Hráč Jecha Petr

Jecha Petr

User Pic
Jméno: Jecha Petr
Oddíl: TJ Jiskra Jaroměř
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1940
Elo mezinárodní: 1946
ID: 1226
FIDE ID: 336823
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 B TJ Jiskra Jaroměř 1946 1939 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín B 1668 1717 ½
2017/2018 9 Č TJ Jiskra Jaroměř 1946 1939 Lelek Petr TJ Lázně Bělohrad 1811 1858 1
2017/2018 8 B TJ Jiskra Jaroměř 1946 1939 Slavia Hradec Králové C 1
2017/2018 5 B TJ Jiskra Jaroměř 1944 1939 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice p.O. 1547 1556 1
2015/2016 11 Č 2222 ŠK Polabiny E 1968 1952 Janda Lubomír ŠO Hlinsko 1781 1821 1
2015/2016 10 B 2222 ŠK Polabiny E 1968 1952 Dunajčík Jiří Šachový spolek Železné hory 1858 1897 ½
2015/2016 8 B 2222 ŠK Polabiny E 1968 1952 Pačovský Martin Jiskra Heřmanův Městec 1936 1947 ½
2015/2016 6 B 2222 ŠK Polabiny E 1968 1952 Simon Michal TJ Štefanydes Polička D 1471 1497 1
2015/2016 4 Č 2222 ŠK Polabiny E 1968 1952 Mudruňka Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1925 2012 ½
2015/2016 3 B 2222 ŠK Polabiny E 1968 1952 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř B 1887 1894 ½
2015/2016 2 Č 2222 ŠK Polabiny E 1968 1952 Svítil Radek ŠK Rapid Pardubice D 1794 1757 1
2015/2016 1 B 2222 ŠK Polabiny E 1968 1952 Kouba Petr Sokol Lázně Bohdaneč 1827 1819 ½
2015/2016 10 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1968 1952 Matěka Kristian Slovan Broumov A 1896 1894 1
2015/2016 7 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1968 1952 Tejkal Lubomír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 2026 2042 ½
2015/2016 5 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1968 1952 Innemann František Region Panda B 1892 1881 ½
2015/2016 4 B DDM Třebechovice pod Orebem 1968 1952 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín D 1912 1861 ½
2015/2016 2 B DDM Třebechovice pod Orebem 1968 1952 Splítek Luboš TJ Sokol Hradec Králové A 1762 1746 1
2014/2015 11 Č 2222 ŠK Polabiny D 1935 1953 Jouza Petr Sokol Lázně Bohdaneč 1678 1710 ½
2014/2015 10 B 2222 ŠK Polabiny D 1935 1953 Šťulík Jiří ŠO Hlinsko A 1819 ½
2014/2015 9 Č 2222 ŠK Polabiny D 1935 1953 Zámečník Jan ŠO Hlinsko B 1853 1844 1
2014/2015 7 B 2222 ŠK Polabiny D 1935 1953 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička D 1745 1823 1
2014/2015 6 Č 2222 ŠK Polabiny D 1935 1953 Konrád František Jiskra Heřmanův Městec 1844 1828 1
2014/2015 5 B 2222 ŠK Polabiny D 1935 1953 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř C 1826 1886 1
2014/2015 4 Č 2222 ŠK Polabiny D 1935 1953 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice B 2048 2003 1
2014/2015 3 B 2222 ŠK Polabiny D 1935 1953 Slabý Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1801 1814 0
2014/2015 1 B 2222 ŠK Polabiny D 1935 1953 Hájek Jaroslav TJ ŠO Chrudim B 1950 1947 ½
2014/2015 6 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1935 1953 Humlíček Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové 1996 1987 ½
2014/2015 5 B TJ Jiskra Jaroměř A 1935 1953 Bažant Zdeněk Slovan Broumov 1887 1806 1
2014/2015 4 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1935 1953 Procházka Jan TJ Hronov 1818 0
2014/2015 3 B TJ Jiskra Jaroměř A 1935 1953 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1880 1878 ½
2013/2014 10 Č 2222 ŠK Polabiny D 1932 1949 Mikulenka Tomáš ŠK Rapid Pardubice D 1529 1536 1
2013/2014 9 B 2222 ŠK Polabiny D 1932 1949 Honek Jan Jiskra Heřmanův Městec 1861 1876 ½
