Hráč Kaisler Martin

Kaisler Martin

User Pic
Jméno: Kaisler Martin
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2051
Elo mezinárodní: 2061
ID: 1231
FIDE ID: 310948
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č ŠK Lípa B 2065 2040 Macháň Jan TJ Dvůr Králové n.L. 2285 2283 0
2017/2018 10 B ŠK Lípa B 2053 2040 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1789 1779 1
2017/2018 9 Č ŠK Lípa B 2053 2040 Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín B 2000 2027 1
2017/2018 8 B ŠK Lípa B 2056 2040 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1950 1957 ½
2017/2018 6 B ŠK Lípa B 2049 2040 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1941 1949 1
2017/2018 4 Č ŠK Lípa B 2053 2040 Nosek Jan DDM Třebechovice p.O. 2019 2064 0
2017/2018 3 B ŠK Lípa B 2053 2040 Mojžíš Jan TJ Náchod B 2161 2157 ½
2017/2018 1 Č SK Lipa 2049 2040 Svíženský Luboš Caissa Pivovar Dalesice 1976 1961 1
2016/2017 10 B SK Lipa 2028 2016 Svoboda Ivo TJ Zdar nad Sazavou 1959 1960 ½
2016/2017 9 Č SK Lipa 2028 2016 Hrabal Michal Gambit Jihlava 2059 2136 1
2016/2017 8 B SK Lipa 2028 2016 Doseděl Jiří SK Vysoke Myto 2062 2071 ½
2016/2017 7 Č SK Lipa 2028 2016 Veselý Vítek Caissa Pivovar Dalesice 1966 1959 0
2016/2017 6 B SK Lipa 2028 2016 Sodomka Adam TJ Stefanydes Policka 1901 1905 1
2016/2017 5 Č SK Lipa 2028 2016 Melichar Vojtěch 2222 SK Polabiny C 1906 1932 1
2016/2017 4 B SK Lipa 2028 2016 Nosek Jan TJ Slavia Hradec Kralove B 1875 2007 1
2016/2017 1 B SK Lipa 2028 2016 Mareš Petr SK Usti nad Orlici 1961 1954 1
2015/2016 11 Č ŠK Lípa D 2028 2016 Volf Michal TJ Lokomotiva Trutnov 1721 1707 1
2015/2016 10 B ŠK Lípa D 2028 2016 Šveda František TJ SKP Valdice 1534 1679 ½
2015/2016 9 Č ŠK Lípa D 2028 2016 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1907 1924 1
2015/2016 7 Č ŠK Lípa D 2028 2016 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1949 1908 1
2015/2016 6 B ŠK Lípa D 2028 2016 Trojan Ondřej TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1854 1862 1
2015/2016 5 Č ŠK Lípa D 2028 2016 Bielavský Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1985 1999 0
2015/2016 4 B ŠK Lípa D 2028 2016 Málek Tomáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1741 1826 1
2015/2016 3 B ŠK Lípa D 2028 2016 Krňávek Michal ŠK AD Jičín E 1868 1917 0
2015/2016 2 Č ŠK Lípa D 2028 2016 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1951 1971 1
2014/2015 11 Č ŠK Lípa B 2041 2029 Bielavský Jiří TJ Sokol Hradec Králové 2048 2040 1
2014/2015 10 B ŠK Lípa B 2041 2029 Miler Jiří Slovan Broumov 2003 2013 0
2014/2015 3 Č ŠK Lípa B 2041 2029 Kykal Vojtěch TJ Dvůr Králové n. L. 1906 1869 1
2014/2015 2 B ŠK Lípa B 2041 2029 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín D 1959 1925 ½
2014/2015 9 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2041 2029 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička B 1847 1825 ½
2014/2015 8 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2041 2029 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička A 2024 2022 1
2014/2015 7 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2041 2029 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2043 2054 ½
2014/2015 6 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2041 2029 Kastner Vojtěch AKIS Pardubice 1971 1959 ½
2014/2015 5 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2041 2029 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2213 2175 0
2014/2015 4 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2041 2029 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2158 2165 0
