Hráč Juřek Josef

Juřek Josef

User Pic
Jméno: Juřek Josef
Oddíl: ŠK Sokol Vyšehrad
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2227
Elo mezinárodní: 2262
ID: 115
FIDE ID: 300993
Rok narození: 1954
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č SK Sokol Vysehrad 2264 2227 Kourousis Epaminondas TJ Neratovice A 2396 2418 0
2017/2018 10 B SK Sokol Vysehrad 2266 2227 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2201 2224 ½
2017/2018 9 Č SK Sokol Vysehrad 2266 2227 Petrová Kristýna TJ Slavia Hradec Kralove 2258 2254 ½
2017/2018 7 Č SK Sokol Vysehrad 2262 2227 Kovář Vojtěch Bartos Unichess 2270 2266 1
2017/2018 5 Č SK Sokol Vysehrad 2260 2227 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny B 2227 2239 ½
2017/2018 3 Č SK Sokol Vysehrad 2266 2227 Vybíral Zdeněk QCC Ceske Budejovice 2241 2230 0
2017/2018 1 Č SK Sokol Vysehrad 2264 2243 Hába Zdeněk TJ Neratovice B 2171 2171 ½
2017/2018 11 B TJ Šakal Kozolupy 2264 2227 Kovář Josef ŠK Praha-Smíchov 2041 2034 0
2017/2018 9 B TJ Šakal Kozolupy 2262 2227 Eliáš Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO 2045 2050 1
2017/2018 8 Č TJ Šakal Kozolupy 2262 2227 Simet Martin ŠK Sokol Klatovy 2146 2212 ½
2017/2018 7 B TJ Šakal Kozolupy 2260 2227 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha "B" 2229 2213 ½
2017/2018 6 Č TJ Šakal Kozolupy 2260 2227 Horák Aleš TJ Sokol Údlice 2154 2121 ½
2017/2018 5 B TJ Šakal Kozolupy 2266 2227 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2109 2091 1
2017/2018 4 Č TJ Šakal Kozolupy 2266 2227 Šeleljo Daniel TJ Sokol Praha-Vršovice 2237 2219 0
2017/2018 3 B TJ Šakal Kozolupy 2266 2227 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2172 2175 0
2017/2018 2 Č TJ Šakal Kozolupy 2266 2227 Palek Miroslav TJ Tatran Podbořany z.s. 2152 0 1
2016/2017 11 Č SK Sokol Vysehrad 2286 2242 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Kralove 2218 2232 ½
2016/2017 10 B SK Sokol Vysehrad 2286 2242 Hollan Petr SK OAZA Praha 2247 2170 0
2016/2017 9 Č SK Sokol Vysehrad 2286 2242 Borkovec Milan QCC Ceske Budejovice 2226 2199 1
2016/2017 7 Č SK Sokol Vysehrad 2286 2242 Plešek Jiří TJ Pankrac 2183 2183 0
2016/2017 6 B SK Sokol Vysehrad 2286 2242 Krupička Josef SK AD JC Smichov 2073 2035 1
2016/2017 5 B SK Sokol Vysehrad 2286 2242 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2217 2213 ½
2016/2017 3 B SK Sokol Vysehrad 2286 2242 Petr Jan Bohemians Texbase.cz Praha 2315 2255 ½
2016/2017 2 Č SK Sokol Vysehrad 2286 2242 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny 2280 2260 0
2016/2017 9 Č TJ Šakal Kozolupy 2262 2227 Soukup Alois TJ Plzeň Košutka 2095 2101 1
2016/2017 8 B TJ Šakal Kozolupy 2262 2227 Freisler Pavel ŠK Kladno 2261 2242 1
2016/2017 7 Č TJ Šakal Kozolupy 2260 2227 Postupa Pavel TJ Praha - Pankrác B 2246 2228 ½
2016/2017 5 Č TJ Šakal Kozolupy 2266 2227 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany 2195 2216 0
2016/2017 4 B TJ Šakal Kozolupy 2266 2227 Tochor Jiří Sokol Domažlice 2077 2086 ½
2016/2017 1 Č TJ Šakal Kozolupy 2264 2243 Slovák Kilián Sokol Praha Kobylisy 2266 2178 ½
2015/2016 10 Č AD Jičín 2286 2242 Hrdina Robin Spartak Vlašim 2160 2106 ½
2015/2016 8 Č AD Jičín 2286 2242 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2290 2277 0
2015/2016 4 Č AD Jičín 2286 2242 Vávra Pavel Unichess 2352 2345 0
2015/2016 2 Č AD Jičín 2286 2242 Hába Zdeněk TJ Neratovice 2227 2193 0
