Hráč Ruffer Václav

Ruffer Václav

User Pic
Jméno: Ruffer Václav
Oddíl: TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1540
Elo mezinárodní: 1576
ID: 10546
FIDE ID: 334154
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1576 1540 Dědek Pavel PŠ TJ Náchod D 0 1100 1
2017/2018 8 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1576 1540 Marxová Šárka TJ Jiskra Jaroměř C 0 1047 1
2017/2018 7 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1576 1540 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1607 1588 ½
2017/2018 6 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1576 1540 Nosál Marek Panda Rychnov nad Kněžnou C 1408 1425 1
2017/2018 5 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1576 1540 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1556 1480 1
2017/2018 4 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1576 1540 Krtička Václav ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1659 1671 0
2017/2018 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1576 1540 Reschel Matouš DDM Třebechovice pod Orebem C 0 1103 1
2017/2018 1 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1576 1540 Kubec Jiří T. J. Sokol Studnice 1780 1785 0
2017/2018 11 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1576 1540 Divišová Hana Slovan Broumov A 0 1303 1
2017/2018 10 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1576 1540 Ulman Filip ŠK Dobruška 0 0 ½
2016/2017 11 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1607 1592 Kejvalová Blanka ŠK Dobruška 1000 1
2016/2017 9 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1607 1592 Lédr František DDM Kostelec n. Orl. A 1505 0
2016/2017 8 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1607 1592 Kuru Martin ŠK Červený Kostelec 1000 1
2016/2017 3 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1607 1592 Ročková Adéla Panda Rychnov n. Kn. B 1185 1
2016/2017 1 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1607 1592 Zástava Ladislav NIKI TJ Náchod B 1638 1658 0
2015/2016 11 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1607 1592 Trojtl Jan TJ Hronov B 1482 1398 0
2015/2016 10 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1607 1592 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1660 ½
2015/2016 9 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1607 1592 Bernard Roman Sokol Jukov Červený Kostelec C 1689 1656 ½
2015/2016 7 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1607 1592 Jakl Jaroslav Slovan Broumov B 1654 ½
2015/2016 6 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1607 1592 Fiala František DDM Kostelec nad Orlicí B 1096 1
2015/2016 5 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1607 1592 Lesk Martin T.J. Sokol Studnice 1734 1788 0
2015/2016 4 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1607 1592 Vít Štěpán Sokol Juránek Červený Kostelec B 1000 1
2015/2016 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1607 1592 Dvořák Jan TJ Sokol Vrchoviny 1608 1611 ½
2015/2016 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1607 1592 Křeček Karel TJ Jiskra Česká Skalice B 1492 1518 1
2015/2016 11 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1607 1592 Linek Tomáš Sokol Jukov Červený Kostelec 1144 1
2015/2016 10 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1607 1592 Franc Martin František TJ Hronov A 1723 1727 ½
2015/2016 9 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1607 1592 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 0
2015/2016 8 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1607 1592 Zaňka Jaroslav NIKI TJ Náchod B 1668 1624 ½
2015/2016 7 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1607 1592 Drašnar Pavel PŠ TJ Náchod C 1640 1564 ½
2015/2016 6 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1607 1592 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice pod Orebem B 1727 1727 0
2015/2016 5 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1607 1592 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1689 1684 ½
2015/2016 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1607 1592 Gregor Pavel TJ Sokol Hradec Králové B 1712 1639 ½
2015/2016 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1607 1592 Čechovič Petr TJ Jiskra Česká Skalice 1546 1529 ½
2015/2016 1 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1607 1592 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec nad Orlicí A 1764 1727 0
2014/2015 7 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1634 1635 Divišová Hana Slovan Broumov "B" 1000 1
2014/2015 6 B Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1634 1635 Trojtl Jan TJ Hronov "B" 1413 1346 1
2014/2015 5 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1634 1635 Horníček Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1788 1850 0
2014/2015 4 B Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1634 1635 Linek Tomáš Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1000 1
2014/2015 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1634 1635 Krtička Václav TJ Sokol Vrchoviny 1682 1669 1
2014/2015 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1634 1635 Křehký Roman ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1135 1
2014/2015 1 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1634 1635 Lesk Břetislav TJ Sokol Studnice 1560 ½
2014/2015 11 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1634 1635 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí 1693 1658 ½