2013/2014 8 Č 2222 ŠK Polabiny D 1932 1949 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl B 1664 1707 ½
2013/2014 7 Č 2222 ŠK Polabiny D 1932 1949 Kuzmin Sergej ŠK Bohemia Pardubice B 1845 1888 ½
2013/2014 6 B 2222 ŠK Polabiny D 1932 1949 Zámečník Jan ŠO Hlinsko 1866 1856 1
2013/2014 5 Č 2222 ŠK Polabiny D 1932 1949 Pavlovec Vladimír ŠK Rapid Pardubice E 1845 1849 1
2013/2014 4 B 2222 ŠK Polabiny D 1932 1949 Vavroušek Petr ŠK Vysoké Mýto C 1786 1675 ½
2013/2014 3 Č 2222 ŠK Polabiny D 1932 1949 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř B 2006 2020 0
2013/2014 1 Č 2222 ŠK Polabiny D 1932 1949 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim C 2000 1945 ½
2012/2013 8 Č 2222 ŠK Polabiny E 1979 1970 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto C 1938 1956 ½
2012/2013 7 B 2222 ŠK Polabiny E 1979 1970 Pavlovec Vladimír Rapid Pardubice E 1838 0
2012/2013 6 Č 2222 ŠK Polabiny E 1979 1970 Honek Jan TJ ŠO Chrudim C 1813 1843 0
2012/2013 4 B 2222 ŠK Polabiny E 1979 1970 Veselý Emanuel Rapid Pardubice D 1921 1873 1
2012/2013 3 Č 2222 ŠK Polabiny E 1979 1970 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1748 1685 1
2012/2013 2 B 2222 ŠK Polabiny E 1979 1970 Kuzmin Sergej ŠK Bohemia Pardubice B 1866 1897 ½
2012/2013 1 Č 2222 ŠK Polabiny E 1979 1970 Novotný Aleš ŠK Rapid Teenagers 1819 1828 0
2012/2013 4 B 2222 ŠK Polabiny D 1979 1970 Koníček Petr TJ ŠO Chrudim B 2044 2044 0
2012/2013 3 Č 2222 ŠK Polabiny D 1979 1970 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1991 1973 ½
2012/2013 2 B 2222 ŠK Polabiny D 1979 1970 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1863 1863 1
2012/2013 1 Č 2222 ŠK Polabiny D 1979 1970 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1939 1972 ½
2011/2012 10 B SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1970 1977 Schejbal Josef TJ HRONOV B 1953 1995 ½
2011/2012 7 B SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1970 1977 Krupička Vojtěch SPARTAK RYCHNOV A 1838 ½
2011/2012 4 Č SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1970 1977 Jindrásek Mojmír KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1796 ½
2011/2012 3 B SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1970 1977 Kracík Martin TŘEBECHOVICE B 1836 1748 ½
2011/2012 2 Č SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1970 1977 Kuchař Leoš NIKI TJ NÁCHOD C 1648 1
2011/2012 1 B SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1970 1977 Picek Ivan SLAVIA HRADEC KR. D 1865 ½
2011/2012 8 B Sněžka TJ Náchod 1970 1977 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové n. Labem 1811 1765 1
2011/2012 7 Č Sněžka TJ Náchod 1970 1977 Sedláček Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1946 1937 1
2011/2012 6 B Sněžka TJ Náchod 1970 1977 Bém David TJ Jiskra Jaroměř 1830 1872 ½
2011/2012 5 Č Sněžka TJ Náchod 1970 1977 Chmelař Vítězslav Panda Rychnov n. Kněžnou B 1858 1885 ½
2011/2012 4 B Sněžka TJ Náchod 1970 1977 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové C 2051 1870 1
2011/2012 3 Č Sněžka TJ Náchod 1970 1977 Šmíd Jaroslav ŠK Polymar Lípa A 2005 1995 0
2011/2012 2 B Sněžka TJ Náchod 1970 1977 Štolc Martin ŠK AD Jičín C 2039 2041 ½
2011/2012 1 Č Sněžka TJ Náchod 1970 1977 Rozkovec Jiří TJ Sokol Hradec Králové 1868 ½
2010/2011 11 Č Sněžka TJ Náchod 1948 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř 1917 ½
2010/2011 10 B Sněžka TJ Náchod 1948 Miler Jan Slovan Broumov 1911 ½
2010/2011 9 Č Sněžka TJ Náchod 1948 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice A 2043 ½
