Hráč Skalák Aleš

Skalák Aleš

User Pic
Jméno: Skalák Aleš
Oddíl: Šachový klub Nové Město nad Metují, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1739
Elo mezinárodní: 1731
ID: 10565
FIDE ID: 380334
Rok narození: 1959
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 B ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1731 1754 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1566 1480 1
2017/2018 7 B ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1731 1754 Šroll Boris T. J. Sokol Studnice 0 1766 0
2017/2018 6 Č ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1731 1754 Korityák Antonín TJ Jiskra Jaroměř C 0 1250 1
2017/2018 5 B ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1731 1754 Martyniuk Vladislav Panda Rychnov nad Kněžnou C 1461 1685 0
2017/2018 2 B ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1731 1754 Dusbaba Petr PŠ TJ Náchod D 1798 1788 ½
2015/2016 11 Č TJ Sokol Vrchoviny 1791 1766 Brát Libor Sokol Jukov Červený Kostelec C 1779 1787 ½
2015/2016 8 B TJ Sokol Vrchoviny 1791 1766 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí B 1762 1747 0
2015/2016 7 Č TJ Sokol Vrchoviny 1791 1766 Šroll Boris T.J. Sokol Studnice 1791 1
2015/2016 4 Č TJ Sokol Vrchoviny 1791 1766 Motloch Martin TJ Jiskra Česká Skalice B 1365 1559 ½
2015/2016 3 B TJ Sokol Vrchoviny 1791 1766 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1769 1786 ½
2015/2016 2 Č TJ Sokol Vrchoviny 1791 1766 Procházka Jan TJ Hronov B 1875 1859 ½
2015/2016 8 B PŠ TJ Náchod C 1791 1766 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř B 1912 1887 0
2015/2016 6 Č PŠ TJ Náchod C 1791 1766 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1782 1744 0
2015/2016 5 B PŠ TJ Náchod C 1791 1766 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové B 1680 1689 ½
2015/2016 1 B PŠ TJ Náchod C 1791 1766 Mařák David DDM Třebechovice pod Orebem B 1807 1719 0
2014/2015 3 B TJ Sokol Vrchoviny 1791 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1703 1655 ½
2014/2015 2 Č TJ Sokol Vrchoviny 1791 Lesk Břetislav TJ Sokol Studnice 1560 ½
2014/2015 1 B TJ Sokol Vrchoviny 1791 Černý David TJ Hronov "B" 1730 1700 0
2013/2014 10 B TJ Sokol Vrchoviny 1683 Hepnar David PŠ TJ Náchod C 1813 1805 ½
2013/2014 9 Č TJ Sokol Vrchoviny 1683 Humlíček Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové A 2001 1995 ½
2013/2014 8 B TJ Sokol Vrchoviny 1683 Přibyl Michal ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1641 ½
2013/2014 7 Č TJ Sokol Vrchoviny 1683 Klíma David TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1799 ½
2013/2014 6 B TJ Sokol Vrchoviny 1683 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1633 0
2013/2014 5 Č TJ Sokol Vrchoviny 1683 Šolc Filip ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1676 1776 ½
2013/2014 4 B TJ Sokol Vrchoviny 1683 Klázar Václav TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1753 ½
2013/2014 1 B TJ Sokol Vrchoviny 1683 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1821 1783 0
2012/2013 11 Č TJ SOKOL VRCHOVINY A 1668 Burdilák Milan P.Š. TJ NÁCHOD D 1769 1797 ½
2012/2013 10 B TJ SOKOL VRCHOVINY A 1668 Jonáš Vlastimil ŠK DOBRUŠKA 2081 2059 ½
2012/2013 9 Č TJ SOKOL VRCHOVINY A 1668 Krása Marek DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 1
2012/2013 8 B TJ SOKOL VRCHOVINY A 1668 Dvořák Eduard ŠO K a.s. KUNVALD A 1797 1714 1