2014/2015 10 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1634 1635 Petera Milan Sokol Jukov Červený Kostelec 1352 0
2014/2015 9 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1634 1635 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod B 1734 1751 0
2014/2015 8 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1634 1635 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1286 0
2014/2015 7 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1634 1635 Motloch Martin Jiskra Česká Skalice 1565 1
2014/2015 6 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1634 1635 Chalupa Karel TJ Jiskra Jaroměř C 1000 1
2014/2015 5 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1634 1635 Picek Karel DDM Třebechovice pod Orebem B 1585 0
2014/2015 4 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1634 1635 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou B 1718 1634 ½
2014/2015 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1634 1635 Drašnar Lukáš PŠ TJ Náchod C 1323 ½
2014/2015 1 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1634 1635 Rejnuš Josef Sokol Hradec Králové B 1615 1600 ½
2013/2014 10 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1652 1640 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1250 1
2013/2014 9 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1652 1640 Langr Jiří ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1678 1666 0
2013/2014 8 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1652 1640 Bernard Roman TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1638 ½
2013/2014 7 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1652 1640 Borůvka Vladimír TJ Sokol Vrchoviny 1654 ½
2013/2014 6 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1652 1640 Halbich Pavel TJ Slavia Hradec Králové C 1644 1
2013/2014 5 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1652 1640 Čechovič Petr Jiskra Česká Skalice 1556 1
2013/2014 4 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1652 1640 Chasák Jan DDM Kostelec nad Orlicí A 1575 ½
2013/2014 1 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1652 1640 Martinec Pavel ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1642 1
2013/2014 9 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1652 1640 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice "B" 1565 ½
2013/2014 8 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1652 1640 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1932 1934 0
2013/2014 7 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1652 1640 Matoulek Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1743 1668 0
2013/2014 6 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1652 1640 Řehák Josef ŠOK a.s. Kunvald "D" 1480 ½
2013/2014 5 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1652 1640 Ondernický Petr ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 1
2013/2014 4 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1652 1640 Chasák Jan Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1575 ½
2013/2014 1 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1652 1640 Drašnarová Marta SONNY TJ Náchod "D" 1780 1
2012/2013 9 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1662 1641 Chasák Jan Panda Rychnov nad Kněžnou C 1456 ½
2012/2013 8 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1662 1641 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1613 1
2012/2013 7 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1662 1641 Kubec Oldřich Sokol Javornice 1662 ½
2012/2013 6 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1662 1641 Borůvka Michal TJ Sokol Vrchoviny B 1380 1
2012/2013 5 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1662 1641 Kňážek Miroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1305 1
2012/2013 4 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1662 1641 Horníček Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou B 1777 1838 0
2012/2013 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1662 1641 Mařák David DDM Třebechovice pod Orebem C 1523 0
2012/2013 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1662 1641 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1530 1
2012/2013 11 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1662 1641 Hojný Zdeněk SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1391 1
2012/2013 10 B TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1662 1641 Čechovič Petr JISKRA ČESKÁ SKALICE 1568 ½
2012/2013 7 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1662 1641 Vítek Dominik SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1577 1554 1
2012/2013 6 B TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1662 1641 Ulman Jakub ŠK DOBRUŠKA 1250 1
2012/2013 5 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1662 1641 Růžičková Radka JISKRA JAROMĚŘ B 1808 1835 0
2012/2013 4 B TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1662 1641 Picek Karel DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1559 0
2012/2013 3 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1662 1641 Dvořák Jan TJ SOKOL VRCHOVINY A 1510 0
2012/2013 1 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1662 1641 Štolbová Karina DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1631 ½
2011/2012 9 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1653 1666 Borůvka Michal TJ Sokol Vrchoviny B 1379 1
