Hráč Hába Petr

Hába Petr

User Pic
Jméno: Hába Petr
Oddíl: 1. Novoborský ŠK
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2448
Elo mezinárodní: 2445
ID: 10
FIDE ID: 300160
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 Č ŠK Gordic 2450 2442 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2483 2476 ½
2017/2018 9 B ŠK Gordic 2450 2442 Caletka Radomír KVS Ekodivize Opava 2301 2334 1
2017/2018 8 Č ŠK Gordic 2443 2442 Štohl Igor TŽ Třinec 2504 0 ½
2017/2018 7 B ŠK Gordic 2443 2442 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2448 2457 1
2017/2018 5 Č ŠK Gordic 2439 2442 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2377 2365 ½
2017/2018 3 Č ŠK Gordic 2450 2442 Kaňovský David ŠK Staré Město 2413 2398 ½
2017/2018 2 B ŠK Gordic 2450 2442 Havelka Josef Panda Rychnov nad Kněžnou A 2333 2329 ½
2017/2018 8 B 1. Novoborsky SK 2443 2442 Studnička Tomáš SK Zikuda Turnov 2306 2288 ½
2017/2018 5 B 1. Novoborsky SK 2439 2442 Vávra Michal Moravska Slavia Brno 1979 1989 1
2016/2017 8 Č 1. Novoborsky SK 2481 2473 Sosna Jan SK Slavoj Poruba 2340 2319 ½
2016/2017 7 B 1. Novoborsky SK 2481 2473 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2426 2440 ½
2016/2017 9 B ŠK Gordic Jihlava 2481 2473 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2331 2347 1
2016/2017 7 B ŠK Gordic Jihlava 2481 2473 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2352 2330 ½
2016/2017 6 Č ŠK Gordic Jihlava 2481 2473 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město 2396 2398 ½
2016/2017 5 Č ŠK Gordic Jihlava 2481 2473 Michenka Jozef Baník Havířov 2317 2323 ½
2016/2017 4 B ŠK Gordic Jihlava 2481 2473 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2421 2409 ½
2016/2017 2 B ŠK Gordic Jihlava 2481 2473 Sabuk Piotr Region Panda 2393 0
2015/2016 10 B ŠK GORDIC 2481 2473 Závůrka Roman SK Prostějov 2164 2173 1
2015/2016 6 B ŠK GORDIC 2481 2473 Kalod Radek ŠK GARDE Lipovec 2478 2476 ½
2015/2016 5 B ŠK GORDIC 2481 2473 Šenkýř Martin ŠK Duras BVK B 2154 2165 1
2015/2016 1 B ŠK GORDIC 2481 2473 Seidl Štěpán Silko Gambit Jihlava 2233 2228 1
2015/2016 10 B 1. Novoborský ŠK 2481 2473 Priehoda Vítězslav ŠK města Lysá nad Labem B 2364 2356 ½
2015/2016 4 B 1. Novoborský ŠK 2481 2473 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2260 2254 ½
2015/2016 3 Č 1. Novoborský ŠK 2481 2473 Blatný Pavel ŠK Duras BVK 2370 2418 1
2014/2015 11 Č ŠK Gordic 2500 2483 Doležal Radoslav Klub šachistů Říčany 1925 2361 2371 0
2014/2015 10 B ŠK Gordic 2500 2483 Mejzlík Ondřej Dolní Kralovice 2326 2339 1
2014/2015 9 Č ŠK Gordic 2500 2483 Meduna Eduard ŠK Joly Lysá nad Labem C 2370 2363 ½
2014/2015 7 B ŠK Gordic 2500 2483 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2316 2304 ½
2014/2015 6 Č ŠK Gordic 2500 2483 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2410 2408 ½
2014/2015 5 B ŠK Gordic 2500 2483 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha B 2155 2148 1
2014/2015 4 Č ŠK Gordic 2500 2483 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad B 2263 2262 ½
2014/2015 2 Č ŠK Gordic 2500 2483 Cvek Robert ŠK GROP Praha 2520 2512 ½
