Hráč Adámek Jiří

Adámek Jiří

User Pic
Jméno: Adámek Jiří
Oddíl: ŠK Slavoj Poruba
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2347
Elo mezinárodní: 2343
ID: 12084
FIDE ID: 315702
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 B KVS Ekodivize Opava 2354 2347 Obšivač Josef Agentura 64 Grygov 2319 2360 0
2017/2018 7 Č KVS Ekodivize Opava 2356 2347 Malík Jan TJ Ostrava "A" 2286 2249 ½
2017/2018 6 Č SK Slavoj Poruba 2343 2347 Oral Tomáš Vystaviste Lysa nad Labem 2513 2528 1
2017/2018 5 B SK Slavoj Poruba 2343 2347 Worek Joanna SK mesta Lysa nad Labem 2278 2315 ½
2017/2018 2 Č SK Slavoj Poruba 2354 2347 Konopka Michal GASCO Pardubice 2374 2391 ½
2017/2018 1 B SK Slavoj Poruba 2354 2347 Sodoma Jan SK Zikuda Turnov 2347 2349 ½
2016/2017 8 B SK Slavoj Poruba 2363 2344 Babula Vlastimil 1. Novoborsky SK 2561 2560 0
2016/2017 7 Č SK Slavoj Poruba 2363 2344 Jirka Jiří Prestige Photo Unichess 2420 2411 ½
2016/2017 6 Č SK Slavoj Poruba 2363 2344 Dvořák Adam Lokomotiva Brno 2228 2215 ½
2016/2017 5 B SK Slavoj Poruba 2363 2344 Roubalík Jakub SK DURAS BVK Kralovo Pole 2406 2375 1
2016/2017 4 B SK Slavoj Poruba 2363 2344 Straka Vojtěch Tatran Litovel 2323 2311 ½
2016/2017 3 Č SK Slavoj Poruba 2363 2344 Jasný Stanislav BSS Frydek Mistek 2367 2353 0
2016/2017 11 Č KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2345 2304 ½
2016/2017 10 B KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2352 2330 0
2016/2017 7 Č KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2421 2409 ½
2016/2017 6 B KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 Krejčí Jan Slavia Kroměříž 2512 2460 0
2016/2017 5 Č KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 Sabuk Piotr Region Panda 2393 0
2016/2017 4 B KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2487 2451 0
2016/2017 3 Č KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 Movsesian Sergei TŽ Třinec 2659 2721 0
2016/2017 2 B KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 Polák Tomáš Moravská Slavia Brno 2511 2518 ½
2016/2017 1 B KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město 2396 2398 ½
2015/2016 11 B KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 Olšar Jaroslav ŠK Karviná "A" 2227 2205 1
2015/2016 10 Č KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 Plát Vojtěch Lokomotiva Brno "A" 2492 2456 ½
2015/2016 9 B KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 Walek Milan TJ Ostrava "A" 2325 2315 0
2015/2016 8 Č KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 Roubalík Jakub ŠK Zlín "A" 2406 2375 ½
2015/2016 7 B KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 Sosna Jan ŠK Staré Město "A" 2340 2319 ½
2015/2016 6 Č KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 Sabol Marian TJ Štefanydes Polička 2337 2337 1
2015/2016 5 B KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 Vyskočil Neklan Moravská Slavia Brno\r "A" 2342 2343 0
2015/2016 4 Č KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 Vesselovsky Serguei Beskydská šachová škola F-M "B" 2352 2330 ½
2015/2016 3 B KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 Mudrák Josef Slavia Kroměříž "A" 2298 2295 0
2015/2016 2 Č KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov\r 2343 2319 1
2015/2016 1 B KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová "A" 2445 2356 ½
