Hráč Malinovský Karel

Malinovský Karel

User Pic
Jméno: Malinovský Karel
Oddíl: Slavia Kroměříž
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2472
Elo mezinárodní: 2472
ID: 12046
FIDE ID: 313874
Rok narození: 1988
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č Slavia Kroměříž 2481 2476 Obšivač Josef Agentura 64 Grygov 2330 2360 ½
2017/2018 10 B Slavia Kroměříž 2483 2476 Hába Petr ŠK Gordic 2450 2442 ½
2017/2018 9 Č Slavia Kroměříž 2483 2476 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2383 2365 ½
2017/2018 8 B Slavia Kroměříž 2480 2476 Koziol Kamil TJ Ostrava "A" 2257 0 1
2017/2018 7 Č Slavia Kroměříž 2480 2476 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 2554 2548 ½
2017/2018 6 B Slavia Kroměříž 2478 2476 Havelka Josef Panda Rychnov nad Kněžnou A 2344 2329 1
2017/2018 5 Č Slavia Kroměříž 2478 2476 Langner Ladislav Slavoj Český Těšín 2399 2387 ½
2017/2018 4 B Slavia Kroměříž 2483 2476 Pala Vladimír Šachy Hošťálková 2233 2200 1
2017/2018 3 B Slavia Kroměříž 2483 2476 Kulovaná Eva Lokomotiva Brno A 2174 2183 ½
2017/2018 2 Č Slavia Kroměříž 2483 2476 Caletka Radomír KVS Ekodivize Opava 2301 2334 1
2017/2018 1 B Slavia Kroměříž 2483 2481 Štohl Igor TŽ Třinec 2494 2510 ½
2017/2018 11 B Slavia Kroměříž D 2481 2476 Havránek Michal SK Boršice B 1997 2042 1
2017/2018 10 Č Slavia Kroměříž D 2483 2476 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 0 1926 1
2017/2018 6 Č Slavia Kroměříž D 2478 2476 Bačák Martin Sokol Postoupky B 2085 2080 1
2017/2018 5 Č Slavia Kroměříž D 2483 2476 Blaha Petr ŠK Staré Město E 2028 1988 ½
2017/2018 2 B Slavia Kroměříž D 2483 2476 Mikulčík Josef TJ Bojkovice 1847 1815 1
2017/2018 2 Č SK Slavoj Poruba 2483 2476 Repka Christopher GASCO Pardubice 2524 0 0
2017/2018 1 B SK Slavoj Poruba 2483 2476 Kraus Tomáš SK Zikuda Turnov 2432 2410 ½
2016/2017 11 B SK Slavoj Poruba 2454 2454 Jirovský Miloš SK Rapid Pardubice 2454 2454 ½
2016/2017 10 Č SK Slavoj Poruba 2454 2454 Svoboda Svatopluk SK AD Jicin 2341 2327 1
2016/2017 9 B SK Slavoj Poruba 2454 2454 Velička Petr Labortech Ostrava 2432 2410 ½
2016/2017 8 B SK Slavoj Poruba 2454 2454 Hráček Zbyněk 1. Novoborsky SK 2599 2592 1
2016/2017 7 Č SK Slavoj Poruba 2454 2454 Jurčík Marián Prestige Photo Unichess 2501 2466 ½
2016/2017 4 B SK Slavoj Poruba 2454 2454 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel 2445 2408 ½
2016/2017 3 Č SK Slavoj Poruba 2454 2454 Rojíček Vojtěch BSS Frydek Mistek 2404 2419 1
2016/2017 2 Č SK Slavoj Poruba 2454 2454 Jansa Vlastimil Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 ½
2016/2017 1 B SK Slavoj Poruba 2454 2454 Worek Joanna SK mesta Lysa nad Labem 2342 2274 ½
2016/2017 10 B Slavia Kroměříž D 2454 2454 Staňa Marek TJ Vlčnov B 1942 2015 1
2016/2017 4 B Slavia Kroměříž D 2454 2454 Prchla Jaromír TJ Bojkovice 1821 1
2016/2017 11 B Slavia Kroměříž 2454 2454 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2372 2412 ½
2016/2017 10 Č Slavia Kroměříž 2454 2454 Havelka Josef Region Panda 2271 2257 1
2016/2017 9 B Slavia Kroměříž 2454 2454 Roubalík Jakub ŠK Zlín 2406 2375 1
2016/2017 8 Č Slavia Kroměříž 2454 2454 Štohl Igor TŽ Třinec 2494 2510 ½
2016/2017 7 B Slavia Kroměříž 2454 2454 Blahynka Martin Moravská Slavia Brno 2420 2293 1
