Hráč Lýsek Lukáš

Lýsek Lukáš

User Pic
Jméno: Lýsek Lukáš
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1966
Elo mezinárodní: 1959
ID: 10503
FIDE ID: 372560
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 6 B ŠO TJ Dukla Praha D 1959 1966 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov C 2012 2024 1
2017/2018 5 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1959 1966 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad G 0 1888 ½
2017/2018 4 B ŠO TJ Dukla Praha D 1959 1966 Janeček Václav USK Praha B 1839 1831 ½
2017/2018 3 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1959 1966 Smolka Josef Sokol Praha Vršovice E 1773 1781 1
2017/2018 1 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1959 1966 Sandvik Thomas GROP D 2037 0 ½
2017/2018 8 Č TJ Dukla Praha 1959 1966 Steinbauer Filip Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1889 1839 1
2017/2018 7 B TJ Dukla Praha 1959 1966 Seidl Pavel Gambit Jihlava 1897 1897 1
2017/2018 6 Č TJ Dukla Praha 1959 1966 Fiala Jan SACHklub Pisek 2038 2032 0
2017/2018 4 B TJ Dukla Praha 1956 1964 Štolba Miloš Sparta Kutna Hora 2054 2054 ½
2016/2017 11 Č ŠO TJ Dukla Praha B 1966 1952 Svačina Petr TJ Pankrác C 2032 2063 ½
2016/2017 3 B ŠO TJ Dukla Praha B 1966 1952 Postupa Martin GROP B 2096 2098 0
2016/2017 2 Č ŠO TJ Dukla Praha B 1966 1952 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha A 2103 2101 ½
2016/2017 11 Č TJ DUKLA Praha 1959 1966 Němec David ŠK Kladno 2054 2059 1
2016/2017 7 Č TJ DUKLA Praha 1959 1966 Tochor Jiří Sokol Domažlice 2094 2086 0
2016/2017 3 B TJ DUKLA Praha 1956 1964 Fryč Miroslav Karlovarský šachklub Tietz A 2168 2143 0
2016/2017 2 Č TJ DUKLA Praha 1956 1964 Turner Radek TJ Šakal Kozolupy 2027 2041 0
2015/2016 10 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1956 1952 Lesage Milan Sokol Praha Vršovice D 1952 1971 ½
2015/2016 8 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1956 1952 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov C 2122 2135 ½
2015/2016 6 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1956 1952 Černík Lukáš ŠK DP Praha - VŠFS II 2161 2152 0
2015/2016 5 B ŠO TJ Dukla Praha D 1956 1952 Miskolczi Vítězslav Unichess E 2061 2073 ½
2015/2016 4 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1956 1952 Petras Milan ŠK Bohnice B 1931 1912 1
2015/2016 3 B ŠO TJ Dukla Praha D 1956 1952 Procházka Dalibor TJ Praga Praha D 2183 2194 0
2015/2016 2 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1956 1952 Fiala Jan TJ Praga Praha C 1916 1933 0
2015/2016 1 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1956 1952 Hostička František TJ Pankrác E 2181 2187 0
2015/2016 8 B TJ DUKLA Praha 1966 1952 Jonáš Václav ŠK Sokol Klatovy 1983 1998 1
2015/2016 7 Č TJ DUKLA Praha 1966 1952 Charvát Jiří SK OAZA Praha 1928 1952 ½
2015/2016 6 B TJ DUKLA Praha 1966 1952 Kracík Dobroslav ŠK Líně 1959 1971 ½
2015/2016 3 Č TJ DUKLA Praha 1966 1952 Kopřiva Martin TJ Plzeň Košutka 2020 1987 ½
2015/2016 2 B TJ DUKLA Praha 1966 1952 Janoušek Petr Šakal Kozolupy 2204 2168 0
2015/2016 1 B TJ DUKLA Praha 1966 1952 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad B 2128 2111 0
2014/2015 11 Č ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 Čermák Michal ŠK Mlejn A 2019 2069 ½
2014/2015 10 B ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 Svrček Luboš Sokol Vršovice D 2087 ½
2014/2015 9 Č ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov M 2032 2060 ½
2014/2015 8 B ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 Jirsa Lukáš Bohemians Praha E 2018 2021 0