2015/2016 11 Č ŠK Slavoj Poruba 2363 2344 Sikora Jan TŽ Třinec 2252 2210 1
2015/2016 10 B ŠK Slavoj Poruba 2363 2344 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 0
2015/2016 9 Č ŠK Slavoj Poruba 2363 2344 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2426 2440 ½
2015/2016 8 B ŠK Slavoj Poruba 2363 2344 Hlavnička Jiří Rapid Pardubice 2158 2163 1
2015/2016 7 Č ŠK Slavoj Poruba 2363 2344 Orság Milan AD Mahrla Praha 2340 1000 1
2015/2016 4 Č ŠK Slavoj Poruba 2363 2344 Baláček Tadeáš ŠK města Lysá nad Labem B 2307 2294 1
2015/2016 3 B ŠK Slavoj Poruba 2363 2344 Meduna Eduard Výstaviště Lysá nad Labem 2392 2402 ½
2015/2016 2 B ŠK Slavoj Poruba 2363 2344 Kriebel Tadeáš 1. Novoborský ŠK 2467 2438 0
2015/2016 1 Č ŠK Slavoj Poruba 2363 2344 Sodoma Jan Zikuda Turnov 2337 2337 1
2014/2015 11 Č KVS EKODIVIZE Opava "A" 2357 2355 Rubal Adam ŠK Zlín „A“ 2271 2266 ½
2014/2015 10 B KVS EKODIVIZE Opava "A" 2357 2355 Goluch Piotr Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2204 0
2014/2015 9 Č KVS EKODIVIZE Opava "A" 2357 2355 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim 2261 2274 ½
2014/2015 8 B KVS EKODIVIZE Opava "A" 2357 2355 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK „B“ 2185 2183 1
2014/2015 7 B KVS EKODIVIZE Opava "A" 2357 2355 Klíma Lukáš Slavia Kroměříž „A“ 2341 2336 ½
2014/2015 6 Č KVS EKODIVIZE Opava "A" 2357 2355 Vesselovsky Serguei Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2355 2350 1
2014/2015 5 B KVS EKODIVIZE Opava "A" 2357 2355 Plát Vojtěch Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2432 2416 0
2014/2015 4 Č KVS EKODIVIZE Opava "A" 2357 2355 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město „A“ 2371 2375 0
2014/2015 3 B KVS EKODIVIZE Opava "A" 2357 2355 Bernášek Jan ŠK Duras BVK „A“ 2533 2519 ½
2014/2015 2 Č KVS EKODIVIZE Opava "A" 2357 2355 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová „A“ 2386 2356 ½
2014/2015 1 B KVS EKODIVIZE Opava "A" 2357 2355 Biolek Richard Agentura 64 Grygov „A“ 2424 2432 ½
2014/2015 8 B Slavoj Ostrava - Poruba 2357 2355 Konopka Michal Zikuda Turnov 2424 2415 0
2014/2015 7 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2357 2355 Hába Petr 1. ŠK Novoborský 2500 2483 ½
2014/2015 6 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2357 2355 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2221 2241 ½
2014/2015 5 B Slavoj Ostrava - Poruba 2357 2355 Langner Ladislav TŽ Třinec 2370 2377 ½
2013/2014 11 Č Lokomotiva Brno “A“ 2298 2293 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2320 2313 ½
2013/2014 10 B Lokomotiva Brno “A“ 2298 2293 Krčál Michal ŠK Zlín “A“ 2212 2216 1
2013/2014 9 Č Lokomotiva Brno “A“ 2298 2293 Zeberski Jakub TJ Tatran Litovel “B“ 2348 2386 ½
2013/2014 8 B Lokomotiva Brno “A“ 2298 2293 Biolek Richard ŠK Staré Město “A“ 2404 2403 1
2013/2014 7 B Lokomotiva Brno “A“ 2298 2293 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 ½
2013/2014 6 Č Lokomotiva Brno “A“ 2298 2293 Chytilek Roman ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2374 2377 ½
2013/2014 4 Č Lokomotiva Brno “A“ 2298 2293 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim 2275 2296 ½
2013/2014 3 B Lokomotiva Brno “A“ 2298 2293 Lanč Alois Slavia Kroměříž “A“ 2355 2403 0
2013/2014 2 Č Lokomotiva Brno “A“ 2298 2293 Břečka Ivan TJ Ostrava 2345 2346 1