2016/2017 6 Č Slavia Kroměříž 2454 2454 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2331 2347 ½
2016/2017 5 B Slavia Kroměříž 2454 2454 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2345 2304 ½
2016/2017 4 Č Slavia Kroměříž 2454 2454 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2367 2353 1
2016/2017 3 B Slavia Kroměříž 2454 2454 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava 2273 2284 1
2016/2017 2 Č Slavia Kroměříž 2454 2454 Pacl Václav Baník Havířov 2115 2132 1
2016/2017 1 B Slavia Kroměříž 2454 2454 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2421 2409 1
2015/2016 11 B Slavia Kroměříž "A" 2454 2454 Ponížil Cyril ŠK Zlín "A" 2487 2451 ½
2015/2016 10 Č Slavia Kroměříž "A" 2454 2454 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město "A" 2372 2412 ½
2015/2016 9 B Slavia Kroměříž "A" 2454 2454 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2286 2275 1
2015/2016 8 Č Slavia Kroměříž "A" 2454 2454 Kalod Radek Moravská Slavia Brno\r "A" 2478 2476 ½
2015/2016 7 B Slavia Kroměříž "A" 2454 2454 Rojíček Vojtěch Beskydská šachová škola F-M "B" 2404 2419 ½
2015/2016 6 Č Slavia Kroměříž "A" 2454 2454 Ivanov Mikhail ŠK Karviná "A" 2397 2429 ½
2015/2016 5 Č Slavia Kroměříž "A" 2454 2454 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov\r 2455 2449 ½
2015/2016 4 B Slavia Kroměříž "A" 2454 2454 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová "A" 2445 2356 ½
2015/2016 3 Č Slavia Kroměříž "A" 2454 2454 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2331 2347 1
2015/2016 2 B Slavia Kroměříž "A" 2454 2454 Plát Vojtěch Lokomotiva Brno "A" 2492 2456 1
2015/2016 1 Č Slavia Kroměříž "A" 2454 2454 Walek Milan TJ Ostrava "A" 2325 2315 1
2015/2016 11 Č ŠK Slavoj Poruba 2454 2454 Szotkowski Jakub TŽ Třinec 2326 2317 ½
2015/2016 10 B ŠK Slavoj Poruba 2454 2454 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2446 2429 ½
2015/2016 9 Č ŠK Slavoj Poruba 2454 2454 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2454 2469 0
2015/2016 8 B ŠK Slavoj Poruba 2454 2454 Petr Martin Rapid Pardubice 2508 2501 0
2015/2016 7 Č ŠK Slavoj Poruba 2454 2454 Kraus Tomáš AD Mahrla Praha 2426 2429 ½
2015/2016 6 Č ŠK Slavoj Poruba 2454 2454 Blahynka Martin ŠK Duras BVK 2420 2293 ½
2015/2016 5 B ŠK Slavoj Poruba 2454 2454 Roško Luboš Tatran Litovel 2348 2345 1
2015/2016 4 Č ŠK Slavoj Poruba 2454 2454 Nguyen Thai Dai Van ŠK města Lysá nad Labem B 2424 2406 0
2015/2016 3 B ŠK Slavoj Poruba 2454 2454 Krejčí Jan Výstaviště Lysá nad Labem 2512 2460 ½
2015/2016 2 B ŠK Slavoj Poruba 2454 2454 Babula Vlastimil 1. Novoborský ŠK 2561 2560 ½
2015/2016 1 Č ŠK Slavoj Poruba 2454 2454 Vokáč Marek Zikuda Turnov 2422 2409 ½
2014/2015 11 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2447 2445 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 ½
2014/2015 10 B Slavoj Ostrava - Poruba 2447 2445 Svoboda Václav AD Mahrla Praha 2410 2408 1
2014/2015 9 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2447 2445 Velička Petr Labortech Ostrava 2408 2433 ½
2014/2015 6 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2447 2445 Szotkowski Jakub ŠK Karviná 2240 2240 ½
2014/2015 5 B Slavoj Ostrava - Poruba 2447 2445 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2432 2416 ½
2014/2015 4 B Slavoj Ostrava - Poruba 2447 2445 Votava Jan Rapid Pardubice 2526 2499 ½
