Hráč Krtička Václav

Krtička Václav

User Pic
Jméno: Krtička Václav
Oddíl: Šachový klub Nové Město nad Metují, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1675
Elo mezinárodní: 1659
ID: 10559
FIDE ID: 358983
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 B ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1659 1671 Šretr Josef T. J. Sokol Studnice 1762 1743 ½
2017/2018 4 Č ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1659 1671 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1576 1540 1
2017/2018 3 Č ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1659 1671 Vít Jaroslav ŠK Červený Kostelec B 1635 1576 ½
2015/2016 11 Č TJ Sokol Vrchoviny 1676 1661 Vít Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec C 1566 1591 1
2015/2016 9 Č TJ Sokol Vrchoviny 1676 1661 Ringel Jiří Slovan Broumov B 1868 ½
2015/2016 7 Č TJ Sokol Vrchoviny 1676 1661 Lesk Martin T.J. Sokol Studnice 1734 1788 1
2015/2016 6 B TJ Sokol Vrchoviny 1676 1661 Vít Milan Sokol Juránek Červený Kostelec B 1000 1
2015/2016 4 Č TJ Sokol Vrchoviny 1676 1661 Mádr Tomáš TJ Jiskra Česká Skalice B 1888 1925 0
2015/2016 2 Č TJ Sokol Vrchoviny 1676 1661 Schejbal Josef TJ Hronov B 1894 1913 0
2015/2016 10 B PŠ TJ Náchod C 1676 1661 Motloch Martin TJ Jiskra Česká Skalice 1365 1559 0
2015/2016 9 Č PŠ TJ Náchod C 1676 1661 Brát Libor Sokol Jukov Červený Kostelec 1779 1787 ½
2015/2016 8 B PŠ TJ Náchod C 1676 1661 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 1
2015/2016 5 B PŠ TJ Náchod C 1676 1661 Plemeník Václav TJ Sokol Hradec Králové B 1000 1
2015/2016 1 B PŠ TJ Náchod C 1676 1661 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice pod Orebem B 1443 1443 1
2014/2015 6 B TJ Sokol Vrchoviny 1682 1669 Štěpán Stanislav ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1631 1651 ½
2014/2015 3 B TJ Sokol Vrchoviny 1682 1669 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1634 1635 0
2014/2015 2 Č TJ Sokol Vrchoviny 1682 1669 Sejval František TJ Sokol Studnice 1000 1
2014/2015 10 B PŠ TJ Náchod C 1682 1669 Růžičková Radka TJ Jiskra Jaroměř C 1809 1815 1
2014/2015 8 B PŠ TJ Náchod C 1682 1669 Dvořák Miloš Panda Rychnov nad Kněžnou B 1646 ½
2014/2015 7 B PŠ TJ Náchod C 1682 1669 Petera Milan Sokol Jukov Červený Kostelec 1352 1
2014/2015 3 B PŠ TJ Náchod C 1682 1669 Plachetka Milan Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1591 1636 0
2014/2015 2 Č PŠ TJ Náchod C 1682 1669 Zaňka Jaroslav NIKI TJ Náchod B 1722 1690 ½
2014/2015 1 B PŠ TJ Náchod C 1682 1669 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1774 1804 0
2013/2014 11 Č TJ Sokol Vrchoviny 1679 1660 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí A 1848 1813 ½
2013/2014 9 Č TJ Sokol Vrchoviny 1679 1660 Smolej Lukáš TJ Sokol Hradec Králové A 1971 1972 ½
2013/2014 8 B TJ Sokol Vrchoviny 1679 1660 Kracík Martin ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1863 1826 0
2013/2014 6 B TJ Sokol Vrchoviny 1679 1660 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1757 1720 ½
2013/2014 5 Č TJ Sokol Vrchoviny 1679 1660 Bielavský Jiří ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1997 1997 0
2013/2014 4 B TJ Sokol Vrchoviny 1679 1660 Škoda Pavel TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1837 ½
2013/2014 2 Č TJ Sokol Vrchoviny 1679 1660 Zvěřina Jan TJ Slavia Hradec Králové C 1895 1875 ½
2013/2014 1 B TJ Sokol Vrchoviny 1679 1660 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1705 1810 0
2012/2013 11 Č TJ SOKOL VRCHOVINY A 1663 1633 Zaňka Jaroslav P.Š. TJ NÁCHOD D 1685 ½