2015/2016 10 B Šakal Kozolupy 2286 2242 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary 2182 2151 0
2015/2016 7 Č Šakal Kozolupy 2286 2242 Palek Miroslav ŠK Líně 2182 2261 1
2015/2016 6 B Šakal Kozolupy 2286 2242 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2385 2330 0
2015/2016 5 Č Šakal Kozolupy 2286 2242 Kuba Jindřich Unichess C 2264 2249 ½
2015/2016 4 B Šakal Kozolupy 2286 2242 Chaluš Karel TJ Plzeň Košutka 2080 2088 1
2015/2016 3 B Šakal Kozolupy 2286 2242 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad B 2324 2343 1
2015/2016 2 Č Šakal Kozolupy 2286 2242 Orság Milan TJ DUKLA Praha 2340 1000 ½
2015/2016 1 B Šakal Kozolupy 2286 2242 Freisler Pavel ŠK Kladno 2285 2279 ½
2014/2015 10 B Šachklub AD Jičín "C" 2301 2261 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec 2008 2005 1
2014/2015 7 Č Šachklub AD Jičín "C" 2301 2261 Gregor Jiří NERATOVICE 2200 2252 ½
2014/2015 6 B Šachklub AD Jičín "C" 2301 2261 Boreš Roman SK Děčín 2093 2093 1
2014/2015 5 B Šachklub AD Jičín "C" 2301 2261 Soural Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2143 2160 1
2014/2015 4 Č Šachklub AD Jičín "C" 2301 2261 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2108 2099 ½
2014/2015 3 B Šachklub AD Jičín "C" 2301 2261 Toman Ondřej ŠK Teplice 2206 2221 ½
2014/2015 2 Č Šachklub AD Jičín "C" 2301 2261 Makevich Pavel ŠK Spartak Ústí nad Labem 2082 2057 ½
2014/2015 1 B Šachklub AD Jičín "C" 2301 2261 Braun Marek Sokol Bakov nad Jizerou 2195 2212 ½
2014/2015 10 B QCC České Budějovice 2301 2261 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2330 2334 ½
2014/2015 8 B QCC České Budějovice 2301 2261 Vojta Tomáš TJ Spartak Vlašim 2373 2382 0
2014/2015 3 B QCC České Budějovice 2301 2261 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2290 2289 ½
2013/2014 10 Č Sokol Domažlice 2260 2254 Kourousis Epaminondas TJ Sokol Plzeň Letná 2364 0
2013/2014 9 B Sokol Domažlice 2260 2254 Spal Milan TJ ČZ Strakonice 2224 2221 1
2013/2014 8 Č Sokol Domažlice 2260 2254 Kolago Marcin Sokol Praha Vršovice 2344 0
2013/2014 7 B Sokol Domažlice 2260 2254 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz B 2159 2166 1
2013/2014 3 B Sokol Domažlice 2260 2254 Turner Jan ŠK Tachov 2356 2339 0
2013/2014 2 Č Sokol Domažlice 2260 2254 Černoušek Lukáš ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2455 2460 0
2013/2014 1 B Sokol Domažlice 2260 2254 Freisler Pavel ŠK Kladno 2357 2385 ½
2013/2014 11 Č ŠK AD Jičín 2260 2254 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov B 2213 2211 1
2013/2014 10 B ŠK AD Jičín 2260 2254 Hollan Martin SK OAZA Praha 1936 2066 ½
2013/2014 6 Č ŠK AD Jičín 2260 2254 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2177 2154 1
2013/2014 5 B ŠK AD Jičín 2260 2254 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2242 2240 ½
2013/2014 4 Č ŠK AD Jičín 2260 2254 Neckář Lubomír ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2360 2360 ½
2013/2014 1 B ŠK AD Jičín 2260 2254 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2242 2243 ½
2012/2013 8 Č ŠK AD Jičín “B“ 2318 2330 Kučera Petr Desko Liberec 2202 2200 1
2012/2013 4 B ŠK AD Jičín “B“ 2318 2330 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2226 2220 0
2012/2013 1 Č ŠK AD Jičín “B“ 2318 2330 Kuba Jindřich ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2210 2206 ½