2010/2011 8 B Sněžka TJ Náchod 1948 Kykal Vojtěch TJ Jiskra Hořice B 1541 1
2010/2011 5 B Sněžka TJ Náchod 1948 Nosek Jiří Sokol Hradec Králové 1729 1
2010/2011 4 Č Sněžka TJ Náchod 1948 Buchar Petr TJ Dvůr Králové n. Labem 1981 ½
2010/2011 3 B Sněžka TJ Náchod 1948 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové C 1915 ½
2010/2011 2 Č Sněžka TJ Náchod 1948 Gorecki Janusz TJ Hronov 1949 1
2010/2011 1 B Sněžka TJ Náchod 1948 Mareš Ilja ŠK Polymar Lípa B 1872 1
2010/2011 10 Č Sněžka TJ Náchod B 1948 Krejcar Pavel TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1819 1
2010/2011 9 B Sněžka TJ Náchod B 1948 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1917 ½
2010/2011 5 Č Sněžka TJ Náchod B 1948 Ježek Adam DDM Třebechovice p.Or. 1926 0
2010/2011 4 B Sněžka TJ Náchod B 1948 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř B 1962 1
2010/2011 3 Č Sněžka TJ Náchod B 1948 Schejbal Josef TJ Hronov B 1998 ½
2010/2011 1 Č Sněžka TJ Náchod B 1948 Macháček Luděk Slovan Broumov B 1955 ½
2009/2010 4 B Sněžka TJ Náchod B 1990 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny A 1494 0
2009/2010 3 Č Sněžka TJ Náchod B 1990 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1781 ½
2009/2010 1 Č Sněžka TJ Náchod B 1990 Škoda Pavel Sokol Jukov ČK A 1819 1
2009/2010 7 B Sněžka TJ Náchod 1990 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1810 0
2009/2010 6 Č Sněžka TJ Náchod 1990 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 1856 ½
2009/2010 1 B Sněžka TJ Náchod 1990 Halbich Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1674 ½
2008/2009 10 B TJ Slavia Hradec Králové C 1998 Duczynski Martin ŠK Polymar Lípa B 2115 0
2008/2009 5 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1998 Kubec Jiří Sněžka TJ Náchod B 1813 0
2008/2009 4 B TJ Slavia Hradec Králové C 1998 Fiedler Bedřich ŠK Lípa A 2095 0
2008/2009 3 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1998 Novotný Jaroslav Šachklub AD Jičín B 2183 0
2008/2009 2 B TJ Slavia Hradec Králové C 1998 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2115 ½
2008/2009 1 B TJ Slavia Hradec Králové C 1998 Kudr Roman Jiskra Jaroměř 2008 0
2008/2009 4 Č TJ Slavia Hradec Králové B"" 1998 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny C"" 2034 ½
2008/2009 1 Č TJ Slavia Hradec Králové B"" 1998 Vrkota Miloš Sokol Kolín 2054 0
2007/2008 9 Č Jiskra Jaroměř 1941 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod B 1992 ½
2007/2008 7 Č Jiskra Jaroměř 1941 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem 1979 1
2007/2008 6 B Jiskra Jaroměř 1941 Baláž René Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2031 0
2007/2008 5 Č Jiskra Jaroměř 1941 Rydl František Panda Rychnov nad Kněžnou B 2059 0
2007/2008 4 B Jiskra Jaroměř 1941 Tejkal Lubomír Šachklub AD Jičín 2114 1
2007/2008 3 B Jiskra Jaroměř 1941 Miler Jiří Slovan Broumov 1941 1
2007/2008 2 Č Jiskra Jaroměř 1941 Michel Ladislav TJ Hronov 1903 ½
2007/2008 1 B Jiskra Jaroměř 1941 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1833 ½
2007/2008 10 B Sněžka TJ Náchod 1941 Kožený Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2081 1
2007/2008 8 B Sněžka TJ Náchod 1941 Vaněček Stanislav Sokol Mladá Boleslav 2002 ½
2006/2007 11 Č Jiskra Jaroměř 1972 Hyhlan Jaroslav TJ Hronov 1821 1
2006/2007 10 B Jiskra Jaroměř 1972 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín 2039 1
2006/2007 9 B Jiskra Jaroměř 1972 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov nad Kněžnou B 2072 ½
