Hráč Back Tomáš

Back Tomáš

User Pic
Jméno: Back Tomáš
Oddíl: TJ Jiskra Jaroměř
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1869
Elo mezinárodní: 1855
ID: 11206
FIDE ID: 335754
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 9 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1856 1874 Soural Karel TJ Dvůr Králové nad Labem A 2062 2023 0
2015/2016 5 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1856 1874 Vlach Karel TJ Sokol Hradec Králové A 2094 2108 0
2015/2016 4 B TJ Jiskra Jaroměř A 1856 1874 Rojíková Lenka ŠK Lípa B 2014 1947 ½
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1856 1874 Miler Jiří Slovan Broumov A 2009 2023 0
2015/2016 1 B TJ Jiskra Jaroměř A 1856 1874 Nálevka Petr TJ CIS Lázně Bělohrad A 2104 2076 ½
2014/2015 11 B TJ Jiskra Jaroměř A 1839 1866 Sedláček Jan DDM Třebechovice p. O. 1912 1925 0
2014/2015 10 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1839 1866 Blažek Martin TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1762 1740 1
2014/2015 9 B TJ Jiskra Jaroměř A 1839 1866 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové n. L. 1878 1907 ½
2014/2015 8 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1839 1866 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín D 1959 1925 1
2014/2015 7 B TJ Jiskra Jaroměř A 1839 1866 Novák Luděk ŠK Lípa B 1896 1893 ½
2014/2015 6 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1839 1866 Smolej Lukáš TJ Sokol Hradec Králové 1990 1982 0
2014/2015 5 B TJ Jiskra Jaroměř A 1839 1866 Miler Jan Slovan Broumov 2013 2012 1
2014/2015 3 B TJ Jiskra Jaroměř A 1839 1866 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod 2046 2052 0
2014/2015 2 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1839 1866 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 ½
2014/2015 1 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1839 1866 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 1976 1985 0
2014/2015 11 B TJ Jiskra Jaroměř C 1839 1866 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou B 1931 1947 1
2014/2015 8 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1839 1866 Vít Jakub Sokol Hradec Králové B 1646 1674 0
2014/2015 4 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1839 1866 Čermák Miroslav ŠK Dobruška 1864 1858 1
2014/2015 3 B TJ Jiskra Jaroměř C 1839 1866 Lesk Martin Jiskra Česká Skalice 1732 1787 1
2014/2015 2 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1839 1866 Jungwirth Stanislav Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1679 ½
2013/2014 11 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1880 1905 Pavlíček Miroslav DDM Třebechovice p. Orebem 1996 2029 0
2013/2014 10 B TJ Jiskra Jaroměř A 1880 1905 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n. Labem 1972 1975 0
2013/2014 8 B TJ Jiskra Jaroměř A 1880 1905 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1805 1833 ½
2013/2014 7 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1880 1905 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod A 2138 2134 0
2013/2014 6 B TJ Jiskra Jaroměř A 1880 1905 Kovář Josef ŠK Sobotka 2009, o.s. 2077 2069 0
2013/2014 4 B TJ Jiskra Jaroměř A 1880 1905 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2037 2090 0
2013/2014 3 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1880 1905 Štěpán Michal Slovan Broumov 2111 2110 0
2013/2014 2 B TJ Jiskra Jaroměř A 1880 1905 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1931 1936 ½
2013/2014 1 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1880 1905 Velecký Viktor TJ Hronov 2103 2088 0
2012/2013 11 Č TJ Jiskra Jaroměř 1905 1937 Jüptner Jan TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2364 2361 0
2012/2013 10 B TJ Jiskra Jaroměř 1905 1937 Tázlar Petr ŠK Lípa A 2155 2221 0
2012/2013 9 Č TJ Jiskra Jaroměř 1905 1937 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p.O. 2157 2213 0
2012/2013 8 B TJ Jiskra Jaroměř 1905 1937 Velecký Viktor TJ Hronov 2153 2121 1
2012/2013 7 Č TJ Jiskra Jaroměř 1905 1937 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Králové C 2007 2127 0
