Hráč Krupička Vojtěch

Krupička Vojtěch

User Pic
Jméno: Krupička Vojtěch
Oddíl: TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1783
Elo mezinárodní: 1779
ID: 10582
FIDE ID: 369713
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1789 1783 Peroutka Ivo Slovan Broumov A 1806 1836 0
2017/2018 9 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1784 1783 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové D 1731 1733 ½
2017/2018 8 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1784 1783 Vít Jaroslav ŠK Červený Kostelec A 1665 1576 1
2017/2018 7 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1777 1783 Buchal Petr Sokol Hradec Králové A 1363 1385 1
2017/2018 6 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1777 1783 Drašnar Lukáš PŠ TJ Náchod C 1588 1682 1
2017/2018 5 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1789 1783 Picek Karel DDM Třebechovice p. O. B 1644 1689 1
2017/2018 4 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1789 1783 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1791 1745 1
2017/2018 3 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1789 1783 Hartman Ivo Panda Rychnov n. Kn. B 1709 1648 ½
2017/2018 2 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1789 1783 Čechovič Petr ŠK Česká Skalice 1518 1516 1
2017/2018 1 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1767 1777 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1860 0
2016/2017 11 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1791 1803 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1735 1754 0
2016/2017 10 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1791 1803 Zikmund Josef ŠK Česká Skalice 1570 1
2016/2017 9 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1791 1803 Malý Jan DDM Kostelec n. Orl. A 1710 1765 0
2016/2017 8 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1791 1803 Petera Milan ŠK Červený Kostelec 1716 1661 1
2016/2017 6 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1791 1803 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 ½
2016/2017 5 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1791 1803 Picek Karel DDM Třebechovice p. O. B 1689 1697 0
2016/2017 4 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1791 1803 Portych Václav ŠK Lípa C 1825 1884 0
2016/2017 2 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1791 1803 Trojtl Jan TJ Hronov B 1482 1398 ½
2016/2017 1 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1791 1803 Horniaková Dagmar NIKI TJ Náchod B 1804 1819 1
2015/2016 11 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1791 1803 Jungwirth Stanislav Sokol Jukov Červený Kostelec 1709 1698 ½
2015/2016 10 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1791 1803 Čáp Jaroslav TJ Hronov A 1825 1828 ½
2015/2016 9 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1791 1803 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 1
2015/2016 8 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1791 1803 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod B 1721 1721 ½
2015/2016 7 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1791 1803 Kánský Josef PŠ TJ Náchod C 1813 1748 ½
2015/2016 6 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1791 1803 Mařák David DDM Třebechovice pod Orebem B 1807 1719 0
2015/2016 5 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1791 1803 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1735 1754 ½
2015/2016 4 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1791 1803 Šretr Josef ŠK Lípa C 1802 1759 0
2015/2016 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1791 1803 Walter Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové B 1679 1710 ½
2015/2016 1 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1791 1803 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí A 1824 1801 ½
2014/2015 11 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1847 1815 Malý Jan DDM Kostelec nad Orlicí 1672 0
2014/2015 10 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1847 1815 Erban Jiří Sokol Jukov Červený Kostelec 2046 2060 0
2014/2015 9 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1847 1815 Pinkava Josef NIKI TJ Náchod B 1880 1878 ½
2014/2015 8 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1847 1815 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1774 1804 ½
2014/2015 7 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1847 1815 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice 1784 1797 ½
2014/2015 6 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1847 1815 Hekele Karel TJ Jiskra Jaroměř C 1530 1
2014/2015 5 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1847 1815 Mareš Ilja DDM Třebechovice pod Orebem B 1763 1769 1
2014/2015 4 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1847 1815 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou B 1931 1947 ½
2014/2015 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1847 1815 Cerha Petr PŠ TJ Náchod C 1761 1725 ½
2014/2015 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1847 1815 Barvínek Milan ŠK Lípa C 1578 1