2014/2015 1 B ŠK Gordic 2500 2483 Tůma Jiří TJ Sparta Kutná Hora 2322 2317 1
2014/2015 7 B 1. ŠK Novoborský 2500 2483 Adámek Jiří Slavoj Ostrava - Poruba 2357 2355 ½
2014/2015 5 Č 1. ŠK Novoborský 2500 2483 Svoboda Svatopluk AD Mahrla Praha 2303 2312 ½
2014/2015 4 B 1. ŠK Novoborský 2500 2483 Lys Josef ŠK Karviná 2204 2212 ½
2014/2015 3 Č 1. ŠK Novoborský 2500 2483 Walek Milan TŽ Třinec 2329 2316 1
2013/2014 11 Č TJ ŠO Chrudim 2505 2468 Cvek Robert Slavia Kroměříž “A“ 2517 2508 ½
2013/2014 10 B TJ ŠO Chrudim 2505 2468 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2342 2335 1
2013/2014 9 Č TJ ŠO Chrudim 2505 2468 Kislinsky Alexey SK Slavia Orlová “A“ 2507 2568 ½
2013/2014 8 B TJ ŠO Chrudim 2505 2468 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2383 2335 ½
2013/2014 7 Č TJ ŠO Chrudim 2505 2468 Pacher Milan ŠK Zlín “A“ 2446 ½
2013/2014 6 B TJ ŠO Chrudim 2505 2468 Stachowiak Kamil TJ Tatran Litovel “B“ 2451 2404 ½
2013/2014 5 Č TJ ŠO Chrudim 2505 2468 Biolek Richard ŠK Staré Město “A“ 2404 2403 ½
2013/2014 4 B TJ ŠO Chrudim 2505 2468 Plát Vojtěch Lokomotiva Brno “A“ 2483 2490 1
2013/2014 1 B TJ ŠO Chrudim 2505 2468 Votava Jan 2222 ŠK Polabiny “A“ 2512 2504 1
2013/2014 8 B 1. Novoborský ŠK 2505 2468 Langner Ladislav TŽ Třinec 2341 2346 ½
2013/2014 7 Č 1. Novoborský ŠK 2505 2468 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2295 2296 1
2013/2014 3 Č 1. Novoborský ŠK 2505 2468 Malík Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2257 2242 1
2012/2013 10 Č ŠK Gordic Jihlava 2463 2461 Velička Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2469 2458 ½
2012/2013 9 B ŠK Gordic Jihlava 2463 2461 Rojíček Vojtěch Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2450 2454 ½
2012/2013 8 Č ŠK Gordic Jihlava 2463 2461 Pacher Milan ŠK Zlín “A“ 2436 ½
2012/2013 7 B ŠK Gordic Jihlava 2463 2461 Stachowiak Kamil Tatran Litovel “B“ 2432 2404 ½
2012/2013 6 Č ŠK Gordic Jihlava 2463 2461 Sosna Jan ŠK Staré Město “A“ 2385 2390 1
2012/2013 2 Č ŠK Gordic Jihlava 2463 2461 Cvek Robert Slavia Kroměříž “A“ 2541 2547 ½
2012/2013 11 B 1. Novoborský ŠK 2463 2461 Plachetka Ján AD Mahrla Praha 2355 2350 1
2012/2013 10 Č 1. Novoborský ŠK 2463 2461 Dubanský Bohuslav TJ Bohemians Praha 2245 2197 1
2012/2013 9 Č 1. Novoborský ŠK 2463 2461 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2380 2373 ½
2012/2013 6 B 1. Novoborský ŠK 2463 2461 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2377 2379 ½
2012/2013 5 Č 1. Novoborský ŠK 2463 2461 Adámek Jiří ŠK Slavoj Poruba 2272 2258 1
2012/2013 3 B 1. Novoborský ŠK 2463 2461 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2414 2416 ½
2012/2013 2 B 1. Novoborský ŠK 2463 2461 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2408 2389 1
2012/2013 1 Č 1. Novoborský ŠK 2463 2461 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2299 2283 ½
2011/2012 11 B ŠK Gordic 2502 2479 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny B 2347 2360 1
2011/2012 10 Č ŠK Gordic 2502 2479 Cvek Robert Slavia Kroměříž 2518 2539 ½
