Hráč Berezjuk Sergej

Berezjuk Sergej

User Pic
Jméno: Berezjuk Sergej
Oddíl: Interchess z.s.
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2387
Elo mezinárodní: 2427
ID: 11994
FIDE ID: 312614
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 B ŠK Šenov A 2429 2384 Vaněk Ladislav ŠK Bruntál 2248 2250 ½
2017/2018 7 Č ŠK Šenov A 2426 2384 Dobrovolský Ladislav ŠK Slavoj Poruba C 2289 2265 1
2017/2018 3 B ŠK Šenov A 2429 2384 Očkay Tomáš TJ Ostrava B 2110 2108 1
2017/2018 1 B ŠK Šenov A 2423 2378 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová C 2199 2188 1
2010/2011 10 Č Mittal Ostrava 2379 Sikorová Olga TJ TZ Trinec B 2290 ½
2010/2011 11 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2379 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2408 0
2010/2011 10 B BŠŠ Frýdek-Místek 2379 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2410 0
2010/2011 9 B BŠŠ Frýdek-Místek 2379 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2317 0
2010/2011 8 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2379 Černoušek Lukáš ŠK Rapid Pardubice 2410 ½
2010/2011 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2379 Walek Milan TŽ Třinec 2381 ½
2010/2011 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2379 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2379 ½
2010/2011 3 B BŠŠ Frýdek-Místek 2379 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2529 ½
2010/2011 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 2379 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2398 ½
2010/2011 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2379 Velička Petr ŠK Labortech Ostrava 2454 ½
2009/2010 11 B BŠŠ Frýdek-Místek 2399 Macharáček Šimon ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2175 1
2009/2010 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2399 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2413 ½
2009/2010 9 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2399 Velička Petr ŠK Geofin Ostrava 2480 ½
2009/2010 8 B BŠŠ Frýdek-Místek 2399 Zawadski Stanislaw A64 VALOZ Grygov 2408 0
2009/2010 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2399 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2385 ½
2009/2010 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2399 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2517 0
2009/2010 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2399 Walek Milan TŽ Třinec 2350 ½
2009/2010 4 B BŠŠ Frýdek-Místek 2399 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2255 1
2009/2010 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2399 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2460 0
2009/2010 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2399 Stehno Pavel SAGINA Pardubice 2363 ½
2009/2010 1 B BŠŠ Frýdek-Místek 2399 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2320 ½
2008/2009 11 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2436 Juřek Josef A64 VALOZ Grygov 2354 ½
2008/2009 10 B BŠŠ Frýdek-Místek 2436 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2375 ½
2008/2009 9 B BŠŠ Frýdek-Místek 2436 Šimek Petr Space" Poštovní spořitelna" 2253 ½
2008/2009 8 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2436 Stehno Pavel RC Sport Pardubice 2351 0
2008/2009 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2436 Babula Milan TŽ Třinec B 2298 0
2008/2009 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2436 Plát Vojtěch TŽ Třinec A 2411 ½
2008/2009 5 B BŠŠ Frýdek-Místek 2436 Talla Vladimír ŠK GEOFIN Ostrava 2402 ½
2008/2009 4 B BŠŠ Frýdek-Místek 2436 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2533 ½