2014/2015 3 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2447 2445 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 1
2014/2015 2 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2447 2445 Kuchynka Lukáš Ancora Tatran Litovel 2292 2329 1
2014/2015 1 B Slavoj Ostrava - Poruba 2447 2445 Ponížil Cyril BŠŠ Frýdek-Místek 2436 2419 ½
2014/2015 11 Č Slavia Kroměříž „A“ 2447 2445 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2328 2322 ½
2014/2015 10 B Slavia Kroměříž „A“ 2447 2445 Polák Tomáš ŠK Duras BVK „A“ 2513 2514 0
2014/2015 9 Č Slavia Kroměříž „A“ 2447 2445 Semenova Elena ŠK Duras BVK „B“ 2227 1
2014/2015 8 B Slavia Kroměříž „A“ 2447 2445 Talla Vladimír SK Slavia Orlová „A“ 2411 2418 1
2014/2015 7 Č Slavia Kroměříž „A“ 2447 2445 Kriebel Tadeáš KVS EKODIVIZE Opava "A" 2428 2412 0
2014/2015 6 B Slavia Kroměříž „A“ 2447 2445 Biolek Richard Agentura 64 Grygov „A“ 2446 2425 ½
2014/2015 5 Č Slavia Kroměříž „A“ 2447 2445 Rojíček Vojtěch Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2433 2439 1
2014/2015 4 B Slavia Kroměříž „A“ 2447 2445 Ponížil Cyril ŠK Zlín „A“ 2436 2419 0
2014/2015 3 Č Slavia Kroměříž „A“ 2447 2445 Plát Vojtěch Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2432 2416 ½
2014/2015 2 B Slavia Kroměříž „A“ 2447 2445 Sabuk Piotr Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2303 ½
2014/2015 1 Č Slavia Kroměříž „A“ 2447 2445 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město „A“ 2395 2399 ½
2013/2014 11 B Slavia Kroměříž “A“ 2445 2440 Sabol Marian TJ ŠO Chrudim 2308 2309 ½
2013/2014 10 Č Slavia Kroměříž “A“ 2445 2440 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny “A“ 2337 2331 1
2013/2014 9 Č Slavia Kroměříž “A“ 2445 2440 Malík Jan TJ Ostrava 2257 2242 1
2013/2014 8 B Slavia Kroměříž “A“ 2445 2440 Talla Vladimír SK Slavia Orlová “A“ 2386 2411 ½
2013/2014 7 Č Slavia Kroměříž “A“ 2445 2440 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2424 2430 1
2013/2014 5 Č Slavia Kroměříž “A“ 2445 2440 Stachowiak Kamil TJ Tatran Litovel “B“ 2451 2404 1
2013/2014 3 Č Slavia Kroměříž “A“ 2445 2440 Kalod Radek Lokomotiva Brno “A“ 2486 2483 ½
2013/2014 1 Č Slavia Kroměříž “A“ 2445 2440 Velička Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2413 2428 ½
2013/2014 11 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2445 2440 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2551 2534 ½
2013/2014 10 B Slavoj Ostrava - Poruba 2445 2440 Luch Michal A64 VALOZ Grygov 2437 2387 0
2013/2014 9 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2445 2440 Velička Petr Labortech Ostrava 2413 2428 0
2013/2014 8 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2445 2440 Jirka Jiří ŠK ERA Poštovní spořitelna 2453 2428 1
2013/2014 7 B Slavoj Ostrava - Poruba 2445 2440 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 0
2013/2014 6 B Slavoj Ostrava - Poruba 2445 2440 Butkiewicz Lukasz ANCORA Tatran Litovel 2432 2408 0
2013/2014 5 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2445 2440 Petr Martin Rapid Pardubice 2534 2527 ½
2013/2014 4 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2445 2440 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2412 2419 ½
2013/2014 3 B Slavoj Ostrava - Poruba 2445 2440 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2677 2640 ½