2013/2014 1 B Lokomotiva Brno “A“ 2298 2293 Andreev Eduard SK Slavia Orlová “A“ 2508 0
2013/2014 11 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2298 2293 Novosadová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek 2185 2181 ½
2013/2014 10 B Slavoj Ostrava - Poruba 2298 2293 Brodowski Piotr A64 VALOZ Grygov 2423 2417 0
2013/2014 9 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2298 2293 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2386 2411 ½
2013/2014 8 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2298 2293 Kovář Vojtěch ŠK ERA Poštovní spořitelna 2285 2308 1
2013/2014 7 B Slavoj Ostrava - Poruba 2298 2293 Meduna Eduard Výstaviště Lysá nad Labem 2369 2360 ½
2013/2014 4 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2298 2293 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 ½
2013/2014 3 B Slavoj Ostrava - Poruba 2298 2293 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2517 2508 0
2013/2014 2 B Slavoj Ostrava - Poruba 2298 2293 Walek Milan TŽ Třinec 2353 2351 ½
2012/2013 11 B TJ VOKD Poruba 2272 2258 Břečka Ivan TJ Ostrava 2323 2324 0
2012/2013 10 Č TJ VOKD Poruba 2272 2258 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "B" 2396 2384 0
2012/2013 8 Č TJ VOKD Poruba 2272 2258 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2324 2349 ½
2012/2013 7 B TJ VOKD Poruba 2272 2258 Sikorová Olga TŽ Třinec 2257 2261 0
2012/2013 6 Č TJ VOKD Poruba 2272 2258 Vaněk Ladislav TJ Město Albrechtice 2181 2190 1
2012/2013 5 B TJ VOKD Poruba 2272 2258 Dvořák Martin Sokol Postoupky 2186 2199 1
2012/2013 3 Č TJ VOKD Poruba 2272 2258 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov 2302 2295 ½
2012/2013 2 B TJ VOKD Poruba 2272 2258 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava "B" 2299 2335 ½
2012/2013 1 Č TJ VOKD Poruba 2272 2258 Tomeček Jan Baník Havířov "A" 2189 2200 1
2012/2013 9 Č ŠK Slavoj Poruba 2272 2258 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2352 2348 ½
2012/2013 6 Č ŠK Slavoj Poruba 2272 2258 Čech Pavel ŠK Zikuda Turnov 2376 2394 ½
2012/2013 5 B ŠK Slavoj Poruba 2272 2258 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2463 2461 0
2012/2013 4 B ŠK Slavoj Poruba 2272 2258 Bělaška Přemysl AD Mahrla Praha 2234 2232 ½
2012/2013 3 Č ŠK Slavoj Poruba 2272 2258 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2296 2298 1
2012/2013 1 B ŠK Slavoj Poruba 2272 2258 Brodowski Piotr A64 VALOZ Grygov 2422 2417 1
2011/2012 11 B Slavoj Ostrava - Poruba 2285 2283 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2436 2435 ½
2011/2012 10 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2285 2283 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2596 2546 0
2011/2012 9 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2285 2283 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 ½
2011/2012 8 B Slavoj Ostrava - Poruba 2285 2283 Jaworski Miroslaw ŠK Labortech Ostrava 2320 2335 0
2011/2012 7 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2285 2283 Krčál Michal ŠK Zlín 2130 2129 ½
2011/2012 6 B Slavoj Ostrava - Poruba 2285 2283 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2392 2416 ½
2011/2012 5 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2285 2283 Růžička Petr A64 VALOZ Grygov 2264 2263 1
