Hráč Netušil Miloslav

Netušil Miloslav

User Pic
Jméno: Netušil Miloslav
Oddíl: ŠK Sokol Vyšehrad
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2238
Elo mezinárodní: 2234
ID: 118
FIDE ID: 301183
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2234 2238 Formánek Martin TJ Kobylisy B 2267 2255 1
2017/2018 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2234 2238 Pekárek Aleš TJ Bohemians Praha C 2281 2221 1
2017/2018 8 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2234 2238 Fedorov Evgenii ŠK DP Praha B - EA Hotels 2239 0 1
2017/2018 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2234 2238 Soural Jan TJ Pankrác D 2192 2188 ½
2017/2018 6 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2234 2238 Němec Jan DDM Praha 6 A 2017 1983 1
2017/2018 4 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2234 2238 Doležal Radoslav TJ Pankrác C 2368 2352 0
2017/2018 2 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2234 2238 Krňávek Lubomír ŠK Mahrla Praha A 2192 2192 0
2017/2018 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2234 2238 Šeleljo Daniel Sokol Praha Vršovice B 2226 2211 1
2017/2018 8 B SK Sokol Vysehrad 2217 2225 Přibyl Josef SK Dopravni podnik Praha 2264 2238 ½
2017/2018 7 Č SK Sokol Vysehrad 2217 2225 Kuba Jindřich Bartos Unichess 2292 2301 0
2017/2018 6 B SK Sokol Vysehrad 2213 2225 Husárik Braňko SK JOLY Lysa nad Labem C 2101 2098 1
2017/2018 5 Č SK Sokol Vysehrad 2213 2225 Bujnoch Radek 2222 SK Polabiny B 2215 2207 1
2017/2018 4 B SK Sokol Vysehrad 2199 2225 Matras Ondřej TJ Pankrac 2248 2265 0
2017/2018 3 Č SK Sokol Vysehrad 2199 2225 Borkovec Milan QCC Ceske Budejovice 2209 2208 ½
2017/2018 2 B SK Sokol Vysehrad 2199 2225 Výprachtický David SK OAZA Praha 2282 2259 1
2017/2018 9 B ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2217 2225 Vágner Tomáš CHESS Most 2179 2194 0
2017/2018 7 B ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2213 2225 Simet Martin ŠK Sokol Klatovy 2170 2212 ½
2017/2018 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2213 2225 Döring Robert TJ Bohemians Praha "B" 2149 2134 0
2017/2018 5 B ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2199 2225 Horák Jiří TJ Sokol Údlice 2122 2141 ½
2017/2018 3 B ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2199 2225 Istoňa Martin TJ Sokol Praha-Vršovice 2279 0 0
2017/2018 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2199 2225 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2172 2175 0
2017/2018 1 B ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2249 2256 Česal Jaroslav TJ Šakal Kozolupy 2152 2164 0
2016/2017 10 B SK Sokol Vysehrad 2275 2286 Jelínek Michal SK OAZA Praha 2158 2156 0
2016/2017 8 B SK Sokol Vysehrad 2275 2286 Matras Ondřej GROP Praha 2247 2217 1
2016/2017 6 B SK Sokol Vysehrad 2275 2286 Jaščenko Olga SK AD JC Smichov 2168 2154 ½
2016/2017 5 B SK Sokol Vysehrad 2275 2286 Purnoch Josef TJ Neratovice 2155 2176 0
2016/2017 3 B SK Sokol Vysehrad 2275 2286 Svatoš Jan Bohemians Texbase.cz Praha 2268 2260 ½
2016/2017 2 Č SK Sokol Vysehrad 2275 2286 Prandstetter Eduard 2222 SK Polabiny 2241 2223 ½
2016/2017 1 B SK Sokol Vysehrad 2275 2286 Hinks-Edwards Thomas SK AD Jicin B 2375 2429 0
2015/2016 10 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2287 2286 Chmel Kristián Sokol Praha-Kobylisy C 2117 2107 1
2015/2016 9 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2287 2286 Doležal Radoslav TJ Pankrác C 2407 2414 ½
2015/2016 8 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2287 2286 Kotyk Václav TJ Bohemians Praha C 2170 2163 ½
2015/2016 7 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2287 2286 Trapl Dalibor ŠK Loko Praha A 2168 2179 1
