Hráč Krása Marek

Krása Marek

User Pic
Jméno: Krása Marek
Oddíl: ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1699
Elo mezinárodní: 1712
ID: 10555
FIDE ID: 332577
Rok narození: 1981
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č DDM Třebechovice p. O. B 1712 1699 Banič Marek TJ Slavia Hradec Králové D 1952 0 ½
2017/2018 10 B DDM Třebechovice p. O. B 1714 1699 Vacek Jaroslav ŠK Červený Kostelec A 1665 1675 ½
2017/2018 9 Č DDM Třebechovice p. O. B 1685 1699 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové A 1879 1868 ½
2017/2018 8 B DDM Třebechovice p. O. B 1685 1699 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1749 1707 1
2017/2018 7 B DDM Třebechovice p. O. B 1695 1699 Martyniuk Vladislav Panda Rychnov n. Kn. B 1461 1685 0
2017/2018 6 Č DDM Třebechovice p. O. B 1695 1699 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1829 1806 ½
2017/2018 5 B DDM Třebechovice p. O. B 1714 1699 Krejcar Pavel Spartak Rychnov n. Kn. A 1730 1790 ½
2017/2018 4 Č DDM Třebechovice p. O. B 1714 1699 Šroll Boris ŠK Česká Skalice 1715 1766 1
2017/2018 3 B DDM Třebechovice p. O. B 1714 1699 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1907 1908 ½
2017/2018 2 Č DDM Třebechovice p. O. B 1714 1699 Peroutka Ivo Slovan Broumov A 1809 1836 0
2017/2018 1 B DDM Třebechovice p. O. B 1684 1668 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1839 1835 ½
2017/2018 11 Č DDM Třebechovice p.O. 1712 1699 Trojan Ondřej Spartak Vrchlabí 1831 1858 ½
2017/2018 10 B DDM Třebechovice p.O. 1714 1699 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové n.L. 1902 1885 0
2017/2018 9 Č DDM Třebechovice p.O. 1714 1699 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1872 0 ½
2017/2018 8 B DDM Třebechovice p.O. 1685 1699 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1912 1902 ½
2017/2018 7 Č DDM Třebechovice p.O. 1685 1699 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1960 1969 ½
2017/2018 6 B DDM Třebechovice p.O. 1695 1699 Marek Petr Slavia Hradec Králové C 1938 1938 0
2017/2018 5 Č DDM Třebechovice p.O. 1695 1699 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1963 1978 ½
2017/2018 4 B DDM Třebechovice p.O. 1714 1699 Humlíček Vojtěch ŠK Lípa B 1893 1919 1
2017/2018 2 Č DDM Třebechovice p.O. 1714 1699 Pinkava Josef TJ Náchod B 1863 1857 0
2017/2018 1 B DDM Třebechovice p.O. 1684 1668 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2087 2083 ½
2016/2017 11 Č DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 Szablewski Krzysztof TJ Hronov B 1877 1933 0
2016/2017 9 Č DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 Čermák Miroslav ŠK Dobruška 1841 1842 0
2016/2017 8 B DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 Jánský Pavel ŠK Česká Skalice 1794 1766 ½
2016/2017 7 Č DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1839 1835 ½
2016/2017 6 B DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 Vacek Jaroslav ŠK Červený Kostelec 1626 1659 ½
2016/2017 5 Č DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 Vizibla Roman Spartak Rychnov n. Kn. A 1962 1965 0
2016/2017 4 B DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 0
2016/2017 2 Č DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 Splítek Luboš ŠK Lípa C 1762 1746 ½
2016/2017 1 B DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 Horák Jan Panda Rychnov n. Kn. B 1526 1457 ½
2015/2016 10 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1749 1731 Peroutka Ivo Slovan Broumov A 1883 1879 0
2015/2016 9 B DDM Třebechovice pod Orebem 1749 1731 Pochop Karel TJ CIS Lázně Bělohrad A 1782 1787 1
2015/2016 8 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1749 1731 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod A 2062 2056 0
2015/2016 7 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1749 1731 Trojan Ondřej TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1854 1862 1
2015/2016 5 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1749 1731 Blažek Tomáš Region Panda B 1901 1875 ½