2014/2015 3 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2041 2029 Mareš Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí 1963 1972 0
2014/2015 1 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2041 2029 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2009 2008 ½
2013/2014 11 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2058 2046 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2036 2038 ½
2013/2014 9 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2058 2046 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny C 1785 1870 ½
2013/2014 7 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2058 2046 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2036 2021 0
2013/2014 6 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2058 2046 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové B 1851 1853 ½
2013/2014 5 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2058 2046 Machlowski Slawomir Region Panda Rychnov n. K. 2107 2155 1
2013/2014 1 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2058 2046 Kraus Ondřej AKIS Pardubice 2035 2034 0
2012/2013 11 B ŠK Lípa A 2102 2084 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové n.L. 2054 2059 ½
2012/2013 10 Č ŠK Lípa A 2102 2084 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1950 1958 ½
2012/2013 9 B ŠK Lípa A 2102 2084 Kovář Ladislav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1893 1862 1
2012/2013 8 Č ŠK Lípa A 2102 2084 Kohout Jan ŠK Sobotka 1977 1946 ½
2012/2013 7 Č ŠK Lípa A 2102 2084 Sedláček Jan DDM Třebechovice p.O. 1911 1919 ½
2012/2013 6 B ŠK Lípa A 2102 2084 Gorecki Janusz TJ Hronov 1875 1949 ½
2012/2013 5 Č ŠK Lípa A 2102 2084 Čermák Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1918 1913 ½
2012/2013 3 Č ŠK Lípa A 2102 2084 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1823 1846 1
2012/2013 1 Č ŠK Lípa A 2102 2084 Miler Jiří Slovan Broumov 1993 2008 ½
2012/2013 10 B TJ Jiskra Hořice 2102 2084 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2132 2145 0
2012/2013 8 B TJ Jiskra Hořice 2102 2084 Muroň Miroslav Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 0
2012/2013 7 Č TJ Jiskra Hořice 2102 2084 Kuba Jindřich ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2210 2206 0
2012/2013 6 B TJ Jiskra Hořice 2102 2084 Pochinkov Andrey ŠK AD Jičín “B“ 2164 2173 0
2012/2013 4 B TJ Jiskra Hořice 2102 2084 Černík Lukáš TJ Neratovice 2204 2198 1
2012/2013 2 B TJ Jiskra Hořice 2102 2084 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2123 2130 1
2011/2012 7 B ŠK Polymar Lípa A 2081 2075 Pyka Roman TJ Hronov 2117 2075 1
2011/2012 6 Č ŠK Polymar Lípa A 2081 2075 Štolc Martin ŠK AD Jičín C 2039 2041 ½
2011/2012 5 B ŠK Polymar Lípa A 2081 2075 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové 1943 1952 1
2011/2012 3 B ŠK Polymar Lípa A 2081 2075 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 1986 1952 ½
2011/2012 2 Č ŠK Polymar Lípa A 2081 2075 Krám Jiří ŠK Polymar Lípa B 1896 1883 1
2011/2012 1 B ŠK Polymar Lípa A 2081 2075 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 1952 1
2011/2012 9 Č TJ Jiskra Hořice 2081 2075 Václavíček Lukáš Desko Liberec 1842 2017 1
2011/2012 8 B TJ Jiskra Hořice 2081 2075 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín B 2235 2238 ½
2011/2012 6 B TJ Jiskra Hořice 2081 2075 Janda Jiří TJ Sokol Praha Kobylisy 2232 2217 0
2011/2012 5 Č TJ Jiskra Hořice 2081 2075 Vrkota Miloš TJ Sparta Kutná Hora 2073 2069 1
2011/2012 4 B TJ Jiskra Hořice 2081 2075 Vesecký Martin Sokol Kolín 2087 2139 0