2012/2013 6 B TJ Jiskra Jaroměř 1905 1937 Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín C 2008 2021 ½
2012/2013 4 B TJ Jiskra Jaroměř 1905 1937 Novák Luděk ŠK Lípa B 1961 1962 0
2012/2013 3 Č TJ Jiskra Jaroměř 1905 1937 Dostál Pavel Slovan Broumov 2105 2110 1
2012/2013 2 B TJ Jiskra Jaroměř 1905 1937 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n.L. 2208 2186 0
2012/2013 1 B TJ Jiskra Jaroměř 1905 1937 Šedý Pavel ŠK Sobotka 2137 2116 1
2011/2012 11 B JISKRA JAROMĚŘ B 1942 1965 Ruffer Václav SPARTAK RYCHNOV A 1653 1666 1
2011/2012 10 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1942 1965 Rambousek Josef ŠK DOBRUŠKA 1579 1
2011/2012 9 B JISKRA JAROMĚŘ B 1942 1965 Kánský Josef SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1850 1792 ½
2011/2012 7 B JISKRA JAROMĚŘ B 1942 1965 Macháček Luděk SLOVAN BROUMOV B 1979 1950 0
2011/2012 6 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1942 1965 Dostálek Petr KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1721 1716 1
2011/2012 5 B JISKRA JAROMĚŘ B 1942 1965 Mařák David TŘEBECHOVICE B 1501 1
2011/2012 4 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1942 1965 Burdilák Milan NIKI TJ NÁCHOD C 1780 1784 1
2011/2012 3 B JISKRA JAROMĚŘ B 1942 1965 Kutal Lukáš SLAVIA HRADEC KR. D 1707 ½
2011/2012 1 B JISKRA JAROMĚŘ B 1942 1965 Szablewski Krzysztof TJ HRONOV B 1709 1742 ½
2011/2012 11 B TJ Jiskra Jaroměř 1942 1965 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1753 1787 1
2011/2012 10 Č TJ Jiskra Jaroměř 1942 1965 Szücs Matyáš ŠK Polymar Lípa A 1813 1904 0
2011/2012 1 Č TJ Jiskra Jaroměř 1942 1965 Zahradník Tomáš Panda Rychnov n. Kněžnou B 1631 1720 0
2010/2011 10 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1979 Molendzki Tomasz TJ Hronov B 1833 1
2010/2011 9 B TJ Jiskra Jaroměř B 1979 Zaňka Jaroslav Niki TJ Náchod C 1651 0
2010/2011 7 B TJ Jiskra Jaroměř B 1979 Řehák Jiří ŠK Dobruška 1
2010/2011 1 B TJ Jiskra Jaroměř B 1979 Slavík Libor DDM Třebechovice p.Or. 1818 ½
2010/2011 8 Č TJ Jiskra Jaroměř 1979 Procházka Jan TJ Hronov 1843 ½
2009/2010 11 B TJ Jiskra Jaroměř 1984 Pražák Luděk TJ Hronov 2009 ½
2009/2010 10 Č TJ Jiskra Jaroměř 1984 Dostál Pavel Slovan Broumov 2101 0
2009/2010 9 B TJ Jiskra Jaroměř 1984 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové nad Labem 2194 ½
2009/2010 8 Č TJ Jiskra Jaroměř 1984 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2139 0
2009/2010 6 Č TJ Jiskra Jaroměř 1984 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín B 2454 0
2009/2010 1 Č TJ Jiskra Jaroměř 1984 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2278 0
2008/2009 10 B Jiskra Jaroměř 1988 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod A 2023 ½
2008/2009 9 Č Jiskra Jaroměř 1988 Hejzlar Zdeněk Sněžka TJ Náchod B 1861 ½
2008/2009 2 B Jiskra Jaroměř 1988 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice 2006 ½
2008/2009 1 Č Jiskra Jaroměř 1988 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1878 0
2008/2009 11 Č Jiskra Jaroměř B 1988 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1746 ½
2008/2009 10 B Jiskra Jaroměř B 1988 Soural Karel Sokol Červený Kostelec A 2099 ½
2008/2009 6 B Jiskra Jaroměř B 1988 Čechura Petr TJ Hronov A 2247 0
2008/2009 5 Č Jiskra Jaroměř B 1988 Kracík Tomáš DDM Třebechovice 2087 0
2008/2009 4 B Jiskra Jaroměř B 1988 Hubáček Ondřej Sokol Hradec Králové 2005 0
2008/2009 3 Č Jiskra Jaroměř B 1988 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov n. Kn. A 1993 1
2008/2009 2 B Jiskra Jaroměř B 1988 Nevole Vladimír Slavia Hradec Králové D 1932 1
2008/2009 1 B Jiskra Jaroměř B 1988 Vrňata Jiří Jiskra Česká Skalice A 2023 1
2007/2008 11 B Jiskra Jaroměř B 1993 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1837 ½
2007/2008 10 Č Jiskra Jaroměř B 1993 Hepnar David Masporex TJ Náchod D 1757 1
2007/2008 9 B Jiskra Jaroměř B 1993 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1852 ½
2007/2008 8 Č Jiskra Jaroměř B 1993 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové A 1953 ½
2007/2008 7 B Jiskra Jaroměř B 1993 Slavík Jan DDM Třebechovice n. Or. A 2035 1