2015/2016 4 B DDM Třebechovice pod Orebem 1749 1731 Buchar Petr ŠK AD Jičín D 1967 1991 ½
2015/2016 3 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1749 1731 Kos Pavel TJ Jiskra Hořice A 1801 1873 0
2015/2016 2 B DDM Třebechovice pod Orebem 1749 1731 Záruba Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové A 1805 1841 ½
2015/2016 11 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1735 1754 ½
2015/2016 10 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 Přibík Petr TJ Sokol Hradec Králové B 1940 1945 0
2015/2016 9 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 Blažek Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí A 1901 1875 ½
2015/2016 8 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 Velecký Viktor TJ Hronov A 2052 2106 0
2015/2016 7 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1840 1838 ½
2015/2016 6 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 Krejcar Pavel Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1757 1816 ½
2015/2016 5 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 Jedličková Petra ŠK Lípa C 1783 1770 ½
2015/2016 4 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 Kubec Jiří TJ Jiskra Česká Skalice 1782 1791 0
2015/2016 3 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 Kuru Martin Sokol Jukov Červený Kostelec 1928 1924 0
2015/2016 2 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 ½
2014/2015 11 Č DDM Třebechovice p. O. 1728 1719 Velecký Vladimír TJ Jiskra Jaroměř A 1784 1797 ½
2014/2015 10 B DDM Třebechovice p. O. 1728 1719 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 1974 1983 ½
2014/2015 8 Č DDM Třebechovice p. O. 1728 1719 Kučera Daniel TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1781 1822 ½
2014/2015 7 B DDM Třebechovice p. O. 1728 1719 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n. L. 1725 1686 0
2014/2015 6 Č DDM Třebechovice p. O. 1728 1719 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín D 1959 1925 ½
2014/2015 5 B DDM Třebechovice p. O. 1728 1719 Portych Václav ŠK Lípa B 1844 1854 ½
2014/2015 4 Č DDM Třebechovice p. O. 1728 1719 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové 1622 ½
2014/2015 2 Č DDM Třebechovice p. O. 1728 1719 Franc Martin František TJ Hronov 1765 1753 1
2014/2015 1 B DDM Třebechovice p. O. 1728 1719 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1880 1878 ½
2014/2015 11 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 Klázar Václav Sokol Jukov Červený Kostelec 1669 1720 ½
2014/2015 10 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou B 2121 2111 0
2014/2015 9 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1835 1821 0
2014/2015 8 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 Szücs Matyáš ŠK Lípa C 2068 2028 0
2014/2015 7 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 Přibík Petr Sokol Hradec Králové B 1959 1
2014/2015 6 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 Blažek Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí 1868 1874 ½
2014/2015 5 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou A 2004 2005 0
2014/2015 4 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 Mojžíš Jan NIKI TJ Náchod B 2148 2143 0
2014/2015 3 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2094 2078 0
2014/2015 2 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice 1875 1927 0
2014/2015 1 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř C 1898 1900 ½
2013/2014 4 B TJ Sokol Hradec Králové C 1715 1742 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1678 1666 1
2013/2014 3 Č TJ Sokol Hradec Králové C 1715 1742 Vítová Anna TJ Sokol Hradec Králové D 1550 1573 0
2013/2014 1 Č TJ Sokol Hradec Králové C 1715 1742 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1818 1923 0
2013/2014 11 B ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 1996 2029 0
2013/2014 10 Č ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 Wagner Vojtěch ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1887 2030 1
