Hráč Pochop Karel

Pochop Karel

User Pic
Jméno: Pochop Karel
Oddíl: TJ Lázně Bělohrad z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1796
Elo mezinárodní: 1799
ID: 11256
FIDE ID: 369365
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 B TJ Lázně Bělohrad 1774 1792 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř 1868 1874 1
2017/2018 8 Č TJ Lázně Bělohrad 1787 1792 Němec Otakar ŠK Lípa B 1914 1903 0
2017/2018 1 B TJ Lázně Bělohrad 1814 1802 Sajdl Jan ŠK AD Jičín B 1688 1703 0
2015/2016 11 B TJ CIS Lázně Bělohrad A 1782 1787 Čáp Jaroslav Slovan Broumov A 1825 1828 0
2015/2016 10 Č TJ CIS Lázně Bělohrad A 1782 1787 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod A 2038 2020 0
2015/2016 9 Č TJ CIS Lázně Bělohrad A 1782 1787 Krása Marek DDM Třebechovice pod Orebem 1749 1731 0
2015/2016 8 B TJ CIS Lázně Bělohrad A 1782 1787 Trojan Ondřej TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1854 1862 0
2015/2016 7 Č TJ CIS Lázně Bělohrad A 1782 1787 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem A 1789 1783 1
2015/2016 6 B TJ CIS Lázně Bělohrad A 1782 1787 Matouš Lubomír Region Panda B 1824 1801 1
2015/2016 5 Č TJ CIS Lázně Bělohrad A 1782 1787 Zikmund Daniel ŠK AD Jičín D 1893 1909 ½
2015/2016 4 B TJ CIS Lázně Bělohrad A 1782 1787 Sucharda David TJ Jiskra Hořice A 2040 2029 0
2015/2016 3 Č TJ CIS Lázně Bělohrad A 1782 1787 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové A 1908 1907 1
2014/2015 11 B TJ CIS Lázně Bělohrad 1782 1787 Sucharda Tomáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1600 1588 1
2014/2015 10 Č TJ CIS Lázně Bělohrad 1768 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1660 1651 1
2014/2015 9 B TJ CIS Lázně Bělohrad 1768 Fojt Petr TJ Nová Paka 1527 1535 1
2014/2015 8 Č TJ CIS Lázně Bělohrad 1768 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové C 1844 1852 ½
2014/2015 7 Č TJ CIS Lázně Bělohrad 1768 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín E 1323 1
2014/2015 6 B TJ CIS Lázně Bělohrad 1768 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1725 1686 1
2014/2015 5 Č TJ CIS Lázně Bělohrad 1768 Rozumek Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1752 1738 0
2014/2015 4 B TJ CIS Lázně Bělohrad 1768 Míl Jan TJ Lokomotiva Trutnov 1748 0
2014/2015 3 Č TJ CIS Lázně Bělohrad 1768 Sucharda David ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 0
2014/2015 2 B TJ CIS Lázně Bělohrad 1768 Urválek Tomáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1693 1
2014/2015 1 Č TJ CIS Lázně Bělohrad 1768 Šveda František TJ SKP Valdice 1656 1
2013/2014 8 B TJ Lázně Bělohrad 1761 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem B 1738 1
2013/2014 4 Č TJ L.Bělohrad B-Choteč 1761 Kotlář Roman Šachový klub Rožďalovice 1000 0
2012/2013 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1770 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa D 1748 1733 0
2012/2013 8 B TJ Lázně Bělohrad 1770 Šafařík Radim TJ Spartak Vrchlabí B 1437 0
2012/2013 5 Č TJ Lázně Bělohrad 1770 Horák Jiří TJ Lokomotiva Trutnov 1676 1
2012/2013 4 B TJ Lázně Bělohrad 1770 Falta Eduard TJ Slavia Hradec Králové D 1787 1
2012/2013 3 Č TJ Lázně Bělohrad 1770 Flora Tomáš ŠK AD Jičín D 1788 0
2012/2013 2 B TJ Lázně Bělohrad 1770 Schovánek Karel TJ Lomnice nad Popelkou 1694 1
2011/2012 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1787 Pražák Pavel ŠK Lípa C 1858 1800 0
2011/2012 7 Č TJ Lázně Bělohrad 1787 Plchot Miroslav TJ Spartak Vrchlabí 1926 1000 0
2011/2012 4 B TJ Lázně Bělohrad 1787 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1669 1735 ½
2011/2012 3 B TJ Lázně Bělohrad 1787 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1782 1788 1
2011/2012 1 B TJ Lázně Bělohrad 1787 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1637 1670 0
2010/2011 6 Č TJ Lázně Bělohrad 1795 Mkhitaryan Karlen ŠK AD Jičín C 2193 0
2010/2011 1 Č TJ Lázně Bělohrad 1795 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1774 0
2009/2010 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1782 Urválek Tomáš ŠK Jilemnice 1665 1
2009/2010 10 B TJ Lázně Bělohrad 1782 Němec Otakar ŠK Polymar Lípa C 1880 0
2009/2010 9 Č TJ Lázně Bělohrad 1782 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1908 0