2011/2012 8 B ŠK Gordic 2502 2479 Michenka Jozef Šachový klub Karviná 2346 2337 ½
2011/2012 7 Č ŠK Gordic 2502 2479 Polák Tomáš ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2543 2541 ½
2011/2012 4 B ŠK Gordic 2502 2479 Malík Jan Labortech Ostrava B 2352 2326 ½
2011/2012 11 Č 1. Novoborský ŠK 2502 2479 Macíček Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2159 2164 1
2011/2012 10 B 1. Novoborský ŠK 2502 2479 Kufa Pavel Slavoj Ostrava - Poruba 2224 2201 1
2011/2012 9 Č 1. Novoborský ŠK 2502 2479 Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2351 2335 1
2011/2012 7 Č 1. Novoborský ŠK 2502 2479 Bernášek Jan ŠK Rapid Pardubice 2464 2485 0
2011/2012 6 Č 1. Novoborský ŠK 2502 2479 Kočiščák Jiří ŠK Labortech Ostrava 2318 2320 ½
2011/2012 5 B 1. Novoborský ŠK 2502 2479 David Pavel ŠK Zlín 2386 2400 ½
2011/2012 4 B 1. Novoborský ŠK 2502 2479 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2294 2295 1
2011/2012 2 Č 1. Novoborský ŠK 2502 2479 Vlasák Lukáš Tatran Litovel 2319 2316 1
2011/2012 1 B 1. Novoborský ŠK 2502 2479 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2357 2322 ½
2010/2011 11 Č SK Gordic 2529 Cvek Robert Slavoj Ostrava - Poruba 2494 ½
2010/2011 7 B SK Gordic 2529 Sikorová Olga TJ TZ Trinec B 2290 ½
2010/2011 4 Č SK Gordic 2529 Zeberski Jakub Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2386 ½
2010/2011 3 B SK Gordic 2529 Rojíček Vojtěch SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2422 1
2010/2011 11 Č 1. Novoborský ŠK 2529 Studnička Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2348 ½
2010/2011 10 B 1. Novoborský ŠK 2529 Černoušek Lukáš ŠK Rapid Pardubice 2410 ½
2010/2011 7 Č 1. Novoborský ŠK 2529 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2385 ½
2010/2011 6 B 1. Novoborský ŠK 2529 Straka Josef ŠK Mahrla Praha 2335 ½
2010/2011 5 Č 1. Novoborský ŠK 2529 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2343 ½
2010/2011 4 B 1. Novoborský ŠK 2529 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2334 ½
2010/2011 3 Č 1. Novoborský ŠK 2529 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2379 ½
2010/2011 2 Č 1. Novoborský ŠK 2529 Blatný Pavel Tatran Litovel 2402 0
2010/2011 1 B 1. Novoborský ŠK 2529 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2433 0
2009/2010 10 B ŠK Gordic Jihlava 2542 Cvek Robert ŠK Slavoj Poruba 2517 ½
2009/2010 9 Č ŠK Gordic Jihlava 2542 Vesselovsky Serguei Jakl Karvina 2362 ½
2009/2010 7 Č ŠK Gordic Jihlava 2542 Jakubiec Artur ŠK Labortech Ostrava 2529 0
2009/2010 6 B ŠK Gordic Jihlava 2542 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová 2285 ½
2009/2010 4 B ŠK Gordic Jihlava 2542 Jasný Stanislav TJ Mittal Ostrava 2347 1
2009/2010 11 B 1. Novoborský ŠK 2542 Fiřt Stanislav ŠK Geofin Ostrava 2315 ½
2009/2010 10 Č 1. Novoborský ŠK 2542 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2356 1
2009/2010 9 Č 1. Novoborský ŠK 2542 Stehno Pavel SAGINA Pardubice 2363 ½
2009/2010 8 B 1. Novoborský ŠK 2542 Hrabuša Matěj 2222 ŠK Polabiny 2287 ½
2009/2010 6 Č 1. Novoborský ŠK 2542 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2426 1