2015/2016 5 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2287 2286 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2288 2269 ½
2015/2016 3 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2287 2286 Štross František DDM Praha 6 A 2327 2324 1
2015/2016 1 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2287 2286 Yakimenko Alexander A. Viktoria Žižkov A 2195 0
2015/2016 11 B ŠK Sokol Vyšehrad 2275 2286 Moravec Vít Spartak Vlašim 2193 2182 ½
2015/2016 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2275 2286 Sharashenidze Akaki GROP Praha 2337 2317 0
2015/2016 9 B ŠK Sokol Vyšehrad 2275 2286 Braun Marek 1. Novoborský ŠK B 2195 2215 1
2015/2016 8 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2275 2286 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2281 2253 1
2015/2016 7 B ŠK Sokol Vyšehrad 2275 2286 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 0
2015/2016 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2275 2286 Kopta Pavel Sokol Praha-Kobylisy 2276 2266 0
2015/2016 5 B ŠK Sokol Vyšehrad 2275 2286 Kovář Vojtěch Unichess 2346 2341 0
2015/2016 4 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2275 2286 Petrová Kristýna TJ Slavia Hradec Králové 2310 2292 ½
2015/2016 3 B ŠK Sokol Vyšehrad 2275 2286 Vanka Miloslav TJ Neratovice 2064 2130 ½
2015/2016 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2275 2286 Pešout Jan TJ Praha-Pankrác 2195 2199 ½
2014/2015 6 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2290 2289 Černoušek Lukáš Unichess ČSOB C 2453 2445 ½
2014/2015 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2290 2289 Doležal Radoslav TJ Pankrác B 2361 2371 ½
2014/2015 4 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2290 2289 Yakimenko Alexander Viktoria Žižkov A 2140 1
2014/2015 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2290 2289 Jirka Jiří Bohemians Praha C 2429 2415 1
2014/2015 1 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2290 2289 Šimeček Alexej Holdia DP Praha C 2111 2108 ½
2014/2015 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2290 2289 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2531 2528 0
2014/2015 10 B ŠK Sokol Vyšehrad 2290 2289 Priehoda Vítězslav ŠK Joly Lysá nad Labem B 2363 2357 0
2014/2015 8 B ŠK Sokol Vyšehrad 2290 2289 Kuba Jindřich Unichess A 2327 2322 0
2014/2015 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2290 2289 Dvořák Jan Unichess B 2197 2203 1
2014/2015 6 B ŠK Sokol Vyšehrad 2290 2289 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2338 2345 ½
2014/2015 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2290 2289 Svoboda Svatopluk TJ Praha-Pankrác 2303 2312 0
2014/2015 4 B ŠK Sokol Vyšehrad 2290 2289 Hinks-Edwards Thomas ŠK AD Jičín 2370 2415 0
2014/2015 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2290 2289 Juřek Josef QCC České Budějovice 2301 2261 ½
2014/2015 2 B ŠK Sokol Vyšehrad 2290 2289 Mejzlík Vojtěch TJ Spartak Vlašim 2210 2215 1
2014/2015 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2290 2289 Movsesian Julia 1. Novoborský ŠK B 2345 2327 1
2013/2014 10 B ŠK Sokol Vyšehrad D 2284 2286 Umanec Filip ŠK PORG B 2244 2246 ½
2013/2014 9 B ŠK Sokol Vyšehrad D 2284 2286 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2139 2139 1
2013/2014 8 Č ŠK Sokol Vyšehrad D 2284 2286 Pick Štěpán TJ Pankrác E 2046 2044 1
2013/2014 7 B ŠK Sokol Vyšehrad D 2284 2286 Vaněk Tomáš ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2235 2222 ½
2013/2014 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad D 2284 2286 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2068 2079 1