2014/2015 7 Č ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 Novák Václav SK Loko Praha C 2047 2048 0
2014/2015 6 B ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 Krischke Arnold TJ Praga Praha C 2103 2102 ½
2014/2015 5 B ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 Pachmann Otakar ŠK Sokol Vyšehrad G 2023 1931 ½
2014/2015 4 Č ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 Koyš Milan ŠK Černý Baron A 2129 2129 ½
2014/2015 3 B ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 Dubanský Bohuslav Kbelská šachová reprezentace A 2231 2197 0
2014/2015 2 Č ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 Boleslav Petr GROP D 2075 2026 0
2014/2015 1 B ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 Janda Jiří Sokol Kobylisy D 2177 2174 ½
2014/2015 9 B ŠK Petřvald u NJ 2029 2001 Mička Norbert TJ Mořkov "B" 1902 1902 ½
2014/2015 8 Č ŠK Petřvald u NJ 2029 2001 Šíma Pavel TJ Fulnek 2079 1986 ½
2014/2015 6 B ŠK Petřvald u NJ 2029 2001 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1726 1
2014/2015 5 B ŠK Petřvald u NJ 2029 2001 Šindler Václav TJ Frenštát p/R "B" 1742 ½
2014/2015 4 Č ŠK Petřvald u NJ 2029 2001 Mička Norbert TJ Mořkov "B" 1902 1902 ½
2014/2015 3 B ŠK Petřvald u NJ 2029 2001 Šíma Pavel TJ Fulnek 2079 1986 1
2014/2015 2 Č ŠK Petřvald u NJ 2029 2001 Opluštil Jiří Spartak Bílovec 1000 1
2014/2015 1 Č ŠK Petřvald u NJ 2029 2001 Bíža Miroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1757 1787 ½
2014/2015 11 B TJ Dukla Praha 2029 2001 Bodický Michal ŠK Sokol Klatovy 1970 1998 1
2014/2015 10 Č TJ Dukla Praha 2029 2001 Váchal Josef TJ Šakal Kozolupy 2134 2124 0
2014/2015 9 B TJ Dukla Praha 2029 2001 Kupka František ŠK Líně 2071 2079 0
2014/2015 8 Č TJ Dukla Praha 2029 2001 Hlavsa Filip ŠACHklub Písek 1868 1909 ½
2014/2015 7 B TJ Dukla Praha 2029 2001 Kotěšovec Daniel TJ Sokol Plzeň-Letná 1543 1543 1
2014/2015 6 Č TJ Dukla Praha 2029 2001 Kotyk Václav ŠK Kladno 1967 1964 0
2014/2015 5 Č TJ Dukla Praha 2029 2001 Bečvář Miroslav ŠK Tachov 1000 ½
2014/2015 4 B TJ Dukla Praha 2029 2001 Janda Jiří Sokol Praha - Kobylisy 2177 2174 ½
2014/2015 3 Č TJ Dukla Praha 2029 2001 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz B 2010 1928 ½
2014/2015 2 B TJ Dukla Praha 2029 2001 Vávra Jan TJ Sokol Praha-Vršovice 2055 2051 ½
2014/2015 1 Č TJ Dukla Praha 2029 2001 Pesr Jaromír ŠK Holdia DP Praha 2042 2047 ½
2013/2014 11 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 Smutný Jan SK LISA A 2174 2153 1
2013/2014 10 B ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 Plášek Zdeněk ŠK Černý Baron A 2038 2036 ½
2013/2014 9 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 Krňávek Lubomír TJ Praga Praha B 2213 2208 0
2013/2014 8 B ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2123 2112 ½
2013/2014 7 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2246 2253 0
2013/2014 6 B ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 Umanec Filip ŠK PORG B 2244 2246 0
2013/2014 5 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad D 2284 2286 0
2013/2014 4 B ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 Pick Štěpán TJ Pankrác E 2046 2044 1
2013/2014 3 Č ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 Hučín Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2209 2209 0
2013/2014 2 B ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 Vedral Oldřich SK OAZA Praha C 2321 2315 ½
2013/2014 1 B ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2139 2139 ½