2011/2012 8 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1653 1666 Žitná Aneta DDM Třebechovice pod Orebem C 1680 1643 1
2011/2012 7 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1653 1666 Nosek Jakub Panda Rychnov nad Kněžnou D 1521 1
2011/2012 6 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1653 1666 Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald D 1674 ½
2011/2012 4 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1653 1666 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1526 ½
2011/2012 3 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1653 1666 Kubec Oldřich Sokol Javornice 1652 ½
2011/2012 2 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1653 1666 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1681 ½
2011/2012 1 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1653 1666 Krtička Václav TJ Sokol Vrchoviny A 1646 ½
2011/2012 11 Č SPARTAK RYCHNOV A 1653 1666 Back Tomáš JISKRA JAROMĚŘ B 1942 1965 0
2011/2012 9 Č SPARTAK RYCHNOV A 1653 1666 Dvořák Milan ŠK DOBRUŠKA 1000 1
2011/2012 7 Č SPARTAK RYCHNOV A 1653 1666 Vágner Patrik SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1739 1689 0
2011/2012 6 B SPARTAK RYCHNOV A 1653 1666 Vacek Jaroslav SLAVIA HRADEC KR. D 1707 1677 0
2011/2012 3 Č SPARTAK RYCHNOV A 1653 1666 Kulhánek František SLOVAN BROUMOV B 1535 ½
2011/2012 1 Č SPARTAK RYCHNOV A 1653 1666 Labík Jaroslav KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1681 1
2010/2011 7 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1660 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1670 0
2010/2011 6 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1660 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1566 1
2010/2011 5 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1660 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou C 1739 0
2010/2011 4 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1660 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1821 0
2010/2011 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1660 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1670 ½
2010/2011 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1660 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 1
2010/2011 1 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1660 Pokorný Aleš Sokol Vrchoviny B 1000 1
2010/2011 11 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1660 Zahálka Tomáš DDM Kostelec n. Orl. A 1336 1
2010/2011 10 B TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1660 Vágner Patrik Sněžka TJ Náchod B 1678 ½
2010/2011 7 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1660 Šolín Václav DDM Třebechovice p.Or. 1645 ½
2010/2011 6 B TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1660 Rain Jan TJ Jiskra Jaroměř B 1484 0
2010/2011 5 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1660 Szablewski Krzysztof TJ Hronov B 1752 ½
2010/2011 3 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1660 Hlavatý Oldřich Slovan Broumov B 1407 1
2009/2010 10 B TJ Spartak RK A 1640 Žitný Dominik DDM Třebechovice p. O. 1601 ½
2009/2010 7 Č TJ Spartak RK A 1640 Dvořák Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1507 1
2009/2010 5 Č TJ Spartak RK A 1640 Zástava Ladislav Niki TJ Náchod C 1634 1
2009/2010 4 B TJ Spartak RK A 1640 Brát Libor Sokol Jukov ČK A 1558 ½
2009/2010 9 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1640 Dubský Jiří ŠK Dobruška 1626 0
2009/2010 8 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1640 Tobiška Martin DDM Týniště nad Orlicí 1345 1
2009/2010 7 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1640 Mihulková Dana ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí ½
2009/2010 6 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1640 Kňážek Miroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1306 1
2009/2010 5 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1640 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1
2009/2010 3 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1640 Ďuroška Ivo Sokol Javornice ½
2009/2010 2 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1640 Provazník Josef ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1428 ½
2009/2010 1 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1640 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou D 1492 ½
2008/2009 8 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1666 Duch Robert TJ Hronov A 1865 0
2008/2009 7 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1666 Krása Marek DDM Třebechovice 1655 ½
2008/2009 6 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1666 Dusbaba Petr Sokol Hradec Králové 1829 0
2008/2009 5 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1666 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice A 1566 ½
2008/2009 4 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1666 Přibík Petr Slavia Hradec Králové D 2014 0
2008/2009 1 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1666 Brát Libor Sokol Červený Kostelec A 1534 0
2008/2009 9 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1666 Kubec Oldřich Sokol Javornice 1653 ½
2008/2009 8 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1666 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1508 ½
2008/2009 7 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1666 Štancl Jiří ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1452 ½