2008/2009 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2436 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2409 ½
2008/2009 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 2436 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2358 ½
2008/2009 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2436 Ivanov Mikhail ŠK Mahrla Praha 2497 ½
2007/2008 11 B BŠŠ Frýdek-Místek 2433 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2414 1
2007/2008 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2433 Meduna Eduard ŠK Mahrla Praha 2431 ½
2007/2008 9 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2433 Bujak Michal Sokol Plzeň I 2286 1
2007/2008 8 B BŠŠ Frýdek-Místek 2433 Votava Jan RC Sport Pardubice 2546 0
2007/2008 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 2433 Talla Vladimír Labortech-Geofin Ostrava 2411 ½
2007/2008 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2433 Langner Ladislav TŽ Třinec 2378 1
2007/2008 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2433 Lipka Juraj ŠK Zlín 2438 ½
2007/2008 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2433 Krejčí Jan Tatran Litovel 2394 1
2007/2008 3 B BŠŠ Frýdek-Místek 2433 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2396 1
2006/2007 10 B Tatran Litovel "A" 2450 Kulovaná Eva ŠK Gordic Jihlava "A" 2252 1
2006/2007 9 Č Tatran Litovel "A" 2450 Walek Milan TŽ Třinec "B" 2327 ½
2006/2007 7 Č Tatran Litovel "A" 2450 Petrík Tomáš Slavoj Poruba "A" 1
2006/2007 6 B Tatran Litovel "A" 2450 Sluka Radek ŠK Staré Město 2331 0
2006/2007 3 Č Tatran Litovel "A" 2450 Sochorová Petra Lokomotiva Brno "B" 2210 1
2006/2007 11 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2450 Heberla Bartlomiej RC Sport Pardubice ½
2006/2007 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2450 Gross David Sokol Plzeň I. Ingem 2383 ½
2006/2007 9 B BŠŠ Frýdek-Místek 2450 Stratil Ladislav TJ Zikuda Turnov 2393 0
2006/2007 8 B BŠŠ Frýdek-Místek 2450 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK 2492 0
2006/2007 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2450 Biolek Richard A64 Valoz Grygov 2413 ½
2006/2007 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2450 Chytilek Roman ŠK SK Zlín 2407 1
2006/2007 5 B BŠŠ Frýdek-Místek 2450 Věchet Stanislav Lokomotiva Brno 2215 1
2006/2007 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2450 Timoscenko Gennadij TJ TŽ Třinec 0
2006/2007 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2450 Velička Petr Labortech Ostrava 2437 ½
2006/2007 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 2450 Salai Ladislav ŠK Sokol Vyšehrad ½
2006/2007 1 B BŠŠ Frýdek-Místek 2450 Meduna Eduard ŠK Mahrla Praha 2460 ½
2005/2006 11 Č BŠS Frýdek-Místek "A" 2409 Heberla Bartlomiej Jakl Karviná "A" 1
2005/2006 10 B BŠS Frýdek-Místek "A" 2409 Sosna Jan ŠK Staré Město "A" 2414 1
2005/2006 9 Č BŠS Frýdek-Místek "A" 2409 Dobrovolský Ladislav Slavoj Poruba "A" 2378 1
2005/2006 8 B BŠS Frýdek-Místek "A" 2409 Chytilek Roman ŠK DURAS Brno "A" 2409 ½
2005/2006 6 Č BŠS Frýdek-Místek "A" 2409 Lanc Alois Slavia Kroměříž "A" 1
2005/2006 5 B BŠS Frýdek-Místek "A" 2409 Bernášek Jan TJ Lanškroun "A" 2440 ½
2005/2006 4 Č BŠS Frýdek-Místek "A" 2409 Dawidow Jacek Slavia Orlová "A" ½
2005/2006 3 B BŠS Frýdek-Místek "A" 2409 Žůrek Milan Tatran Litovel "A" 2386 0
2005/2006 2 Č BŠS Frýdek-Místek "A" 2409 Talla Vladimír Mittal Ostrava "A" 2425 ½
2005/2006 1 B BŠS Frýdek-Místek "A" 2409 Biolek Richard TŽ Třinec "B" 2444 ½
2005/2006 11 B Labortech Ostrava 2409 Kaňovský David A64 Hagemann Opava 2335 1