2013/2014 2 B Slavoj Ostrava - Poruba 2445 2440 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2483 2490 0
2013/2014 1 Č Slavoj Ostrava - Poruba 2445 2440 Roško Luboš ŠK Karviná 2350 2347 1
2012/2013 11 B Slavia Kroměříž “A“ 2396 2384 Vesselovsky Serguei Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2356 2348 ½
2012/2013 10 Č Slavia Kroměříž “A“ 2396 2384 Ponížil Cyril ŠK Zlín “A“ 2377 2381 1
2012/2013 9 B Slavia Kroměříž “A“ 2396 2384 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel “B“ 2397 2408 1
2012/2013 8 Č Slavia Kroměříž “A“ 2396 2384 Sosna Jan ŠK Staré Město “A“ 2385 2390 ½
2012/2013 6 Č Slavia Kroměříž “A“ 2396 2384 Bureš Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2397 2359 1
2012/2013 5 B Slavia Kroměříž “A“ 2396 2384 Chytilek Roman ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2397 2406 1
2012/2013 4 Č Slavia Kroměříž “A“ 2396 2384 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny “B“ 2224 2224 1
2012/2013 3 Č Slavia Kroměříž “A“ 2396 2384 Andreev Eduard SK Slavia Orlová “A“ 2499 ½
2012/2013 2 B Slavia Kroměříž “A“ 2396 2384 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava 2257 2260 1
2012/2013 1 Č Slavia Kroměříž “A“ 2396 2384 Kaňovský David ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2415 2382 ½
2012/2013 11 Č Slavia Kroměříž "B" 2396 2384 Dvořák Martin Sokol Postoupky 2186 2199 ½
2012/2013 10 B Slavia Kroměříž "B" 2396 2384 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2272 2258 1
2012/2013 9 Č Slavia Kroměříž "B" 2396 2384 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov 2302 2295 ½
2012/2013 8 B Slavia Kroměříž "B" 2396 2384 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava "B" 2422 2414 1
2012/2013 6 B Slavia Kroměříž "B" 2396 2384 Břečka Ivan TJ Ostrava 2323 2324 ½
2012/2013 5 B Slavia Kroměříž "B" 2396 2384 Lys Josef Sokol Dobrá 2158 2150 ½
2012/2013 4 Č Slavia Kroměříž "B" 2396 2384 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová "B" 2357 2356 ½
2012/2013 3 B Slavia Kroměříž "B" 2396 2384 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2324 2349 1
2012/2013 2 Č Slavia Kroměříž "B" 2396 2384 Szczepkowska-Horowska Karina TŽ Třinec 2386 2303 1
2012/2013 1 B Slavia Kroměříž "B" 2396 2384 Vaněk Ladislav TJ Město Albrechtice 2181 2190 1
2011/2012 9 Č A64 Grygov B 2357 2322 Rodshtein Tereza Slavia Orlová 2244 2229 1
2011/2012 8 B A64 Grygov B 2357 2322 Pacl Václav Labortech Ostrava B 2179 2166 1
2011/2012 5 B A64 Grygov B 2357 2322 Uřičář Jakub ŠK Staré Město 2212 2237 ½
2011/2012 4 Č A64 Grygov B 2357 2322 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny B 2262 2254 ½
2011/2012 3 B A64 Grygov B 2357 2322 Sedláček Oldřich ŠK Gordic 2259 2244 1
2011/2012 1 B A64 Grygov B 2357 2322 Olšar Jaroslav Šachový klub Karviná 2231 2221 ½
2011/2012 8 Č A64 VALOZ Grygov 2357 2322 Šuráň Jan Výstaviště Lysá nad Labem 2360 2312 ½
2011/2012 7 B A64 VALOZ Grygov 2357 2322 TJ Bohemians Praha 1
2011/2012 6 Č A64 VALOZ Grygov 2357 2322 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 1
2011/2012 5 B A64 VALOZ Grygov 2357 2322 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2319 2355 1
2011/2012 2 B A64 VALOZ Grygov 2357 2322 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2371 2341 ½