2011/2012 4 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2285 2283 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 ½
2011/2012 1 B Slavoj Ostrava - Poruba 2285 2283 Neckář Lubomír Výstaviště Lysá nad Labem 2367 2382 1
2011/2012 8 Č TJ VOKD Poruba 2285 2283 Kriebel Tadeáš MSA Dolní Benešov 2339 2330 1
2011/2012 7 B TJ VOKD Poruba 2285 2283 Sluka Radek Garde Calcio Olomouc 2276 2282 ½
2011/2012 6 Č TJ VOKD Poruba 2285 2283 Ivanov Mikhail Baník Havířov A 2396 2429 ½
2011/2012 3 B TJ VOKD Poruba 2285 2283 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2319 2355 ½
2011/2012 2 Č TJ VOKD Poruba 2285 2283 Talla Vladimír BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2399 2417 1
2011/2012 1 B TJ VOKD Poruba 2285 2283 Lys Josef Sokol Dobrá 2184 2213 1
2010/2011 10 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2240 Obšivač Josef A64 Grygov B 2278 1
2010/2011 9 B Slavoj Ostrava - Poruba 2240 Kvíčala Miroslav TJ TZ Trinec B 2053 1
2010/2011 8 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2240 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2170 1
2010/2011 7 B Slavoj Ostrava - Poruba 2240 Koutný Petr SK Zlin B 2200 ½
2010/2011 5 B Slavoj Ostrava - Poruba 2240 Mudra Tomáš SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2182 1
2010/2011 4 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2240 Mrázek Lumír Slavia Orlova 2183 1
2010/2011 3 B Slavoj Ostrava - Poruba 2240 Trapl Dalibor Mittal Ostrava 2159 ½
2010/2011 2 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2240 Sobek Jaroslav Jakl Karvina 2299 ½
2010/2011 1 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2240 Uřičář Jakub SK Stare Mesto 2216 1
2010/2011 10 B TJ VOKD Poruba 2240 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2178 1
2010/2011 9 Č TJ VOKD Poruba 2240 Orzechowski Jacek MSA Dolní Benešov 2286 1
2010/2011 8 B TJ VOKD Poruba 2240 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2547 0
2010/2011 6 B TJ VOKD Poruba 2240 Pecha Tomáš BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2239 ½
2010/2011 5 Č TJ VOKD Poruba 2240 Olšarová Karolína Mittal Ostrava 2181 ½
2010/2011 4 B TJ VOKD Poruba 2240 Babula Milan TŽ Třinec 2297 ½
2010/2011 3 B TJ VOKD Poruba 2240 Lys Josef Sokol Dobrá 2194 0
2010/2011 2 Č TJ VOKD Poruba 2240 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2306 ½
2010/2011 1 B TJ VOKD Poruba 2240 Vesselovsky Serguei Baník Havířov 2349 0
2009/2010 11 B TJ VOKD Poruba 2268 Kriebel Tadeáš ŠK MSA Dolní Benešov A 2176 0
2009/2010 9 B TJ VOKD Poruba 2268 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov B 2441 0
2009/2010 7 B TJ VOKD Poruba 2268 Straděj Vlastimil Zbrojovka Vsetín 2064 ½
2009/2010 6 Č TJ VOKD Poruba 2268 Tomeček Jan Baník Havířov 2187 ½
2009/2010 5 B TJ VOKD Poruba 2268 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2137 1
2009/2010 4 Č TJ VOKD Poruba 2268 Kopec Ladislav TJ Mittal B 2185 1
2009/2010 3 B TJ VOKD Poruba 2268 Macíček Jakub TJ Mořkov 2192 ½
2009/2010 2 Č TJ VOKD Poruba 2268 Pilch Roman TŽ Třinec C 2170 0
2009/2010 1 Č TJ VOKD Poruba 2268 Pecha Tomáš BŠŠ FM B 2241 ½
2009/2010 11 B ŠK Slavoj Poruba 2268 Řezníček Jan ŠK Vysoké Mýto 2198 ½
2009/2010 10 Č ŠK Slavoj Poruba 2268 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava 2296 ½
2009/2010 9 Č ŠK Slavoj Poruba 2268 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž 2268 ½