2005/2006 10 B Labortech Ostrava 2409 Bažant Petr ŠK SK Zlín 2307 1
2005/2006 9 Č Labortech Ostrava 2409 Cvek Robert Lokomotiva Brno A 2483 1
2005/2006 8 Č Labortech Ostrava 2409 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno B 2206 0
2005/2006 7 B Labortech Ostrava 2409 Babula Milan TŽ Třinec 2314 0
2005/2006 6 B Labortech Ostrava 2409 Petr Jan TJ Pankrác 2201 ½
2005/2006 5 B Labortech Ostrava 2409 Juřek Josef Sokol Plzeň Ingem 2373 ½
2005/2006 4 Č Labortech Ostrava 2409 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad 2314 1
2005/2006 3 Č Labortech Ostrava 2409 Vokáč Marek ŠK Mahrla Praha 2445 ½
2005/2006 2 Č Labortech Ostrava 2409 Bindrich Falko TJ Zikuda Turnov 2391 1
2005/2006 1 Č Labortech Ostrava 2409 Bernášek Jan Bauset Pardubice 2440 1
2004/2005 11 B ŠK Frýdek-Místek 2381 Frolík Martin Slavia Orlová A" 2273 ½
2004/2005 10 Č ŠK Frýdek-Místek 2381 Bažant Petr ŠK Staré Město A" 2361 ½
2004/2005 9 B ŠK Frýdek-Místek 2381 Kantorík Marián Jakl Karviná A" 2324 ½
2004/2005 8 Č ŠK Frýdek-Místek 2381 Rubal Adam TJ Uherský Ostroh 2225 1
2004/2005 6 Č ŠK Frýdek-Místek 2381 Szczepanek Radoslaw MSA Dolní Benešov 2160 1
2004/2005 5 B ŠK Frýdek-Místek 2381 Stratil Ladislav Tatran Litovel 2376 ½
2004/2005 4 Č ŠK Frýdek-Místek 2381 Babula Milan TŽ Třinec B" 2323 ½
2004/2005 2 Č ŠK Frýdek-Místek 2381 Nepomucký Ondřej CD Rating Brno 2215 ½
2004/2005 1 Č ŠK Frýdek-Místek 2381 Švanda Pavel Duras BVK Brno A" 2244 1
2004/2005 11 B IPM Color Ostrava 2381 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2322 ½
2004/2005 10 B IPM Color Ostrava 2381 Votava Jan ŠK Mahrla Praha 2505 ½
2004/2005 9 Č IPM Color Ostrava 2381 Stehno Pavel Bauset Pardubice 2326 1
2004/2005 8 Č IPM Color Ostrava 2381 Vávra Pavel Sokol Plzeň Ingem 2392 ½
2004/2005 7 B IPM Color Ostrava 2381 Kulhánek Tomáš TJ Zikuda Turnov 2370 ½
2004/2005 6 B IPM Color Ostrava 2381 Přibyl Josef Sokol Kolín-Abner 2400 ½
2004/2005 5 Č IPM Color Ostrava 2381 Krejčí Jakub Slavoj Ostrava 2257 1
2004/2005 4 Č IPM Color Ostrava 2381 Sluka Radek SC A64 Grygov 2334 ½
2004/2005 3 Č IPM Color Ostrava 2381 David Pavel ŠK SK Trinom Zlín 2421 ½
2003/2004 11 Č VP Frýdek-Místek 2358 Cvek Robert Slavoj Poruba 2467 0
2003/2004 10 B VP Frýdek-Místek 2358 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2381 ½
2003/2004 9 Č VP Frýdek-Místek 2358 Čičák Slavko TJ NH Ostrava 2530 ½
2003/2004 8 B VP Frýdek-Místek 2358 Dawidow Jacek Slavia Orlová 2344 1
2003/2004 7 Č VP Frýdek-Místek 2358 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2382 ½
2003/2004 6 B VP Frýdek-Místek 2358 Hudeček Jan TJ Uherský Ostroh 2312 ½
2003/2004 5 Č VP Frýdek-Místek 2358 Vyskočil Neklan Duras BVK Brno 2335 1
2003/2004 3 Č VP Frýdek-Místek 2358 Polák Tomáš Tatran Litovel 2482 1
2003/2004 1 B VP Frýdek-Místek 2358 Ramík Zdeněk Garde Brno 2287 ½
2003/2004 11 B IPM Color Ostrava 2358 Bažant Petr TJ Jakl Karviná 2361 0
2003/2004 10 B IPM Color Ostrava 2358 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2381 ½
2003/2004 9 Č IPM Color Ostrava 2358 Tibenský Róbert Sokol Plzeň Ingem 2405 ½
2003/2004 8 Č IPM Color Ostrava 2358 Juřek Josef Sokol Kolín 2335 ½
2003/2004 7 B IPM Color Ostrava 2358 Vokáč Marek ŠK Mahrla Praha 2462 0
2003/2004 6 B IPM Color Ostrava 2358 Možný Miloš Visus Vyšehrad 2364 1
2003/2004 5 B IPM Color Ostrava 2358 Polák Tomáš Hagemann Opava 2482 ½
2003/2004 4 Č IPM Color Ostrava 2358 Obšivač Josef SC A64 Grygov 2361 1
2003/2004 3 Č IPM Color Ostrava 2358 Čech Pavel ŠK SK Trinom Zlín 2393 ½
2003/2004 2 Č IPM Color Ostrava 2358 Němec Pavel Slavia Hr.Králové 2324 ½
2003/2004 1 Č IPM Color Ostrava 2358 Prandstetter Eduard Bauset Pardubice 2355 1