Hráč Vít Přemysl

Vít Přemysl

User Pic
Jméno: Vít Přemysl
Oddíl: ŠO TJ Tatran Prachatice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1878
Elo mezinárodní: 1851
ID: 10442
FIDE ID: 348694
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 Č Tatran Prachatice 1851 1872 Tichý Tomáš Traxler Veselí n.Lužn. 0 1641 1
2017/2018 9 B Tatran Prachatice 1862 1872 Kaňka Matěj QCC České Budějovice B 1843 1820 0
2017/2018 8 Č Tatran Prachatice 1862 1872 Kašpárek Jaromír ŠK Český Krumlov 1864 1853 ½
2017/2018 7 B Tatran Prachatice 1852 1872 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice B 1649 1685 1
2017/2018 6 Č Tatran Prachatice 1852 1872 Friedl Václav DDM Písek 1676 1709 1
2017/2018 3 Č Tatran Prachatice 1851 1872 Mareš Daniel Šachklub Písek B 1907 1920 ½
2017/2018 2 B Tatran Prachatice 1860 1880 Sn Jindřichův Hradec 1
2017/2018 1 Č Tatran Prachatice 1860 1880 Němec Roman ČZ Strakonice A 1844 1775 0
2017/2018 6 Č ŠO TJ Tatran Prachatice B 1852 1872 Nováková Blanka QCC České Budějovice D 1625 1669 1
2017/2018 2 Č ŠO TJ Tatran Prachatice B 1860 1880 Hajíček Pavel DDM Písek D 1716 1670 ½
2017/2018 1 B ŠO TJ Tatran Prachatice B 1860 1880 Rončák Václav ŠK Blanský les 1746 1782 1
2016/2017 8 B Tatran Prachatice B 1875 1892 Kotál Václav ČZ Strakonice D 1908 1887 1
2016/2017 7 Č Tatran Prachatice B 1875 1892 Hůlovec Miroslav Sokol Čkyně 1942 ½
2016/2017 5 Č Tatran Prachatice B 1875 1892 Jiřík Radovan Olympia České Budějovice A 1504 1
2016/2017 4 B Tatran Prachatice B 1875 1892 Šedivý Roman Blanský les 1773 1730 0
2016/2017 3 B Tatran Prachatice B 1875 1892 Nováková Blanka QCC České Budějovice E 1731 1
2015/2016 10 B ŠO TJ Tatran Prachatice "B" 1875 1892 Hobl Stanislav ČZ Strakonice "E" 1846 ½
2015/2016 6 Č ŠO TJ Tatran Prachatice "B" 1875 1892 Dvořák Arnošt ŠK ROYAL Č.Bu. "C" 1874 1791 0
2015/2016 5 B ŠO TJ Tatran Prachatice "B" 1875 1892 Lomský Radek ŠK ROYAL Č.Bu. "B" 1787 1764 1
2015/2016 2 Č ŠO TJ Tatran Prachatice "B" 1875 1892 Severin Luboš ŠACHklub Písek "D" 1694 1701 ½
2015/2016 11 Č Tatran Prachatice 1875 1892 Rolinek Dominik Hraničář Horní Stropnice 1651 1703 ½
2015/2016 10 B Tatran Prachatice 1875 1892 Kaňka Matěj QCC Č.Budějovice B 1638 1652 1
2015/2016 9 Č Tatran Prachatice 1875 1892 Petkov Andon Spartak Soběslav 1818 1780 1
2015/2016 8 B Tatran Prachatice 1875 1892 Soucha Štěpán ČZ Strakonice 1848 1865 0
2015/2016 7 Č Tatran Prachatice 1875 1892 Ceplecha Tomáš Šk Písek B 2013 2040 0
2015/2016 6 B Tatran Prachatice 1875 1892 Moronga Jan Šk Český Krumlov 1883 1895 ½
2015/2016 5 Č Tatran Prachatice 1875 1892 Bernáth Štefan ŠSRH Bechyně 1946 1916 ½
2015/2016 4 B Tatran Prachatice 1875 1892 Samec František Traxler Veselí nad Lužnicí 1601 1
2015/2016 3 B Tatran Prachatice 1875 1892 Žilavý Jan Sokol Tábor B 2016 2033 ½
2015/2016 2 Č Tatran Prachatice 1875 1892 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec 1943 1925 ½
2015/2016 1 B Tatran Prachatice 1875 1892 Landa Jiří DDM Písek B 1922 1910 ½