2013/2014 9 B ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 Erban Jiří TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 2061 2063 ½
2013/2014 8 Č ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny 1892 1907 0
2013/2014 7 B ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové C 1851 1853 1
2013/2014 6 Č ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice 2007 1986 ½
2013/2014 5 B ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1794 1840 0
2013/2014 4 Č ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 Bednář Jiří PŠ TJ Náchod C 1955 1918 0
2013/2014 3 B ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 Smolej Lukáš TJ Sokol Hradec Králové A 1971 1972 0
2013/2014 1 Č ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1993 2003 0
2013/2014 10 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1715 1742 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 2007 2008 0
2013/2014 9 B DDM Třebechovice p. Orebem 1715 1742 Hepnar David Sněžka TJ Náchod A 1813 1805 ½
2013/2014 8 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1715 1742 Kosař Matěj ŠK Lípa B 1693 1750 1
2013/2014 5 B DDM Třebechovice p. Orebem 1715 1742 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové n. Labem 1787 1669 0
2013/2014 2 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1715 1742 Nálevka Petr TJ Jiskra Hořice 2002 2012 0
2012/2013 10 Č DDM Třebechovice p.O. 1680 1701 Kykal Zbyněk TJ Dvůr Králové n.L. 1800 1
2012/2013 7 B DDM Třebechovice p.O. 1680 1701 Hubáček Ondřej ŠK Lípa A 1992 2044 0
2012/2013 6 Č DDM Třebechovice p.O. 1680 1701 Tomášů Martin ŠK Sobotka 1653 1695 ½
2012/2013 5 Č DDM Třebechovice p.O. 1680 1701 Duch Robert TJ Hronov 1794 1845 ½
2012/2013 11 B DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 Pinkava Josef SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1918 1906 1
2012/2013 10 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 Rutter Lidmila JISKRA JAROMĚŘ B 1925 1923 ½
2012/2013 9 B DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 Skalák Aleš TJ SOKOL VRCHOVINY A 1668 0
2012/2013 8 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 Matouš Lubomír DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1871 1825 ½
2012/2013 6 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 Dusbaba Petr P.Š. TJ NÁCHOD D 1832 1803 ½
2012/2013 5 B DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 Pavlíček Miroslav ŠK DOBRUŠKA 2018 2060 0
2012/2013 4 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 Kotyza Bohumil TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1929 1876 ½
2012/2013 3 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 Vymetálek Petr ŠO K a.s. KUNVALD A 1828 ½
2012/2013 2 B DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 Soural Karel SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 2000 2008 0
2012/2013 1 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1680 1701 Rojíková Lenka ŠK LÍPA C 1866 1897 ½
2011/2012 10 Č TŘEBECHOVICE B 1721 1701 Klíma David SPARTAK RYCHNOV A 1831 ½
2011/2012 9 Č TŘEBECHOVICE B 1721 1701 Semerák Pavel NIKI TJ NÁCHOD C 2078 ½
2011/2012 8 B TŘEBECHOVICE B 1721 1701 Nevole Vladimír SLAVIA HRADEC KR. D 2051 1870 0
2011/2012 7 Č TŘEBECHOVICE B 1721 1701 Plodek Petr ČESKÁ SKALICE A 1865 0
2011/2012 6 B TŘEBECHOVICE B 1721 1701 Pyka Roman TJ HRONOV B 2117 2075 ½
2011/2012 1 Č TŘEBECHOVICE B 1721 1701 Miler Jan SLOVAN BROUMOV B 1960 0
2011/2012 11 B DDM Třebechovice p. Orebem 1721 1701 Rojíková Lenka ŠK Polymar Lípa A 1806 1838 0
2011/2012 10 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1721 1701 Tichý Petr ŠK AD Jičín C 1941 1933 ½
2011/2012 5 B DDM Třebechovice p. Orebem 1721 1701 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové n. Labem 1895 1858 0
2011/2012 4 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1721 1701 Michel Ladislav TJ Hronov 1895 1913 0