2008/2009 6 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1666 Dubský Jiří ŠK Dobruška 1640 ½
2008/2009 5 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1666 Eliáš Jiří Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1404 ½
2008/2009 4 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1666 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1812 1
2008/2009 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1666 Jireš Michal Panda Rychnov nad Kněžnou E 1250 1
2008/2009 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1666 Nosek Jakub Panda Rychnov nad Kněžnou D 1512 ½
2008/2009 1 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1666 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1286 1
2007/2008 11 Č TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1551 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1465 1
2007/2008 10 B TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1551 Borůvka Jaroslav Sokol Vrchoviny A 1696 ½
2007/2008 9 Č TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1551 Michl Zdeněk Jiskra Jaroměř B 1602 1
2007/2008 8 B TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1551 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1853 0
2007/2008 7 Č TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1551 Novák Jiří Jiskra Česká Skalice 1663 ½
2007/2008 6 B TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1551 Vančák Milan Masporex TJ Náchod D 1631 0
2007/2008 5 B TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1551 Macháň Jan SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1364 1
2007/2008 4 Č TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1551 Erbrt Vojtěch Sokol Hradec Králové A 1683 1
2007/2008 3 B TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1551 Žitný Dominik DDM Třebechovice n. Or. A 1474 1
2007/2008 2 Č TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1551 Szablewski Krzysztof TJ Hronov B ½
2007/2008 1 B TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1551 Pultar Petr Niki TJ Náchod C 1722 1
2007/2008 10 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1551 Štancl Jiří DDM Týniště nad Orlicí ½
2007/2008 9 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1551 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2007/2008 8 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1551 Ulman Jaromír ŠK Dobruška ½
2007/2008 7 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1551 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1754 1
2007/2008 6 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1551 Řehák Josef ŠOK a.s. Kunvald D 1100 0
2007/2008 5 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1551 Hartman Vítek Panda Rychnov nad Kněžnou F 1250 ½
2007/2008 4 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1551 Sršeň Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou E 1504 1
2007/2008 3 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1551 Nosek Jakub Panda Rychnov nad Kněžnou D 1380 ½
2007/2008 2 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1551 Kubec Oldřich Sokol Javornice 1677 ½
2007/2008 1 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1551 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1656 1
2006/2007 11 B TJ Spartak Rychnov n.K. A 1546 Kubeček Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 1526 0
2006/2007 10 Č TJ Spartak Rychnov n.K. A 1546 Soukal Jiří TJ Hronov B 1592 ½
2006/2007 9 B TJ Spartak Rychnov n.K. A 1546 Hejzlar Zdeněk Maspork TJ Náchod B 1858 ½
2006/2007 8 Č TJ Spartak Rychnov n.K. A 1546 Militký Ladislav Jiskra Česká Skalice A 1354 ½
2006/2007 11 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1546 Konopka Jakub ŠK Dobruška ½
2006/2007 10 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1546 Zahálka Tomáš ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1
2006/2007 9 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1546 Chmelař Vítězslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1532 1
2006/2007 8 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1546 Štichauer Pavel ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2006/2007 7 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1546 Tobiška Martin DDM Týniště nad Orlicí ½
2006/2007 6 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1546 Kopecká Eliška ŠOK a.s. Kunvald D 1100 1
2006/2007 3 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1546 Sokol Javornice 1
2005/2006 11 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1520 Petráněk Stanislav Panda Rychnov nad Kněžnou "F" 1
2005/2006 10 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1520 Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" 1
2005/2006 9 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1520 Konopka Jakub ŠK Dobruška 0
2005/2006 8 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1520 Jedličková Petra ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1
2005/2006 7 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1520 Labík Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1731 1
2005/2006 6 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1520 Antes Petr ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2005/2006 5 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1520 Klíma Miloš Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 1996 1
2005/2006 3 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1520 Locker Josef Sokol Javornice 0