2011/2012 3 Č TJ Jiskra Hořice 2081 2075 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2042 ½
2011/2012 2 B TJ Jiskra Hořice 2081 2075 Lamač Stanislav ŠK Zikuda Turnov C 1805 1824 1
2011/2012 1 Č TJ Jiskra Hořice 2081 2075 Vanka Miloslav TRW autoelektronika Vlašim 2113 2117 1
2010/2011 11 Č ŠK Lípa C 2056 Štefan Jaroslav TJ Lázně Bělohrad 1845 1
2010/2011 6 B ŠK Lípa C 2056 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1944 1
2010/2011 5 B ŠK Lípa C 2056 Mkhitaryan Karlen ŠK AD Jičín C 2193 ½
2010/2011 3 B ŠK Lípa C 2056 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1975 1
2010/2011 2 Č ŠK Lípa C 2056 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 0
2010/2011 1 B ŠK Lípa C 2056 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí 2098 ½
2010/2011 11 Č ŠK Polymar Lípa A 2056 Miler Jan Slovan Broumov 1911 1
2010/2011 10 B ŠK Polymar Lípa A 2056 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice A 2043 0
2010/2011 9 Č ŠK Polymar Lípa A 2056 Prokopová Jiřina TJ Jiskra Hořice B 1730 1
2010/2011 7 B ŠK Polymar Lípa A 2056 Rejnuš Josef Sokol Hradec Králové 1000 1
2010/2011 6 Č ŠK Polymar Lípa A 2056 Hepnar David Sněžka TJ Náchod 1787 1
2010/2011 5 B ŠK Polymar Lípa A 2056 Fuchs František TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 1
2010/2011 4 Č ŠK Polymar Lípa A 2056 Čermák Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1871 0
2010/2011 1 B ŠK Polymar Lípa A 2056 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř 1917 1
2009/2010 9 Č ŠK Polymar Lípa B 2036 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2123 1
2009/2010 8 B ŠK Polymar Lípa B 2036 Meduna Eduard ŠK AD Jičín B 2425 0
2009/2010 6 B ŠK Polymar Lípa B 2036 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2125 1
2009/2010 5 Č ŠK Polymar Lípa B 2036 Štěpán Michal Slovan Broumov 2116 1
2009/2010 4 B ŠK Polymar Lípa B 2036 Bém David TJ Jiskra Jaroměř 1914 1
2009/2010 2 B ŠK Polymar Lípa B 2036 Hubáček Ondřej TJ Jiskra Hořice B 2003 ½
2009/2010 1 Č ŠK Polymar Lípa B 2036 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové C 2075 0
2009/2010 11 Č ŠK ZVU Engineering Lípa 2036 Duczynski Martin ŠK AD Jičín 2134 ½
2009/2010 10 B ŠK ZVU Engineering Lípa 2036 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov B"" 2188 ½
2009/2010 9 Č ŠK ZVU Engineering Lípa 2036 SK OAZA Praha 1
2009/2010 8 B ŠK ZVU Engineering Lípa 2036 Crha Ondřej ŠK Sokol Mladá Boleslav 2051 ½
2009/2010 7 Č ŠK ZVU Engineering Lípa 2036 Sýkora Petr TJ Dukla Praha 2072 1
2009/2010 6 B ŠK ZVU Engineering Lípa 2036 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2075 ½
2009/2010 5 Č ŠK ZVU Engineering Lípa 2036 Fojtů Petr TJ Tourist Biomedica Říčany 2146 1
2009/2010 1 Č ŠK ZVU Engineering Lípa 2036 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem B"" 2117 0
2008/2009 11 B Šachový klub Lípa C 2048 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1572 1
2008/2009 10 Č Šachový klub Lípa C 2048 Kovář Ladislav SK HSM Trutnov 1901 ½
2008/2009 9 B Šachový klub Lípa C 2048 Sůva Josef TJ Baník Žacléř 1821 1
2008/2009 8 Č Šachový klub Lípa C 2048 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1980 ½
2008/2009 6 B Šachový klub Lípa C 2048 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1859 0
2008/2009 4 B Šachový klub Lípa C 2048 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1992 1
2008/2009 3 Č Šachový klub Lípa C 2048 Čermák Miroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1897 0
2008/2009 2 B Šachový klub Lípa C 2048 Splítek Luboš Šachový klub Lípa D 1789 1
