Hráč Pospěch Radim

Pospěch Radim

User Pic
Jméno: Pospěch Radim
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2038
Elo mezinárodní: 2029
ID: 1059
FIDE ID: 329835
Rok narození: 1954
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č ŠO TJ Dukla Praha C 2029 2038 Vedral Oldřich SK OAZA Praha C 2203 2201 0
2017/2018 9 Č ŠO TJ Dukla Praha C 2029 2038 Kučera Tomáš ŠK DP Praha D - VŠFS II 1944 1954 1
2017/2018 7 B ŠO TJ Dukla Praha C 2029 2038 Urban Zdeněk ŠK Praha - Smíchov A 2159 2152 0
2017/2018 6 Č ŠO TJ Dukla Praha C 2029 2038 Novák Jindřich ŠK Mahrla Praha B 2088 2091 0
2017/2018 5 B ŠO TJ Dukla Praha C 2029 2038 Rakovský Adam Sokol Praha Vršovice C 2129 2087 0
2017/2018 4 Č ŠO TJ Dukla Praha C 2029 2038 Mukashev Assan ŠK Aurora 2233 2226 0
2017/2018 3 B ŠO TJ Dukla Praha C 2029 2038 Vrtal Vlastimil TJ Pankrác E 1940 1972 ½
2017/2018 1 B ŠO TJ Dukla Praha C 2029 2038 Postupa Martin GROP Classical Chess 2092 2088 1
2017/2018 11 B ŠO TJ Dukla Praha B 2029 2038 Molkanov Oleg TJ Kobylisy C 2051 2012 0
2017/2018 10 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2029 2038 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2038 2053 1
2017/2018 9 B ŠO TJ Dukla Praha B 2029 2038 Bechyně Jaroslav ŠK Loko Praha A 2007 2016 ½
2017/2018 8 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2029 2038 Gdovin Ján ŠK Mahrla Praha A 2036 2041 1
2017/2018 7 B ŠO TJ Dukla Praha B 2029 2038 Rakovský Adam Sokol Praha Vršovice B 2129 2087 ½
2017/2018 6 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2029 2038 Gašpar Zdeněk TJ Kobylisy B 1834 1841 1
2017/2018 5 B ŠO TJ Dukla Praha B 2029 2038 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad C 1981 2004 0
2017/2018 4 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2029 2038 Ambrož Antonín TJ Bohemians Praha C 1975 1967 1
2017/2018 3 B ŠO TJ Dukla Praha B 2029 2038 Budinský Petr ŠK DP Praha B - EA Hotels 1938 1950 0
2017/2018 2 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2029 2038 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác D 2079 2078 ½
2017/2018 1 B ŠO TJ Dukla Praha B 2029 2038 Pokorný Ondřej DDM Praha 6 A 2026 2034 0
2017/2018 11 B TJ Dukla Praha 2109 2082 Miskolczi Vítězslav Unichess Vyletna 1991 2034 0
2017/2018 10 Č TJ Dukla Praha 2124 2082 Vávra Stanislav TJ Spartak Vlasim 1932 1892 0
2017/2018 9 B TJ Dukla Praha 2115 2082 Havlík František Klub sachistu Ricany 1925 2028 1999 1
2017/2018 8 Č TJ Dukla Praha 2115 2082 Kotál Václav Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2172 2210 ½
2017/2018 7 B TJ Dukla Praha 2096 2082 Hron Robert Gambit Jihlava 2059 2072 1
2017/2018 6 Č TJ Dukla Praha 2096 2082 Grill Roman SACHklub Pisek 2091 2098 1
2017/2018 5 Č TJ Dukla Praha 2124 2082 Kratochvíl Jakub TJ Pankrac B 2087 2088 1
2017/2018 4 B TJ Dukla Praha 2124 2082 Černovský Jiří Sparta Kutna Hora 2125 2100 1
2017/2018 3 Č TJ Dukla Praha 2124 2082 Hrubý Milan Sokol Tabor 2039 2050 ½
2017/2018 2 B TJ Dukla Praha 2124 2082 Fencl Pavel Eurovia Praha 2021 2030 ½
2017/2018 1 Č TJ Dukla Praha 2078 2069 Přibylová Sofie Sokol Kolin 1972 2004 ½
2016/2017 11 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2086 2078 Hála Martin TJ Pankrác C 2060 2065 1
2016/2017 10 B ŠO TJ Dukla Praha B 2086 2078 Janáček Jaroslav ŠK Mahrla Praha A 1992 2011 1
2016/2017 9 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2086 2078 Plašil Petr Sokol Kobylisy B 2094 2039 ½
2016/2017 8 B ŠO TJ Dukla Praha B 2086 2078 Vartazaryan Gor Sokol Kobylisy C 1325 1
2016/2017 7 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2086 2078 Steimar Miroslav ŠK Viktoria Žižkov A 1955 1947 1