2011/2012 1 Č A64 VALOZ Grygov 2357 2322 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2502 2479 ½
2010/2011 11 Č A64 Grygov B 2339 Pecha Tomáš Mittal Ostrava 2239 ½
2010/2011 10 B A64 Grygov B 2339 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2396 ½
2010/2011 9 Č A64 Grygov B 2339 Bažant Petr SK Stare Mesto 2392 ½
2010/2011 8 B A64 Grygov B 2339 Hába Zdeněk SK Gordic 2282 1
2010/2011 7 B A64 Grygov B 2339 Vesselovsky Serguei Jakl Karvina 2349 ½
2010/2011 5 B A64 Grygov B 2339 Bělunek Vladimír Tatran Litovel B 2278 ½
2010/2011 4 Č A64 Grygov B 2339 Koutný Petr SK Zlin B 2200 1
2010/2011 3 B A64 Grygov B 2339 Siembab Bartosz Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2292 1
2010/2011 2 Č A64 Grygov B 2339 Skácelík Petr SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2238 1
2010/2011 1 B A64 Grygov B 2339 Helis Tadeusz Slavia Orlova 2277 ½
2010/2011 11 Č A64 VALOZ Grygov 2339 Sosna Jan ŠK Zlín 2396 0
2010/2011 10 B A64 VALOZ Grygov 2339 Kočiščák Jiří ŠK Labortech Ostrava 2289 ½
2010/2011 9 B A64 VALOZ Grygov 2339 Munk Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2192 0
2010/2011 8 Č A64 VALOZ Grygov 2339 Straka Josef ŠK Mahrla Praha 2335 0
2010/2011 6 B A64 VALOZ Grygov 2339 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2321 0
2010/2011 5 Č A64 VALOZ Grygov 2339 Beil Zdeněk Tatran Litovel 2266 1
2010/2011 3 Č A64 VALOZ Grygov 2339 Pisk Petr ŠK Rapid Pardubice 2313 ½
2010/2011 2 B A64 VALOZ Grygov 2339 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2379 ½
2010/2011 1 Č A64 VALOZ Grygov 2339 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2396 1
2009/2010 11 B Slavia Kroměříž 2356 Sosna Jan ŠK Staré Město 2413 ½
2009/2010 10 Č Slavia Kroměříž 2356 Červený Martin ŠK Vysoké Mýto 2353 ½
2009/2010 8 Č Slavia Kroměříž 2356 Kulovaná Eva ŠK Gordic Jihlava 2287 0
2009/2010 7 Č Slavia Kroměříž 2356 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová 2285 0
2009/2010 6 B Slavia Kroměříž 2356 Rojíček Vojtěch TJ Mittal Ostrava 2426 0
2009/2010 5 Č Slavia Kroměříž 2356 Žilka Štěpán Tatran Litovel A 2485 0
2009/2010 4 B Slavia Kroměříž 2356 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel B 2379 1
2009/2010 3 Č Slavia Kroměříž 2356 Jurčík Marián Jakl Karvina 2477 0
2009/2010 2 B Slavia Kroměříž 2356 Kleberc Karel ŠK Labortech Ostrava 2318 ½
2009/2010 1 Č Slavia Kroměříž 2356 Walek Milan TŽ Třinec B 2350 0
2009/2010 11 Č A64 VALOZ Grygov 2356 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2439 0
2009/2010 10 B A64 VALOZ Grygov 2356 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2542 0
2009/2010 9 B A64 VALOZ Grygov 2356 Langner Ladislav TŽ Třinec 2385 1
2009/2010 8 Č A64 VALOZ Grygov 2356 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2347 ½
2009/2010 7 Č A64 VALOZ Grygov 2356 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2312 ½
2009/2010 5 Č A64 VALOZ Grygov 2356 Kleberc Karel ŠK Geofin Ostrava 2318 ½
2009/2010 4 B A64 VALOZ Grygov 2356 Heberla Bartolomiej SAGINA Pardubice 2515 0
2009/2010 3 Č A64 VALOZ Grygov 2356 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2320 ½
2009/2010 2 Č A64 VALOZ Grygov 2356 Jurka Miroslav ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2307 ½
