Hráč Vojta Ladislav

Vojta Ladislav

User Pic
Jméno: Vojta Ladislav
Oddíl: SK Lokomotiva Radlice, o.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1398
Elo mezinárodní: 1468
ID: 11912
FIDE ID: 350133
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 B SK Lokomotiva Radlice D 1468 1398 Nepustil František TJ Pankrác G 1882 1808 0
2017/2018 8 Č SK Lokomotiva Radlice D 1468 1398 Svoboda Vratislav GROP F 0 1542 ½
2017/2018 7 B SK Lokomotiva Radlice D 1468 1398 Válka Jiří SNAD Kbely 0 1381 0
2017/2018 6 Č SK Lokomotiva Radlice D 1468 1398 Mykiska Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad I 1576 1635 1
2017/2018 5 Č SK Lokomotiva Radlice D 1468 1398 Strejc Antonín Sokol Praha Vršovice F 0 1672 0
2017/2018 4 B SK Lokomotiva Radlice D 1468 1398 Hlavina Jan Sokol Nebušice 0 1463 0
2017/2018 3 Č SK Lokomotiva Radlice D 1468 1398 Bečvář Pavel ŠO Praga Praha D 1661 1701 0
2017/2018 1 Č SK Lokomotiva Radlice D 1468 1398 Daňhel Jaroslav ŠK DP Praha F 0 1854 ½
2017/2018 11 Č SK Lokomotiva Radlice C 1468 1398 Šilhavý Josef ŠO Praga Praha E 1396 1538 0
2017/2018 10 B SK Lokomotiva Radlice C 1468 1398 Medek Karel Šachový klub Praha 4 B 0 1715 1
2017/2018 8 Č SK Lokomotiva Radlice C 1468 1398 Talián Milan GROP E 1175 1217 0
2017/2018 6 Č SK Lokomotiva Radlice C 1468 1398 Vít Zdeněk SK Rapid Praha A 1707 1779 0
2017/2018 4 Č SK Lokomotiva Radlice C 1468 1398 Bayer Petr TJ Zora Praha z.s. 0 1536 ½
2017/2018 3 B SK Lokomotiva Radlice C 1468 1398 Richtr Karel ŠO TJ Dukla Praha E 1853 1808 0
2017/2018 2 Č SK Lokomotiva Radlice C 1468 1398 Fejfar Petr ŠK Mahrla Praha C 0 1589 0
2017/2018 10 B ŠK Teplárna Malešice 1468 1398 Pospíšil Pavel ŠK Praha - Smíchov D 1314 1416 ½
2017/2018 8 Č ŠK Teplárna Malešice 1468 1398 Kuzin Jiří ŠK Mlejn A 0 1416 0
2017/2018 6 Č ŠK Teplárna Malešice 1468 1398 Stanke Petr SK OAZA Praha E 1378 1599 0
2017/2018 2 Č ŠK Teplárna Malešice 1468 1398 Dlouhý Jiří ŠK Bohnice C 0 1395 ½
2015/2016 9 B ŠK Teplárna Malešice 1453 Stojkovič Andrea ŠK DP Praha - EA Hotels I 1865 0
2015/2016 7 B ŠK Teplárna Malešice 1453 Mička Tomáš Sokol Nebušice 1419 ½
2015/2016 6 Č ŠK Teplárna Malešice 1453 Samec Jakub SK OAZA Praha E 1532 1554 0
2015/2016 5 Č ŠK Teplárna Malešice 1453 Vejsada Ondřej TJ Praga Praha G 1503 0
2015/2016 4 B ŠK Teplárna Malešice 1453 Trčka Bohdan ŠK Smíchov E 1611 0
2015/2016 3 Č ŠK Teplárna Malešice 1453 Matys Michal Šachový klub Praha 4 A 1745 ½
2015/2016 2 B ŠK Teplárna Malešice 1453 Sargsjan Karen ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1920 0
2015/2016 1 Č ŠK Teplárna Malešice 1453 Herdin Stanislav SK Lokomotiva Radlice B 1878 1829 ½
2015/2016 9 B SK Lokomotiva Radlice D 1453 Kvíz Rudolf ŠK Loko Praha D 1664 ½
2015/2016 8 Č SK Lokomotiva Radlice D 1453 Přívozník Luboš TJ Praga Praha F 1641 0
2015/2016 6 Č SK Lokomotiva Radlice D 1453 Vít Zdeněk SK Rapid Praha A 1721 0
2015/2016 5 B SK Lokomotiva Radlice D 1453 Hejnic Jiří GROP E 1631 1
2015/2016 4 Č SK Lokomotiva Radlice D 1453 Král Vratislav ŠK Smíchov D 1601 ½
2015/2016 3 Č SK Lokomotiva Radlice D 1453 Hrnčíř František DDM Praha 6 C 1546 1614 ½
2015/2016 1 Č SK Lokomotiva Radlice D 1453 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad G 1897 0
2015/2016 9 Č SK Lokomotiva Radlice E 1453 Čuchna Martin ŠK Loko Praha C 1853 1855 ½
2015/2016 8 B SK Lokomotiva Radlice E 1453 Řehák František ŠO TJ Dukla Praha F 1000 1