2012/2013 11 Č ŠK AD Jičín 2318 2330 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2277 2276 1
2012/2013 10 B ŠK AD Jičín 2318 2330 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha B 2314 2323 ½
2012/2013 9 Č ŠK AD Jičín 2318 2330 Petrová Kristýna ŠK ERA Poštovní spořitelna 2310 2293 ½
2012/2013 7 Č ŠK AD Jičín 2318 2330 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové 2266 2264 1
2012/2013 3 Č ŠK AD Jičín 2318 2330 Folk Petr TJ Sokol Praha - Kobylisy 2228 2233 ½
2012/2013 2 B ŠK AD Jičín 2318 2330 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2236 2242 ½
2012/2013 1 B ŠK AD Jičín 2318 2330 Straka Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad 2285 2290 ½
2011/2012 8 Č ŠK AD Jičín 2337 2342 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2346 2309 ½
2011/2012 7 B ŠK AD Jičín 2337 2342 Pokorný Petr ERA-Poštovní spořitelna A 2262 2213 ½
2011/2012 2 B ŠK AD Jičín 2337 2342 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem B 2367 2382 ½
2011/2012 1 Č ŠK AD Jičín 2337 2342 Šura Jaroslav ERA-Poštovní spořitelna B 2187 2171 1
2011/2012 10 Č ŠK AD Jičín B 2337 2342 Zvára David TRW autoelektronika Vlašim 1979 2145 1
2011/2012 9 B ŠK AD Jičín B 2337 2342 Voráček Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 2210 2196 0
2011/2012 8 Č ŠK AD Jičín B 2337 2342 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice 2054 2103 ½
2011/2012 4 B ŠK AD Jičín B 2337 2342 Vaculík Martin ŠK Zikuda Turnov B 2247 2244 ½
2011/2012 2 B ŠK AD Jičín B 2337 2342 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2169 2160 ½
2010/2011 9 B A64 VALOZ Grygov 2354 Husárik Braňko Výstaviště Lysá nad Labem 2176 1
2010/2011 8 Č A64 VALOZ Grygov 2354 Pochinkov Andrey ŠK Mahrla Praha 2219 1
2010/2011 11 B ŠK AD Jičín 2354 Kopta Pavel TJ Sokol Praha Kobylisy 2287 1
2010/2011 10 Č ŠK AD Jičín 2354 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2275 ½
2010/2011 9 Č ŠK AD Jičín 2354 Svatoš Jan TJ Sokol Praha Vršovice 2267 1
2010/2011 7 Č ŠK AD Jičín 2354 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2279 0
2010/2011 5 Č ŠK AD Jičín 2354 Kovář Vojtěch ERA-Poštovní spořitelna 2343 ½
2010/2011 3 Č ŠK AD Jičín 2354 Freisler Pavel ŠK Holdia DP Praha "B" 2337 0
2010/2011 1 Č ŠK AD Jičín 2354 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2217 0
2009/2010 11 Č A64 VALOZ Grygov 2343 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2441 0
2009/2010 10 B A64 VALOZ Grygov 2343 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2517 ½
2009/2010 7 Č A64 VALOZ Grygov 2343 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2255 ½
2009/2010 6 B A64 VALOZ Grygov 2343 Plachetka Ján ŠK Mahrla Praha 2370 0
2009/2010 4 B A64 VALOZ Grygov 2343 Černoušek Lukáš SAGINA Pardubice 2417 ½
2009/2010 3 Č A64 VALOZ Grygov 2343 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2292 0
2009/2010 2 Č A64 VALOZ Grygov 2343 Přidal Ondřej ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2235 1
2009/2010 1 B A64 VALOZ Grygov 2343 Ponížil Cyril ŠK SK Zlín 2304 ½
2008/2009 8 Č Sokol Plzeň I 2354 Cléry Nicolas Sokol Vršovice 2349 ½
2008/2009 3 Č Sokol Plzeň I 2354 Michálek Jan Sokol Plzeň - Letná 2286 ½
2008/2009 11 B A64 VALOZ Grygov 2354 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2436 ½
2008/2009 10 Č A64 VALOZ Grygov 2354 Neděla Vlastimil ŠK GEOFIN Ostrava 2336 ½
2008/2009 9 Č A64 VALOZ Grygov 2354 Ivanov Mikhail ŠK Mahrla Praha 2497 0