2009/2010 1 B A64 VALOZ Grygov 2356 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2413 ½
2008/2009 11 B A64 VALOZ Grygov 2340 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2391 ½
2008/2009 10 Č A64 VALOZ Grygov 2340 Kleberc Karel ŠK GEOFIN Ostrava 2324 1
2008/2009 9 Č A64 VALOZ Grygov 2340 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2413 ½
2008/2009 8 B A64 VALOZ Grygov 2340 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2296 ½
2008/2009 7 Č A64 VALOZ Grygov 2340 Zelený Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2218 ½
2008/2009 6 B A64 VALOZ Grygov 2340 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2404 ½
2008/2009 4 B A64 VALOZ Grygov 2340 Roško Luboš RC Sport Pardubice 2347 ½
2008/2009 3 Č A64 VALOZ Grygov 2340 Kuba Jindřich Space" Poštovní spořitelna" 2247 1
2008/2009 2 Č A64 VALOZ Grygov 2340 Sharashenidze Akaki TŽ Třinec A 2294 ½
2008/2009 1 B A64 VALOZ Grygov 2340 Kocián Karel TŽ Třinec B 2219 ½
2007/2008 11 Č A64 VALOZ Grygov 2368 Neděla Vlastimil Labortech-Geofin Ostrava 2326 1
2007/2008 10 B A64 VALOZ Grygov 2368 Sharashenidze Akaki TŽ Třinec 2298 ½
2007/2008 9 B A64 VALOZ Grygov 2368 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2525 ½
2007/2008 8 Č A64 VALOZ Grygov 2368 Kačírek Petr ŠK Zikuda Turnov 2384 1
2007/2008 7 Č A64 VALOZ Grygov 2368 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I 2244 0
2007/2008 6 B A64 VALOZ Grygov 2368 Petr Martin RC Sport Pardubice 2440 0
2007/2008 5 Č A64 VALOZ Grygov 2368 Krejčí Jan Tatran Litovel 2394 1
2007/2008 4 B A64 VALOZ Grygov 2368 Pisk Petr ŠK Zlín 2366 ½
2007/2008 3 Č A64 VALOZ Grygov 2368 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2329 1
2007/2008 2 B A64 VALOZ Grygov 2368 Šuráň Jan TJ Bohemians Praha 2391 ½
2007/2008 1 Č A64 VALOZ Grygov 2368 Meduna Eduard ŠK Mahrla Praha 2431 ½
2007/2008 11 B Slavia Kroměříž 2368 Bureš Jaroslav SK Prostějov 2258 1
2007/2008 10 Č Slavia Kroměříž 2368 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2394 ½
2007/2008 2 B Slavia Kroměříž 2368 Ciprys Martin TJ Tatran Poštorná 2084 ½
2007/2008 1 Č Slavia Kroměříž 2368 Jurásek Miroslav ŠK Staré Město C 2306 1
2006/2007 11 Č Slavia Kroměříž "A" 2359 Hába Petr ŠK Gordic Jihlava "A" 2538 0
2006/2007 10 B Slavia Kroměříž "A" 2359 Biolek Richard TŽ Třinec "B" 2413 ½
2006/2007 9 Č Slavia Kroměříž "A" 2359 Plát Vojtěch ŠK Staré Město 1923 2264 1
2006/2007 8 B Slavia Kroměříž "A" 2359 Oral Tomáš Slavoj Poruba "A" 2540 ½
2006/2007 7 Č Slavia Kroměříž "A" 2359 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2400 ½
2006/2007 6 B Slavia Kroměříž "A" 2359 Skácelík Petr Orel Ořechov "A" 2260 ½
2006/2007 5 Č Slavia Kroměříž "A" 2359 Vesselovsky Serguei ŠK Stonava "A" 2374 0
2006/2007 3 B Slavia Kroměříž "A" 2359 Talla Vladimír Mittal Ostrava "A" 2416 ½
2006/2007 2 Č Slavia Kroměříž "A" 2359 Žůrek Milan Tatran Litovel "A" 2369 ½
2006/2007 1 B Slavia Kroměříž "A" 2359 Polák Tomáš ŠK Duras Brno "A" 2482 0
2006/2007 9 B A64 Valoz Grygov 2359 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK 2507 ½
2006/2007 8 B A64 Valoz Grygov 2359 Konopka Michal TJ Zikuda Turnov 2426 ½
2006/2007 4 Č A64 Valoz Grygov 2359 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2416 ½
2006/2007 3 Č A64 Valoz Grygov 2359 Walek Milan TJ TŽ Třinec 2327 0