2014/2015 1 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1847 1815 Portych Václav Sokol Hradec Králové B 1844 1854 ½
2013/2014 9 B Sokol Javornice 1872 1863 Ježek Adam Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1919 1993 0
2013/2014 8 Č Sokol Javornice 1872 1863 Jindrásek Mojmír ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1848 1813 ½
2013/2014 7 B Sokol Javornice 1872 1863 Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald "D" 1692 1681 ½
2013/2014 6 Č Sokol Javornice 1872 1863 Matouš Lubomír ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1849 1837 ½
2013/2014 5 B Sokol Javornice 1872 1863 Horníček Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1777 1850 0
2013/2014 3 Č Sokol Javornice 1872 1863 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1993 2003 ½
2013/2014 2 B Sokol Javornice 1872 1863 Zástava Ladislav SONNY TJ Náchod "D" 1674 1665 ½
2013/2014 1 Č Sokol Javornice 1872 1863 Motloch Martin Jiskra Česká Skalice "B" 1570 1
2013/2014 10 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1872 1863 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1784 1818 0
2013/2014 8 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1872 1863 Brát Libor TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1813 1786 ½
2013/2014 7 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1872 1863 Borůvka Petr TJ Sokol Vrchoviny 1599 ½
2013/2014 6 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1872 1863 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1705 1708 1
2013/2014 5 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1872 1863 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice 1835 1830 ½
2013/2014 4 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1872 1863 Blažek Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí A 1849 1843 ½
2013/2014 3 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1872 1863 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1869 1833 ½
2013/2014 2 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1872 1863 Humlíček Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové A 2001 1995 0
2013/2014 1 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1872 1863 Mařák David ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1551 0
2012/2013 9 B Sokol Javornice 1863 Kubeček Jan DDM Třebechovice pod Orebem C 1695 1
2012/2013 8 Č Sokol Javornice 1863 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1838 ½
2012/2013 7 B Sokol Javornice 1863 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1963 ½
2012/2013 6 Č Sokol Javornice 1863 Zahradník Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou C 1634 1715 1
2012/2013 5 B Sokol Javornice 1863 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí B 1695 1700 1
2012/2013 3 Č Sokol Javornice 1863 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny B 1679 1600 1
2012/2013 2 B Sokol Javornice 1863 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1758 1632 ½
2012/2013 1 Č Sokol Javornice 1863 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou B 2131 2126 0
2012/2013 11 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1863 Klázar Václav SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1756 ½
2012/2013 10 B TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1863 Šroll Boris JISKRA ČESKÁ SKALICE 1780 ½
2012/2013 9 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1863 Mareš Ilja ŠK LÍPA C 1816 1824 ½
2012/2013 8 B TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1863 Drašnarová Marta P.Š. TJ NÁCHOD D 1850 1
2012/2013 7 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1863 Kánský Josef SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1842 1783 ½
2012/2013 6 B TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1863 Rambousek Josef ŠK DOBRUŠKA 1558 0
2012/2013 5 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1863 Bém David JISKRA JAROMĚŘ B 1862 1896 1
2012/2013 4 B TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1863 Přibyl Michal DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1643 ½
2012/2013 3 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1863 Borůvka Jiří TJ SOKOL VRCHOVINY A 1704 ½
2012/2013 2 B TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1863 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. KUNVALD A 1619 1
2011/2012 9 Č Sokol Javornice 1838 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí B 1796 ½
2011/2012 8 B Sokol Javornice 1838 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1878 1920 ½
2011/2012 7 Č Sokol Javornice 1838 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny B 1649 1
2011/2012 6 B Sokol Javornice 1838 Kubeček Jan DDM Třebechovice pod Orebem C 1687 1
2011/2012 5 Č Sokol Javornice 1838 Dvořák Miloš Panda Rychnov nad Kněžnou D 1667 ½
2011/2012 4 B Sokol Javornice 1838 Dvořák Eduard ŠOK a.s. Kunvald D 1881 1758 ½
2011/2012 3 Č Sokol Javornice 1838 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1950 1
2011/2012 2 B Sokol Javornice 1838 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1805 1
2011/2012 10 B SPARTAK RYCHNOV A 1838 Martinec Pavel TŘEBECHOVICE B 1655 ½
2011/2012 9 Č SPARTAK RYCHNOV A 1838 Gregor Jiří ŠK DOBRUŠKA 1647 1679 1