2009/2010 8 B ŠK Slavoj Poruba 2268 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová 2205 ½
2009/2010 7 Č ŠK Slavoj Poruba 2268 Poloch Petr TJ Mittal Ostrava 2274 0
2009/2010 6 B ŠK Slavoj Poruba 2268 Krejčí Jan Tatran Litovel A 2453 0
2009/2010 5 Č ŠK Slavoj Poruba 2268 Strašil Pavel Tatran Litovel B 2146 1
2009/2010 4 B ŠK Slavoj Poruba 2268 Sobek Jaroslav Jakl Karvina 2288 ½
2009/2010 3 Č ŠK Slavoj Poruba 2268 Pacl Václav ŠK Labortech Ostrava 2275 0
2009/2010 2 B ŠK Slavoj Poruba 2268 Sikora Jan TŽ Třinec B 2249 1
2009/2010 1 Č ŠK Slavoj Poruba 2268 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město 2302 1
2008/2009 11 Č TJ VOKD Poruba 2221 Straděj Vlastimil Zbrojovka Vsetín 2117 1
2008/2009 10 B TJ VOKD Poruba 2221 Roubalík Jakub ŠK Zlín "C" 2216 ½
2008/2009 9 Č TJ VOKD Poruba 2221 Kičmer Petr Baník Havířov 2210 ½
2008/2009 8 B TJ VOKD Poruba 2221 Trombík Karel SK Slavia Orlová "B" 2143 1
2008/2009 7 B TJ VOKD Poruba 2221 Macíček Jakub TJ Mořkov 2183 ½
2008/2009 6 Č TJ VOKD Poruba 2221 Jaworski Miroslaw ŠK Labortech Ostrava "B" 2360 0
2008/2009 5 B TJ VOKD Poruba 2221 Vaněk Ladislav Slavoj Bruntál 2121 1
2008/2009 4 Č TJ VOKD Poruba 2221 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2146 ½
2008/2009 3 B TJ VOKD Poruba 2221 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2096 ½
2008/2009 2 Č TJ VOKD Poruba 2221 Tkadlec Miloslav Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2102 1
2008/2009 1 B TJ VOKD Poruba 2221 Čempel Jaroslav TJ Mittal Ostrava "B" 2298 ½
2006/2007 6 Č Slavoj Poruba "B" 2237 Bureš Martin Mittal Ostrava "B" 2151 ½
2006/2007 4 Č Slavoj Poruba "B" 2237 Szczepanek Radoslaw MSA Dolní Benešov "A" ½
2006/2007 3 Č Slavoj Poruba "B" 2237 Helis Tadeusz Jakl Karviná "A" 0
2006/2007 2 B Slavoj Poruba "B" 2237 Štukner Šimon Sokol Dobrá "A" 2026 ½
2006/2007 1 Č Slavoj Poruba "B" 2237 Nábělek Marek Slezan Opava "A" 2271 0
2006/2007 11 B Slavoj Poruba "A" 2237 Orel Ořechov "A" 1
2006/2007 10 Č Slavoj Poruba "A" 2237 Antošík Alois ŠK Stonava "A" 2251 ½
2006/2007 9 B Slavoj Poruba "A" 2237 Jelínek Ota Lokomotiva Brno "B" 2194 0
2006/2007 8 Č Slavoj Poruba "A" 2237 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž "A" 2187 ½
2006/2007 7 B Slavoj Poruba "A" 2237 Krejčí Jan Tatran Litovel "A" 2117 ½
2006/2007 6 Č Slavoj Poruba "A" 2237 Červený Petr ŠK Duras Brno "A" 2289 1
2006/2007 4 Č Slavoj Poruba "A" 2237 Biolek Richard TŽ Třinec "B" 2288 ½
2006/2007 3 B Slavoj Poruba "A" 2237 Bažant Petr ŠK Staré Město 1923 2281 0
2006/2007 2 Č Slavoj Poruba "A" 2237 Hladík Oto Mittal Ostrava "A" 2204 1
2006/2007 1 Č Slavoj Poruba "A" 2237 Kapusta Petr ŠK Staré Město 2161 ½
2005/2006 9 B Slavoj Poruba "A" 2232 Rojíček Vojtěch BŠS Frýdek-Místek "A" 2225 1
2005/2006 8 Č Slavoj Poruba "A" 2232 Pecina Michal Slavia Kroměříž "A" 2177 0
2005/2006 6 Č Slavoj Poruba "A" 2232 Kuboš Rostislav Slavia Orlová "A" 2217 0
2005/2006 5 B Slavoj Poruba "A" 2232 Suchomel Jan Tatran Litovel "A" 2276 ½
2005/2006 4 Č Slavoj Poruba "A" 2232 Hladík Oto Mittal Ostrava "A" 2246 1
2005/2006 3 B Slavoj Poruba "A" 2232 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2258 ½
2005/2006 1 B Slavoj Poruba "A" 2232 Bažant Petr ŠK Staré Město "A" 2310 ½
2005/2006 10 B Slavoj Poruba "B" 2232 Konečný Zdeněk Sokol Hutisko-Solanec "A" 2039 1