2014/2015 11 B Tatran Prachatice B 1980 1940 Nagy Ladislav QCC ČB H 1690 1744 1
2014/2015 10 Č Tatran Prachatice B 1980 1940 Mikulič Bohumil Spartak Kaplice B 1554 1
2014/2015 9 B Tatran Prachatice B 1980 1940 Jindra Josef Sokol Ledenice 1624 1
2014/2015 8 Č Tatran Prachatice B 1980 1940 Kratochvíl Jiří VSK Slávia PF JU Č. Budějovice 1835 ½
2014/2015 7 B Tatran Prachatice B 1980 1940 QCC ČB F 1
2014/2015 6 Č Tatran Prachatice B 1980 1940 Boukal Milan QCC ČB E 1692 0
2014/2015 5 B Tatran Prachatice B 1980 1940 Linha Jaromír Sokol Čkyně 1658 0
2014/2015 4 Č Tatran Prachatice B 1980 1940 Vokurka Michal QCC ČB I 1707 1570 1
2014/2015 3 B Tatran Prachatice B 1980 1940 Rolinek Dominik Hraničář H. Stropnice B 1651 1667 1
2014/2015 2 Č Tatran Prachatice B 1980 1940 Šafránek Václav Vltavín Besednice 1789 1
2014/2015 1 B Tatran Prachatice B 1980 1940 Čipera Josef ČZ Strakonice D 1824 1723 1
2014/2015 11 B ŠO TJ Tatran Prachatice A 1851 1878 Žilavý Jan Sokol Tábor B 2030 2016 0
2014/2015 9 B ŠO TJ Tatran Prachatice A 1980 1940 Landa Jiří DDM Písek B 1930 1948 0
2014/2015 8 Č ŠO TJ Tatran Prachatice A 1980 1940 Brčák Marek Šachový spolek Reality Bechyně A 1937 1935 0
2014/2015 7 B ŠO TJ Tatran Prachatice A 1980 1940 Chval Petr Slovan Jindřichův Hradec 1939 1928 ½
2014/2015 5 B ŠO TJ Tatran Prachatice A 1980 1940 Čipera Josef ČZ Strakonice B 1824 1723 ½
2014/2015 2 B ŠO TJ Tatran Prachatice A 1980 1940 Hess Pavel QCC České Budějovice B 1861 1880 0
2013/2014 8 Č Tatran Prachatice B 1980 1941 Hůlovec Miroslav Sokol Čkyně 1945 0
2013/2014 7 B Tatran Prachatice B 1980 1941 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice D 1629 1702 1
2013/2014 6 Č Tatran Prachatice B 1980 1941 Vaniš Josef Royal C 2027 2027 0
2013/2014 6 B Tatran Prachatice 1980 1941 Königsmark Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1721 1
2013/2014 5 Č Tatran Prachatice 1980 1941 Kohout Jan Spartak Kaplice 1730 1
2013/2014 4 B Tatran Prachatice 1980 1941 Mrňa Milan Spartak Soběslav 1906 1906 ½
2013/2014 3 Č Tatran Prachatice 1980 1941 Sporka Božetěch Šachklub Písek C 1816 ½
2013/2014 2 B Tatran Prachatice 1980 1941 Bican Dominik DDM Písek 1715 1
2013/2014 7 Č Tatran Prachatice 1980 1941 Kůta Miroslav ČZ Strakonice C 1828 1800 1
2013/2014 6 B Tatran Prachatice 1980 1941 Straka Zdeněk ŠK Týn n.Vlt. 1930 1902 ½
2013/2014 5 Č Tatran Prachatice 1980 1941 Jandl Vojtěch ŠS Bechyně B 1891 1926 ½
2013/2014 2 Č Tatran Prachatice 1980 1941 Bican Dominik DDM Písek 1715 1
2013/2014 1 B Tatran Prachatice 1980 1941 Sporka Božetěch Šachklub Písek C 1816 ½
2012/2013 9 B ŠO TJ TATRAN Prachatice "B" 1980 1986 Hůlovec Miroslav SOKOL Čkyně 1927 0
2012/2013 8 Č ŠO TJ TATRAN Prachatice "B" 1980 1986 Šafránek Václav VLTAVÍN Besednice 1780 ½
2012/2013 7 B ŠO TJ TATRAN Prachatice "B" 1980 1986 Pavlanin Zdeněk KOBERCE Kájov 1965 1
2012/2013 6 Č ŠO TJ TATRAN Prachatice "B" 1980 1986 Janošťák Jiří SPARTAK Kaplice "B" 1763 ½
2012/2013 5 B ŠO TJ TATRAN Prachatice "B" 1980 1986 Čipera Josef ČZ Strakonice "D" 1829 1773 ½