2009/2010 5 Č 1. Novoborský ŠK 2542 Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2370 ½
2009/2010 4 Č 1. Novoborský ŠK 2542 Skácelík Petr ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2270 1
2009/2010 3 B 1. Novoborský ŠK 2542 Michalík Peter ŠK SK Zlín 2446 ½
2009/2010 2 B 1. Novoborský ŠK 2542 Jüptner Jan TJ Bohemians Praha 2361 ½
2009/2010 1 Č 1. Novoborský ŠK 2542 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2482 ½
2008/2009 11 B 1. Novoborský ŠK 2546 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2477 0
2008/2009 10 Č 1. Novoborský ŠK 2546 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2358 ½
2008/2009 9 Č 1. Novoborský ŠK 2546 Langner Ladislav TŽ Třinec A 2368 ½
2008/2009 8 B 1. Novoborský ŠK 2546 Babula Milan TŽ Třinec B 2298 1
2008/2009 7 B 1. Novoborský ŠK 2546 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2375 ½
2008/2009 6 Č 1. Novoborský ŠK 2546 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2434 ½
2008/2009 5 Č 1. Novoborský ŠK 2546 Lechtýnský Jiří ŠK Zikuda Turnov 2441 1
2008/2009 4 Č 1. Novoborský ŠK 2546 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2392 1
2008/2009 3 B 1. Novoborský ŠK 2546 Michenka Jozef ŠK GEOFIN Ostrava 2401 ½
2008/2009 2 B 1. Novoborský ŠK 2546 Petr Martin RC Sport Pardubice 2451 0
2008/2009 1 Č 1. Novoborský ŠK 2546 Řehořek Martin Space" Poštovní spořitelna" 2329 1
2007/2008 11 B 1. Novoborský ŠK 2525 Petr Martin RC Sport Pardubice 2440 ½
2007/2008 10 Č 1. Novoborský ŠK 2525 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I 2244 1
2007/2008 9 Č 1. Novoborský ŠK 2525 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2368 ½
2007/2008 8 B 1. Novoborský ŠK 2525 Michenka Jozef Tatran Litovel 2382 1
2007/2008 7 B 1. Novoborský ŠK 2525 Meduna Eduard ŠK Mahrla Praha 2431 ½
2007/2008 6 Č 1. Novoborský ŠK 2525 Šuráň Jan TJ Bohemians Praha 2391 ½
2007/2008 5 B 1. Novoborský ŠK 2525 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2433 1
2007/2008 4 Č 1. Novoborský ŠK 2525 Walek Milan TŽ Třinec 2359 1
2007/2008 3 B 1. Novoborský ŠK 2525 Rašík Vítězslav Labortech-Geofin Ostrava 2464 ½
2007/2008 2 Č 1. Novoborský ŠK 2525 Lahner Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2314 ½
2007/2008 1 B 1. Novoborský ŠK 2525 Lipka Juraj ŠK Zlín 2438 1
2006/2007 11 B ŠK Gordic Jihlava "A" 2538 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "A" 2359 1
2006/2007 8 Č ŠK Gordic Jihlava "A" 2538 Klíma Lukáš Mittal Ostrava "A" 2426 ½
2006/2007 6 B ŠK Gordic Jihlava "A" 2538 Sosna Jan ŠK Staré Město 1923 2425 1
2006/2007 5 Č ŠK Gordic Jihlava "A" 2538 Oral Tomáš Slavoj Poruba "A" 2540 ½
2006/2007 11 B 1. Novoborský ŠK 2538 Čech Pavel ŠK SK Zlín 2418 1
2006/2007 10 B 1. Novoborský ŠK 2538 Blatný Pavel Lokomotiva Brno 2519 0
2006/2007 9 Č 1. Novoborský ŠK 2538 Biolek Richard A64 Valoz Grygov 2413 ½
2006/2007 8 Č 1. Novoborský ŠK 2538 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek ½
2006/2007 7 Č 1. Novoborský ŠK 2538 Bindrich Falko TJ Zikuda Turnov ½
2006/2007 6 B 1. Novoborský ŠK 2538 Oral Tomáš TJ TŽ Třinec 2540 ½