2011/2012 3 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1721 1701 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř 1858 1852 ½
2011/2012 2 B DDM Třebechovice p. Orebem 1721 1701 Chmelař Vítězslav Panda Rychnov n. Kněžnou B 1858 1885 ½
2011/2012 1 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1721 1701 Čermák Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1870 1862 0
2010/2011 9 Č DDM Trebechovice pod Orebem B 1734 Michl Zdeněk Jiskra Jaromer C 1592 ½
2010/2011 4 Č DDM Trebechovice pod Orebem B 1734 Kapras Lukáš Jiskra Horice C 1592 0
2010/2011 3 B DDM Trebechovice pod Orebem B 1734 Rybář Josef Sokol Hradec Králové B 1623 ½
2010/2011 2 Č DDM Trebechovice pod Orebem B 1734 Barvínek Milan ŠK Lípa E 1493 1
2010/2011 1 B DDM Trebechovice pod Orebem B 1734 Mařák David DDM Trebechovice pod Orebem C 1483 ½
2010/2011 10 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1734 Košťálek Vlastislav TJ Loko Trutnov 1702 ½
2010/2011 9 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1734 Krňávek Michal ŠK AD Jičín C 1966 ½
2010/2011 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1734 Suchánek Ondřej TJ Nová Paka 1526 ½
2010/2011 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1734 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1834 0
2010/2011 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1734 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1960 ½
2009/2010 9 B Trebechovice B 1651 Mádr Tomáš Ceska Skalice B 1508 1
2009/2010 8 Č Trebechovice B 1651 Tsapanidis Vasilis SK Lipa D 1824 ½
2009/2010 7 B Trebechovice B 1651 Široký Robert Sokol Dubenec 1569 1
2009/2010 6 Č Trebechovice B 1651 Ruda Ondřej SK Lipa E 2065 0
2009/2010 5 Č Trebechovice B 1651 Rozkovec Ludvík Slavia Hradec Kralove E 1749 ½
2009/2010 3 Č Trebechovice B 1651 Kuta Jiří Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1692 ½
2009/2010 4 B DDM Třebechovice p. O. 1651 Gol Jan Slovan Broumov B 1
2009/2010 3 Č DDM Třebechovice p. O. 1651 Augusta Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1544 ½
2009/2010 1 Č DDM Třebechovice p. O. 1651 Zástava Ladislav Niki TJ Náchod C 1634 1
2008/2009 10 B DDM Třebechovice 1655 Hyhlan Jaroslav TJ Hronov A 1846 0
2008/2009 8 Č DDM Třebechovice 1655 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1900 0
2008/2009 7 B DDM Třebechovice 1655 Ruffer Václav Spartak Rychnov n. Kn. A 1666 ½
2007/2008 4 B DDM Třebechovice n. Or. A 1666 Jungwirth Stanislav Masporex TJ Náchod D 1649 0
2007/2008 3 Č DDM Třebechovice n. Or. A 1666 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1656 0
2007/2008 2 B DDM Třebechovice n. Or. A 1666 Provazník Jan Sokol Hradec Králové A 1250 1
2006/2007 10 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1646 Rigel Filip ŠK Ortex Hradec Králové A 1444 ½
2006/2007 9 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1646 Procházka Jan TJ Hronov B 1892 1
2006/2007 1 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1646 Mego Peter ŠK Lípa B 0
2005/2006 11 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1625 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice A 1788 ½
2005/2006 10 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1625 ŠK Lípa E 1
2005/2006 9 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1625 Soural Karel TJ Hronov A 2075 0
2005/2006 8 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1625 Zaňka Jaroslav Niki TJ Náchod 1715 ½
2005/2006 7 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1625 Škoda Pavel Maspork TJ Náchod 1798 1
2005/2006 5 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1625 Langr Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1691 ½
2005/2006 4 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1625 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1662 1
2005/2006 3 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1625 Bradáč Jaroslav Jiskra Jaroměř B 1729 1
2005/2006 1 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1625 Rozkovec Ludvík Sokol Hradec Králové 1749 ½