Hráč Halbich Pavel

Halbich Pavel

User Pic
Jméno: Halbich Pavel
Oddíl: TJ Jiskra Jaroměř
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1664
Elo mezinárodní: 1647
ID: 11759
FIDE ID: 348317
Rok narození: 1945
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 11 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1653 1654 Bednář Jiří NIKI TJ Náchod B 1891 1864 0
2016/2017 9 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1653 1654 Zikmund Josef ŠK Česká Skalice 1570 ½
2016/2017 8 B TJ Jiskra Jaroměř B 1653 1654 Lédr František DDM Kostelec n. Orl. A 1505 1
2016/2017 7 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1653 1654 Verner Miloš ŠK Červený Kostelec 1
2016/2017 4 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1653 1654 Picek Karel DDM Třebechovice p. O. B 1689 1697 0
2016/2017 3 B TJ Jiskra Jaroměř B 1653 1654 Mareš Ilja ŠK Lípa C 1794 1842 0
2016/2017 2 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1653 1654 Hartman Ivo Panda Rychnov n. Kn. B 1629 1
2016/2017 1 B TJ Jiskra Jaroměř B 1653 1654 Franc Martin František TJ Hronov B 1723 1727 1
2015/2016 11 B TJ Jiskra Jaroměř C 1653 1654 Burdilák Milan Sokol Juránek Červený Kostelec B 1741 1707 ½
2015/2016 10 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1653 1654 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny 1793 1789 ½
2015/2016 9 B TJ Jiskra Jaroměř C 1653 1654 Motloch Martin TJ Jiskra Česká Skalice B 1365 1559 1
2015/2016 8 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1653 1654 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1769 1786 ½
2015/2016 7 B TJ Jiskra Jaroměř C 1653 1654 Hyhlan Jaroslav TJ Hronov B 1904 1890 ½
2015/2016 6 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1653 1654 Lédr František ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 1
2015/2016 5 B TJ Jiskra Jaroměř C 1653 1654 Šretr Josef Sokol Jukov Červený Kostelec C 1802 1759 ½
2015/2016 3 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1653 1654 Divišová Hana Slovan Broumov B 1000 ½
2015/2016 2 B TJ Jiskra Jaroměř C 1653 1654 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí B 1770 1798 ½
2015/2016 1 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1653 1654 Lesk Martin T.J. Sokol Studnice 1734 1788 ½
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1653 1654 Zikmund Josef TJ Jiskra Česká Skalice 1570 0
2015/2016 9 B TJ Jiskra Jaroměř B 1653 1654 Divíšek Jiří Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1606 1580 ½
2015/2016 8 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1653 1654 Drašnarová Marta PŠ TJ Náchod C 1583 1679 ½
2015/2016 7 B TJ Jiskra Jaroměř B 1653 1654 Kejvalová Blanka ŠK Dobruška 1000 1
2015/2016 1 B TJ Jiskra Jaroměř B 1653 1654 Patrná Vendula ŠK Lípa C 1436 0
2014/2015 11 B TJ Jiskra Jaroměř C 1666 1666 Dvořák Miloš Panda Rychnov nad Kněžnou B 1646 0
2014/2015 10 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1666 1666 Cerha Petr PŠ TJ Náchod C 1761 1725 ½
2014/2015 9 B TJ Jiskra Jaroměř C 1666 1666 Kosař Matěj ŠK Lípa C 1670 1663 ½
2014/2015 8 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1666 1666 Walter Jaroslav Sokol Hradec Králové B 1772 1739 0
2014/2015 7 B TJ Jiskra Jaroměř C 1666 1666 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí 1859 1841 ½
2014/2015 6 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1666 1666 Krejcar Pavel Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1856 1849 ½
2014/2015 4 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1666 1666 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1514 ½
2014/2015 1 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1666 1666 Mareš Ilja DDM Třebechovice pod Orebem B 1763 1769 0
2013/2014 11 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1644 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice 1835 1830 ½