2012/2013 4 Č ŠO TJ TATRAN Prachatice "B" 1980 1986 Šauer Pavel SK ROYAL Č.Budějovice "B" 1901 1901 1
2012/2013 3 B ŠO TJ TATRAN Prachatice "B" 1980 1986 Nováková Blanka QCC České Budějovice "D" 1779 1
2012/2013 2 Č ŠO TJ TATRAN Prachatice "B" 1980 1986 Korostenski František ŠK Blanský les Chvalšiny 2178 2160 0
2012/2013 1 B ŠO TJ TATRAN Prachatice "B" 1980 1986 Krška David VSK SLÁVIA PF JU Č.Budějovice 1938 1943 ½
2012/2013 11 Č Tatran Prachatice A 1980 1986 Absolon Václav ŠS Bechyně B 1995 1981 1
2012/2013 10 B Tatran Prachatice A 1980 1986 Růžička Vojtěch DDM Písek 1940 0
2012/2013 9 Č Tatran Prachatice A 1980 1986 Brabec Milan Royal Č.Budějovice 2140 2074 ½
2012/2013 8 B Tatran Prachatice A 1980 1986 Kovář Petr ČZ Strakonice C 1990 1941 0
2012/2013 7 Č Tatran Prachatice A 1980 1986 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec B 1936 1938 0
2012/2013 6 B Tatran Prachatice A 1980 1986 Bednář Matěj ŠACHklub Tábor A 1389 1
2012/2013 5 B Tatran Prachatice A 1980 1986 Maříková Jana TRAXLER Veselí n/L B 2002 2046 0
2012/2013 4 Č Tatran Prachatice A 1980 1986 Foit Vladimír Spartak Počátky 1961 1961 ½
2012/2013 3 B Tatran Prachatice A 1980 1986 Hlavsa Filip ŠACHklub Písek C 1866 1885 ½
2012/2013 2 Č Tatran Prachatice A 1980 1986 Vaniš Josef QCC Č.Budějovice C 2027 2037 ½
2012/2013 1 B Tatran Prachatice A 1980 1986 Lauko Marián Spartak Kaplice 1914 1898 0
2011/2012 11 Č Tatran Prachatice 1980 1988 Hausner Ivan DDM Písek 2407 2392 0
2011/2012 10 B Tatran Prachatice 1980 1988 Absolon Václav ŠS Bechyně B 1967 1985 1
2011/2012 9 Č Tatran Prachatice 1980 1988 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec B 1972 1961 1
2011/2012 8 B Tatran Prachatice 1980 1988 Ceplecha Tomáš Šachklub Písek C 2030 2034 ½
2011/2012 7 Č Tatran Prachatice 1980 1988 Žárský Kamil Sokol Tábor C 2033 2029 0
2011/2012 6 B Tatran Prachatice 1980 1988 Janeba Petr ČZ Strakonice C 1928 1950 1
2011/2012 5 Č Tatran Prachatice 1980 1988 Lauko Marián Spartak Kaplice 1961 1952 0
2011/2012 4 B Tatran Prachatice 1980 1988 Bartoš Alois ŠK Týn n.Vlt. 2077 2054 ½
2011/2012 3 B Tatran Prachatice 1980 1988 Vaniš Josef QCC České Budějovice C 2028 2037 0
2011/2012 2 Č Tatran Prachatice 1980 1988 Muzikář Jan Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 2072 1999 ½
2011/2012 1 B Tatran Prachatice 1980 1988 Korostenski František ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 2183 2146 0
2010/2011 11 B Tatran Prachatice 1891 Hejl Jaroslav Traxler Veselí n.Lužn. 2028 0
2010/2011 10 Č Tatran Prachatice 1891 Hejda Martin QCC České Budějovice B 1657 1
2010/2011 9 Č Tatran Prachatice 1891 Trita Stanislav ČZ Strakonice 1766 ½
2010/2011 6 B Tatran Prachatice 1891 Šimeček Josef Silon Sezimovo Ústí 1938 1
2010/2011 5 Č Tatran Prachatice 1891 Šperger Michal Royal České Budějovice 2003 ½
2010/2011 4 B Tatran Prachatice 1891 Pekarovič Jaroslav Spartak Sezimovo Ústí 1935 1
2010/2011 2 B Tatran Prachatice 1891 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec 1966 ½