2012/2013 7 Č TJ SOKOL VRCHOVINY A 1668 Kuru Martin SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1842 1830 0
2012/2013 6 B TJ SOKOL VRCHOVINY A 1668 Rojíková Lenka ŠK LÍPA C 1866 1897 0
2012/2013 5 Č TJ SOKOL VRCHOVINY A 1668 Pinkava Josef SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1918 1906 0
2012/2013 4 B TJ SOKOL VRCHOVINY A 1668 Staněk Petr JISKRA JAROMĚŘ B 1899 1854 ½
2012/2013 3 B TJ SOKOL VRCHOVINY A 1668 Krejcar Pavel TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1798 ½
2012/2013 2 Č TJ SOKOL VRCHOVINY A 1668 Jindrásek Mojmír DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1816 0
2012/2013 1 B TJ SOKOL VRCHOVINY A 1668 Kubec Jiří JISKRA ČESKÁ SKALICE 1825 0
2011/2012 8 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1664 Plachetka Milan Sokol Javornice 1658 ½
2011/2012 7 B TJ Sokol Vrchoviny A 1664 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1681 1
2011/2012 5 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1664 Borůvka Michal TJ Sokol Vrchoviny B 1379 ½
2011/2012 4 B TJ Sokol Vrchoviny A 1664 Mařák David DDM Třebechovice pod Orebem C 1501 1
2011/2012 3 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1664 Nosek Jakub Panda Rychnov nad Kněžnou D 1521 1
2011/2012 2 B TJ Sokol Vrchoviny A 1664 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1744 1660 ½
2011/2012 1 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1664 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1758 1767 0
2010/2011 9 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1679 Reif Jakub SK HSM Trutnov B 1512 ½
2010/2011 7 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1679 Prouza Rudolf KUNA TJ Náchod D 1358 ½
2010/2011 6 B TJ Sokol Vrchoviny A 1679 Zinga Vít Lokomotiva Trutnov C 1751 ½
2010/2011 3 B TJ Sokol Vrchoviny A 1679 Motloch Martin Jiskra Česká Skalice B 1515 ½
2010/2011 1 B TJ Sokol Vrchoviny A 1679 Sukup Ladislav TJ Tatran Hostinné 1491 ½
2009/2010 11 B TJ Sokol Vrchoviny A 1680 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n.O. 1695 0
2009/2010 10 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1680 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice 1869 ½
2009/2010 8 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1680 Brát Libor Sokol Jukov ČK A 1558 ½
2009/2010 7 B TJ Sokol Vrchoviny A 1680 Palla Rostislav TJ Spartak RK A 1681 0
2009/2010 6 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1680 Šubrt Petr Panda Veolia ARTCO RK C 1750 ½
2009/2010 5 B TJ Sokol Vrchoviny A 1680 Duch Robert TJ Hronov B 1871 0
2009/2010 4 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1680 Kánský Josef Sněžka TJ Náchod B 1798 ½
2009/2010 3 B TJ Sokol Vrchoviny A 1680 Slavík Libor DDM Třebechovice p. O. 1860 ½
2009/2010 2 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1680 Halbich Pavel Jiskra Jaroměř B 1674 ½
2009/2010 1 B TJ Sokol Vrchoviny A 1680 Miler Jan Slovan Broumov B 1699 1
2008/2009 11 B TJ Sokol Vrchoviny A 1676 Mareš Ilja DDM Třebechovice 1873 0
2008/2009 10 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1676 Machek Ivo Sokol Hradec Králové 1931 0
2008/2009 9 B TJ Sokol Vrchoviny A 1676 Plachetka Milan Spartak Rychnov n. Kn. A 1661 ½
2008/2009 8 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1676 Přibík Petr Slavia Hradec Králové D 2014 0