2016/2017 6 B ŠO TJ Dukla Praha B 2086 2078 Lizner Milan TJ Pankrác D 1886 1888 ½
2016/2017 5 B ŠO TJ Dukla Praha B 2086 2078 Přívozník Luboš ŠO Praga Praha A 1641 1
2016/2017 4 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2086 2078 Hadrava Jaroslav Unichess C 1961 1974 1
2016/2017 2 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2086 2078 Rozkovec Hynek ŠK Loko Praha A 2070 2059 0
2016/2017 1 B ŠO TJ Dukla Praha B 2086 2078 Pokorný Ondřej DDM Praha 6 A 2045 2040 ½
2016/2017 11 Č TJ DUKLA Praha 2109 2082 Volf Jaromír ŠK Kladno 2098 2061 0
2016/2017 10 B TJ DUKLA Praha 2124 2082 Vičar Petr TJ Praha - Pankrác B 2135 2131 0
2016/2017 9 Č TJ DUKLA Praha 2115 2082 Tocháček Michal ŠK DP Praha 2050 2055 ½
2016/2017 8 B TJ DUKLA Praha 2115 2082 Kučera Milan TJ Tatran Podbořany 1710 1718 1
2016/2017 7 Č TJ DUKLA Praha 2096 2082 Ptáčník Stanislav Sokol Domažlice 2019 2059 ½
2016/2017 6 B TJ DUKLA Praha 2096 2082 Vašek Daniel TJ Bohemians Praha B 1988 2000 ½
2016/2017 5 B TJ DUKLA Praha 2124 2082 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz B 1943 1941 ½
2016/2017 4 Č TJ DUKLA Praha 2124 2082 Janda Jiří Sokol Praha Kobylisy 2157 2184 ½
2016/2017 3 B TJ DUKLA Praha 2124 2082 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz A 2215 2197 0
2016/2017 2 Č TJ DUKLA Praha 2124 2082 Jaroš Martin TJ Šakal Kozolupy 2219 2240 ½
2016/2017 1 B TJ DUKLA Praha 2078 2069 Liška Karel TJ Plzeň Košutka 2053 2076 ½
2015/2016 11 Č TJ DUKLA Praha 2086 2078 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2228 2219 0
2015/2016 10 B TJ DUKLA Praha 2086 2078 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany 2203 2204 ½
2015/2016 9 Č TJ DUKLA Praha 2086 2078 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary 1957 1972 1
2015/2016 7 Č TJ DUKLA Praha 2086 2078 Cuhra Martin SK OAZA Praha 2093 2117 0
2015/2016 5 Č TJ DUKLA Praha 2086 2078 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz 2058 2052 0
2015/2016 4 B TJ DUKLA Praha 2086 2078 Pokorný Petr Unichess C 2181 2158 ½
2015/2016 3 Č TJ DUKLA Praha 2086 2078 Eret Matouš TJ Plzeň Košutka 2046 2035 1
2015/2016 2 B TJ DUKLA Praha 2086 2078 Váchal Josef Šakal Kozolupy 2087 2117 1
2015/2016 1 B TJ DUKLA Praha 2086 2078 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad B 2113 2101 0
2015/2016 11 Č ŠO TJ Dukla Praha C 2066 2078 Blümel Otto SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 ½
2015/2016 10 B ŠO TJ Dukla Praha C 2066 2078 Výprachtický David SK OAZA Praha B 2183 2165 0
2015/2016 9 Č ŠO TJ Dukla Praha C 2066 2078 Špaček Petr ŠK Mahrla Praha B 2379 2362 ½
2015/2016 8 B ŠO TJ Dukla Praha C 2066 2078 Dvořák Ludvík LISA A 2110 2113 ½
2015/2016 6 B ŠO TJ Dukla Praha C 2066 2078 Toulec Stanislav Sokol Praha Vršovice C 2008 2032 1
2015/2016 5 B ŠO TJ Dukla Praha C 2066 2078 Šišák Richard ŠK Sokol Vyšehrad D 2039 2023 ½
2015/2016 3 B ŠO TJ Dukla Praha C 2066 2078 Kalivoda Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2066 2072 ½
2015/2016 2 Č ŠO TJ Dukla Praha C 2066 2078 Bujupi Fatmir ŠK Praha - Smíchov A 2179 2146 ½
2015/2016 1 B ŠO TJ Dukla Praha C 2066 2078 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2189 2171 0
2015/2016 11 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2066 2078 Postupa Martin GROP B 2113 2098 0
2015/2016 10 B ŠO TJ Dukla Praha B 2066 2078 Valíčková Martina DDM Praha 6 A 1970 1993 1
2015/2016 9 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2066 2078 Keprta Stanislav TJ Bohemians Praha B 1919 1940 1