2006/2007 2 B A64 Valoz Grygov 2359 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2341 0
2006/2007 1 B A64 Valoz Grygov 2359 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2245 0
2005/2006 11 Č Slavia Kroměříž "A" 2317 Růžička Petr TŽ Třinec "B" 2294 1
2005/2006 10 B Slavia Kroměříž "A" 2317 Heberla Bartlomiej Jakl Karviná "A" 0
2005/2006 9 Č Slavia Kroměříž "A" 2317 Vrána František ŠK Staré Město "A" 2272 0
2005/2006 8 B Slavia Kroměříž "A" 2317 Hrivňák Daniel Slavoj Poruba "A" 2267 ½
2005/2006 7 Č Slavia Kroměříž "A" 2317 Vyskočil Neklan ŠK DURAS Brno "A" 2318 ½
2005/2006 6 B Slavia Kroměříž "A" 2317 Virostko Petr BŠS Frýdek-Místek "A" 2373 ½
2005/2006 5 B Slavia Kroměříž "A" 2317 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava "A" 2252 1
2005/2006 4 Č Slavia Kroměříž "A" 2317 Červený Petr TJ Lanškroun "A" 2129 0
2005/2006 3 B Slavia Kroměříž "A" 2317 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová "A" 2240 ½
2005/2006 2 Č Slavia Kroměříž "A" 2317 Vesselovsky Serguei Tatran Litovel "A" 2409 1
2005/2006 1 B Slavia Kroměříž "A" 2317 Helis Tadeusz Mittal Ostrava "A" 1
2005/2006 11 Č A64 Hagemann Opava 2317 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2425 0
2005/2006 10 Č A64 Hagemann Opava 2317 Frolík Martin TŽ Třinec 2317 1
2005/2006 9 B A64 Hagemann Opava 2317 Bernášek Jan Bauset Pardubice 2440 ½
2005/2006 8 B A64 Hagemann Opava 2317 Zelený Tomáš TJ Zikuda Turnov 2276 ½
2005/2006 7 Č A64 Hagemann Opava 2317 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2414 0
2005/2006 6 B A64 Hagemann Opava 2317 Studnička Tomáš ŠK Mahrla Praha 2317 1
2005/2006 4 Č A64 Hagemann Opava 2317 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno B 2206 1
2004/2005 11 Č Slavie Kroměříž A 2284 Kocur Valter MSA Dolní Benešov 2121 ½
2004/2005 9 Č Slavie Kroměříž A 2284 Babula Milan TŽ Třinec B" 2323 0
2004/2005 8 B Slavie Kroměříž A 2284 Tričkov Vasil Loko Brno 2337 0
2004/2005 7 Č Slavie Kroměříž A 2284 Talla Vladimír ŠK Frýdek-Místek 2385 ½
2004/2005 6 B Slavie Kroměříž A 2284 Skácelík Petr Duras BVK Brno A" 2250 1
2004/2005 5 Č Slavie Kroměříž A 2284 Dawidów Jacek Slavia Orlová A" 2331 1
2004/2005 4 B Slavie Kroměříž A 2284 Bažant Petr ŠK Staré Město A" 2361 1
2004/2005 3 Č Slavie Kroměříž A 2284 Kantorík Marián Jakl Karviná A" 2324 ½
2004/2005 2 B Slavie Kroměříž A 2284 Rubal Adam TJ Uherský Ostroh 2225 ½
2004/2005 1 B Slavie Kroměříž A 2284 Macharáček Šimon CD Rating Brno 2209 1
2004/2005 10 B SC A64 Grygov 2284 Kopal Josef TJ Zikuda Turnov 2266 0
2004/2005 9 Č SC A64 Grygov 2284 Doležal Radoslav ŠK Mahrla Praha 2420 ½
2004/2005 8 Č SC A64 Grygov 2284 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2304 1
2004/2005 7 Č SC A64 Grygov 2284 Pavelek Karel Loko Brno-Slezan 2178 1
2004/2005 6 Č SC A64 Grygov 2284 Frolík Martin TŽ Třinec 2273 0
2004/2005 4 B SC A64 Grygov 2284 Fiřt Stanislav IPM Color Ostrava 2353 1
2003/2004 5 B A64 Grygov A 2271 Dvouletý Pavel ŠK Boršice 1739 1
2003/2004 4 B A64 Grygov A 2271 Čuprová Iva ŠK ZŠ Brankovice B 1669 1
2003/2004 9 B SC A64 Grygov 2271 Mikhaletz Lubomir Visus Vyšehrad 2471 0
2003/2004 8 B SC A64 Grygov 2271 Doležal Radoslav ŠK Mahrla Praha 2396 0
2003/2004 5 Č SC A64 Grygov 2271 Bažant Petr ŠK SK Trinom Zlín 2339 0
2003/2004 3 B SC A64 Grygov 2271 Kalod Radek Hagemann Opava 2465 0