2008/2009 7 B TJ Sokol Vrchoviny A 1676 Kudrna Miroslav Jiskra Jaroměř B ½
2008/2009 6 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1676 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1679 0
2008/2009 5 B TJ Sokol Vrchoviny A 1676 Jungwirth Stanislav Sokol Červený Kostelec A 1670 1
2008/2009 4 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1676 Hartman Ivo ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1590 ½
2008/2009 3 B TJ Sokol Vrchoviny A 1676 Kulhánek František Slovan Broumov B 1484 1
2008/2009 2 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1676 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice A 1631 1
2008/2009 1 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1676 Szablewski Krzysztof TJ Hronov A 1710 ½
2008/2009 4 Č TJ Sokol Vrchoviny B 1676 Schejbal Josef TJ Hronov B 1975 0
2008/2009 2 B TJ Sokol Vrchoviny B 1676 Ringel Zbyněk Jiskra Česká Skalice B 2229 0
2007/2008 11 B Sokol Vrchoviny A 1658 Zástava Ladislav Masporex TJ Náchod D 1630 ½
2007/2008 10 Č Sokol Vrchoviny A 1658 Plachetka Milan TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1627 ½
2007/2008 9 B Sokol Vrchoviny A 1658 Paukert Martin Sokol Hradec Králové A 1866 1
2007/2008 8 Č Sokol Vrchoviny A 1658 Kubeček Jan DDM Třebechovice n. Or. A 1596 ½
2007/2008 7 B Sokol Vrchoviny A 1658 Hyhlan Jaroslav TJ Hronov B 1826 0
2007/2008 6 Č Sokol Vrchoviny A 1658 Kvasničák Karel Niki TJ Náchod C 1856 ½
2007/2008 5 B Sokol Vrchoviny A 1658 Opička Jan DDM Kostelec n. Orl. A 1569 1
2007/2008 4 Č Sokol Vrchoviny A 1658 Ježek Adam SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1544 ½
2007/2008 3 Č Sokol Vrchoviny A 1658 Borůvka Milan Jiskra Jaroměř B 1645 ½
2007/2008 2 B Sokol Vrchoviny A 1658 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1853 ½
2007/2008 1 Č Sokol Vrchoviny A 1658 Militký Ladislav Jiskra Česká Skalice 1402 1
2006/2007 2 B Niki TJ Náchod C 1648 Hepnar David Maspork TJ Náchod B 1752 ½
2006/2007 9 Č Sokol Vrchoviny A 1648 Novák Pavel TJ Hronov C 1621 ½
2006/2007 8 B Sokol Vrchoviny A 1648 Sedláček Jiří Slovan Masporex Broumov B 1504 1
2006/2007 7 B Sokol Vrchoviny A 1648 Hojný Zdeněk Sokol Josi Červený Kostelec 1
2006/2007 6 Č Sokol Vrchoviny A 1648 Králíček Petr Kuna TJ Náchod E 1286 1
2006/2007 5 B Sokol Vrchoviny A 1648 Motloch Martin Jiskra Česká Skalice B 1
2006/2007 4 Č Sokol Vrchoviny A 1648 Vacek Jaroslav Orel Spůra Červený Kostelec 1546 ½
2006/2007 3 B Sokol Vrchoviny A 1648 Ducháč Radek Sokol Vrchoviny B 1
2006/2007 2 Č Sokol Vrchoviny A 1648 Zástava Ladislav Vinona TJ Náchod D 1635 ½
2006/2007 1 B Sokol Vrchoviny A 1648 Hubka Oldřich Spartak Police n. Met. 1544 1
2005/2006 10 B Sokol Vrchoviny A 1667 Duch Robert TJ Hronov C 1650 0
2005/2006 9 Č Sokol Vrchoviny A 1667 Lipský Jaroslav TJ Hronov B 1761 1
2005/2006 7 B Sokol Vrchoviny A 1667 Vlček Tomáš Spůra Orel Červený Kostelec 1
2005/2006 6 Č Sokol Vrchoviny A 1667 Cerha Petr Vinona TJ Náchod D 1774 0
2005/2006 5 B Sokol Vrchoviny A 1667 Kebort František Duha TJ Náchod F 1266 1
2005/2006 4 Č Sokol Vrchoviny A 1667 Světinský Vladimír Sokol Josi Červený Kostelec 1304 1
2005/2006 3 B Sokol Vrchoviny A 1667 Hubka Oldřich TJ Spartak Police n.M. 1533 0
2005/2006 2 Č Sokol Vrchoviny A 1667 Poláček Petr Sokol Vrchoviny B 1
2005/2006 1 B Sokol Vrchoviny A 1667 Zástava Ladislav Kuna TJ Náchod E 1654 0