2011/2012 8 B SPARTAK RYCHNOV A 1838 Dusbaba Petr NIKI TJ NÁCHOD C 1841 1808 ½
2011/2012 7 Č SPARTAK RYCHNOV A 1838 Jecha Petr SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1970 1977 ½
2011/2012 6 B SPARTAK RYCHNOV A 1838 Fátor Jaroslav SLAVIA HRADEC KR. D 1840 1796 1
2011/2012 4 B SPARTAK RYCHNOV A 1838 Havrda Josef ČESKÁ SKALICE A 1807 ½
2011/2012 3 Č SPARTAK RYCHNOV A 1838 Miler Jan SLOVAN BROUMOV B 1960 0
2011/2012 2 B SPARTAK RYCHNOV A 1838 Čáp Jaroslav TJ HRONOV B 1795 1770 1
2011/2012 1 Č SPARTAK RYCHNOV A 1838 Matouš Lubomír KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1832 1775 0
2010/2011 11 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1821 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1558 1
2010/2011 10 B TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1821 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod B 1925 0
2010/2011 9 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1821 Volf Michal ŠK Polymar Lípa D 1734 1
2010/2011 8 B TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1821 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice 1825 ½
2010/2011 7 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1821 Kouba Václav DDM Třebechovice p.Or. 1822 ½
2010/2011 6 B TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1821 Rošková Kateřina TJ Jiskra Jaroměř B 1752 1
2010/2011 5 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1821 Schejbal Josef TJ Hronov B 1998 ½
2010/2011 4 B TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1821 Cerha Petr Niki TJ Náchod C 1739 ½
2010/2011 3 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1821 Miler Jan Slovan Broumov B 1686 1
2010/2011 2 B TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1821 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1700 ½
2010/2011 1 B TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1821 Klázar Václav Sokol Jukov Červený Kostelec 1811 1
2010/2011 7 Č Sokol Javornice 1821 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1581 1
2010/2011 6 B Sokol Javornice 1821 Zahradník Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou C 1777 ½
2010/2011 5 Č Sokol Javornice 1821 Pokorný Aleš Sokol Vrchoviny B 1000 1
2010/2011 4 B Sokol Javornice 1821 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1660 1
2010/2011 3 Č Sokol Javornice 1821 Hodek Roman ŠOK a.s. Kunvald D 1675 0
2010/2011 2 B Sokol Javornice 1821 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1955 ½
2010/2011 1 Č Sokol Javornice 1821 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí B 1798 ½
2009/2010 11 Č TJ Spartak RK A 1816 Hepnar David Sněžka TJ Náchod B 1837 ½
2009/2010 9 Č TJ Spartak RK A 1816 Borůvka Milan Jiskra Jaroměř B 1737 1
2009/2010 7 Č TJ Spartak RK A 1816 Krtička Václav TJ Sokol Vrchoviny A 1429 1
2009/2010 6 B TJ Spartak RK A 1816 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice 1869 ½
2009/2010 3 B TJ Spartak RK A 1816 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n.O. 1695 1
2009/2010 2 Č TJ Spartak RK A 1816 Horníček Pavel Panda Veolia ARTCO RK C 1780 0
2009/2010 1 B TJ Spartak RK A 1816 Szablewski Krzysztof TJ Hronov B 1706 ½
2009/2010 9 B Sokol Javornice 1816 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou D 1597 1
2009/2010 8 Č Sokol Javornice 1816 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1750 0
2009/2010 7 B Sokol Javornice 1816 Patrná Vendula DDM Týniště nad Orlicí 1438 1
2009/2010 6 Č Sokol Javornice 1816 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1558 1
2009/2010 5 B Sokol Javornice 1816 Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald D 1653 1
2009/2010 4 Č Sokol Javornice 1816 Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1715 1
2009/2010 3 B Sokol Javornice 1816 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1681 ½
2009/2010 1 Č Sokol Javornice 1816 Dostálek Petr ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1620 ½
2008/2009 9 Č Sokol Javornice 1835 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1993 ½
2008/2009 8 B Sokol Javornice 1835 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou E 1590 1
2008/2009 7 Č Sokol Javornice 1835 Zahradník Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou D 1575 0
2008/2009 6 B Sokol Javornice 1835 Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald D 1674 1
2008/2009 5 B Sokol Javornice 1835 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1554 1
2008/2009 4 Č Sokol Javornice 1835 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí B 1746 ½
2008/2009 3 B Sokol Javornice 1835 Kalecký Karel ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1401 ½
2008/2009 2 Č Sokol Javornice 1835 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1703 ½
2008/2009 1 B Sokol Javornice 1835 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1882 0
2008/2009 8 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1835 Schejbal Josef TJ Hronov A 1975 0
2008/2009 7 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1835 Slavík Libor DDM Třebechovice 1862 0
2008/2009 6 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1835 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1900 1