2008/2009 8 B A64 VALOZ Grygov 2354 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2346 ½
2008/2009 4 B A64 VALOZ Grygov 2354 Prandstetter Eduard RC Sport Pardubice 2343 ½
2008/2009 3 Č A64 VALOZ Grygov 2354 Dvořák Jan Space" Poštovní spořitelna" 2209 1
2007/2008 11 Č Sokol Plzeň I 2351 Štohl Igor ŠK Zikuda Turnov 2545 0
2007/2008 10 B Sokol Plzeň I 2351 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2565 0
2007/2008 9 B Sokol Plzeň I 2351 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2512 ½
2007/2008 8 Č Sokol Plzeň I 2351 Mészaros Michal ŠK Zlín 2373 ½
2007/2008 7 B Sokol Plzeň I 2351 Maník Mikuláš A64 VALOZ Grygov 2433 ½
2007/2008 6 Č Sokol Plzeň I 2351 Likavský Tomáš Tatran Litovel 2496 0
2007/2008 5 B Sokol Plzeň I 2351 Bobras Piotr RC Sport Pardubice 2564 ½
2007/2008 4 Č Sokol Plzeň I 2351 Doležal Radoslav ŠK Mahrla Praha 2421 0
2007/2008 3 B Sokol Plzeň I 2351 Šuráň Jan TJ Bohemians Praha 2391 ½
2007/2008 2 B Sokol Plzeň I 2351 Walek Milan TŽ Třinec 2359 ½
2007/2008 1 Č Sokol Plzeň I 2351 Rašík Vítězslav Labortech-Geofin Ostrava 2464 ½
2006/2007 4 B Sokol Plzeň I B"" 2359 Kubečka David Sokol Vršovice 2265 ½
2006/2007 3 Č Sokol Plzeň I B"" 2359 Konopka Michal TJ Slavia Hradec Králové 2426 0
2006/2007 7 Č Sokol Plzeň I. Ingem 2359 Bernášek Jan RC Sport Pardubice 2476 0
2006/2007 2 Č Sokol Plzeň I. Ingem 2359 Vltavský Vladimír TJ Zikuda Turnov 2266 1
2006/2007 1 Č Sokol Plzeň I. Ingem 2359 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2426 0
2005/2006 7 Č Sokol Plzeň I B 2373 Fajman Petr ŠK Dům armády 2254 0
2005/2006 3 Č Sokol Plzeň I B 2373 Cvek Robert Novoborský ŠK 2483 ½
2005/2006 2 B Sokol Plzeň I B 2373 Příborský Marek Sokol Plzeň I C 2173 ½
2005/2006 1 Č Sokol Plzeň I B 2373 Bujnoch Radek ŠO DDM Chrudim 2196 0
2005/2006 9 Č Sokol Plzeň Ingem 2373 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad 2314 ½
2005/2006 8 Č Sokol Plzeň Ingem 2373 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2315 ½
2005/2006 7 B Sokol Plzeň Ingem 2373 Plešek Jiří TJ Pankrác 2160 1
2005/2006 6 Č Sokol Plzeň Ingem 2373 Frolík Martin TŽ Třinec 2317 1
2005/2006 5 Č Sokol Plzeň Ingem 2373 Berezjuk Sergej Labortech Ostrava 2409 ½
2004/2005 4 B Sokol Kolín-Abner 2367 Stehno Pavel Bauset Pardubice 2326 0
2004/2005 3 B Sokol Kolín-Abner 2367 Tibenský Róbert Sokol Plzeň Ingem 2442 0
2004/2005 2 B Sokol Kolín-Abner 2367 Možný Miloš ŠK Sokol Vyšehrad 2376 ½
2004/2005 1 B Sokol Kolín-Abner 2367 Votava Jan ŠK Mahrla Praha 2505 ½
2004/2005 11 B Sokol Plzeň I "B" 2367 Vágner Tomáš Loko Most 2196 1
2004/2005 7 B Sokol Plzeň I "B" 2367 Navrátil František Synt.Pardubice 2206 1
2004/2005 6 Č Sokol Plzeň I "B" 2367 Hausner Ivan TJ Pankrác "A" 2402 ½
2003/2004 11 Č Sokol Kolín 2335 Vokáč Marek ŠK Mahrla Praha 2462 ½
2003/2004 10 Č Sokol Kolín 2335 Netušil Miloslav Visus Vyšehrad 2289 ½
2003/2004 8 B Sokol Kolín 2335 Berezjuk Sergej IPM Color Ostrava 2358 ½
2003/2004 3 B Sokol Kolín 2335 Langner Ladislav TŽ Třinec 2403 ½
2003/2004 2 B Sokol Kolín 2335 Buchníček Petr SC A64 Grygov 2300 0
2003/2004 1 B Sokol Kolín 2335 Virostko Petr ŠK SK Trinom Zlín 2313 1
2003/2004 8 B Sokol Plzeň I B 2335 Jirka Jiří TJ Bohemians 2394 ½
2003/2004 5 B Sokol Plzeň I B 2335 Lamser Jan ŠK čSOB B 2207 ½
2003/2004 2 Č Sokol Plzeň I B 2335 Meduna Eduard Sokol Vyšehrad B 2432 0
2003/2004 1 B Sokol Plzeň I B 2335 Jedlička Aleš Sokol Kolín B 2310 0