2013/2014 5 B ŠK Sokol Vyšehrad D 2284 2286 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 1
2013/2014 3 B ŠK Sokol Vyšehrad D 2284 2286 Plášek Zdeněk ŠK Černý Baron A 2038 2036 1
2013/2014 1 B ŠK Sokol Vyšehrad D 2284 2286 Hořínek Karel ŠK Bohnice A 2015 2022 1
2013/2014 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2284 2286 Jeníček Emil TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2132 2139 1
2013/2014 10 B ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2284 2286 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2130 2122 ½
2013/2014 9 B ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2284 2286 Valeš Václav SK Děčín 2123 2112 ½
2013/2014 8 Č ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2284 2286 Völfl Zdeněk 1. Novoborský ŠK "C" 2166 2154 ½
2013/2014 7 B ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2284 2286 Chrz Pavel ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2090 2084 ½
2013/2014 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2284 2286 Adámek Zdeněk TJ NERATOVICE 2227 2230 0
2013/2014 5 B ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2284 2286 Šura Jaroslav ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2055 1
2013/2014 4 Č ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2284 2286 Hrbolka Ladislav CHESS MOST 2171 2193 0
2013/2014 3 B ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2284 2286 Chura Jan TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2191 2181 ½
2013/2014 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2284 2286 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2192 2187 1
2013/2014 1 B ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2284 2286 Suchomel Aleš Desko Liberec 2087 2135 1
2012/2013 10 B ŠK Sokol Vyšehrad 2323 2322 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2275 2278 ½
2012/2013 8 B ŠK Sokol Vyšehrad 2323 2322 Michálek Jan ŠK Holdia DP Praha B 2308 2295 0
2012/2013 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2323 2322 Svatoš Jan Sokol Praha - Vršovice 2284 2280 0
2012/2013 6 B ŠK Sokol Vyšehrad 2323 2322 Studnička Tomáš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2388 2424 1
2012/2013 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2323 2322 Jančařík Joel TJ Sokol Praha - Kobylisy 2242 2242 0
2012/2013 4 B ŠK Sokol Vyšehrad 2323 2322 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2359 2362 ½
2011/2012 10 B ŠK Sokol Vyšehrad 2318 2318 Jirka Jiří ERA-Poštovní spořitelna A 2415 2406 0
2011/2012 8 B ŠK Sokol Vyšehrad 2318 2318 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2393 2390 0
2011/2012 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2318 2318 Kolago Marcin ŠK Mahrla Praha 2351 0
2011/2012 4 B ŠK Sokol Vyšehrad 2318 2318 Šura Jaroslav ERA-Poštovní spořitelna B 2187 2171 1
2011/2012 2 B ŠK Sokol Vyšehrad 2318 2318 Erneker Josef OAZA Praha 2251 2264 ½
2011/2012 1 B ŠK Sokol Vyšehrad 2318 2318 Varga Dávid ŠK Holdia DP Praha B 2355 ½
2010/2011 10 B ŠK Sokol Vyšehrad 2278 Zezulkin Jurij ŠK AD Jičín 2437 ½
2010/2011 8 B ŠK Sokol Vyšehrad 2278 Kubečka David TJ Sokol Praha Vršovice 2285 0
2010/2011 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2278 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha "B" 2342 ½
2010/2011 6 B ŠK Sokol Vyšehrad 2278 Movsesian Julia 1. Novoborský ŠK "B" 2327 ½
2010/2011 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2278 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2343 1
2010/2011 4 B ŠK Sokol Vyšehrad 2278 Dvořák Tomáš TJ Pankrác 2278 ½
2010/2011 2 B ŠK Sokol Vyšehrad 2278 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2379 ½