2008/2009 4 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1835 Picek Ivan Slavia Hradec Králové D 1886 0
2008/2009 3 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1835 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř B 1832 1
2008/2009 2 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1835 Štolbová Karina DDM Kostelec n. Orl. A 1554 1
2008/2009 1 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1835 Škoda Pavel Sokol Červený Kostelec A 1809 ½
2007/2008 11 B Sokol Javornice 1804 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1527 1
2007/2008 10 Č Sokol Javornice 1804 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1721 ½
2007/2008 9 B Sokol Javornice 1804 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí B 1788 1
2007/2008 8 Č Sokol Javornice 1804 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1627 ½
2007/2008 7 B Sokol Javornice 1804 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou F 1532 0
2007/2008 6 Č Sokol Javornice 1804 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou E 1345 1
2007/2008 5 B Sokol Javornice 1804 Ježek Adam Panda Rychnov nad Kněžnou D 1544 1
2007/2008 3 Č Sokol Javornice 1804 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1852 ½
2007/2008 2 B Sokol Javornice 1804 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1979 ½
2007/2008 1 Č Sokol Javornice 1804 Kalecký Karel DDM Týniště nad Orlicí 1398 1
2007/2008 11 B ŠK Kunvald 1804 Poslušný Radek TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1787 ½
2007/2008 9 Č ŠK Kunvald 1804 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1942 0
2007/2008 8 B ŠK Kunvald 1804 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1720 1
2007/2008 7 Č ŠK Kunvald 1804 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B 1956 1
2007/2008 6 B ŠK Kunvald 1804 Mazura Miloš ŠK Žamberk C 1908 ½
2007/2008 5 Č ŠK Kunvald 1804 Zámečník Bohumír ŠK Žamberk B 1911 1
2007/2008 4 B ŠK Kunvald 1804 Tesař Jaromír TJ Jablonné nad Orlicí 1877 1
2007/2008 3 Č ŠK Kunvald 1804 Riedl Tomáš ŠK Svitavy 1728 ½
2006/2007 8 Č TJ Spartak Rychnov n.K. A 1792 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice A 1735 1
2006/2007 7 B TJ Spartak Rychnov n.K. A 1792 Bradáč Jaroslav Jiskra Jaroměř B 1672 1
2006/2007 6 Č TJ Spartak Rychnov n.K. A 1792 Mrázek Vladimír ŠK Lípa B 1835 0
2006/2007 4 Č TJ Spartak Rychnov n.K. A 1792 Burdilák Milan Niki TJ Náchod C 1681 1
2006/2007 3 B TJ Spartak Rychnov n.K. A 1792 Zikmund Jaroslav Panda Rychnov n. Kněž. C 1830 ½
2006/2007 11 B Sokol Javornice 1792 Nosek Jakub Panda Rychnov nad Kněžnou D 1470 1
2006/2007 10 Č Sokol Javornice 1792 Dubský Jiří ŠK Dobruška 1623 0
2006/2007 9 B Sokol Javornice 1792 Musil Stanislav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1765 ½
2006/2007 8 Č Sokol Javornice 1792 Jindrásek Mojmír ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1806 ½
2006/2007 7 B Sokol Javornice 1792 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 1
2006/2007 6 Č Sokol Javornice 1792 Kalecký Karel DDM Týniště nad Orlicí 1380 1
2006/2007 5 B Sokol Javornice 1792 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1576 ½
2006/2007 4 Č Sokol Javornice 1792 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1873 ½
2006/2007 3 B Sokol Javornice 1792 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1965 1
2006/2007 1 Č Sokol Javornice 1792 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou E 1
2005/2006 10 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1773 Langr Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1691 1
2005/2006 7 B TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1773 Dvořák Radovan ŠK Lípa E 1627 0
2005/2006 6 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1773 Krbal Zdeněk Niki TJ Náchod 1686 1
2005/2006 5 B TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1773 Kožúšek Slavomír ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1607 1
2005/2006 4 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1773 Šolín Václav DDM Třebechovice p.Oreb. 1675 ½
2005/2006 1 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1773 Gogela Jan TJ Hronov A 1908 0
2005/2006 11 Č Sokol Javornice 1773 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1770 1
2005/2006 10 B Sokol Javornice 1773 Patrná Vendula ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1
2005/2006 9 Č Sokol Javornice 1773 Matouš Lubomír ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1741 1
2005/2006 8 B Sokol Javornice 1773 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1498 1
2005/2006 7 Č Sokol Javornice 1773 Daniel Jiří Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 2028 0
2005/2006 6 B Sokol Javornice 1773 Horníček Ondřej Panda Horníček Rychnov nad Kněžnou "C" 1795 0
2005/2006 4 Č Sokol Javornice 1773 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1870 1
2005/2006 3 B Sokol Javornice 1773 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1981 ½
2005/2006 2 Č Sokol Javornice 1773 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou "F" ½
2005/2006 1 B Sokol Javornice 1773 Zahradník Tomáš Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" 1