2012/2013 10 B TJ SOKOL VRCHOVINY A 1663 1633 Dvořák Milan ŠK DOBRUŠKA 1667 ½
2012/2013 9 Č TJ SOKOL VRCHOVINY A 1663 1633 Žitný Dominik DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1707 ½
2012/2013 8 B TJ SOKOL VRCHOVINY A 1663 1633 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. KUNVALD A 1653 1
2012/2013 7 Č TJ SOKOL VRCHOVINY A 1663 1633 Klázar Václav SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1756 ½
2012/2013 6 B TJ SOKOL VRCHOVINY A 1663 1633 Mareš Ilja ŠK LÍPA C 1816 1824 ½
2012/2013 5 Č TJ SOKOL VRCHOVINY A 1663 1633 Bažant Zdeněk SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1899 1812 ½
2012/2013 4 B TJ SOKOL VRCHOVINY A 1663 1633 Kuneš Jan JISKRA JAROMĚŘ B 1884 1866 0
2012/2013 3 B TJ SOKOL VRCHOVINY A 1663 1633 Palla Rostislav TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1740 1701 ½
2012/2013 2 Č TJ SOKOL VRCHOVINY A 1663 1633 Dostálek Petr DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1695 1700 0
2012/2013 1 B TJ SOKOL VRCHOVINY A 1663 1633 Havrda Josef JISKRA ČESKÁ SKALICE 1802 ½
2011/2012 9 B TJ Sokol Vrchoviny A 1646 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1604 ½
2011/2012 8 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1646 Kubec Oldřich Sokol Javornice 1652 ½
2011/2012 7 B TJ Sokol Vrchoviny A 1646 Provazník Josef DDM Kostelec nad Orlicí B 1447 0
2011/2012 5 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1646 Ducháč Radek TJ Sokol Vrchoviny B 1000 1
2011/2012 4 B TJ Sokol Vrchoviny A 1646 Picek Karel DDM Třebechovice pod Orebem C 1546 0
2011/2012 3 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1646 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou D 1492 1
2011/2012 2 B TJ Sokol Vrchoviny A 1646 Řehák Josef ŠOK a.s. Kunvald D 1502 1
2011/2012 1 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1646 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1653 1666 ½
2010/2011 7 Č Sokol Vrchoviny B 1663 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1955 0
2010/2011 4 Č Sokol Vrchoviny B 1663 Hodek Roman ŠOK a.s. Kunvald D 1675 0
2010/2011 2 Č Sokol Vrchoviny B 1663 Horníček Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou C 1763 0
2010/2011 1 B Sokol Vrchoviny B 1663 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1921 0
2009/2010 11 B TJ Sokol Vrchoviny A 1429 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n.O. 1769 0
2009/2010 10 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1429 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice 1837 ½
2009/2010 9 B TJ Sokol Vrchoviny A 1429 Pultar Petr Niki TJ Náchod C 1795 0
2009/2010 8 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1429 Vacek Jaroslav Sokol Jukov ČK A 1619 ½
2009/2010 7 B TJ Sokol Vrchoviny A 1429 Krupička Vojtěch TJ Spartak RK A 1816 0
2009/2010 6 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1429 Macháň Jan Panda Veolia ARTCO RK C 1805 1
2009/2010 5 B TJ Sokol Vrchoviny A 1429 Michel Ladislav TJ Hronov B 1908 0
2009/2010 4 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1429 Hepnar David Sněžka TJ Náchod B 1837 ½
2009/2010 3 B TJ Sokol Vrchoviny A 1429 Mareš Ilja DDM Třebechovice p. O. 1860 ½
2009/2010 2 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1429 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř B 2010 0
2009/2010 1 B TJ Sokol Vrchoviny A 1429 Miler Jan Slovan Broumov B 1914 0
2008/2009 11 B TJ Sokol Vrchoviny A 1405 Kracík Martin DDM Třebechovice 1849 ½
2008/2009 10 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1405 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové 1867 ½