2009/2010 8 B TJ Lázně Bělohrad 1782 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1634 1
2009/2010 7 Č TJ Lázně Bělohrad 1782 Bárta Martin TJ Lomnice nad Popelkou 1529 1
2009/2010 6 B TJ Lázně Bělohrad 1782 Sůva Josef TJ Baník Žacléř 1809 1
2009/2010 5 Č TJ Lázně Bělohrad 1782 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1784 1
2009/2010 2 Č TJ Lázně Bělohrad 1782 Ticháček Karel SK HSM Trutnov 1614 ½
2009/2010 1 B TJ Lázně Bělohrad 1782 Chvátil Šimon ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 1
2008/2009 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1795 Podgorný Radim Jiskra RMSK Nový Bydžov 1693 0
2008/2009 10 B TJ Lázně Bělohrad 1795 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1751 0
2008/2009 9 Č TJ Lázně Bělohrad 1795 Brádler Vladimír TJ Loko Trutnov 1643 1
2008/2009 4 Č TJ Lázně Bělohrad 1795 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1572 ½
2008/2009 1 B TJ Lázně Bělohrad 1795 Kaisler Martin Šachový klub Lípa C 2048 ½
2007/2008 10 B TJ Lázně Bělohrad 1782 Zinga Vít Baník Žacléř 1750 0
2007/2008 9 B TJ Lázně Bělohrad 1782 Pražák Pavel ŠK Lípa C 1792 1
2007/2008 7 B TJ Lázně Bělohrad 1782 Pávek Vladimír ŠK HSM Trutnov 1638 1
2007/2008 4 Č TJ Lázně Bělohrad 1782 Mrština Pavel TJ Dvůr Králové n. Labem B 1
2007/2008 3 B TJ Lázně Bělohrad 1782 John Jiří TJ Jiskra Hořice B 1854 1
2006/2007 9 B TJ Lázně Bělohrad 1787 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1824 ½
2006/2007 8 Č TJ Lázně Bělohrad 1787 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice B ½
2006/2007 6 Č TJ Lázně Bělohrad 1787 Toman Radek Baník Žacléř 1597 1
2006/2007 1 B TJ Lázně Bělohrad 1787 Vávra Jiří Slavia Hradec Králové E 1729 0
2005/2006 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1820 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 1930 0
2005/2006 10 B TJ Lázně Bělohrad 1820 Jána Michal Lokomotiva Trutnov 1718 1
2005/2006 9 Č TJ Lázně Bělohrad 1820 Stejskal Drahoslav TJ Nová Paka 2023 0
2005/2006 8 B TJ Lázně Bělohrad 1820 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín B 2153 0
2005/2006 6 B TJ Lázně Bělohrad 1820 Neubauer Vilém ŠK HSM Trutnov 1987 0
2005/2006 5 Č TJ Lázně Bělohrad 1820 Jedlička Luboš ŠK Lípa D 2032 1
2005/2006 4 B TJ Lázně Bělohrad 1820 Kout Ivo Jiskra RMSK Nový Bydžov 1602 1
2005/2006 3 Č TJ Lázně Bělohrad 1820 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice B 1754 0
2005/2006 2 B TJ Lázně Bělohrad 1820 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1867 0
2005/2006 1 B TJ Lázně Bělohrad 1820 Mráz Pavel SK policie Valdice 1713 0
2005/2006 2 Č Jiskra Hořice v Podkr. 1820 Chalupecký Vladimír Sklípek Spartak Vrchlabí 1963 0
2004/2005 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1804 Kvasničák Josef Lokomotiva Trutnov 1903 1
2004/2005 10 B TJ Lázně Bělohrad 1804 Kobrle Karel TJ Nová Paka B 1741 1
2004/2005 9 B TJ Lázně Bělohrad 1804 Andrejs Stanislav ŠK HSM Trutnov 1769 1
2004/2005 8 Č TJ Lázně Bělohrad 1804 Jedlička Luboš ŠK Lípa C 2038 1
2004/2005 6 Č TJ Lázně Bělohrad 1804 Nedbal Radek ŠK AD Jičín B 1700 0
2004/2005 4 Č TJ Lázně Bělohrad 1804 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice B 1761 ½
2004/2005 3 B TJ Lázně Bělohrad 1804 Vaňková Marcela J.RMSK Nový Bydžov 1918 1
2004/2005 1 B TJ Lázně Bělohrad 1804 Bensch Jan Baník Žacléř 1619 0
2003/2004 11 Č Lázně Bělohrad 1814 Kašpar Ladislav Jiskra Hořice B 1819 1
2003/2004 10 B Lázně Bělohrad 1814 Stejskal Drahoslav Sokol Nová Paka "B" 1996 0
2003/2004 9 Č Lázně Bělohrad 1814 Mikule Zdeněk TJ Lomnice n.P. "B" 1907 1
2003/2004 8 B Lázně Bělohrad 1814 Andrejs Stanislav ŠK HSM Trutnov 1782 1
2003/2004 6 B Lázně Bělohrad 1814 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové "B" 1888 0
2003/2004 5 B Lázně Bělohrad 1814 Kovář Ladislav Tatran Hostinné 1887 ½
2003/2004 4 Č Lázně Bělohrad 1814 Kříž Milan ŠK AD Jičín B 1783 0
2003/2004 3 B Lázně Bělohrad 1814 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové "B" 1846 0
2003/2004 2 Č Lázně Bělohrad 1814 Ruda Ondřej ŠK Lípa D 2051 0
2003/2004 1 B Lázně Bělohrad 1814 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1820 1
2003/2004 12 Č Sokol Nová Paka Michel Ladislav Sokol Náchod ½
2003/2004 10 Č Sokol Nová Paka Miler Jan Slovan Broumov 0
2003/2004 4 Č Sokol Nová Paka 1814 Novák Radomír Slavia Hradec Králové B 2138 0