2013/2014 9 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1644 Drašnarová Marta PŠ TJ Náchod C 1780 ½
2013/2014 7 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1644 Dvořák Zdeněk ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1606 1602 0
2013/2014 6 B TJ Slavia Hradec Králové C 1644 Ruffer Václav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1652 1640 0
2013/2014 5 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1644 Šplouchal Jan ŠK Dobruška 1000 1
2013/2014 4 B TJ Slavia Hradec Králové C 1644 Langr Jiří ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1678 1666 0
2013/2014 3 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1644 Mata Michal TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1653 ½
2013/2014 11 B TJ Jiskra Jaroměř B 1644 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 2007 2008 0
2013/2014 8 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1644 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1913 1907 0
2013/2014 6 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1644 Fuchs František TJ Dvůr Králové n. Labem 1924 1921 0
2013/2014 5 B TJ Jiskra Jaroměř B 1644 Burdilák Milan NIKI TJ Náchod B 1754 1758 1
2013/2014 4 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1644 Tomášů Martin ŠK Sobotka 2009, o.s. 1681 1708 1
2013/2014 3 B TJ Jiskra Jaroměř B 1644 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice 1971 1929 1
2013/2014 2 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1644 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř A 1832 1837 0
2013/2014 1 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1644 Sedláček Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1889 1909 0
2012/2013 11 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1678 Ulman Jaromír ŠK DOBRUŠKA 1000 1
2012/2013 8 B JISKRA JAROMĚŘ B 1678 Jungwirth Stanislav SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1665 0
2012/2013 7 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1678 Pražák Pavel ŠK LÍPA C 1860 1838 0
2012/2013 6 B JISKRA JAROMĚŘ B 1678 Zástava Ladislav SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1677 1627 ½
2012/2013 5 B JISKRA JAROMĚŘ B 1678 Plachetka Milan TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1660 ½
2012/2013 4 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1678 Borůvka Vladimír TJ SOKOL VRCHOVINY A 1662 ½
2012/2013 3 B JISKRA JAROMĚŘ B 1678 Beneš Jiří DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1530 1
2012/2013 2 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1678 Motloch Martin JISKRA ČESKÁ SKALICE 1556 0
2012/2013 1 B JISKRA JAROMĚŘ B 1678 Fišer Jan P.Š. TJ NÁCHOD D 1000 ½
2012/2013 9 B TJ Jiskra Jaroměř C 1678 Jedličková Petra ŠK Lípa E 1515 1572 1
2012/2013 8 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1678 Řehák Ladislav Sokol Dubenec 1536 ½
2012/2013 7 B TJ Jiskra Jaroměř C 1678 Rejnuš Josef TJ Sokol Hradec Králové B 1728 1497 ½
2012/2013 6 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1678 Šolc Filip ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1558 1597 ½
2012/2013 5 B TJ Jiskra Jaroměř C 1678 Šafka Otakar ŠK Lípa F 1250 1
2012/2013 4 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1678 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové C 1595 ½
2012/2013 3 B TJ Jiskra Jaroměř C 1678 Kapras Lukáš TJ Jiskra Hořice C 1586 0
2012/2013 2 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1678 Marek František ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1250 1
2012/2013 1 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1678 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1658 1622 ½
2011/2012 11 B JISKRA JAROMĚŘ B 1674 Hovad Václav SPARTAK RYCHNOV A 1712 1653 1
2011/2012 7 B JISKRA JAROMĚŘ B 1674 Peroutka Ivo SLOVAN BROUMOV B 1936 1916 0
