Baník Havířov E 1
2003/2004 10 Č Jakl Karviná C 1327 Chroboček Ladislav Viktorie Bohumín B 1
2003/2004 9 Č Jakl Karviná C 1327 Hečko Aleš Baník Havířov D 1670 0
2003/2004 7 Č Jakl Karviná C 1327 Smaza Vilém Sokol Těrlicko 1689 1
2003/2004 6 B Jakl Karviná C 1327 Lipus Drahomír OS Rychvald B 1702 1
2003/2004 7 Č TJ JAKL Karviná E 1327 Válka Leo TJ Slovn Havířov ½
2003/2004 6 B TJ JAKL Karviná E 1327 Lipus Drahomír OS Rychvald 1702 1
2003/2004 4 B TJ JAKL Karviná E 1327 Vlašic Luděk Lokomotiva Petrovice "B" 1771 ½
2003/2004 3 B TJ JAKL Karviná E 1327 Melzer Petr Slavia Havířov 0
2003/2004 2 Č TJ JAKL Karviná E 1327 Kosiorek Lukasz SK Slavie Orlová "D" 1
2003/2004 1 B TJ JAKL Karviná E 1327 Rálišová Diana Baník Havířov 1