2008/2009 1 Č Šachový klub Lípa C 2048 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1795 ½
2008/2009 8 B ŠK Lípa A 2048 Jánský Pavel Sněžka TJ Náchod B 1864 1
2008/2009 7 B ŠK Lípa A 2048 Michl Zdeněk Jiskra Jaroměř 1586 1
2008/2009 6 Č ŠK Lípa A 2048 Malíková Kateřina Šachklub AD Jičín B 1867 1
2008/2009 4 Č ŠK Lípa A 2048 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1878 0
2008/2009 2 Č ŠK Lípa A 2048 Volf Michal ŠK Polymar Lípa B 1776 1
2007/2008 11 B ŠK Lípa 2020 Rychna Lukáš Šachklub AD Jičín 1948 ½
2007/2008 10 Č ŠK Lípa 2020 Bém David Jiskra Jaroměř 1877 1
2007/2008 9 B ŠK Lípa 2020 Duch Robert TJ Hronov 1856 ½
2007/2008 8 Č ŠK Lípa 2020 Novák František TJ Lomnice nad Popelkou 1838 0
2007/2008 7 B ŠK Lípa 2020 Kříž Milan TJ Nová Paka 1758 1
2007/2008 6 Č ŠK Lípa 2020 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1760 1
2007/2008 5 Č ŠK Lípa 2020 Žižka Jan Sněžka TJ Náchod B 1907 1
2007/2008 4 B ŠK Lípa 2020 Vochozka Jindřich Slavia Hradec Králové C 1853 ½
2007/2008 3 Č ŠK Lípa 2020 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem 1934 1
2007/2008 2 B ŠK Lípa 2020 Nálevka Petr Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1959 1
2007/2008 1 Č ŠK Lípa 2020 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov nad Kněžnou B 2050 1
2007/2008 9 Č ŠK Lípa C 2020 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1975 1
2007/2008 7 Č ŠK Lípa C 2020 Bílek Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1795 1
2007/2008 4 B ŠK Lípa C 2020 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín B 1790 ½
2006/2007 11 Č ŠK Lípa 2009 Kuneš Jan Slavia Hradec Králové C 1920 ½
2006/2007 10 B ŠK Lípa 2009 Wenke Oldřich Sněžka TJ Náchod 2006 ½
2006/2007 9 Č ŠK Lípa 2009 Duch Robert TJ Hronov 1900 1
2006/2007 8 B ŠK Lípa 2009 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1962 ½
2006/2007 7 Č ŠK Lípa 2009 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1933 1
2006/2007 6 B ŠK Lípa 2009 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 1908 1
2006/2007 5 B ŠK Lípa 2009 Horníček Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou B 1539 1
2006/2007 4 Č ŠK Lípa 2009 Hepnar David Sokol Náchod 1752 1
2006/2007 3 B ŠK Lípa 2009 Luštinec Vladimír Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2063 ½
2006/2007 2 Č ŠK Lípa 2009 Miler Jan Slovan Broumov 1881 ½
2006/2007 1 B ŠK Lípa 2009 Sucharda Jiří TJ Nová Paka 1845 ½
2005/2006 9 B Bystř. jezdci B"" 1995 Kochánek Antonín Slavoj LT C"" 1660 ½
2005/2006 8 Č Bystř. jezdci B"" 1995 Bayer Radek Glaverbel TP A"" 2043 0
2005/2006 7 B Bystř. jezdci B"" 1995 Seman Miloslav Loko Most E"" 1720 0
2005/2006 6 Č Bystř. jezdci B"" 1995 Kirs Pavel Bonex TP C"" 1712 0
2005/2006 5 Č Bystř. jezdci B"" 1995 Drahý Jan Spartak UL E"" 1623 0
2005/2006 4 B Bystř. jezdci B"" 1995 Cvek Jaroslav KŠ Štětí A"" 1775 ½
2005/2006 3 Č Bystř. jezdci B"" 1995 Kudera Jiří Lovoch. Lovosice 1993 0
2005/2006 2 B Bystř. jezdci B"" 1995 Turek Tomáš Loko Most F"" 1512 0
2005/2006 1 Č Bystř. jezdci B"" 1995 Beran Petr Bystř. jezdci A"" 1
2005/2006 11 Č ŠK Lípa D 1995 Bensch Jan Baník Žacléř 1669 1
2005/2006 10 B ŠK Lípa D 1995 Ticháček Karel ŠK HSM Trutnov 1663 1
2005/2006 8 Č ŠK Lípa D 1995 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1564 1
2005/2006 6 Č ŠK Lípa D 1995 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1867 1
2005/2006 5 B ŠK Lípa D 1995 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1928 1
2005/2006 3 B ŠK Lípa D 1995 Jána Michal Lokomotiva Trutnov 1718 1
2005/2006 2 Č ŠK Lípa D 1995 Stejskal Drahoslav TJ Nová Paka 2023 1