2010/2011 1 Č Tatran Prachatice 1891 Hlavsa Filip Sokol Platan Písek B 1861 1
2009/2010 10 B Tatran Prachatice B 1912 Šimeček Josef Silon Sezimovo Usti 1893 0
2009/2010 6 B Tatran Prachatice B 1912 Vlach Martin Sokol Pisek C 1934 0
2009/2010 5 Č Tatran Prachatice B 1912 Ptáčník Pavel Slovan Jindrichuv Hradec B 1773 0
2009/2010 4 B Tatran Prachatice B 1912 Bureš Jiří DDM Pisek 2047 0
2009/2010 3 Č Tatran Prachatice B 1912 Lenc Bohumil Spartak Sobeslav 1920 1
2009/2010 1 Č Tatran Prachatice B 1912 Bartoš Alois SK Tyn n.Vlt. 2080 0
2009/2010 10 B SO TJ Tatran Prachatice 1912 Vondruš Martin Slovan Jindrichuv Hradec 1970 ½
2009/2010 6 B SO TJ Tatran Prachatice 1912 Dort Pavel QCC Ceske Budejovice B 1819 0
2009/2010 4 B SO TJ Tatran Prachatice 1912 Novák Pavel TJ SPARTAK MAS Sezimovo Usti 1970 1
2008/2009 8 B Tatran Prachatice C 1907 Simon Jan SK Tyn n.Vlt. C 1100 1
2008/2009 5 B Tatran Prachatice C 1907 Říha František Sokol Pisek C 1781 1
2008/2009 11 Č Tatran Prachatice 1907 Karlíček Pavel SK Cesky Krumlov 2000 ½
2008/2009 10 B Tatran Prachatice 1907 Mařík Miloslav Traxler Veseli n.Luzn. 1922 ½
2008/2009 6 B Tatran Prachatice 1907 Válek Tomáš Sokol Tabor C 1888 1
2008/2009 5 Č Tatran Prachatice 1907 Hanzal Marek SK Tyn n.Vlt. 1889 0
2008/2009 4 B Tatran Prachatice 1907 Šťastný Vratislav Reality Hornak Bechyne 1879 ½
2008/2009 2 B Tatran Prachatice 1907 Mošnička Jan Spartak MAS Sezimovo Usti 1891 ½
2007/2008 11 B ŠO TJ Tatran Prachatice 1898 Mrňa Milan Spartak Soběslav 1779 1
2007/2008 10 Č ŠO TJ Tatran Prachatice 1898 Moronga Jan ŠK Český Krumlov B 1857 ½
2007/2008 9 B ŠO TJ Tatran Prachatice 1898 Žáček Jiří ČZ Strakonice C 1823 ½
2007/2008 7 B ŠO TJ Tatran Prachatice 1898 Trachta Václav ŠO Mikrochem Třeboň 1620 1
2007/2008 9 Č TATRAN Prachatice "B" 1898 Havlíček Ladislav ČZ Strakonice "D" 1547 1
2007/2008 7 Č TATRAN Prachatice "B" 1898 Váhala Tomáš ŠK Týn n/Vltavou "B" 1674 ½
2007/2008 6 B TATRAN Prachatice "B" 1898 Kubját Josef TATRAN Volary 1489 1
2007/2008 2 Č TATRAN Prachatice "B" 1898 Hajtingr Oldřich SOKOL Platan Písek "C" 1642 1
2007/2008 1 B TATRAN Prachatice "B" 1898 Černý Karel TATRAN Prachatice "C" 1364 1
2006/2007 11 Č ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1889 Vacek Miroslav QCC České Budějovice "E" 1986 ½
2006/2007 10 B ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1889 Lacina Adolf ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2252 0
2006/2007 3 B ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1889 Spal Milan ČZ Strakonice "B" 2217 0
2006/2007 1 B ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1889 Lorenc Zdeněk QCC České Budějovice "D" 1928 1
2005/2006 10 B Tatran Prachatice 1911 Mezera Lukáš Loko DKV České Budějovice B 1940 0
2005/2006 8 B Tatran Prachatice 1911 Kukla Petr ŠK Český Krumlov 2064 ½
2005/2006 7 B Tatran Prachatice 1911 Trepka Jan Sokol Tábor C 2037 0
2005/2006 5 B Tatran Prachatice 1911 Šlapák Zdeněk ČZ Strakonice ½