2015/2016 7 Č SK Lokomotiva Radlice E 1453 Dvořák Aleš USK Praha B 1721 0
2015/2016 6 B SK Lokomotiva Radlice E 1453 Váňa Lubomír Šachový klub Praha 4 C 1465 ½
2015/2016 5 Č SK Lokomotiva Radlice E 1453 Černoušková Alena Unichess Ž 1725 0
2015/2016 4 B SK Lokomotiva Radlice E 1453 Palla Ivan SK OAZA Praha H 1580 1
2015/2016 3 B SK Lokomotiva Radlice E 1453 Cvak Rudolf ŠK Sokol Vyšehrad H 1452 1
2015/2016 2 Č SK Lokomotiva Radlice E 1453 Vítová Jana TJ Zora Praha A 1548 1
2015/2016 1 B SK Lokomotiva Radlice E 1453 Lehovec Petr Sokol Praha Vršovice F 1639 0
2014/2015 7 Č ŠK Teplárna A 1476 Fejfar Petr ŠK Mahrla Praha C 1660 0
2014/2015 6 B ŠK Teplárna A 1476 Reljic Aleksandar ŠK Sokol Vyšehrad H 1296 ½
2014/2015 5 Č ŠK Teplárna A 1476 Kůra Stanislav GROP G 1000 ½
2014/2015 11 B SK Lokomotiva Radlice D 1476 Šulc Radovan TJ Zora Praha A 1626 0
2014/2015 10 Č SK Lokomotiva Radlice D 1476 Brabec Jaroslav Sokol Vršovice F 1617 0
2014/2015 9 B SK Lokomotiva Radlice D 1476 Trnka Lukáš SK OAZA Praha E 1541 ½
2014/2015 8 Č SK Lokomotiva Radlice D 1476 Zejda Zdeněk ŠK Bohnice D 1000 ½
2014/2015 5 Č SK Lokomotiva Radlice D 1476 Kmoníček Václav TJ Pankrác G 1429 ½
2014/2015 3 Č SK Lokomotiva Radlice D 1476 Staněk Václav ŠO TJ Dukla Praha E 1636 0
2014/2015 1 Č SK Lokomotiva Radlice D 1476 Uher Eduard TJ Praga Praha H 1682 ½
2014/2015 11 Č SK Lokomotiva Radlice E 1476 Bartoš Daniel GROP E 1400 ½
2014/2015 9 Č SK Lokomotiva Radlice E 1476 Koršinskij Nikolas SK OAZA Praha G 1168 1
2014/2015 8 B SK Lokomotiva Radlice E 1476 Peter Jakub Steinitz-Makabi A 1759 0
2014/2015 7 Č SK Lokomotiva Radlice E 1476 Chaloupka Josef TJ Praga Praha E 1722 0
2014/2015 6 B SK Lokomotiva Radlice E 1476 Orna Jan Sokol Kobylisy G 1430 ½
2014/2015 4 Č SK Lokomotiva Radlice E 1476 Černý Richard ŠK Černý Baron B 1856 0
2014/2015 2 Č SK Lokomotiva Radlice E 1476 Rondoš Jakub TJ Pankrác F 1000 0
2014/2015 1 B SK Lokomotiva Radlice E 1476 Havlíčková Lenka Viktoria Žižkov D 1740 0
2013/2014 11 Č SK Lokomotiva Radlice B 1420 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha D 1529 1539 0
2013/2014 10 B SK Lokomotiva Radlice B 1420 Štohanzl Nikola ŠK Viktoria Žižkov B 1840 0
2013/2014 9 B SK Lokomotiva Radlice B 1420 Barabas Aleš ŠK PORG C 1811 1835 0
2013/2014 7 B SK Lokomotiva Radlice B 1420 Papírník Milan TJ Praga Praha C 1716 0
2013/2014 4 Č SK Lokomotiva Radlice B 1420 Bányai František Steinitz-Makabi A 1730 0
2013/2014 2 Č SK Lokomotiva Radlice B 1420 Sedlák Josef ŠK Bohnice B 1812 ½
2013/2014 1 B SK Lokomotiva Radlice B 1420 Kaláb Jaromír DDM Praha 6 B 1800 0
2013/2014 9 Č SK Lokomotiva Radlice C 1420 Cvak Rudolf ŠK Sokol Vyšehrad H 1000 ½
2013/2014 8 B SK Lokomotiva Radlice C 1420 Orna Jan Sokol Praha-Kobylisy F 1416 ½
2013/2014 7 Č SK Lokomotiva Radlice C 1420 Svoboda Jaroslav ŠK PORG D 1601 0
2013/2014 6 B SK Lokomotiva Radlice C 1420 Hlaváček Bedřich ŠK Smíchov D 1538 ½
2013/2014 5 Č SK Lokomotiva Radlice C 1420 Doležel Jan ŠK Bohnice C 1651 1
2013/2014 4 B SK Lokomotiva Radlice C 1420 Lukeš Martin SK OAZA Praha F 1448 1
2013/2014 3 Č SK Lokomotiva Radlice C 1420 Šilhavý Josef TJ Praga Praha G 1597 ½
2013/2014 2 B SK Lokomotiva Radlice C 1420 Páťal Luboš TJ Pankrác F 1631 0
2013/2014 3 B ŠK Teplárna Malešice A 1420 Nevoral Lukáš ŠK ERA Poštovní spořitelna G 1000 1
2013/2014 2 Č ŠK Teplárna Malešice A 1420 Závůrka Vladimír TJ Praga Praha E 1635 0