2015/2016 7 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2066 2078 Janda Jiří Sokol Praha-Kobylisy B 2221 2225 ½
2015/2016 6 B ŠO TJ Dukla Praha B 2066 2078 Chloupek Petr Sokol Praha-Kobylisy C 1684 1738 1
2015/2016 5 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2066 2078 Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C 2087 2078 ½
2015/2016 4 B ŠO TJ Dukla Praha B 2066 2078 Vašek Daniel TJ Bohemians Praha C 2005 2003 1
2015/2016 3 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2066 2078 Holub Jan ŠK Loko Praha A 2083 2086 1
2015/2016 2 B ŠO TJ Dukla Praha B 2066 2078 Padevět Pavel TJ Praga Praha A 1897 1922 ½
2014/2015 11 Č ŠO TJ Dukla Praha C 2036 2042 Možný Miloš ŠK Sokol Vyšehrad D 2318 2298 ½
2014/2015 9 Č ŠO TJ Dukla Praha C 2036 2042 Kusalík Roman ŠK Bohnice B 1968 2005 ½
2014/2015 8 B ŠO TJ Dukla Praha C 2036 2042 Kubíková Alena Sokol Kobylisy C 2100 2088 ½
2014/2015 7 Č ŠO TJ Dukla Praha C 2036 2042 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2084 2068 ½
2014/2015 6 B ŠO TJ Dukla Praha C 2036 2042 Profant Tibor SK LISA A 2177 ½
2014/2015 5 Č ŠO TJ Dukla Praha C 2036 2042 Vacek Radomír GROP Classic.Chess 2015 2011 ½
2014/2015 4 B ŠO TJ Dukla Praha C 2036 2042 Matras Ondřej Sokol Vršovice B 2210 2222 1
2014/2015 3 Č ŠO TJ Dukla Praha C 2036 2042 Flek Vladislav TJ Pankrác E 1929 1951 ½
2014/2015 2 B ŠO TJ Dukla Praha C 2036 2042 Dvouletý Pavel SK OAZA Praha B 2121 2123 1
2014/2015 1 Č ŠO TJ Dukla Praha C 2036 2042 Bujupi Fatmir ŠK Smíchov A 2142 2131 1
2014/2015 11 B ŠO TJ Dukla Praha B 2036 2042 Hořínek Karel ŠK Bohnice A 1980 1979 0
2014/2015 10 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2036 2042 Lizner Milan TJ Pankrác D 1874 1901 1
2014/2015 9 B ŠO TJ Dukla Praha B 2036 2042 Štěrba Karel SK OAZA Praha C 1911 1922 0
2014/2015 8 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2036 2042 Pecina Ondřej Unichess ČSOB E 1813 1
2014/2015 7 B ŠO TJ Dukla Praha B 2036 2042 Felcman Jiří TJ Praga Praha B 1855 1903 ½
2014/2015 6 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2036 2042 Keprta Stanislav Bohemians Praha D 1901 1916 ½
2014/2015 5 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2036 2042 Wiener Richard Sokol Vršovice C 2005 1926 1
2014/2015 4 B ŠO TJ Dukla Praha B 2036 2042 Pachmann Otakar ŠK Sokol Vyšehrad F 2023 1931 1
2014/2015 2 B ŠO TJ Dukla Praha B 2036 2042 Staněk Václav SK Loko Praha B 1833 1893 1
2014/2015 1 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2036 2042 Soukal Roman Viktoria Žižkov B 1929 1922 1
2014/2015 11 B TJ Dukla Praha 2036 2042 Jonáš Václav ŠK Sokol Klatovy 1996 2013 ½
2014/2015 5 Č TJ Dukla Praha 2036 2042 Truksa Václav ŠK Tachov 1873 1864 0
2014/2015 4 B TJ Dukla Praha 2036 2042 Pokorný Petr Sokol Praha - Kobylisy 2187 2134 ½
2014/2015 3 Č TJ Dukla Praha 2036 2042 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz B 1975 1977 ½
2013/2014 11 B ŠO TJ Dukla Praha B 2030 2041 Jarabinský Martin ŠK Sokol Vyšehrad D 1459 1405 1
2013/2014 10 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2030 2041 Votruba Ladislav TJ Pankrác E 1781 1
2013/2014 8 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2030 2041 Štěrba Karel SK OAZA Praha C 1968 1970 1
2013/2014 7 B ŠO TJ Dukla Praha B 2030 2041 Kapila Patrick ŠO TJ Dukla Praha D 1675 1586 1
2013/2014 6 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2030 2041 Poš Jiří SK LISA A 1897 1894 1
2013/2014 5 B ŠO TJ Dukla Praha B 2030 2041 Černý Richard ŠK Černý Baron A 1899 1
2013/2014 4 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2030 2041 Ťoupal Josef TJ Praga Praha B 1798 1908 0