2010/2011 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2278 Forman Štěpán TJ Sokol Praha Kobylisy 2343 1
2009/2010 11 B ŠK Sokol Vyšehrad 2267 Blažek Jiří QCC České Budějovice 2187 ½
2009/2010 9 B ŠK Sokol Vyšehrad 2267 Erban Tomáš TJ Sokol Praha Vršovice 2138 1
2009/2010 8 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2267 Přibyl Martin Holdia DP Praha B"" 2323 0
2009/2010 7 B ŠK Sokol Vyšehrad 2267 Řezníček Tomáš TJ Pankrác 2272 1
2009/2010 4 B ŠK Sokol Vyšehrad 2267 Hála Bohumil TJ Slavia Hradec Králové 2264 ½
2009/2010 2 B ŠK Sokol Vyšehrad 2267 Kuba Jindřich Poštovní spořitelna A"" 2220 1
2008/2009 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2291 Svatoš Jan Sokol Vršovice 2299 0
2008/2009 10 B ŠK Sokol Vyšehrad 2291 Vozka Pavel Space" Poštovní spořitelna "B"" 2240 ½
2008/2009 8 B ŠK Sokol Vyšehrad 2291 Gregor Jiří Holdia DP Praha B 2277 0
2008/2009 6 B ŠK Sokol Vyšehrad 2291 Jirásek Pavel Sokol Plzeň - Letná 2262 ½
2008/2009 2 B ŠK Sokol Vyšehrad 2291 Šťastný Jan TJ ŠO Chrudim 2239 1
2008/2009 9 Č Space" Poštovní spořitelna" 2291 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2392 0
2008/2009 8 B Space" Poštovní spořitelna" 2291 Talla Vladimír ŠK GEOFIN Ostrava 2402 0
2008/2009 7 B Space" Poštovní spořitelna" 2291 Gross David ŠK Mahrla Praha 2485 0
2008/2009 6 Č Space" Poštovní spořitelna" 2291 Cléry Nicolas TJ Bohemians Praha 2349 0
2008/2009 2 Č Space" Poštovní spořitelna" 2291 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2439 ½
2008/2009 1 B Space" Poštovní spořitelna" 2291 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2504 ½
2007/2008 11 B ŠK ČSOB 2265 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2278 0
2007/2008 10 Č ŠK ČSOB 2265 Petr Jan TJ Pankrác 2231 ½
2007/2008 9 B ŠK ČSOB 2265 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2115 ½
2007/2008 8 Č ŠK ČSOB 2265 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2273 ½
2007/2008 7 B ŠK ČSOB 2265 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové 2254 1
2007/2008 6 Č ŠK ČSOB 2265 Řezníček Jan TJ Sokol Zaječice 2243 1
2007/2008 3 B ŠK ČSOB 2265 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2232 0
2007/2008 2 Č ŠK ČSOB 2265 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2248 1
2007/2008 10 B Sokol Vyšehrad Praha B 2265 Hašek Václav Sokol Tábor B 2089 1
2007/2008 9 B Sokol Vyšehrad Praha B 2265 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň 1 C 2210 1
2007/2008 7 B Sokol Vyšehrad Praha B 2265 Gregor Jiří TJ Praga Praha A 2248 ½
2007/2008 6 Č Sokol Vyšehrad Praha B 2265 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2294 1
2007/2008 5 B Sokol Vyšehrad Praha B 2265 Novák Michal ŠK Sokol Klatovy A 2215 ½
2007/2008 3 B Sokol Vyšehrad Praha B 2265 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov Praha A 2219 ½
2007/2008 2 Č Sokol Vyšehrad Praha B 2265 Šimek Petr QCC České Budějovice A 2334 1
2007/2008 1 B Sokol Vyšehrad Praha B 2265 Roj Miroslav Sokol Platan Písek A 2171 ½
2006/2007 11 B ŠK ČSOB 2336 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2382 1
2006/2007 9 B ŠK ČSOB 2336 Příborský Ivo Sokol Plzeň I B"" 2356 0
2006/2007 7 B ŠK ČSOB 2336 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2216 ½
2006/2007 6 Č ŠK ČSOB 2336 Bauma Jiří ŠK Dům armády Praha 2237 0
2006/2007 5 Č ŠK ČSOB 2336 Efler Lukáš 2222 ŠK Polabiny 2275 ½
2006/2007 3 Č ŠK ČSOB 2336 Freisler Pavel Holdia DP Praha 2309 0
2006/2007 2 B ŠK ČSOB 2336 Vokáč Marek Bohemians Praha 2507 ½
2006/2007 1 Č ŠK ČSOB 2336 Svatoš Jan Sokol Vršovice 2278 ½
2006/2007 11 B ŠK Sokol Vyšehrad 2336 Wojtaszek Radoslaw Labortech Ostrava 0