2005/2006 7 B Slavoj Poruba "B" 2232 Kornasiewicz Stanislaw ŠK TP Hrabyně "A" ½
2005/2006 6 Č Slavoj Poruba "B" 2232 Šplíchal Stanislav Mittal Ostrava "B" 2211 ½
2005/2006 5 B Slavoj Poruba "B" 2232 Zelenka Milan Sokol Dobrá "A" 2131 ½
2005/2006 3 B Slavoj Poruba "B" 2232 Podlesný Pavel Baník Havířov "A" 2141 ½
2005/2006 2 Č Slavoj Poruba "B" 2232 Nábělek Marek Slezan Opava "A" 2185 1
2004/2005 11 Č VOKD Poruba A" 2217 Kornasiewicz Jacek ŠKTP Hrabyně A" 2165 ½
2004/2005 9 Č VOKD Poruba A" 2217 Pardy Martin Slezan Opava C" 2061 1
2004/2005 8 B VOKD Poruba A" 2217 Olšar Jaroslav ŠK Stonava A" 2269 0
2004/2005 7 Č VOKD Poruba A" 2217 Slawinski Petr Baník Havířov B" 2096 1
2004/2005 6 B VOKD Poruba A" 2217 Bureš Martin NH Ostrava B" 2186 ½
2004/2005 5 B VOKD Poruba A" 2217 Kuba Jindřich Slezan Opava B" 2206 1
2004/2005 4 Č VOKD Poruba A" 2217 Lahner Jakub Frýdek-Místek B" 2241 0
2004/2005 3 B VOKD Poruba A" 2217 Slanina Miroslav Sokol Dobrá A" 2229 ½
2004/2005 2 Č VOKD Poruba A" 2217 Podlesný Pavel Baník HavířovA" 2194 ½
2004/2005 1 B VOKD Poruba A" 2217 Dawidów Jacek NH Ostrava A" 2331 0
2004/2005 11 B Slavoj Poruba B 2217 Karhánek Pavel Ritmus Ostrava 2216 ½
2004/2005 10 Č Slavoj Poruba B 2217 Očkay Tomáš ŠK Svinov A 2098 ½
2004/2005 7 B Slavoj Poruba B 2217 Hodula Martin ŠK ASK Kopřivnice 1810 1
2004/2005 6 Č Slavoj Poruba B 2217 Malinovský Petr Loko Krnov A 2085 1
2004/2005 5 B Slavoj Poruba B 2217 Kovář Bořivoj TJ Jiskra Rýmařov 1977 1
2004/2005 4 Č Slavoj Poruba B 2217 Pán Vladimír TJ Břidličná A 2115 1
2004/2005 3 B Slavoj Poruba B 2217 Krajina Aleš IPM COLOR Ostrava 2216 ½
2004/2005 2 Č Slavoj Poruba B 2217 Lepík Jaroslav ŠK Frýdek Místek C 2063 ½
2004/2005 1 B Slavoj Poruba B 2217 Zelenka Milan TJ Mořkov A 2163 0
2003/2004 11 Č VOKD Poruba A" 2190 Slanina Miroslav Sokol Dobrá A" 2234 ½
2003/2004 10 B VOKD Poruba A" 2190 Lahner Jakub Frýdek-Místek B" 2267 ½
2003/2004 9 B VOKD Poruba A" 2190 Kolář Stanislav NH Ostrava B" 2187 1
2003/2004 8 Č VOKD Poruba A" 2190 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 2214 1
2003/2004 7 B VOKD Poruba A" 2190 Orzechowski Jacek MSA Dolní Benešov 2286 0
2003/2004 6 Č VOKD Poruba A" 2190 Poloch Petr ŠK Stonava A" 2294 ½
2003/2004 5 B VOKD Poruba A" 2190 Aichmaier David Slezan Opava C" 2191 ½
2003/2004 4 Č VOKD Poruba A" 2190 Bolacký Jiří ŠK Svinov A" 2249 0
2003/2004 3 B VOKD Poruba A" 2190 Růžička Petr Tatra Kopřivnice 2263 ½
2003/2004 2 Č VOKD Poruba A" 2190 Podlesný Pavel Baník Havířov 2203 ½
2003/2004 1 B VOKD Poruba A" 2190 Kuboš Rostislav Slávia Orlová B" 2217 ½
2003/2004 11 Č Slezan Opava 2190 Kupka Slavoj Slavia Orlová 2231 ½
2003/2004 10 B Slezan Opava 2190 Bažant Petr ŠK Staré Město 2361 0
2003/2004 9 Č Slezan Opava 2190 Stánec Stanislav TJ Uherský Ostroh 2204 0
2003/2004 8 B Slezan Opava 2190 Pisk Petr Duras BVK Brno 2322 ½
2003/2004 7 B Slezan Opava 2190 Nepomucký Ondřej Garde Brno 2142 ½
2003/2004 6 Č Slezan Opava 2190 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2305 1
2003/2004 5 B Slezan Opava 2190 Dittrich Pavel TJ Náměšť n/Osl. 2182 0
2003/2004 4 Č Slezan Opava 2190 Dvořák Tomáš VP Frýdek-Místek 2331 ½
2003/2004 3 B Slezan Opava 2190 Vesselovsky Serguei Slavoj Poruba 2409 ½
2003/2004 2 Č Slezan Opava 2190 Sikora-Lerch Jan TŽ Třinec 2340 ½
2003/2004 1 B Slezan Opava 2190 Fiřt Stanislav TJ NH Ostrava 2363 1