2007/2008 5 B Jiskra Jaroměř B 1993 Bednář Jiří Niki TJ Náchod C 1981 ½
2007/2008 4 Č Jiskra Jaroměř B 1993 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1788 ½
2007/2008 3 B Jiskra Jaroměř B 1993 Žižka Jan Sokol Vrchoviny A 1907 1
2007/2008 2 Č Jiskra Jaroměř B 1993 Zatloukal Václav SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 2046 1
2007/2008 1 Č Jiskra Jaroměř B 1993 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové D 2108 1
2007/2008 11 Č Jiskra Jaroměř 1993 Duczynski Martin TJ Nová Paka 2112 0
2007/2008 10 B Jiskra Jaroměř 1993 Jirásek Pavel ŠK Lípa 2251 ½
2007/2008 9 Č Jiskra Jaroměř 1993 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod B 2122 ½
2007/2008 8 B Jiskra Jaroměř 1993 Jiruše Josef Slavia Hradec Králové C 2154 0
2007/2008 7 Č Jiskra Jaroměř 1993 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem 2139 0
2007/2008 6 B Jiskra Jaroměř 1993 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2083 ½
2007/2008 5 Č Jiskra Jaroměř 1993 Kracík Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou B 2028 ½
2007/2008 4 B Jiskra Jaroměř 1993 Fiala Jaroslav Šachklub AD Jičín 2273 0
2007/2008 3 B Jiskra Jaroměř 1993 Dostál Pavel Slovan Broumov 2118 ½
2007/2008 2 Č Jiskra Jaroměř 1993 Mrověc Jan TJ Hronov 2049 1
2007/2008 1 B Jiskra Jaroměř 1993 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1938 ½
2006/2007 11 Č Jiskra Jaroměř B 1624 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod C 1854 1
2006/2007 10 B Jiskra Jaroměř B 1624 Horníček Ondřej Panda Rychnov n. Kněž. C 1849 0
2006/2007 9 Č Jiskra Jaroměř B 1624 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové D 1903 1
2006/2007 8 B Jiskra Jaroměř B 1624 Švagerka Michal Sokol Hradec Králové 1870 1
2006/2007 7 Č Jiskra Jaroměř B 1624 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov n.K. A 1873 ½
2006/2007 6 B Jiskra Jaroměř B 1624 Mrověc Jan TJ Hronov B 2060 0
2006/2007 5 Č Jiskra Jaroměř B 1624 Nývlt Otto Maspork TJ Náchod B 1985 ½
2006/2007 4 B Jiskra Jaroměř B 1624 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice A 1871 1
2006/2007 3 B Jiskra Jaroměř B 1624 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p.Oreb. 1809 1
2006/2007 2 Č Jiskra Jaroměř B 1624 Mareš Ilja ŠK Lípa B 1882 0
2006/2007 1 B Jiskra Jaroměř B 1624 Čermák Miroslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1756 1
2006/2007 6 Č Jiskra Jaroměř 1624 Burdilák Milan Sokol Náchod 1681 1
2006/2007 4 Č Jiskra Jaroměř 1624 Škoda Adam Slovan Broumov 1632 0
2006/2007 2 Č Jiskra Jaroměř 1624 Němec Otakar Slavia Hradec Králové C 1885 1
2005/2006 11 Č Jiskra Jaroměř B 1571 Bažant Zdeněk Niki TJ Náchod 1883 0
2005/2006 10 B Jiskra Jaroměř B 1571 Matouš Lubomír ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1741 0
2005/2006 9 Č Jiskra Jaroměř B 1571 Krejcar Pavel TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1829 ½
2005/2006 8 B Jiskra Jaroměř B 1571 Němec Otakar TJ Slavia Hradec Králové D 1906 0
2005/2006 7 Č Jiskra Jaroměř B 1571 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice A 1866 ½
2005/2006 6 B Jiskra Jaroměř B 1571 Fuchs František TJ Hronov A 2039 0
2005/2006 5 Č Jiskra Jaroměř B 1571 Bednář Jiří Maspork TJ Náchod 1890 0
2005/2006 4 B Jiskra Jaroměř B 1571 Kuta Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1725 1
2005/2006 3 B Jiskra Jaroměř B 1571 Sedláček Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 1934 1
2005/2006 2 Č Jiskra Jaroměř B 1571 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové 1860 0
2005/2006 1 B Jiskra Jaroměř B 1571 Blažek Ladislav ŠK Lípa E 1853 ½
2005/2006 11 Č Jiskra Jaroměř 1571 Dvořák Miloš Panda RWT Rychnov n.K. B 1681 ½
2005/2006 8 B Jiskra Jaroměř 1571 Kraus Tomáš Jiskra Hořice v Podkr. 1581 ½
2005/2006 5 B Jiskra Jaroměř 1571 Kuneš Jan Slavia Hradec Králové C 1856 0
2005/2006 4 Č Jiskra Jaroměř 1571 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa A 2063 0
2005/2006 3 B Jiskra Jaroměř 1571 Pinkava Josef Slovan Broumov 1961 0
2003/2004 3 Č Jiskra Jaroměř 1448 Novák Luděk ŠK Lípa A 1991 0