2006/2007 5 B 1. Novoborský ŠK 2538 Jedynak Radoslaw Labortech Ostrava ½
2006/2007 4 Č 1. Novoborský ŠK 2538 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2336 1
2006/2007 3 Č 1. Novoborský ŠK 2538 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2518 0
2006/2007 2 B 1. Novoborský ŠK 2538 Štoček Jiří RC Sport Pardubice 2524 0
2006/2007 1 B 1. Novoborský ŠK 2538 Jirka Jiří Sokol Plzeň I. Ingem 2345 ½
2005/2006 11 Č Lokomotiva Brno A 2522 Jirka Jiří Sokol Plzeň Ingem 2387 1
2005/2006 10 Č Lokomotiva Brno A 2522 Vokoun Jan TJ Pankrác 2306 1
2005/2006 9 B Lokomotiva Brno A 2522 Czakon Jakub Labortech Ostrava 2477 ½
2005/2006 8 B Lokomotiva Brno A 2522 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2448 ½
2005/2006 7 Č Lokomotiva Brno A 2522 Smištík Milan Lokomotiva Brno B 2375 1
2005/2006 6 Č Lokomotiva Brno A 2522 Kovalev Andrei Bauset Pardubice 2546 ½
2005/2006 5 Č Lokomotiva Brno A 2522 Lechtýnský Jiří TJ Zikuda Turnov 2439 1
2005/2006 4 B Lokomotiva Brno A 2522 Čech Pavel ŠK SK Zlín 2420 ½
2005/2006 3 B Lokomotiva Brno A 2522 Šimáček Pavel A64 Hagemann Opava 2463 1
2005/2006 2 B Lokomotiva Brno A 2522 Plachetka Jan ŠK Mahrla Praha 2439 ½
2005/2006 1 B Lokomotiva Brno A 2522 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad 2314 ½
2004/2005 11 B ŠK SK Trinom Zlín 2521 Lechtýnský Jiří TJ Zikuda Turnov 2476 1
2004/2005 10 B ŠK SK Trinom Zlín 2521 Mrva Martin Sokol Kolín-Abner 2507 1
2004/2005 9 Č ŠK SK Trinom Zlín 2521 Meduna Eduard ŠK Sokol Vyšehrad 2441 ½
2004/2005 8 Č ŠK SK Trinom Zlín 2521 Navara David ŠK Mahrla Praha 2620 0
2004/2005 7 Č ŠK SK Trinom Zlín 2521 Mista Aleksander TŽ Třinec 2487 1
2004/2005 6 Č ŠK SK Trinom Zlín 2521 Hráček Zbyněk Loko Brno-Slezan 2595 ½
2004/2005 5 Č ŠK SK Trinom Zlín 2521 Babula Vlastimil SC A64 Grygov 2571 0
2004/2005 4 B ŠK SK Trinom Zlín 2521 Cvek Robert Slavoj Ostrava 2487 ½
2004/2005 3 B ŠK SK Trinom Zlín 2521 Jakubiec Artur IPM Color Ostrava 2565 0
2004/2005 2 Č ŠK SK Trinom Zlín 2521 Movsesian Sergei Bauset Pardubice 2629 ½
2004/2005 1 Č ŠK SK Trinom Zlín 2521 Štoček Jiří Sokol Plzeň Ingem 2569 ½
2004/2005 11 Č Sokol Zaječice 2521 Veselý Tomáš Synpo Pardubice 2109 1
2004/2005 10 B Sokol Zaječice 2521 Roušar Zdeněk TJ ŠO Chrudim B 2046 1
2004/2005 9 Č Sokol Zaječice 2521 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2131 1
2004/2005 6 B Sokol Zaječice 2521 Belobrad Ivan SK Žamberk 2057 1
2003/2004 11 Č ŠK SK Trinom Zlín 2524 Nun Jiří Slavia Hr.Králové 2355 1
2003/2004 10 Č ŠK SK Trinom Zlín 2524 Movsesian Sergej Bauset Pardubice 2645 ½
2003/2004 9 B ŠK SK Trinom Zlín 2524 Navara David ŠK Mahrla Praha 2607 ½
2003/2004 8 B ŠK SK Trinom Zlín 2524 Meduna Eduard Visus Vyšehrad 2432 1
2003/2004 7 Č ŠK SK Trinom Zlín 2524 Hasangatin Ramil TJ Jakl Karviná 2501 ½
2003/2004 6 Č ŠK SK Trinom Zlín 2524 Mista Aleksander TŽ Třinec 2511 ½
2003/2004 5 B ŠK SK Trinom Zlín 2524 Babula Vlastimil SC A64 Grygov 2567 ½
2003/2004 4 B ŠK SK Trinom Zlín 2524 Hráček Zbyněk Hagemann Opava 2578 ½
2003/2004 3 B ŠK SK Trinom Zlín 2524 Jakubiec Artur IPM Color Ostrava 2538 ½