2011/2012 4 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1674 Cerha Petr NIKI TJ NÁCHOD C 1754 ½
2011/2012 3 B JISKRA JAROMĚŘ B 1674 Vacek Jaroslav SLAVIA HRADEC KR. D 1707 1677 ½
2011/2012 2 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1674 Lesk Břetislav ČESKÁ SKALICE A 1529 ½
2011/2012 1 B JISKRA JAROMĚŘ B 1674 Molendzki Tomasz TJ HRONOV B 1838 ½
2011/2012 8 Č Jaroměř C 1674 Dousek Otakar Horice C 1782 1788 0
2011/2012 7 B Jaroměř C 1674 Langr Jiří ŠK Ortex-Reta B HK 1643 1658 0
2011/2012 6 Č Jaroměř C 1674 Walter Jaroslav Slavia HK E 1625 ½
2011/2012 5 B Jaroměř C 1674 Zelený František Sokol HK B 1502 1
2011/2012 4 Č Jaroměř C 1674 Macháček Jiří SK Lipa E 1658 ½
2011/2012 2 Č Jaroměř C 1674 Tichý Václav Nový Bydžov B 1637 1670 ½
2011/2012 1 B Jaroměř C 1674 Široký Robert Dubenec 1561 1
2010/2011 10 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1691 Čáp Jaroslav TJ Hronov B 1775 0
2010/2011 9 B TJ Jiskra Jaroměř B 1691 Cerha Petr Niki TJ Náchod C 1739 ½
2010/2011 8 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1691 Sedláček Jiří Slovan Broumov B 1507 1
2010/2011 7 B TJ Jiskra Jaroměř B 1691 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1
2010/2011 6 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1691 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1670 1
2010/2011 5 B TJ Jiskra Jaroměř B 1691 Provazník Josef DDM Kostelec n. Orl. A 1426 ½
2010/2011 4 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1691 Vágner Patrik Sněžka TJ Náchod B 1678 0
2010/2011 3 B TJ Jiskra Jaroměř B 1691 Balcar Jaroslav ŠK Polymar Lípa D 1509 0
2010/2011 2 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1691 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1597 1
2010/2011 8 Č TJ Jiskra Jaroměř 1691 Duch Robert TJ Hronov 1876 0
2009/2010 11 B TJ Jiskra Jaroměř 1674 Franc Martin František TJ Hronov 1730 ½
2009/2010 1 Č TJ Jiskra Jaroměř 1674 Jecha Petr Sněžka TJ Náchod 1990 ½
2009/2010 11 B Jiskra Jaroměř B 1674 Cerha Petr Niki TJ Náchod C 1729 ½
2009/2010 10 Č Jiskra Jaroměř B 1674 Brát Libor Sokol Jukov ČK A 1558 1
2009/2010 9 B Jiskra Jaroměř B 1674 Palla Rostislav TJ Spartak RK A 1681 0
2009/2010 8 Č Jiskra Jaroměř B 1674 Daniel Robert Panda Veolia ARTCO RK C 1492 1
2009/2010 5 B Jiskra Jaroměř B 1674 Kracík Martin DDM Třebechovice p. O. 1800 0
2009/2010 4 Č Jiskra Jaroměř B 1674 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n.O. 1695 1
2009/2010 3 Č Jiskra Jaroměř B 1674 Kulhánek František Slovan Broumov B 1504 1
2009/2010 2 B Jiskra Jaroměř B 1674 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny A 1680 ½
2009/2010 1 Č Jiskra Jaroměř B 1674 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1606 ½
2008/2009 11 Č Jiskra Jaroměř 1667 Horníček Pavel ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1618 1
2008/2009 10 B Jiskra Jaroměř 1667 Žižka Jan Sněžka TJ Náchod A 1881 0
2008/2009 11 Č Jiskra Jaroměř B 1667 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1508 ½
2008/2009 10 B Jiskra Jaroměř B 1667 Brát Libor Sokol Červený Kostelec A 1534 0
2008/2009 9 Č Jiskra Jaroměř B 1667 Hartman Ivo ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1590 1
2008/2009 8 B Jiskra Jaroměř B 1667 Miewald Pavel Slovan Broumov B 1
2008/2009 7 Č Jiskra Jaroměř B 1667 Hepnar David TJ Sokol Vrchoviny A 1778 0
2008/2009 6 B Jiskra Jaroměř B 1667 Michel Ladislav TJ Hronov A 1894 0
2008/2009 5 Č Jiskra Jaroměř B 1667 Kracík Martin DDM Třebechovice 1849 0
2008/2009 3 Č Jiskra Jaroměř B 1667 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov n. Kn. A 1682 ½
2008/2009 2 B Jiskra Jaroměř B 1667 Vávra Jiří Slavia Hradec Králové D 1729 1
2008/2009 1 B Jiskra Jaroměř B 1667 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice A 1566 1
2007/2008 9 B Jiskra Jaroměř C 1664 Prouza Rudolf Kuna TJ Náchod F 1424 1