2013/2014 3 B ŠO TJ Dukla Praha B 2030 2041 Brož Zdeněk ŠK Bohnice A 1925 1899 1
2013/2014 1 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2030 2041 Kučera Tomáš ŠK PORG B 2012 2010 ½
2013/2014 11 Č ŠO TJ Dukla Praha C 2030 2041 Šebo Igor SK OAZA Praha B 1726 1907 ½
2013/2014 9 Č ŠO TJ Dukla Praha C 2030 2041 Kalivoda Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2105 2109 ½
2013/2014 8 B ŠO TJ Dukla Praha C 2030 2041 Ševčák František SK Lokomotiva Radlice A 2106 2110 ½
2013/2014 7 B ŠO TJ Dukla Praha C 2030 2041 Pokorný Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2171 2169 ½
2013/2014 6 Č ŠO TJ Dukla Praha C 2030 2041 Kovář Josef ŠK Smíchov A 2077 2069 1
2013/2014 5 B ŠO TJ Dukla Praha C 2030 2041 Pavlíček Petr SK Loko Praha B 1975 1963 ½
2013/2014 4 Č ŠO TJ Dukla Praha C 2030 2041 Pajdla Pavel TJ Pankrác D 2161 0
2013/2014 3 B ŠO TJ Dukla Praha C 2030 2041 Doktor Pavel Stavby mostů Praha A 1905 1864 ½
2013/2014 2 Č ŠO TJ Dukla Praha C 2030 2041 Špaček Michal ŠK PORG Classical Chess 2017 2012 ½
2013/2014 1 B ŠO TJ Dukla Praha C 2030 2041 Komprda Pavel USK Praha A 2020 2034 ½
2013/2014 11 B ŠO TJ Dukla Praha 2030 2041 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad C 1958 ½
2013/2014 9 B ŠO TJ Dukla Praha 2030 2041 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 2076 2065 ½
2013/2014 8 Č ŠO TJ Dukla Praha 2030 2041 Mindl Josef Sokol Tábor 2069 2064 ½
2013/2014 7 B ŠO TJ Dukla Praha 2030 2041 Skořepa Jakub Gambit Jihlava 1804 1868 0
2013/2014 6 Č ŠO TJ Dukla Praha 2030 2041 Vincze Roman ŠK Gordic 2131 2137 ½
2013/2014 4 Č ŠO TJ Dukla Praha 2030 2041 Kořenek František ŠK Joly Lysá nad Labem C 2122 2089 1
2013/2014 3 B ŠO TJ Dukla Praha 2030 2041 Jaščenko Olga ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2173 0
2013/2014 2 Č ŠO TJ Dukla Praha 2030 2041 Černovský Jiří Sparta Kutná Hora 2078 2074 ½
2012/2013 11 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2024 2023 Žamboch Roman Káva Longberry Kralupy 2101 2101 1
2012/2013 10 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2024 2023 Papay Marek SK Děčín 1942 1957 0
2012/2013 8 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2024 2023 Baláž René TJ Jiskra Hořice 2109 2103 ½
2012/2013 7 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2024 2023 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín “B“ 2165 2167 ½
2012/2013 6 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2024 2023 Bargel Martin TJ Neratovice 2121 2111 1
2012/2013 5 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2024 2023 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2073 2066 0
2012/2013 3 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2024 2023 Maršálek Zdeněk ŠK Zikuda Turnov “B“ 2240 2235 0
2012/2013 2 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2024 2023 Nguyen Thai Dai Van ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2069 2141 ½
2010/2011 10 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2045 Weickelt Harald TJ Krásná Lípa 1907 ½
2010/2011 6 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2045 Reitinger Petr SK Děčín 2118 0
2010/2011 5 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2045 Procházka Dalibor Karlovarský šachklub Tietz 2171 0
2010/2011 4 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2045 Rubeš Jan ŠK Viamont Teplice 2043 0
2010/2011 3 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2045 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK "C" 1959 1
2010/2011 1 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2045 Klímek Petr TJ Baník Hexion Sokolov 1927 ½