2006/2007 10 B ŠK Sokol Vyšehrad 2336 Oral Tomáš TJ TŽ Třinec 2540 0
2006/2007 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2336 Blatný Pavel Lokomotiva Brno 2519 0
2006/2007 8 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2336 Petrik Tomas ŠK SK Zlín 0
2006/2007 7 B ŠK Sokol Vyšehrad 2336 Černoušek Lukáš ŠK Mahrla Praha 2408 0
2006/2007 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2336 Neuman Petr Sokol Plzeň I. Ingem 2416 ½
2006/2007 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2336 Movsesian Sergei RC Sport Pardubice 0
2006/2007 4 B ŠK Sokol Vyšehrad 2336 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2538 0
2006/2007 3 B ŠK Sokol Vyšehrad 2336 Bindrich Falko TJ Zikuda Turnov 0
2006/2007 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2336 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 0
2006/2007 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2336 Luch Michal A64 Valoz Grygov 0
2005/2006 11 Č ŠK ČSOB 2333 Voloshin Leonid ŠK JOLY Lysá n.L. 2470 0
2005/2006 10 B ŠK ČSOB 2333 Hagarová Zuzana Sokol Plzeň I B 2377 1
2005/2006 9 Č ŠK ČSOB 2333 Fajman Petr ŠK Dům armády 2254 ½
2005/2006 6 B ŠK ČSOB 2333 Hausner Ivan ŠK DP Holdia 2441 0
2005/2006 5 Č ŠK ČSOB 2333 Lechtýnský Jiří Novoborský ŠK 2439 0
2005/2006 3 Č ŠK ČSOB 2333 Němec Pavel ŠO DDM Chrudim 2270 ½
2005/2006 1 B ŠK ČSOB 2333 Pačovský Jiří Synthesia Pardub. 2278 1
2005/2006 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2333 Studnička Tomáš ŠK Mahrla Praha 2317 0
2004/2005 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2307 Vávra Pavel Sokol Plzeň Ingem 2392 ½
2004/2005 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2307 Prandstetter Eduard Bauset Pardubice 2348 0
2004/2005 5 B ŠK Sokol Vyšehrad 2307 Doležal Radoslav ŠK Mahrla Praha 2420 0
2004/2005 9 B Sokol Vyšehrad "C" 2307 Doležal Radoslav TJ Pankrác "A" 2420 1
2004/2005 8 Č Sokol Vyšehrad "C" 2307 Sabol Marian ŠO DDM Chrudim 2347 0
2004/2005 7 Č Sokol Vyšehrad "C" 2307 Vokáč Marek ŠK ČSOB "A" 2469 1
2004/2005 6 B Sokol Vyšehrad "C" 2307 Votava Jan ŠK Holdia DP B 2505 0
2004/2005 5 Č Sokol Vyšehrad "C" 2307 Příborský Jan Sokol Plzeň I "B" 2318 ½
2004/2005 4 B Sokol Vyšehrad "C" 2307 Jirka Jiří Bohemians "A" 2372 1
2004/2005 3 Č Sokol Vyšehrad "C" 2307 Horák Michal Loko Most 2303 1
2004/2005 2 B Sokol Vyšehrad "C" 2307 Meduna Eduard Sokol Vyšehrad "B" 2441 1
2004/2005 1 Č Sokol Vyšehrad "C" 2307 Navara David DA Praha 2620 0
2003/2004 10 Č Sokol Vyšehrad C 2289 Kourek Josef ŠK Polabiny Pardubice 2256 ½
2003/2004 9 B Sokol Vyšehrad C 2289 Movsesian Mouseg Synthesia Pardubice B 2208 1
2003/2004 8 Č Sokol Vyšehrad C 2289 Šenkýř Vladimír TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2230 1
2003/2004 7 Č Sokol Vyšehrad C 2289 Jüptner Jan Spartak Vrchlabí 2231 1
2003/2004 6 B Sokol Vyšehrad C 2289 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá nad Labem 2372 0
2003/2004 5 Č Sokol Vyšehrad C 2289 Prandstetter Eduard AVE - Kontakt Pardubice 2355 1
2003/2004 3 Č Sokol Vyšehrad C 2289 Beneš Petr Sokol Kolín C 2131 1
2003/2004 1 Č Sokol Vyšehrad C 2289 Šťastný Jan Spartak Vlašim 2260 1
2003/2004 11 B Visus Vyšehrad 2289 Vávra Pavel Sokol Plzeň Ingem 2374 ½
2003/2004 10 B Visus Vyšehrad 2289 Juřek Josef Sokol Kolín 2335 ½
2003/2004 5 B Visus Vyšehrad 2289 Konopka Michal ŠK Mahrla Praha 2451 0
2003/2004 4 B Visus Vyšehrad 2289 Pokorný Zdeněk Slavia Hr.Králové 2331 0
2003/2004 3 B Visus Vyšehrad 2289 Pisk Petr Bauset Pardubice 2322 ½
2003/2004 2 Č Visus Vyšehrad 2289 Karlík Vladimír TJ Jakl Karviná 2296 ½
2003/2004 1 Č Visus Vyšehrad 2289 Walek Milan TŽ Třinec 2332 0