2005/2006 1 B ŠK Lípa D 1995 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1962 ½
2005/2006 11 Č ŠK Lípa A 1995 Miler Jiří Slovan Broumov 1924 0
2005/2006 10 B ŠK Lípa A 1995 Pražák Luděk Sokol Náchod 1945 ½
2005/2006 9 Č ŠK Lípa A 1995 Buchar Petr Sklípek Spartak Vrchlabí 2042 0
2005/2006 8 B ŠK Lípa A 1995 Šípek Vítězslav Panda RWT Rychnov n.K. B 1859 0
2005/2006 7 Č ŠK Lípa A 1995 Pražák Pavel ŠK Lípa B 1817 1
2005/2006 6 B ŠK Lípa A 1995 Flora Tomáš ŠK AD Jičín 1832 0
2005/2006 5 Č ŠK Lípa A 1995 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v Podkr. 2051 1
2005/2006 4 B ŠK Lípa A 1995 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1922 1
2005/2006 3 Č ŠK Lípa A 1995 Bém David TJ Dvůr Králové n.L. 1797 1
2005/2006 1 B ŠK Lípa A 1995 Blažek Ladislav ŠK Lípa C 1853 1
2004/2005 11 Č ŠK Lípa A 2056 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1983 ½
2004/2005 10 B ŠK Lípa A 2056 Pražák Luděk Sokol Náchod 1923 0
2004/2005 9 Č ŠK Lípa A 2056 Machlowski Slavomir Panda Rychnov B 0
2004/2005 8 B ŠK Lípa A 2056 Pinkava Josef TJ Hronov 1845 1
2004/2005 7 B ŠK Lípa A 2056 Hradecký Ivo Slovan Broumov 1947 0
2004/2005 6 Č ŠK Lípa A 2056 Klicnar Martin Sněžka TJ Náchod 2170 1
2004/2005 4 Č ŠK Lípa A 2056 Stejskal Drahoslav TJ Nová Paka 2014 ½
2004/2005 3 B ŠK Lípa A 2056 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1930 ½
2004/2005 2 Č ŠK Lípa A 2056 Krám Jiří ŠK Lípa B 1856 ½
2004/2005 1 B ŠK Lípa A 2056 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v P. 2031 0
2004/2005 9 Č ŠK Lípa C 2056 Stejskal Drahoslav TJ Nová Paka B 2014 0
2004/2005 8 B ŠK Lípa C 2056 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1927 1
2004/2005 6 Č ŠK Lípa C 2056 Urválek Tomáš TJ Tatran Hostinné 1521 ½
2004/2005 5 B ŠK Lípa C 2056 Štolc Martin ŠK AD Jičín B 1814 0
2004/2005 4 Č ŠK Lípa C 2056 Rusnák Jan TJ Dvůr Král.n.L.B 1816 1
2004/2005 2 Č ŠK Lípa C 2056 Lukša Aleš J.RMSK Nový Bydžov 1785 ½
2004/2005 1 B ŠK Lípa C 2056 Mišurec Zdeněk TJ Lomnice n.P. 1803 ½
2003/2004 10 Č ŠK Lípa D 2018 Kovář Ladislav Tatran Hostinné 1887 1
2003/2004 8 B ŠK Lípa D 2018 Kašpar Ladislav Jiskra Hořice B 1819 1
2003/2004 7 Č ŠK Lípa D 2018 Kobrle Karel Sokol Nová Paka "B" 1795 1
2003/2004 6 B ŠK Lípa D 2018 Mišurec Zdeněk TJ Lomnice n.P. "B" 1794 1
2003/2004 5 Č ŠK Lípa D 2018 Míl Jan ŠK HSM Trutnov 1864 ½
2003/2004 4 B ŠK Lípa D 2018 Juřík Zdeněk ŠK Lípa C 2004 1
2003/2004 3 Č ŠK Lípa D 2018 Portych Václav Sokol Hradec Králové "B" 1812 1
2003/2004 2 B ŠK Lípa D 2018 Nálevka Petr Lázně Bělohrad 1917 1
2003/2004 1 Č ŠK Lípa D 2018 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín B 1766 1
2003/2004 13 Č ŠK Lípa A Novák Radomír Slavia Hradec Králové B 0
2003/2004 12 B ŠK Lípa A Flora Tomáš ŠK AD Jičín 1
2003/2004 11 Č ŠK Lípa A Sucharda Jiří Sokol Nová Paka 0
2003/2004 10 B ŠK Lípa A Celba Pavel DDM Lokomotiva Trutnov 1
2003/2004 9 Č ŠK Lípa A Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 1
2003/2004 8 B ŠK Lípa A Janás Antonín Sokol Náchod 1
2003/2004 7 B ŠK Lípa A 2018 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem 1715 1
2003/2004 6 Č ŠK Lípa A 2018 Miler Jan Slovan Broumov 1878 1
2003/2004 5 B ŠK Lípa A 2018 Majer Petr Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1624 1
2003/2004 4 Č ŠK Lípa A 2018 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1771 1
2003/2004 3 B ŠK Lípa A 2018 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř 1768 1
2003/2004 2 Č ŠK Lípa A 2018 Kos Pavel Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1848 1
2003/2004 1 B ŠK Lípa A 2018 Lukša Aleš ŠK Lípa B 1820 1