2006/2007 8 Č Jiskra Jaroměř 1972 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem 2027 ½
2006/2007 7 B Jiskra Jaroměř 1972 Jedlička Luboš ŠK Lípa 2042 ½
2006/2007 6 Č Jiskra Jaroměř 1972 Kánský Josef Sokol Náchod 1864 ½
2006/2007 5 B Jiskra Jaroměř 1972 Kraus Tomáš Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1890 1
2006/2007 4 Č Jiskra Jaroměř 1972 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1895 1
2006/2007 3 B Jiskra Jaroměř 1972 Stejskal Drahoslav TJ Nová Paka 1986 0
2006/2007 2 Č Jiskra Jaroměř 1972 Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové C 2079 ½
2006/2007 1 B Jiskra Jaroměř 1972 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2034 0
2005/2006 11 B Sněžka TJ Náchod 1978 Možná Eva TJ Pankrác B 2054 ½
2005/2006 11 Č Jiskra Jaroměř 1978 Marečková Martina Panda RWT Rychnov n.K. B 1839 1
2005/2006 10 B Jiskra Jaroměř 1978 Portych Václav ŠK Lípa B 1851 1
2005/2006 9 Č Jiskra Jaroměř 1978 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín 2063 0
2005/2006 8 B Jiskra Jaroměř 1978 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v Podkr. 2051 1
2005/2006 7 B Jiskra Jaroměř 1978 Dvořák David ŠK Lípa C 1618 1
2005/2006 6 Č Jiskra Jaroměř 1978 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové n.L. 1992 ½
2005/2006 5 B Jiskra Jaroměř 1978 Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové C 2064 0
2005/2006 4 Č Jiskra Jaroměř 1978 Jedlička Luboš ŠK Lípa A 2032 ½
2005/2006 3 B Jiskra Jaroměř 1978 Macháček Luděk Slovan Broumov 1980 0
2005/2006 2 Č Jiskra Jaroměř 1978 Mrověc Jan Sokol Náchod 2086 0
2005/2006 1 B Jiskra Jaroměř 1978 Štursa Jan Sklípek Spartak Vrchlabí 2142 0
2004/2005 11 B Jiskra Jaroměř 1978 Sucharda Jiří TJ Nová Paka 1871 ½
2004/2005 10 Č Jiskra Jaroměř 1978 Miler Jiří Slovan Broumov 1932 ½
2004/2005 9 Č Jiskra Jaroměř 1978 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1823 1
2004/2005 8 B Jiskra Jaroměř 1978 Jezbera Jiří Jiskra Hořice v P. 1996 ½
2004/2005 7 Č Jiskra Jaroměř 1978 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín 1785 1
2004/2005 6 B Jiskra Jaroměř 1978 Fuchs František Sokol Náchod 1943 0
2004/2005 5 Č Jiskra Jaroměř 1978 Kačírek Petr Panda Rychnov B 2327 0
2004/2005 4 B Jiskra Jaroměř 1978 Gorecki Janusz TJ Hronov 1948 ½
2004/2005 2 B Jiskra Jaroměř 1978 Wenke Oldřich Sněžka TJ Náchod 2057 ½
2004/2005 1 Č Jiskra Jaroměř 1978 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové 1894 1
2003/2004 13 B Jiskra Jaroměř TJ Lomnice nad Popelkou 1
2003/2004 12 Č Jiskra Jaroměř Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem 0
2003/2004 11 Č Jiskra Jaroměř Bukvic Jiří Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1
2003/2004 10 B Jiskra Jaroměř Krám Jiří ŠK Lípa B ½
2003/2004 9 Č Jiskra Jaroměř Nevole Vladimír Slavia Hradec Králové B ½
2003/2004 8 B Jiskra Jaroměř Flora Tomáš ŠK AD Jičín ½
2003/2004 7 Č Jiskra Jaroměř 2006 Sucharda Jiří Sokol Nová Paka 1831 ½
2003/2004 6 B Jiskra Jaroměř 2006 Košťálek Vlastislav DDM Lokomotiva Trutnov 1758 1
2003/2004 5 Č Jiskra Jaroměř 2006 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2135 0
2003/2004 4 B Jiskra Jaroměř 2006 Schejbal Josef Sokol Náchod 1932 ½
2003/2004 3 Č Jiskra Jaroměř 2006 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa A 2046 ½
2003/2004 2 B Jiskra Jaroměř 2006 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1582 1
2003/2004 1 Č Jiskra Jaroměř 2006 Klíma Miloš Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2000 0