2008/2009 5 B TJ Sokol Vrchoviny A 1405 Brát Libor Sokol Červený Kostelec A 1534 0
2008/2009 1 Č TJ Sokol Vrchoviny A 1405 Procházka Jan TJ Hronov A 1854 0
2008/2009 9 B TJ Sokol Vrchoviny B 1405 Harantík Josef Lokomotiva Trutnov B 1593 0
2008/2009 6 Č TJ Sokol Vrchoviny B 1405 Miler Jan Spartak Police nad Metují 1683 0
2008/2009 5 B TJ Sokol Vrchoviny B 1405 Hauf Tomáš Lokomotiva Trutnov C 1
2008/2009 4 Č TJ Sokol Vrchoviny B 1405 Procházka Jan TJ Hronov B 1854 0
2008/2009 3 Č TJ Sokol Vrchoviny B 1405 Prouza Rudolf Kuna TJ Náchod D 1409 1
2008/2009 2 B TJ Sokol Vrchoviny B 1405 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice B 1454 1
2008/2009 1 Č TJ Sokol Vrchoviny B 1405 Kysilko Jaroslav Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1418 ½
2007/2008 11 B Sokol Vrchoviny A 1365 Vágner Patrik Masporex TJ Náchod D 1733 ½
2007/2008 10 Č Sokol Vrchoviny A 1365 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1743 ½
2007/2008 9 B Sokol Vrchoviny A 1365 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové A 1872 0
2007/2008 8 Č Sokol Vrchoviny A 1365 Slavík Libor DDM Třebechovice n. Or. A 1869 ½
2007/2008 7 B Sokol Vrchoviny A 1365 Gogela Jan TJ Hronov B 1878 0
2007/2008 6 Č Sokol Vrchoviny A 1365 Bažant Zdeněk Niki TJ Náchod C 1859 0
2007/2008 5 B Sokol Vrchoviny A 1365 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1672 1
2007/2008 4 Č Sokol Vrchoviny A 1365 Horníček Ondřej SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1806 ½
2007/2008 2 B Sokol Vrchoviny A 1365 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové D 1747 0
2007/2008 1 Č Sokol Vrchoviny A 1365 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice 1810 0
2007/2008 9 Č Sokol Vrchoviny B 1365 Zaňka Jaroslav Vinona TJ Náchod E 1688 0
2007/2008 8 B Sokol Vrchoviny B 1365 Gregor Jiří Jiskra Jaroměř C 1
2007/2008 7 Č Sokol Vrchoviny B 1365 Strakatý Tomáš Sokol Josi Červený Kostelec B 1
2007/2008 6 B Sokol Vrchoviny B 1365 Brát Libor Sokol Josi Červený Kostelec A 1511 ½
2007/2008 3 B Sokol Vrchoviny B 1365 Král Zdeněk Spartak Police n. Met. 1303 ½
2006/2007 9 Č Sokol Vrchoviny A 1340 Soukal Jiří TJ Hronov C 1592 0
2006/2007 8 B Sokol Vrchoviny A 1340 Hlavatý Oldřich Slovan Masporex Broumov B ½
2006/2007 7 B Sokol Vrchoviny A 1340 Petera Milan Sokol Josi Červený Kostelec 1
2006/2007 6 Č Sokol Vrchoviny A 1340 Kebort František Kuna TJ Náchod E 1272 1
2006/2007 5 B Sokol Vrchoviny A 1340 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice B 1
2006/2007 4 Č Sokol Vrchoviny A 1340 Kaválek Ludvík Orel Spůra Červený Kostelec 1386 1
2006/2007 3 B Sokol Vrchoviny A 1340 Borůvka Michal Sokol Vrchoviny B ½
2006/2007 2 Č Sokol Vrchoviny A 1340 Drašnarová Marta Vinona TJ Náchod D 2030 ½
2005/2006 10 Č Sokol Vrchoviny B Vacek Jaroslav Sokol Josi Červený Kostelec 0
2005/2006 9 B Sokol Vrchoviny B Miler Jan TJ Spartak Police n.M. 1689 0
2005/2006 8 Č Sokol Vrchoviny B Kuru Martin Spůra Orel Červený Kostelec 1659 0
2005/2006 6 B Sokol Vrchoviny B Jakl Jaroslav TJ Slovan Masporex Broumov B ½
2005/2006 4 B Sokol Vrchoviny B Gogela Jan TJ Hronov B 1908 1
2005/2006 2 B Sokol Vrchoviny B Žižka Jan Sokol Vrchoviny A 1827 0
2005/2006 1 Č Sokol Vrchoviny B Bažant Zdeněk Vinona TJ Náchod D 1883 0
2004/2005 9 Č Sokol Vrchoviny B Obst Josef Spartak Police n.M 1
2004/2005 6 B Sokol Vrchoviny B Duha TJ Náchod 1
2004/2005 5 Č Sokol Vrchoviny B Poláček Karel Orel Č. Kostelec ½
2004/2005 3 B Sokol Vrchoviny B Kvasničák Karel Vinona TJ Náchod 0
2004/2005 1 B Sokol Vrchoviny B Basaraba Ivan TJ Hronov B 1356 0