2013/2014 7 B ŠO TJ Dukla Praha C 1998 1998 Jaščenko Olga ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2173 0
2013/2014 10 Č ŠK Petřvald u NJ 1998 1998 Šindler Václav TJ Frenštát p/R "B" 1768 ½
2013/2014 9 B ŠK Petřvald u NJ 1998 1998 Mička Norbert TJ Mořkov "B" 1767 1
2013/2014 8 Č ŠK Petřvald u NJ 1998 1998 Folta František TJ Nový Jičín "B" 1800 1818 ½
2013/2014 6 B ŠK Petřvald u NJ 1998 1998 Bíža Miroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1864 ½
2013/2014 5 B ŠK Petřvald u NJ 1998 1998 Holík Jiří TJ Frenštát p/R "B" 2029 ½
2013/2014 4 Č ŠK Petřvald u NJ 1998 1998 Mička Norbert TJ Mořkov "B" 1767 ½
2013/2014 3 B ŠK Petřvald u NJ 1998 1998 Folta František TJ Nový Jičín "B" 1800 1818 ½
2013/2014 1 Č ŠK Petřvald u NJ 1998 1998 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1920 1923 ½
2012/2013 11 B ŠK Petřvald "A" 1814 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2077 2020 0
2012/2013 10 Č ŠK Petřvald "A" 1814 Zelenka Pavel TJ Mořkov "A" 1825 1
2012/2013 9 B ŠK Petřvald "A" 1814 Karhánek Pavel VOKD Poruba "C" 2120 2079 ½
2012/2013 8 Č ŠK Petřvald "A" 1814 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2100 2086 0
2012/2013 7 B ŠK Petřvald "A" 1814 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1743 1784 ½
2012/2013 6 Č ŠK Petřvald "A" 1814 Bražina David TJ Ostrava "B" 1943 1955 ½
2012/2013 5 B ŠK Petřvald "A" 1814 Neděla Vlastimil TJ Studénka "A" 2299 2283 0
2012/2013 4 Č ŠK Petřvald "A" 1814 Šíma Pavel TJ Fulnek "A" 2095 1995 ½
2012/2013 3 Č ŠK Petřvald "A" 1814 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1966 1980 ½
2012/2013 2 B ŠK Petřvald "A" 1814 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "B" 2204 2215 ½
2012/2013 1 Č ŠK Petřvald "A" 1814 Socha Jaromír ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1988 2013 0
2011/2012 9 Č ŠK Petřvald u NJ "A" 1727 Mačejovský Igor VOKD Poruba "C" 2007 2001 ½
2011/2012 8 B ŠK Petřvald u NJ "A" 1727 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2077 2044 ½
2011/2012 7 Č ŠK Petřvald u NJ "A" 1727 Zelenka Pavel TJ Mořkov "B" 1779 ½
2011/2012 6 B ŠK Petřvald u NJ "A" 1727 Šíma Pavel TJ Fulnek "A" 2095 1996 ½
2011/2012 5 Č ŠK Petřvald u NJ "A" 1727 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "B" 2269 2309 1
2011/2012 4 B ŠK Petřvald u NJ "A" 1727 Konvička Martin Tatra Kopřivnice "B" 1772 1807 ½
2011/2012 3 Č ŠK Petřvald u NJ "A" 1727 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2103 2132 1
2011/2012 2 B ŠK Petřvald u NJ "A" 1727 Omamík Pavel TJ Studenka "A" 2086 2071 0
2010/2011 11 Č ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2058 0
2010/2011 10 B ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 Karlík Ondřej TJ Mořkov "A" 2127 ½
2010/2011 9 Č ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2104 0
2010/2011 8 B ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "B" 2237 0
2010/2011 7 Č ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 Omamík Pavel TJ Studenka "A" 2048 0
2010/2011 6 B ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "B" 2214 0
2010/2011 5 Č ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 Šíma Pavel TJ Fulnek "A" 2026 ½
2010/2011 4 B ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "B" 1708 1
2010/2011 3 Č ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 Socha Jaromir Tatra Kopřivnice "B" ½
2010/2011 2 B ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 Kondula Lukáš VOKD Poruba "C" 1998 0
2010/2011 1 B ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 Zinglar David ŠK Hošťálkovice "A" 2014 0